Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Čia rasite straipsnius, foto, bei video informaciją

Moderatorius: adziukas

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė Artrox » 15 Kov 2015, 10:44

Siprako didziausias stendas buvo :)))
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė SABALAS » 15 Kov 2015, 11:21

Puiki buvo paroda , kai kuriuose stenduose matėsi chaosas , nes chebra dirbo net sušilę , nespėdami pardavinėt (liux) O, kad vietos mažoka , tai čia tik geras ženklas , vadinasi viskas vyksta tik į priekį ir lankytojų kas met vis daugėja. Prisiminkit pirmąją parodą prieš kelis metus ...
SABALAS
Pabuvęs
 
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 21 Vas 2012, 21:49

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė Vidule » 15 Kov 2015, 11:25

Norėjosi kad renmaras Biski didesnem plote būtų. Nes prasibrauti per žmoniu mine suku buvo. Nevisi laiko tiek turėjo slampineti iki 14
Vidule
Pabuvęs
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 17 Bal 2014, 09:51

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė SABALAS » 15 Kov 2015, 11:34

Tą ir aš pastebėjau , kad reno sektorius buvo per mažas pagal jo pasiruošimą , o ten kur stovėjo žvejokliai , buvo beveik tuščia.(galėjo susikeist) .
SABALAS
Pabuvęs
 
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 21 Vas 2012, 21:49

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė aleksandr » 15 Kov 2015, 14:52

херня выставка,не палаток ,не лежаков,только ради этого и ехал --))--
aleksandr
Meistras
 
Pranešimai: 555
Užsiregistravo: 06 Bir 2012, 18:31
Miestas: Vilnius

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė Sauliusnmi » 15 Kov 2015, 14:59

aleksandr rašė:херня выставка,не палаток ,не лежаков,только ради этого и ехал --))--


A za cem, etovo nastojascije karpiadniki vsiorovno v Litve nepakupajut :-)
Sauliusnmi
Pabuvęs
 
Pranešimai: 376
Užsiregistravo: 04 Bir 2012, 15:12
Miestas: Kaunas

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė aleksandr » 15 Kov 2015, 15:18

пиши лучше по литовски :))) а я не настоящий - я сочувствующий :))) да какая разница где покупать, одно дело смотреть картинку,другое дело - пощупать реками,полежать на лежаке,зачем присылать хер знает откуда,чтобы потом продавать если непонравится.
aleksandr
Meistras
 
Pranešimai: 555
Užsiregistravo: 06 Bir 2012, 18:31
Miestas: Vilnius

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė Artrox » 15 Kov 2015, 15:46

Sasha jau praktiskai pribego prie palapines, o pasirodo zvejokliai tik viena atsiveze ir ta pati parduota. Nelabai rimtai pasiruosta :)
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė Ružik » 15 Kov 2015, 17:34

Sasa turejom 5 gultus nuo 87euro iki 250euro,ar Tu jeskoji kas kuo isskirtinio(uz 400 euro)?
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė aleksandr » 15 Kov 2015, 18:03

Олежка,знаю ,что у вас были,но ваши я и в магазине видел,хотелось и альтернативу увидеть :)))
aleksandr
Meistras
 
Pranešimai: 555
Užsiregistravo: 06 Bir 2012, 18:31
Miestas: Vilnius

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė mindoza » 16 Kov 2015, 10:41

mano akimis buvo taip: nuo 11.00 iki 12.00val. milzininkas anslagas, seminaro metu ramiau, po seminaro vel antpludis, bet deja 15.50val., kai kurias prekes teko is prekiautoju masinu jau eit pasimt, nors paroda turejo dirbt iki 17.00val, tad mano kolega atsilaisvines 16.00val norejo truks plyst apsilankyt parodoje,bet deja deja, jam teko karciai nusivilt.
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė DeGrigo » 16 Kov 2015, 22:12

Nu nzn man puse velnio paroda buvo. Bet jo zmoniu antpludis nerealus. Nu ka Saulius nupirktas tai jis nebe toks laimingas buvo, kad negalejo papasakoti apie tai kas jam patinka kaip ZIg Rig sistema, nes praeitais metais, taip ikvepenciai ir idomiai pasakojo apie ja, o seis metais reikejo atidirbti DYNAMITUI. Niekur nemaciau seis metais troliu, gaila. Latviai nebeatsiveze pliusinio karpiuko cia didziausias pravalas :D Remigijus, fsio nebegali saves vadinti karpininku, nes jau kategorija nebe ta, gal susirgo? :D Nu o finale kazkaip mane ir adziukas nuvyle, norejau pakalbet, kad paziuretu man i akys pasakytu tai cia tu tas neva brakonierus :D :D :D Bet deje tik iejas pro duris su chebryte puole tauksti apie girtas . Bet is esmes visai neblogai visa kta buvo.
DeGrigo
Pradedantysis
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 13 Bal 2014, 23:55

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė adziukas » 16 Kov 2015, 22:22

DeGrigo rašė:Nu nzn man puse velnio paroda buvo. Bet jo zmoniu antpludis nerealus. Nu ka Saulius nupirktas tai jis nebe toks laimingas buvo, kad negalejo papasakoti apie tai kas jam patinka kaip ZIg Rig sistema, nes praeitais metais, taip ikvepenciai ir idomiai pasakojo apie ja, o seis metais reikejo atidirbti DYNAMITUI. Niekur nemaciau seis metais troliu, gaila. Latviai nebeatsiveze pliusinio karpiuko cia didziausias pravalas :D Remigijus, fsio nebegali saves vadinti karpininku, nes jau kategorija nebe ta, gal susirgo? :D Nu o finale kazkaip mane ir adziukas nuvyle, norejau pakalbet, kad paziuretu man i akys pasakytu tai cia tu tas neva brakonierus :D :D :D Bet deje tik iejas pro duris su chebryte puole tauksti apie girtas . Bet is esmes visai neblogai visa kta buvo.

O tai apie ka man su senais biciuliais kalbeti? Apie zukle atsisneku prie kranto.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė DeGrigo » 16 Kov 2015, 22:34

Nu taip beabejo, galim visi kalbeti apie ka tik sirdis geidzia juk, cia laisva Lietuva po kol kas :) Bet jeigu nepaistant zmogaus galima uzsipulti ir visaip vadinti, tai taip pat nepazystamam zmogui is sono pamacius pavargusi zmogu ir dar tik iejus is kart apie tai dar taip net, kad kurti isgirstu, gali sleifas kristi apie prikrausomybe ir i jusu darzus :D Tai cia tik tiek seip is sono pastebejimas ;)
DeGrigo
Pradedantysis
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 13 Bal 2014, 23:55

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė mindoza » 16 Kov 2015, 22:45

Seminaras -tai tikrai trumpokas nes ir Renas ir Sauliui ir Remigijum tikai turejo, ka papasakot tik laiko pritruko. Kitamet siulyciau daryt seminara-paskaitas pvz. po 1val Su atskiromis temomis. Pvz. Laukiniu karpiu zvejyba, tu paciu masalu ir naujienu pristatymas, sportine zukle, irankiai ir t.t, aisku iejima reiktu padaryt brangesni, bet nors butu, ka veikt vis diena nes dabar,realiai ,parodoj 20min buvo per akis :-)
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė DeGrigo » 16 Kov 2015, 22:51

O kam kaina kelti? Vistiek kaip suprantu patalpos buvo isnomuotos iki 17 valandos, o visas seminaras baigesi po pirmos 10. To laiko tikrai buvo, tik kazkaip pranesejai buvo spaudziami is sono manau labiau
DeGrigo
Pradedantysis
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 13 Bal 2014, 23:55

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė Artrox » 16 Kov 2015, 23:19

DeGrigo vaziuoji i pievas, jus vaziuojate i parodas ieskoti kazko naujo kazko nezinomo, o kai kuriem zvejams ( tarp ju ir man) paroda, tai meetas, susitikti su meskeres broliais, pakalbeti, pasijuokti, na ir aisku esant galimybei ir 50 gr ikalti. Va ir Mindoza buvo uzbeges :)))
o del seminaro, po pernykscio fiasko kai auditorijoje buvo 15 veidu, buvo nuspresta nevarginti lektoriu, bet siais metais anslagas :))) Beje nemaciau kad Saulius butu liudnas ar Remyga kitoks, suskuriate savo paveikslus ir norite juos matyti kaskarta.
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė rytis » 16 Kov 2015, 23:30

Paroda tai tikrai buvo LIUKS.. (liux) (aplo) ..sutikau,daug senu pazystamu ir draugu....net su visais nespejau pakalbet....vienas mano senas draugas tai kazko isbales buvo, kap avizinis sudas net nezinau kodel???? nu bet mat ji bala,buna visko... :D :D Labai nustebino Ruzikas kuris mano draugui pardave tikrai visai nebloga dekla ir net 3 eurais nuleido kaina (aplo) .... (liux) dar daug galeciau papasakot bet tingiu klavisus maigyt.....vienu zodziu jau laukiu kitu metu parodos..... :Pi
rytis
Meistras
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 13:39

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė Sauliusnmi » 16 Kov 2015, 23:34

rytis rašė:Paroda tai tikrai buvo LIUKS.. (liux) (aplo) .. :D Labai nustebino Ruzikas kuris mano draugui pardave tikrai visai nebloga dekla ir net 3 eurais nuleido kaina (aplo) .... (liux) dar daug galeciau papasakot bet tingiu klavisus maigyt.....vienu zodziu jau laukiu kitu metu parodos..... :Pi


tai cia jau geras draugas turejo but, nes nedraugams tik 1 nuleido :-)
Sauliusnmi
Pabuvęs
 
Pranešimai: 376
Užsiregistravo: 04 Bir 2012, 15:12
Miestas: Kaunas

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė DeGrigo » 16 Kov 2015, 23:53

Artrox, del Remygos kaip tu sakai tai sakau, kad kiekvienais metais jis vis blogsta ir blogsta, poto gales zmogus uz koto pasislept, as apie tai dziugu matyt tai ir tiek.
O del sauliau, nu sutik su tuo, kad jau tikrai vare tik didziuli marketinka. Ir beje Artrox, matai kaip ir sakai, as vaziuoju kazko naujo pamatyti isgirsti ir isigyti. O del ko, vien del to, kad cia visi labai uzdari ir kompleksuoti zmones, nu su kuriais sunku rasti bendra kalba, kad ir kaip stengentis pramusti ledus ;)
DeGrigo
Pradedantysis
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 13 Bal 2014, 23:55

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė SABALAS » 17 Kov 2015, 00:05

Varyk į meetą, tai po 0,7l ant galvos dings kompleksai ir rasi bendrą kalbą. :D ir nereikės ledų pramušinėt :)))
SABALAS
Pabuvęs
 
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 21 Vas 2012, 21:49

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė Ružik » 17 Kov 2015, 00:16

Mazei tiketina,kad kas ka galiesi suprasti ir atsiminti po 0.7l ant galvos.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė adziukas » 17 Kov 2015, 00:18

Ružik rašė:Mazei tiketina,kad kas ka galiesi suprasti ir atsiminti po 0.7l ant galvos.

Olegai, pats kaltas, be treniruociu ir 0,2l perdaug.
Tik teisingai sudaryta treniruociu programa padeda nugaleti 0,7l ir likti visaverciu dalyviu. :P
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė Artrox » 17 Kov 2015, 01:05

Nera visi tie uzdari :)as asmeniskai parodoje buvau 6 valandas, maloniai pavargau nuo bendravimo su visais ;))) Visi pilni minciu, idejos kaip upes bego,. del Sauliaus , ar Remygos, ne man ir tau spresti kas ir kaip . Buvau UK karpininku parodose, kordos galvos dar ne tiek marketigo pumpavo.... taip kad priimk tai kad vyksta blaiviu protu ir nereiks interpretuoti
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

Standartinė mindoza » 17 Kov 2015, 13:19

as vis tiek lieku prie savo nuomones, kad paroda silpnoka. jei atvirai, tai 5 ar 6 parduotuves po vienu stogu, tik tiek. nauju ziniu ir naujoviu praktiskai baronkos skyle, na lektoriai viena kita patarima spejo per 15min ir viskas, toliau, nauju karpiniu daiktu - kaip afrikoj vandens net ilgai aptarinetos naujos spombos gyvai nebuvo pamatyt jau nesneku, kad nusipirkt, pls galu gale atejus net nera, kur atsisest ir alaus bokala isgert su kolegom ir Artrox'u (b) .Vienu zodziu, kaip viena karta per metus vykstanti rengini vertinu is 10 galimu 5balais. cheer
tokia asmenine butu mano nuomone.
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kas naujo karpių žūklėje

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių