Schock leader'is

Šioje temoje rasite viskas ką apima žodis sistemėlė, tai kabliukas, pavadėlis, klipsas, švinelis, leadcoras, vamzdelis, shoklyderis, valas ir t.t.

Moderatorius: adziukas

Re: Schock leader'is

Standartinė Martukaz » 06 Kov 2012, 18:22

Juozai, as supratau, kad gaudote pintu valu, prasau isvardinti del ko jus ji naudojate? nes asmeniskai matau daugiau minusu, nei pliusu.
Martukaz
Pabuvęs
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 20:01
Miestas: Kaunas

Re: Schock leader'is

Standartinė Juozas M. » 06 Kov 2012, 19:58

Martukaz...na minusas vienas, labai brangu. Jokių kitokių minusų nematau, tik pliusai. Daugelis Rusijos karpininkų žvejoja tik pintu valu. Jeigu geras meškerykotis ir reikia toli užmesti-lygintis negali niekas. Kadangi pintas valas plonas, žymiai mažesni visų rūšių pasipriešinimai, kaip vandenyje taip ir ore. Nereikia naudoti šoklyderių, metant niekada netrūksta. Tarp kitko. Jeigu jau kam nors būtina, vietoje konusinio šok-lyderio, geriau naudoti juodos spalvos pintą valą, na pavyzdžiui 0,19 mm.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: Schock leader'is

Standartinė jurka1970 » 06 Kov 2012, 20:13

pinto valo dar minusas bus pavasari ir rudeni,kada gali saltukas paspaust,cia as is spiningavimo patirties,cia tik mano pamastymai ir dar dali ziedus gadinti :!:
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Schock leader'is

Standartinė Ružik » 06 Kov 2012, 20:45

Dar karta rasau-Juozai ne klaidinkit pradedanciu karpininku!!ne reikia ligintis su rusais,jie turi be galo lisnu pinigu ir bando ka tik ateis i galva.Pintukas naudojamas tik markeriui ir spodui ,ant darbiniu meskeriu galima naudot retkarciais tik labai patirusem zvejam,prie kuriu Jus tikrai sunku priskirt.ejgu pinta vala naudot be sok lideriu ,tai daugiau negu 2-3 metimus ne padarisi,nurausi viska,as taip suprantu kad Jus naudojot 0,12-0,14mm.?isvis visi Jusu pasisakimai apie viska susijose su karpiu zukle ira neteisingi ir nereali,labai panasus i grina fantazija zmogu ,kuris NIEKADA ne gaude karpius.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Juozas M. » 06 Kov 2012, 20:51

Olegai, mano komentarai, tai yra asmeninė mano nuomonė, kurios niekam neperšu, kuria nieko neįžeidinėju ir kurios reikšti čia man niekas neuždraudė. Mums čia visiems labai malonu, kad asmeniškai Jūs, įžymus Lietuvos ir Europos karpininkas mus pataisote, jeigu mes kažkur klystame.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: Schock leader'is

Standartinė Juozas M. » 06 Kov 2012, 21:19

Ružik rašė:Dar karta rasau-Juozai ne klaidinkit pradedanciu karpininku!!ne reikia ligintis su rusais,jie turi be galo lisnu pinigu ir bando ka tik ateis i galva.Pintukas naudojamas tik markeriui ir spodui ,ant darbiniu meskeriu galima naudot retkarciais tik labai patirusem zvejam,prie kuriu Jus tikrai sunku priskirt.ejgu pinta vala naudot be sok lideriu ,tai daugiau negu 2-3 metimus ne padarisi,nurausi viska,as taip suprantu kad Jus naudojot 0,12-0,14mm.?isvis visi Jusu pasisakimai apie viska susijose su karpiu zukle ira neteisingi ir nereali,labai panasus i grina fantazija zmogu ,kuris NIEKADA ne gaude karpius.

Kadangi ponas Olegas savo trumpa žinute užkabino tiek daug temų, galima būtų padiskutuoti visą vakarą, tuo labiau, kad dabar dar vakarai laisvi. Aš manau, kad Rusai jau neeksperimentuoja, eksperementuojame mes, o eksperimentuojame tik todėl, kad (čia Olegas teisus) mes už rusus turime žymiai mažiau pinigų. Ir šiame ir ne tik šiame forume ( na adziukas ir dar keletas), ne tiek jau tų ekspertų daug ir turime, matyt mes matome daug, daug skaitome, daug žinome, tačiau labai mažą produkcijos dalį galime įpirkti, patys palaikyti, išbandyti, todėl daugiausiai orientuojamės gandų arba reklamos lygyje. Man asmeniškai yra visiškai nesuprantamas šis Olego pasakymas, kad "ant darbiniu meskeriu galima naudot retkarciais tik labai patirusem zvejam,..." Gal būt šią sąvoką Olegas galėtų paaiškinti plačiau? Kitame Olego pasisakyme skaitome (čia jau šedevras), kad "ejgu pinta vala naudot be sok lideriu ,tai daugiau negu 2-3 metimus ne padarisi,nurausi viska,as taip suprantu kad Jus naudojot 0,12-0,14mm.?"... Dėl 0,14 mm pinto valo aš abejočiau, ar ne per storas? Tai pirma. Antra. Meškerė ne beisbolo lazda, todėl visi metimo rezultatai priklauso nuo metimo technikos, ir jeigu jau metant plyšta 0,14 mm pintas valas, reiškia, kad Olegui dar reiktų nemažai padirbėti pievoje.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: Schock leader'is

Standartinė Martukaz » 06 Kov 2012, 21:25

Pintukas vandenyje buna issiputes, tai manau nera pliusas, ar klystu? pintuko 0,12 nurauti darant tolima metima, nera problema... o aktualiausia MAN, kad nutrukus karpiui su pintuko ilgu galu, jam jis daug labiau maisys, nei mono...
Martukaz
Pabuvęs
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 20:01
Miestas: Kaunas

Re: Schock leader'is

Standartinė Juozas M. » 06 Kov 2012, 21:33

Martukaz rašė:Pintukas vandenyje buna issiputes, tai manau nera pliusas, ar klystu? pintuko 0,12 nurauti darant tolima metima, nera problema... o aktualiausia MAN, kad nutrukus karpiui su pintuko ilgu galu, jam jis daug labiau maisys, nei mono...

Martukaz, tu rašai, kad "kad nutrukus karpiui su pintuko ilgu galu, jam jis daug labiau maisys, nei mono..." Kiek žvejoju, niekada netrūko pintukas, kad karpiui liktų su ilgu galu. Kada būsi prie Vabalių paskambink man, duosiu ne kokią lazdą, o savo Perimeter XP su 0,14 mm pintuku, praktiškai parodysi man, kaip nutrauki jį mesdamas.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: Schock leader'is

Standartinė Martukaz » 06 Kov 2012, 21:39

Juozas M. rašė:
Martukaz rašė:Pintukas vandenyje buna issiputes, tai manau nera pliusas, ar klystu? pintuko 0,12 nurauti darant tolima metima, nera problema... o aktualiausia MAN, kad nutrukus karpiui su pintuko ilgu galu, jam jis daug labiau maisys, nei mono...

Martukaz, tu rašai, kad "kad nutrukus karpiui su pintuko ilgu galu, jam jis daug labiau maisys, nei mono..." Kiek žvejoju, niekada netrūko pintukas, kad karpiui liktų su ilgu galu. Kada būsi prie Vabalių paskambink man, duosiu ne kokią lazdą, o savo Perimeter XP su 0,14 mm pintuku, praktiškai parodysi man, kaip nutrauki jį mesdamas.

Na tai ir nenutruko, nes gaudot gal kur nera kelmu, o pagaudytumete kokiam kelmyne, kitaip kalbetumete...i vabalius niekada nevaziuosiu, nes tas ezeras man visiskai neaktualus, as gaudau tikrai ne su kuolais... o trecia kazkada per meet"a arine, su Ginto "KasNors" meskere meteme, ir neproblema pinta shoklyderi nutraukti buvo..man rodos ne vienas as ji nutraukiau, o kotas buvo 2.75 lbs.
Martukaz
Pabuvęs
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 20:01
Miestas: Kaunas

Re: Schock leader'is

Standartinė Juozas M. » 06 Kov 2012, 21:43

Olegai, tu vėl teisus, bet ankstesnėse žinutėse mes apie distanciją nekalbėjome. Kadangi aš šeriu su kobra, todėl mano metimo atstumas su 90 gr. Fox švinu apytiksliai 85-110 m ribose, atsižvelgiant į meteorologines sąlygas, vėjo greitį, kryptį. Be abejo, metant virš 130 m 0,12 ištisinis pintukas nelaikys.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: Schock leader'is

Standartinė jurka1970 » 06 Kov 2012, 21:47

manau Juozai Jus nieko neitikinsit,kad pintas geriau negu valas,niekada pintuko nestatysiu ant gaudomųjų meškerių.
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Schock leader'is

Standartinė Padysninis » 30 Bal 2013, 11:42

kokio storio naudojate konusini soklyderi markeriui, ar spodui ? kokio storio buna storasis galas.
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė adziukas » 30 Bal 2013, 11:47

Padysninis rašė:kokio storio naudojate konusini soklyderi markeriui, ar spodui ? kokio storio buna storasis galas.

0.26-0.5x siaip buna skirtingu gamintoju skirtingi pabaigos storiai, Korum soklyderis 0.26-0.57, Ultima 0.26-0.52 ir t.t. svarbu plonasis galas, o storasis nemaziau 0.45mm
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Sigitas » 04 Bir 2013, 14:20

Sigitas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 04 Bal 2012, 20:36

Re: Schock leader'is

Standartinė Modis » 20 Lie 2013, 13:46

Ar yra naudojanciu awa shima konusini soklyderi ? ten raso 15m x 10 tai kaip suprantu ten desimt skirtingu atkarpu po 15m soklyderio?
http://www.fanatikai.lt/valai/ion-power-taper-leader-fluorine-15m-x-10.html
Modis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 19 Spa 2011, 19:28

Re: Schock leader'is

Standartinė Ružik » 20 Lie 2013, 14:33

10 sok lideriu po 15 metru.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Dionizas » 23 Rgp 2013, 10:57

Dionizas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 22 Rgp 2013, 09:16
Miestas: Vilnius

Re: Pavadėlis

Standartinė Šarūnass » 06 Rgs 2013, 08:51

O ikoki atstuma metant jau reikalingas shoklyderis ?
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Pavadėlis

Standartinė adziukas » 06 Rgs 2013, 08:57

utn rašė:O ikoki atstuma metant jau reikalingas shoklyderis ?

Tai priklauso nuo daugiau faktoriu. Meskeres kietumo, pagrindinio valo, svarelio svorio, ar su PVA. Jei valas 0.3, tai iki 50 metru tikrai nereik soklyderio, o toliau jau turi pats jausti, ar didinant atstuma tavo valas islaikys ismetimo kruvi.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Šarūnass » 06 Rgs 2013, 09:23

50 tai tikrai metu be vargo, galvociau kad apie 80 su 0,32 valu uzmetu ir nejauciu kad galetu kas nutrukti. Nors aisku mano tas matavimas salyginis, is akies. O tai tas konusinis shokas , kokio ilgio jis naudojamas , kiek metru panasiai ?
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Schock leader'is

Standartinė kiesiukas » 06 Rgs 2013, 09:31

utn rašė:50 tai tikrai metu be vargo, galvociau kad apie 80 su 0,32 valu uzmetu ir nejauciu kad galetu kas nutrukti. Nors aisku mano tas matavimas salyginis, is akies. O tai tas konusinis shokas , kokio ilgio jis naudojamas , kiek metru panasiai ?


Soklideris jau buna sumatuotas po 12m ir ant ritinuko buna suvinioti po tris :wink:
Vartotojo avataras
kiesiukas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 11:56
Miestas: Kaunas

Re: Schock leader'is

Standartinė svarelis » 06 Rgs 2013, 12:18

utn rašė:50 tai tikrai metu be vargo, galvociau kad apie 80 su 0,32 valu uzmetu ir nejauciu kad galetu kas nutrukti. Nors aisku mano tas matavimas salyginis, is akies. O tai tas konusinis shokas , kokio ilgio jis naudojamas , kiek metru panasiai ?

Konusinis shockleaderis buna yvairiu ispakavimu bet jis jau buna kaip rase po 12-15m metru storiai yvairus . Kas liecia shock lederio naudojima tai jei metai su 0,32 mm valo tai tikrai jis tau nereikalingas del pavojaus jog gali nutrukti pagrindinis valas. Kai naudojau 0,3mm vala net neturedavau minties apie shockledery, nutraukti metant niekaip nepavykdavo nebent ysikisdavo kiti faktoriai kaip persimetimas ar lankelio uzsilenkimas. Zinoma uzmetineju meskeres paprastai su 80-90 g svareliu isskirtiniais atvejais naudodavau 100g. Ir atstumas budava toliausiai kur reikia mesti 90-100 m. Siemet naudoju 0,28 mm vala tai jau be shock tolimi metimai neissivaizduojami nes pradzioj jo nenaudojau tai teko atsisveikinti su visom suristom sistemom todel dabar suvyniotas shokas ir jauciuosi drasei uzmetinedamas be jokiu problemu. Cia butent kas liecia uzmetimo metu nutraukima parasiau yra, bet tai ne vienionteliai faktoriai kurie reikalauja naudoti shocka. reeling
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Schock leader'is

Standartinė adziukas » 13 Sau 2015, 20:39

Idomus mazgas, suristi shoka su pagrindiniu, iseinantys valai vienoje puseje, panasiai kaip morkos mazgas, manau vertas demesio.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Dionizas » 10 Kov 2015, 17:57

Skaitineju ir daug "distance" zveju anglijoje rekomenduoja naudoti pinto valo shock leaderi (kur yra leidziama)
Ką manote jus?
Paveikslėlis

Taip pat kokio galingumo shock leaderio pintuka rekomenduotumete spombai ?
Dionizas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 22 Rgp 2013, 09:16
Miestas: Vilnius

Re: Schock leader'is

Standartinė Artrox » 10 Kov 2015, 18:03

Jeigu zvejosi toliau negu 100 metru naudok :))) Ant spood tai tikrai bet kokiu atveju verta :) Tada ir pintukas tiks 0,14 :)
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Sistemėlė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias