Šioje temoje rasite viskas ką apima žodis sistemėlė, tai kabliukas, pavadėlis, klipsas, švinelis, leadcoras, vamzdelis, shoklyderis, valas ir t.t.
Atsakymo rašymas

Re: VALAI

23 Sau 2013, 09:56

man nepatiko shimano,geriau jau ultimos flolrokorbonas ;)
o vienam tokiam mano pazystamui suvalkieciu zinau kad pernai ir pintukas nevisada spomba atlaikydavo :-D

Re: VALAI

23 Sau 2013, 10:12

adziukas rašė:
svarelis rašė:Spodui naudoju 0,15 mm pintuka istisinį be soklyderio jokiu problemu. Teko siemet metyti ir su 0,3 mm mono valu tai pintas labiau patiko vien del to kad plonesnis ir neturi elastingumo na zinoma ir metimo nuotolis kaskiek tolimesnis.

Jei daznai naudosi ir pacios meskeres prastesni ziedeliai, tai greit juos turesi keisti. ;)

Taip taip pilnai sutinku to ir pats bijojau bet po metu intensyvaus naudojimo dar neispjove nei vieno ziedelio (Sic). O intensyvumo naudojimas ta prasme jog vyksta ir paserimai isankstiniai ir zvejybos. Ziuresiu kas bus po siu metu bet manau kad niekas nepasikeis.

Re: VALAI

23 Sau 2013, 19:13

jaunius rašė:man nepatiko shimano,geriau jau ultimos flolrokorbonas ;)
o vienam tokiam mano pazystamui suvalkieciu zinau kad pernai ir pintukas nevisada spomba atlaikydavo :-D

:lol: :geek:

Re: VALAI

23 Sau 2013, 19:15

Šiemet metysiu su MINI spomba ir laikys :D :D :-D :-D

Re: VALAI

06 Bal 2013, 22:58

visada kiekviena sezona keiciau vala,noreciau paklausti,ar verta keisti awahima vala,kur spuleje 1,2km,storis 0,32.ar uztenka pervinioti ,ar keisti i nauja? :%-}

Re: VALAI

06 Bal 2013, 23:21

jurka1970 rašė:visada kiekviena sezona keiciau vala,noreciau paklausti,ar verta keisti awahima vala,kur spuleje 1,2km,storis 0,32.ar uztenka pervinioti ,ar keisti i nauja? :%-}

Pervyniojimas padeda, nes kitas galas nebuna mechaniskai pazeistas, tik tiesiogai seneja, o tai ji silpnina.

Re: VALAI

07 Bal 2013, 16:28

jurka1970 rašė:visada kiekviena sezona keiciau vala,noreciau paklausti,ar verta keisti awahima vala,kur spuleje 1,2km,storis 0,32.ar uztenka pervinioti ,ar keisti i nauja? :%-}

Apie awa shima valą nemažai kalbėjau parodoj su T. Būdu . Jis sakė , kad su šiuo valu atgaudė tris sezonus ir jis (valas) dar buvo stiprus . (Valas tepalo spalvos.) Jau buvau susigundęs pirkt awa shima , bet pasitaręs su adziuku likau prie techniumo su kuriuo buvau atgaudęs tris intensyvius sezonus.

Re: VALAI

12 Bal 2013, 20:05

kur kaune galima rast awa shimos? pls

Re: VALAI

12 Bal 2013, 20:41

Mielkas rašė:kur kaune galima rast awa shimos? pls

AWA Shimos analogas yra Gamakatsu G-Line Comou, paieskok sito pas Remigiju

Re: VALAI

07 Lie 2013, 19:33

Šį savaitgalį , dar kartą , teko maksimaliai išnaudoti SHIMANO TECHNIUM 0.30 mm valo galimybes. Žvejojau tokiom sąlygom , kad fiziškai vos pajėgdavau ištraukti sistemėles iš 80m , su baisiausiu žolių kuokštu , kuris vis didėdavo traukiamas link kranto . Po žvejybos pastebėjau , kad visų meškerių lakas sutrūkinėjo aplinkui žiedus . Valas nei karto nenutrūko , nors jam (valui) jau ketvirtas sezonas . Jeigu kas ieško patikimo , ilgaamžio ir atsparaus kliuviniam valo , galiu drąsiai rekomenduot . (liux) Minusas , kad kietokas .

Re: VALAI

07 Lie 2013, 21:19

SABALAS rašė:Šį savaitgalį , dar kartą , teko maksimaliai išnaudoti SHIMANO TECHNIUM 0.30 mm valo galimybes. Žvejojau tokiom sąlygom , kad fiziškai vos pajėgdavau ištraukti sistemėles iš 80m , su baisiausiu žolių kuokštu , kuris vis didėdavo traukiamas link kranto . Po žvejybos pastebėjau , kad visų meškerių lakas sutrūkinėjo aplinkui žiedus . Valas nei karto nenutrūko , nors jam (valui) jau ketvirtas sezonas . Jeigu kas ieško patikimo , ilgaamžio ir atsparaus kliuviniam valo , galiu drąsiai rekomenduot . (liux) Minusas , kad kietokas .

Pritariu. (liux)

Re: VALAI

08 Lie 2013, 09:37

mano manymu, Awa shima visiskai niekam tikes valas, nebent zvejosi Lampedziu karjere, jis visiskai neatsparus kliuviniams, net menkiausias dreisenos palietimas, ir sekanciu metimu gali atsisveikint su sistemele, cia as apie tas spules, kur parodoj pardavinejo.
Kur Valdai yra Shimano valo pirkt.? nes taip nusivyliau tuo isgirtuoju Awa, sistemu palikau pakankamai nemazai, o kaip zinia jos kainuoja. tas valas ant tiek niekam tikes, kad jei pro zoles pratrauki, tai anas, kaip kaledu girlianda susisukes buna. dar padariau savotiska bandyma, paimiau gal 50 gr svori ir neatlenkes rites lankelio ale uzmetinejau, ir ka jus manot, nuskrido svarelis toli toli, kaip palyginimui, Gardner valas tokiu paciu budu 100gr svori atlaiko mesta is visu jegu, o ju diametrai vienodi 0,28, va tau ir Awa-shima. vieninteli pliusa turi, jis slidus labai, todel galima siek tiek toliau numest, aisku jei nenutruks.

Re: VALAI

08 Lie 2013, 11:01

mindoza rašė:mano manymu, Awa shima visiskai niekam tikes valas, nebent zvejosi Lampedziu karjere, jis visiskai neatsparus kliuviniams, net menkiausias dreisenos palietimas, ir sekanciu metimu gali atsisveikint su sistemele, cia as apie tas spules, kur parodoj pardavinejo.
Kur Valdai yra Shimano valo pirkt.? nes taip nusivyliau tuo isgirtuoju Awa, sistemu palikau pakankamai nemazai, o kaip zinia jos kainuoja. tas valas ant tiek niekam tikes, kad jei pro zoles pratrauki, tai anas, kaip kaledu girlianda susisukes buna. dar padariau savotiska bandyma, paimiau gal 50 gr svori ir neatlenkes rites lankelio ale uzmetinejau, ir ka jus manot, nuskrido svarelis toli toli, kaip palyginimui, Gardner valas tokiu paciu budu 100gr svori atlaiko mesta is visu jegu, o ju diametrai vienodi 0,28, va tau ir Awa-shima. vieninteli pliusa turi, jis slidus labai, todel galima siek tiek toliau numest, aisku jei nenutruks.

Pirmo zmogaus tokie nusiskundimai apie AWA shima vala :V Na bet nemanau, kad reiketu issigalvoti. As asmeniskai AWA shima naudoju tik konusinius soklyderius, daugiau nesusiduriau.
Siaip manau nera stebuklingo valo, tas pats Shimano turi savo trukumu, didziausias - pakankamai kietas.

Re: VALAI

08 Lie 2013, 17:41

Mindoza, koki naudojai kur po 600m ar kur po 1200m ?

Re: VALAI

08 Lie 2013, 17:47

normalus tas avashima valas,naudoju kur 1200m o.32mm viska puikiai atlaiko net ir 2 sezonus,man tik minusas-turi atminti,bent man taip atrodo,pagal kainos kokybes santyki (liux)

Re: VALAI

09 Lie 2013, 08:49

Modis rašė:Mindoza, koki naudojai kur po 600m ar kur po 1200m ?

aga 1200m.

Re: VALAI

09 Lie 2013, 09:27

Modis rašė:Mindoza, koki naudojai kur po 600m ar kur po 1200m ?

Koks skirtumas po kiek jis suvyniotas nesuprantu paaiskinkint ? Tuo labiau kad kur suvyniotas po 600 m yra Valas ION POWER Reflector Carp, o po 1200 m ION POWER Browny abudu juos naudoju 0,28 mm storio. Tam kad pamatyciau skirtumus kol kas ju nematau, abudu laiko puikiai jokiu serpetojimu trukimu.

Re: VALAI

09 Lie 2013, 10:38

jau kokius 5 sezonus naudoju awa vala,kiekvienais metais tik pasikeisdavau,siemet nekeiciau,tik apsukau vietomis,jokiu problemu,aisku kur gaudau nera dreisenu.

Re: VALAI

10 Lie 2013, 21:39

as irgi susidūriau su panasiom problemom kaip mindoza :V reikejo geriau pasilikt fox.. sad sutapimas ar ne, bet ta awa shima irgi pirkau parodoj

Re: VALAI

11 Lie 2013, 09:49

manau jis negali buti geras uz tokia kaina. 1200m kainuoja apie 40lt, dalinam, gaunasi 3,3lt uz100m dar atimam antkaini, kuri uzsideda prekybininkas, siuo atveju nuo spules bus apie 10-15lt, tai gaunasi, kad sis stebuklas tekainuoja 2lt uz 100m. o, kur dar pacio valo darymo kastai, logistika, kur dar mokesciai valstybei, isvada viena - jis per pigus, kad butu geras.

Re: VALAI

11 Lie 2013, 12:22

Jeigu nusiperki sena vala ir jis nelaiko tai nereikia ieskoti bedu firmoje visi seni valai neatitinka deklaruojamu parametru. Mastymas truputy prasilenkia su realybe tai jeigu Awa Shima kainuotu dvigubai brangiau tai ka jis jau pasidarytu tavo akim geras valas. Kita vertus nera jis tikrai pigiauses valas yra ir pigesniu valu zinoma yra ir brangesniu. Man kaip ir daugeliui sis valas tinka ir patinka, bet per trumpa laika kiek jy naudoju dar negaliu nieko blogo pasakyti apie jy, tik tiek kad kolkas jis yra super. reeling daugiau bus matyt gal ir suprastes stiprei jo savybes.

Re: VALAI

11 Lie 2013, 16:47

svarelis rašė:Jeigu nusiperki sena vala ir jis nelaiko tai nereikia ieskoti bedu firmoje visi seni valai neatitinka deklaruojamu parametru. Mastymas truputy prasilenkia su realybe tai jeigu Awa Shima kainuotu dvigubai brangiau tai ka jis jau pasidarytu tavo akim geras valas. Kita vertus nera jis tikrai pigiauses valas yra ir pigesniu valu zinoma yra ir brangesniu. Man kaip ir daugeliui sis valas tinka ir patinka, bet per trumpa laika kiek jy naudoju dar negaliu nieko blogo pasakyti apie jy, tik tiek kad kolkas jis yra super. reeling daugiau bus matyt gal ir suprastes stiprei jo savybes.

tamsta labai siaurai mastote.
as norejau pasakyti, kad geros, kokybiskos medziagos, kaip ir naujausios technologijos yra brangu ir ,turbut, nereikia aiskinti, kad gera meskere negali kainuoti 100 ar 200 litu.
Galbut tas valas pagal savo kaina ir vertas to ko vertas, bet man jis netiko. o kas liecia jo senuma, tai yra jau prekybininko sazines reikalas.

Re: VALAI

12 Lie 2013, 08:51

3 sezona u menia uze Awa Shima , i nikakix pretenzyi k nei poka net

Re: VALAI

12 Lie 2013, 09:11

mindoza rašė:
svarelis rašė:Jeigu nusiperki sena vala ir jis nelaiko tai nereikia ieskoti bedu firmoje visi seni valai neatitinka deklaruojamu parametru. Mastymas truputy prasilenkia su realybe tai jeigu Awa Shima kainuotu dvigubai brangiau tai ka jis jau pasidarytu tavo akim geras valas. Kita vertus nera jis tikrai pigiauses valas yra ir pigesniu valu zinoma yra ir brangesniu. Man kaip ir daugeliui sis valas tinka ir patinka, bet per trumpa laika kiek jy naudoju dar negaliu nieko blogo pasakyti apie jy, tik tiek kad kolkas jis yra super. reeling daugiau bus matyt gal ir suprastes stiprei jo savybes.

tamsta labai siaurai mastote.
as norejau pasakyti, kad geros, kokybiskos medziagos, kaip ir naujausios technologijos yra brangu ir ,turbut, nereikia aiskinti, kad gera meskere negali kainuoti 100 ar 200 litu.
Galbut tas valas pagal savo kaina ir vertas to ko vertas, bet man jis netiko. o kas liecia jo senuma, tai yra jau prekybininko sazines reikalas.

Mindoza as ne tamsta galima normalei parasyti, o ne su pagieza. As issakiau savo nuomone kaip ir daugelis forume ja issako ir stengiuosi rasyti be jokiu uzsleptu minciu ar pykciu. Jei tavo zvejybu salygoms netinka tai nereiskia, kad jis blogas. Manau ir pats supranti, kad negali buti universalus valas visoms zvejybos salygoms. O kas liecia pardaveju sazine tai prajuokinai , :))) :))) .

Re: VALAI

12 Lie 2013, 19:27

Po 3 paru pikaiciai(likus dar parai iki finiso),teko nuvinioti ir ismesti awa-shima naujia vala,kitos 2 meskeres buvo su gamakatsu camo,tai atidirbo iki galo.
Atsakymo rašymas