Šioje temoje rasite viskas ką apima žodis sistemėlė, tai kabliukas, pavadėlis, klipsas, švinelis, leadcoras, vamzdelis, shoklyderis, valas ir t.t.
Atsakymo rašymas

Klipsai ir tvirtinimo elementai

26 Kov 2015, 23:48

Norejau parody klipsus, o tinkacios temos berods ir neradau.

Zodziu nupirkau Heavy Duty klipsu pabandymui, tikiuos, kad bus galima iki 140 gramu metyt drasiai ir neluzines.

100 vnt pajamiau, tai jei kam idomu galesiu pasidalint.

Paveikslėlis

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 01:11

Laimis rašė:Norejau parody klipsus, o tinkacios temos berods ir neradau.

Zodziu nupirkau Heavy Duty klipsu pabandymui, tikiuos, kad bus galima iki 140 gramu metyt drasiai ir neluzines.

100 vnt pajamiau, tai jei kam idomu galesiu pasidalint.

Paveikslėlis

Neluzines, bet turi ir tendencija atsikabinti svineliui. Tokius turi Prologic.

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 09:43

Nu paziuresim, turiu dar tokiu standziu gumyciu sveriamu, gal sukomplektavus laikys.

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 10:19

Man pataise padeti svinai su mazom sukuciu kilpelem.

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 10:30

Paveikslėlis
pas mane tokie kaip su sriegiu :-), pagrinde su pva gaudau, nebuvo neikarto nukrites svinas

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 10:32

Cia gal labiau nuo gumyciu priklauso, nes vienos buna standzios, kad uzmaut neina, o kitos lengviau uzsimauna.

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 10:47

Sauliusnmi rašė:Paveikslėlis
pas mane tokie kaip su sriegiu :-), pagrinde su pva gaudau, nebuvo neikarto nukrites svinas

Tikrai ne sitas sriegis lemia atsikabinima, kaip Laimis rase, tik gumytes.

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 11:37

Apziurejau mano turimus klipsus FOX,CLIMAX,ADZIUKAS. (h[) Tai FOX ir ADZIUKAS klips turi nedidelius isemimus kur uselis glaudziasi prie korpuso,kas palengvina svinas isslydima,o CLIMAX nera to isemimo.Ko pasekoja traukiant svinas neatsikabina(patraukus gana stiprokai jis atsikabina) ir gumeles CLIMAX"o su labai mazom rurkom(kaip pas Ramanausku mergaites,bet cia tik mano pastebijimas) rukk

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 14:09

Va tokie turetu but geris http://www.zvejoklis.lt/karpiavimas/348 ... clips.html

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 15:27

O kuom jie cia labai geris?

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 15:42

Laimis rašė:Cia gal labiau nuo gumyciu priklauso, nes vienos buna standzios, kad uzmaut neina, o kitos lengviau uzsimauna.

Pritariu :) Yra senesnio modelio Fox gumelės be išpjovos, uždėjai ir pamiršai :) nei nukrenta nei atsisega, nesvarbu kokio svorio švinus bedėčiau, Zajarki mėčiau su 6 uncijom, nė vieno nepraradau. O yra naujesnio modelio, su išpjova, tai gerai užsimojus jau bemetant švinas kažkur tik jam vienam žinoma kryptim nulekia :%-}

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 15:47

Apalamai gaudymui su pva reikia sistemos su neatsikabinanciu svoriu, kam tada sita saugi sistemele, kai prichimicinus ji pasidaro tokia pat nesaugi, kaip ir paprastai svina prisabacinus. O yra tokiu padoresniu sistemu, su paprastai uzsegamu svinu ? Kazkas padoriau uz trisaki suktuka >? kalbant apie atskirai prisegama svina/.

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 16:03

Geriausias reikalas in-line švinas ir idėtas į pva maišelį. Nieko nereikia daugiau išradinėti.

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

27 Kov 2015, 16:06

raigirdass rašė:Va tokie turetu but geris http://www.zvejoklis.lt/karpiavimas/348 ... clips.html

naudoju šitus tai viskas tikrai sudirba taip kaip reikia (liux)

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

28 Lap 2015, 15:07

kokiu principu tvirtinasi clipsas kuris neturi fiksatoriaus suktukui uzfiksuoti?

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

28 Lap 2015, 15:28

подбирается вертлюжок,который плотно заходит в клипсу.

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

01 Lie 2016, 13:25

Artrox rašė:Geriausias reikalas in-line švinas ir idėtas į pva maišelį. Nieko nereikia daugiau išradinėti.



Tas tikrai gerai, bet nerandu pigesniu inline švinukų, o paprastai sistemai turim formas , prisiliejom švino ir centukai. Gavau iš aiki sistemeliu komplektą, visas iškart ir susirašiojau. Pirmi įspūdžiai geri, ne fuflo parduoda (liux) Pilnai užtraukus gumą atrodo kad laikys ir su pva.

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

01 Lie 2016, 13:30

O man nesuprantamos jusu bedos, su pva jei metu , uzvynioju pva teipo ant klipso i vsio, rist net nereikia

Re: Klipsai ir tvirtinimo elementai

01 Lie 2016, 18:18

ZeBigOne rašė:O man nesuprantamos jusu bedos, su pva jei metu , uzvynioju pva teipo ant klipso i vsio, rist net nereikia

pigiau nei kilpute ant pva mazgo nebuna :)))
Atsakymo rašymas