Schock leader'is

Šioje temoje rasite viskas ką apima žodis sistemėlė, tai kabliukas, pavadėlis, klipsas, švinelis, leadcoras, vamzdelis, shoklyderis, valas ir t.t.

Moderatorius: adziukas

Schock leader'is

Standartinė Padysninis » 23 Spa 2011, 19:18

Pasidalinkite kokius naudojate, rekomenduojate, nerekomenduojate ir panasiai. ;)
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Saulius » 23 Spa 2011, 19:37

Naudoju dvieju rusiu monofilamentinius konusinius http://www.daiwasports.co.uk/products/c ... arp-leader ir kur zolingos, kitokios sudetingesnes zvejybos salygos http://www.kryston.com/quicksilver.php drasiai juos rekomenduoju,nepavede .
Vartotojo avataras
Saulius
Pabuvęs
 
Pranešimai: 249
Užsiregistravo: 13 Rgs 2011, 17:03

Re: Schock leader'is

Standartinė Padysninis » 23 Spa 2011, 20:22

sudetingos zvejybos salygos , tai turbut, dreisenos, kelmynai , ir pan ?
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Saulius » 23 Spa 2011, 20:41

Taip
Vartotojo avataras
Saulius
Pabuvęs
 
Pranešimai: 249
Užsiregistravo: 13 Rgs 2011, 17:03

Re: Schock leader'is

Standartinė Padysninis » 29 Vas 2012, 10:00

kokio ilgio shoka risate ? jeigu meskere 3.9 ir 3.6m :roll:
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Padysninis » 29 Vas 2012, 10:01

ir gal kas naqudoho sita shoka ? neper storas ? gal reiketu 0.5 ? :roll: http://www.carp-shop.lt/cs-shop/product ... cts_id=200
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė ZBYNIA » 29 Vas 2012, 10:32

Padysninis rašė:kokio ilgio shoka risate ? jeigu meskere 3.9 ir 3.6m :roll:


8 m.uštenka,paviždžiui kryston turi 25 m.,tai pilnai užtenka 3 meškerem.
ZBYNIA
Pradedantysis
 
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 14 Rgs 2011, 07:10

Re: Schock leader'is

Standartinė adziukas » 29 Vas 2012, 10:33

Shockleaderio ilgis ar 3.6, ar 3.9 meskere nemanau, kad turi didlio skirtumo, as risu mazdaug 8-9 m ilgio.
Klausimas kokiam tikslui ji naudosi? Jei tolimiems metimams, spodui, ar markeriui, tai manyciau reiketu konusinio shockleaderio http://www.tacklebox.co.uk/catching-em/ ... aders.html
jei apsaugai nuo kriaukliu, ar kitu kliuviniu, tai gali ir kur imetei nuoruoda, arba pintuka.
Senai gaudziau vienoje uztvankoje, kur reikedavo uzmetineti i vaga, o vagos briauna gausiai buvo apgyvendinta dreisenomis. Nepadedavo joks shockleaderis, karpis uzkibes temdavo pries srove, bet pasibaigus shokui valas ant vagos briaunos buvo nupjaunamas akimirksniu. Taip ir neradau vaistu nuo to. :oops:
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė ZBYNIA » 29 Vas 2012, 10:38

Padysninis rašė:ir gal kas naqudoho sita shoka ? neper storas ? gal reiketu 0.5 ? :roll: http://www.carp-shop.lt/cs-shop/product ... cts_id=200


0,7 per sporas,ješkok šokliderio konusinio kod venas galas butu 0,26 o kitas 0,5 tada mazgas gaunasi nedidelis.
ZBYNIA
Pradedantysis
 
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 14 Rgs 2011, 07:10

Re: Schock leader'is

Standartinė ZBYNIA » 29 Vas 2012, 10:42

adziukas rašė:Shockleaderio ilgis ar 3.6, ar 3.9 meskere nemanau, kad turi didlio skirtumo, as risu mazdaug 8-9 m ilgio.
Klausimas kokiam tikslui ji naudosi? Jei tolimiems metimams, spodui, ar markeriui, tai manyciau reiketu konusinio shockleaderio http://www.tacklebox.co.uk/catching-em/ ... aders.html
jei apsaugai nuo kriaukliu, ar kitu kliuviniu, tai gali ir kur imetei nuoruoda, arba pintuka.
Senai gaudziau vienoje uztvankoje, kur reikedavo uzmetineti i vaga, o vagos briauna gausiai buvo apgyvendinta dreisenomis. Nepadedavo joks shockleaderis, karpis uzkibes temdavo pries srove, bet pasibaigus shokui valas ant vagos briaunos buvo nupjaunamas akimirksniu. Taip ir neradau vaistu nuo to. :oops:


Venintelis vaistas tai valtys.Pakirti,atleidi stabdi tegl eina,priplauki pre brovkos ir karpis tavo,kito budo nežinau.
ZBYNIA
Pradedantysis
 
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 14 Rgs 2011, 07:10

Re: Schock leader'is

Standartinė adziukas » 29 Vas 2012, 10:44

ZBYNIA rašė:
Padysninis rašė:ir gal kas naqudoho sita shoka ? neper storas ? gal reiketu 0.5 ? :roll: http://www.carp-shop.lt/cs-shop/product ... cts_id=200


0,7 per sporas,ješkok šokliderio konusinio kod venas galas butu 0,26 o kitas 0,5 tada mazgas gaunasi nedidelis.

As cia siam sezonui siek tiek persistengiau, uzsipirkau konusinio sokliderio manau ne vieniems metams, tai jei kam reiks, galesiu perleisti butent toki, apie ka Zbynia raso. Ultima tapered 0.26-0.5 storio.
Valtis gal ir vaistas butu, bet nemyliu as ju, geriau rinksiuos zukles vieta, kur galima be ju apseiti.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė GOŠIUS » 01 Kov 2012, 10:45

Kokiu mazgu rišate šoklyderį su pagrindiniu valu ir kokiu pintuką su pagrindiniu :?: :mrgreen:
Nemoku aš karpiaut, bet labai mėgstu !
Vartotojo avataras
GOŠIUS
Pabuvęs
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 22 Lie 2011, 10:13

Re: Schock leader'is

Standartinė svarelis » 01 Kov 2012, 11:45

GOŠIUS rašė:Kokiu mazgu rišate šoklyderį su pagrindiniu valu ir kokiu pintuką su pagrindiniu :?: :mrgreen:

http://www.zvejokliai.lt/jurine-zukle/1 ... der-mazgas asrisu taip
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Schock leader'is

Standartinė adziukas » 01 Kov 2012, 12:09

svarelis rašė:
GOŠIUS rašė:Kokiu mazgu rišate šoklyderį su pagrindiniu valu ir kokiu pintuką su pagrindiniu :?: :mrgreen:

http://www.zvejokliai.lt/jurine-zukle/1 ... der-mazgas asrisu taip

geras ir patikrintas mazgas, as toki pati naudoju ir pintukui.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Padysninis » 05 Kov 2012, 23:15

adziukas rašė:Shockleaderio ilgis ar 3.6, ar 3.9 meskere nemanau, kad turi didlio skirtumo, as risu mazdaug 8-9 m ilgio.
Klausimas kokiam tikslui ji naudosi? Jei tolimiems metimams, spodui, ar markeriui, tai manyciau reiketu konusinio shockleaderio http://www.tacklebox.co.uk/catching-em/ ... aders.html
jei apsaugai nuo kriaukliu, ar kitu kliuviniu, tai gali ir kur imetei nuoruoda, arba pintuka.
Senai gaudziau vienoje uztvankoje, kur reikedavo uzmetineti i vaga, o vagos briauna gausiai buvo apgyvendinta dreisenomis. Nepadedavo joks shockleaderis, karpis uzkibes temdavo pries srove, bet pasibaigus shokui valas ant vagos briaunos buvo nupjaunamas akimirksniu. Taip ir neradau vaistu nuo to. :oops:


na man tai nuo kelmu, bet pas mane kelmu nera baisiai daug, tesiog yra vienas kitas i kuriuos ivaziuoja daznai karpiai. tai tada mano tas parodytas turetu tikti . taip ?
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė adziukas » 05 Kov 2012, 23:18

Padysninis rašė:na man tai nuo kelmu, bet pas mane kelmu nera baisiai daug, tesiog yra vienas kitas i kuriuos ivaziuoja daznai karpiai. tai tada mano tas parodytas turetu tikti . taip ?

nuo kelmu tau nepades joks shocleaderis, nebent pirsto storio trosa detum :lol:
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Padysninis » 06 Kov 2012, 08:58

nu bet kelmu jeigu nera daug... tai vitiek geriau kaska naudoti negu nieko nenaudoti tokiomis situacijomis :roll:
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė svarelis » 06 Kov 2012, 09:16

Pats pagalvok ką parašei, kaip nuo kelmų tau shok'leader gali padėti juk jo paprastai vyniojama iki 10 metrų o toliau valas pagrindinis kaip pvz 0,3mm. Gaunasi jog jei trauksi nuo kranto joks Schock leaderis tau nepadės, nes nutruks pagrindinis valas. Ir šeip jo pagrindinė paskirtis yra nenutraukti sistemos metimo metu, kai norima pasiekti didelius atstumus. Ar aš neteisus?
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Schock leader'is

Standartinė Padysninis » 06 Kov 2012, 09:27

teisus. bet pas mane kelmai yra pavieniai, ir karpis eidamas i sona jeigu uzkabina kelma, ir su ta vieta kur soklyderis , tai ka soklyderis nepraslys per kelma ? ir jeigu gi gaudai uz 70 metru, pakerti karpi ir pakeli kiek imanoma auksciau meskere ir gi nebuna 40m valo kuris eitu tokiu auksciu kad kelmus uzkabintu.. maziau gi buna to valo..
nu nezinau, cia reiktu realiai sneketi truksta man dar zodziu biski ka as noreciau pasakyti.. :lol:
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė adziukas » 06 Kov 2012, 09:39

Padysninis rašė:teisus. bet pas mane kelmai yra pavieniai, ir karpis eidamas i sona jeigu uzkabina kelma, ir su ta vieta kur soklyderis , tai ka soklyderis nepraslys per kelma ? ir jeigu gi gaudai uz 70 metru, pakerti karpi ir pakeli kiek imanoma auksciau meskere ir gi nebuna 40m valo kuris eitu tokiu auksciu kad kelmus uzkabintu.. maziau gi buna to valo..
nu nezinau, cia reiktu realiai sneketi truksta man dar zodziu biski ka as noreciau pasakyti.. :lol:

Nelabai supratau ka tu norejai pasakyti, bet soklyderis tikrai tau cia nepades. As nelabai suprantu kaip jis gali "lengviau praslysti" per tuos kelmus? Jei jau ieis kelma, niekas niekur nepraslys, vienintelis sansas, valtis.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Padysninis » 06 Kov 2012, 09:52

nu per meta parodysiu ka as turejau omenyje. sunku cia mano minti paaiskinti :?
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Juozas M. » 06 Kov 2012, 14:40

Buvau nusipirkęs firminį konusinį Schock leader'. Po poros žvejybų nuėmiau ir numečiau į kampą. Mūsų sąlygomis tai visiškai nereikalingas dalykas. Nebent nori užpjaut meškerės žiedus, nes po metimo kol jis išeina, tai net plaukai pasišiaušia.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: Schock leader'is

Standartinė Martukaz » 06 Kov 2012, 15:05

Juozas M. rašė:Buvau nusipirkęs firminį konusinį Schock leader'. Po poros žvejybų nuėmiau ir numečiau į kampą. Mūsų sąlygomis tai visiškai nereikalingas dalykas. Nebent nori užpjaut meškerės žiedus, nes po metimo kol jis išeina, tai net plaukai pasišiaušia.

Juozai gal jus kazka blogai surisate? nes pas mane be jokiu pasaliniu dideliu garsu valas iseina... na o kaip jus be shoklyderio spodinat?
Martukaz
Pabuvęs
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 20:01
Miestas: Kaunas

Re: Schock leader'is

Standartinė Padysninis » 06 Kov 2012, 15:41

nu nezinau, viskas ten gerai isskrenda.. :) gal mazgo normalaus Juozai nesurisate ir tada gaunasi didelis ir skrenda blogai
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Juozas M. » 06 Kov 2012, 17:35

Gal būt kažką dariau ne taip. Šiuo metu žvejoju dviem meškerėmis, ant kurių ričių suvyniota po 500 metrų ištisinio pinto valo, todėl neturiu jokių problemų nei metant nei traukiant. Žvejodamas šėrimui naudoju tik boilius, todėl nespodinu. Perku kuo neutralesnio kvapo boilius, juos truputį apdirbu kitais kvapais ir šeriu naudodamas kobrą. Birius pašarus naudoju tik žvejojant Nemune. Kiekvienas iš mūsų turime savą žvejybos stilių, savus įsitikinimus.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Kitas

Grįžti į Sistemėlė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias