VALAI

Šioje temoje rasite viskas ką apima žodis sistemėlė, tai kabliukas, pavadėlis, klipsas, švinelis, leadcoras, vamzdelis, shoklyderis, valas ir t.t.

Moderatorius: adziukas

Re: VALAI

Standartinė adziukas » 22 Geg 2018, 20:54

Robke rašė:galetu ziguli su bmw palyginti!!! katranas valu negamina ,o micrometro duomenis lengva pakeisti!! neveltui ockert valas climax gamintojas turi savo gamykla!!! vienintelei europoje!!! idomu butu kad lietuviai pamatuotu ir parasytu ,susidarytu tikslesne informacija!!! o tai dabar susidaro nuomone kad ukrainoje nera rusu kareiviu !!!!

O kaip tai padaryti? Supirkti visus valus? O po to ka su jais veikti? Manau vos keli turi mikrometrus, nera taip parasta.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: VALAI

Standartinė Robke » 22 Geg 2018, 22:04

adziukas rašė:
Robke rašė:galetu ziguli su bmw palyginti!!! katranas valu negamina ,o micrometro duomenis lengva pakeisti!! neveltui ockert valas climax gamintojas turi savo gamykla!!! vienintelei europoje!!! idomu butu kad lietuviai pamatuotu ir parasytu ,susidarytu tikslesne informacija!!! o tai dabar susidaro nuomone kad ukrainoje nera rusu kareiviu !!!!

O kaip tai padaryti? Supirkti visus valus? O po to ka su jais veikti? Manau vos keli turi mikrometrus, nera taip parasta.

tai kad nereikia pirkti visu valu!!!uztektu pamatuoti katran vala -bet is skyrtigu varpiniu!!! turiu omeny isn zveju kurie ji naudojair kas gali tai padaryti ir ar visu parodymai bus vienodi??? kaip deklaruoja -pranesejas!!! nes dabar susidaro vaizdas kad zmogus dirba i vienus vartus!!! kada shimano technium buvo blogas??? net pigesni valai atidyrbo su visais privalumais!! ir staiga atsirado labal,labai tikslus valas :D taip kuo tikslesni matavimai tuo tikslesnis valo islaikymas !!!!! bet tas pats fox,korda ir t.t. vali negamina!!! is video vieninteli tik climax vala uzskaitai o toliau kelia nemazas abejones!!!
Robke
Pradedantysis
 
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 26 Sau 2013, 02:06

Re: VALAI

Standartinė Sauliusnmi » 23 Geg 2018, 13:21

Robke rašė:galetu ziguli su bmw palyginti!!! katranas valu negamina ...

Yra primatuota youtubej, Vladimir Nikolaev, lyg normalios jo apzvalgos.
Pasiskaitau rusu forumus, kur atsakineja Виталий Кремнец, tai tas perdetas liaupsinimas katran valo tai (!?) Vien del tokios reklamos nepirksiu, nors sinapse vala bandes(kaip ir gavau dovanu :-) ) nieko ten stebuklingo nepamaciau... Schodas vienas buvo jauciu grynai del valo(pirmas toks variantas kiek atsimenu), truko per sujungima(ne per mazga) o kilpa i kilpa su lydkoru... Antra zvejybos diena is akies jau matesi ant valo paserpetojimas, kai tuo tarpu sveikas paprastas valas ant kitos meskeres stovi 3 metai...
Pats Кремнец yra rases, (lyg apie synapse) valas kaip ir vienkartinio naudojimo, tipo sportinis, panaudoji viena kart ir ismeti, ilgiau naudojant isblunka ir tt.... Pasitaiko broko, Partijos skiriasi pagal kokybe (kiniecio nesutikrina :))) ) ir ttt...
Aisku geriausia skamba, kai toliausia metoma ar galima numest tik su Katran valu .... o varzybu taisyklese yra punktas, kad naudot galima tik Katran vala (!?) ....
Sauliusnmi
Pabuvęs
 
Pranešimai: 376
Užsiregistravo: 04 Bir 2012, 15:12
Miestas: Kaunas

Re: VALAI

Standartinė valdukas114 » 23 Geg 2018, 16:40

Nu jus cia jau dabar mane prigasdinot apie Katran vala, o jis jau pas mane nupirktas ir susuktas, ir varzybos neuzilgo, teks su juo gaudyt.
valdukas114
Pradedantysis
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 28 Lie 2016, 10:21

Re: VALAI

Standartinė Ružik » 23 Geg 2018, 19:31

viskas su Katrano valu liuks.LT rinktine naudoja,kitu saliu rinktines irgi nauduoja.Iron team komanda si sezona naudoja tik Katrano produkcija,nususkundimu nera!
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: VALAI

Standartinė Robke » 23 Geg 2018, 21:15

Ružik rašė:viskas su Katrano valu liuks.LT rinktine naudoja,kitu saliu rinktines irgi nauduoja.Iron team komanda si sezona naudoja tik Katrano produkcija,nususkundimu nera!

jusu nuomone man neidomi!!!! ir rinktine man ne autoritetas!!! nes jus negaudot nei kelmynuose,nei kriauklynuose ,nei jus uztempinejat!!! taip kad jums tiktu bilen koks valas kad ir kuojom ar eseriams gaudyti!!!!!galvoju ar jus sugebetumet bent viena karpi laukiniam ezere o ne licenziniam kur karpiu daug ,bet cia tema ateiciai!!! sportuokit toliau bet nepatrukit!!! sekmes
Robke
Pradedantysis
 
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 26 Sau 2013, 02:06

Re: VALAI

Standartinė Robke » 23 Geg 2018, 21:16

Sauliusnmi rašė:
Robke rašė:galetu ziguli su bmw palyginti!!! katranas valu negamina ...

Yra primatuota youtubej, Vladimir Nikolaev, lyg normalios jo apzvalgos.
Pasiskaitau rusu forumus, kur atsakineja Виталий Кремнец, tai tas perdetas liaupsinimas katran valo tai (!?) Vien del tokios reklamos nepirksiu, nors sinapse vala bandes(kaip ir gavau dovanu :-) ) nieko ten stebuklingo nepamaciau... Schodas vienas buvo jauciu grynai del valo(pirmas toks variantas kiek atsimenu), truko per sujungima(ne per mazga) o kilpa i kilpa su lydkoru... Antra zvejybos diena is akies jau matesi ant valo paserpetojimas, kai tuo tarpu sveikas paprastas valas ant kitos meskeres stovi 3 metai...
Pats Кремнец yra rases, (lyg apie synapse) valas kaip ir vienkartinio naudojimo, tipo sportinis, panaudoji viena kart ir ismeti, ilgiau naudojant isblunka ir tt.... Pasitaiko broko, Partijos skiriasi pagal kokybe (kiniecio nesutikrina :))) ) ir ttt...
Aisku geriausia skamba, kai toliausia metoma ar galima numest tik su Katran valu .... o varzybu taisyklese yra punktas, kad naudot galima tik Katran vala (!?) ....

Pagaliau normalus aprasymas ir tikslus is praktikus!!! lenkiu galva p.Sauliusnmi (aplo)
Robke
Pradedantysis
 
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 26 Sau 2013, 02:06

Re: VALAI

Standartinė Ružik » 23 Geg 2018, 21:49

Robke rašė:
Ružik rašė:viskas su Katrano valu liuks.LT rinktine naudoja,kitu saliu rinktines irgi nauduoja.Iron team komanda si sezona naudoja tik Katrano produkcija,nususkundimu nera!

jusu nuomone man neidomi!!!! ir rinktine man ne autoritetas!!! nes jus negaudot nei kelmynuose,nei kriauklynuose ,nei jus uztempinejat!!! taip kad jums tiktu bilen koks valas kad ir kuojom ar eseriams gaudyti!!!!!galvoju ar jus sugebetumet bent viena karpi laukiniam ezere o ne licenziniam kur karpiu daug ,bet cia tema ateiciai!!! sportuokit toliau bet nepatrukit!!! sekmes

Keliu saliu rinktines tau ne autoritetas,a kas tau tada autoritetas?
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: VALAI

Standartinė Robke » 23 Geg 2018, 22:18

Ružik rašė:
Robke rašė:
Ružik rašė:viskas su Katrano valu liuks.LT rinktine naudoja,kitu saliu rinktines irgi nauduoja.Iron team komanda si sezona naudoja tik Katrano produkcija,nususkundimu nera!

jusu nuomone man neidomi!!!! ir rinktine man ne autoritetas!!! nes jus negaudot nei kelmynuose,nei kriauklynuose ,nei jus uztempinejat!!! taip kad jums tiktu bilen koks valas kad ir kuojom ar eseriams gaudyti!!!!!galvoju ar jus sugebetumet bent viena karpi laukiniam ezere o ne licenziniam kur karpiu daug ,bet cia tema ateiciai!!! sportuokit toliau bet nepatrukit!!! sekmes

Keliu saliu rinktines tau ne autoritetas,a kas tau tada autoritetas?

kada paskutini karta pagavote karpi laukiniame ezere ??o ne zapaviednike???o kas liecia rinktine nemaciau kad lietuvos rinktines remejas butu katran ??? apie kozmosa nekalbu!!!nusileisk ant zemes!!!
Robke
Pradedantysis
 
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 26 Sau 2013, 02:06

Re: VALAI

Standartinė Dzūkas1981 » 24 Geg 2018, 09:38

Robke rašė:
Ružik rašė:viskas su Katrano valu liuks.LT rinktine naudoja,kitu saliu rinktines irgi nauduoja.Iron team komanda si sezona naudoja tik Katrano produkcija,nususkundimu nera!

jusu nuomone man neidomi!!!! ir rinktine man ne autoritetas!!! nes jus negaudot nei kelmynuose,nei kriauklynuose ,nei jus uztempinejat!!! taip kad jums tiktu bilen koks valas kad ir kuojom ar eseriams gaudyti!!!!!galvoju ar jus sugebetumet bent viena karpi laukiniam ezere o ne licenziniam kur karpiu daug ,bet cia tema ateiciai!!! sportuokit toliau bet nepatrukit!!! sekmes


Robke, negalvoji, kad deretu susvelnint tona ir siek tiek pagarbiau su kitais bendrauti? --))--
Nemanau, kad tu tikrai zinai kur, kada, kokiomis salygomis, kiek ir kaip Olegas zvejoja, tad ne tau ir šauktukus delioti po kiekvieno savo sakinio.
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: VALAI

Standartinė Saulius » 24 Geg 2018, 18:52

Kazkada naudojau katran vala. Napatiko,tai ir nenaudoju ju .Gan prastai laiko mazgus ir reaguoja i kliuvinius. daznokai painiojasi .
Vartotojo avataras
Saulius
Pabuvęs
 
Pranešimai: 249
Užsiregistravo: 13 Rgs 2011, 17:03

Re: VALAI

Standartinė Robke » 24 Geg 2018, 20:22

Dzūkas1981 rašė:
Robke rašė:
Ružik rašė:viskas su Katrano valu liuks.LT rinktine naudoja,kitu saliu rinktines irgi nauduoja.Iron team komanda si sezona naudoja tik Katrano produkcija,nususkundimu nera!

jusu nuomone man neidomi!!!! ir rinktine man ne autoritetas!!! nes jus negaudot nei kelmynuose,nei kriauklynuose ,nei jus uztempinejat!!! taip kad jums tiktu bilen koks valas kad ir kuojom ar eseriams gaudyti!!!!!galvoju ar jus sugebetumet bent viena karpi laukiniam ezere o ne licenziniam kur karpiu daug ,bet cia tema ateiciai!!! sportuokit toliau bet nepatrukit!!! sekmes


Robke, negalvoji, kad deretu susvelnint tona ir siek tiek pagarbiau su kitais bendrauti? --))--
Nemanau, kad tu tikrai zinai kur, kada, kokiomis salygomis, kiek ir kaip Olegas zvejoja, tad ne tau ir šauktukus delioti po kiekvieno savo sakinio.

sorry bet man advokatu nereikia!!!!! nei as Jusu klausiau nei Jus advakotaukit!!!1 gyvenu laisvoje salyje !!!!reiskiu savo nuomone laisvai!!! ir pacio nuomone man visai neidomi!!! apeik si posta jei kazkas nepatinka!!!! nemegstu valstieciu ir diktaturos!!!!pease ? kazkas dar neaisku ? sekmes
Robke
Pradedantysis
 
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 26 Sau 2013, 02:06

Re: VALAI

Standartinė Modis » 28 Rgp 2018, 12:09

Cia kuo daugiau sauktuku pridedi tuo didesnis autoritetas forume skaitais ?
Modis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 19 Spa 2011, 19:28

Ankstesnis

Grįžti į Sistemėlė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias