VALAI

Šioje temoje rasite viskas ką apima žodis sistemėlė, tai kabliukas, pavadėlis, klipsas, švinelis, leadcoras, vamzdelis, shoklyderis, valas ir t.t.

Moderatorius: adziukas

Re: VALAI

Standartinė aurynas » 18 Lie 2016, 23:25

na nelabai susiagadau toj temoj. bet man problema tokia-nesakysiu koki vala naudoju, bwt ie nw viwnhoa firmos, kad nebutu antireklamos. bet.....man nutruksta valas ties klipsu...isvaziuoja....trauki....ir pyst ner...rites okuma carp distance pro intr 80, nu jau zinot jas.....gal kam irgi pasitaiko, gal tu riciu klipsai labai astrus, nes tik tai ir itariu.....gal kas susiduret...?
aurynas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 24 Vas 2012, 19:15

Re: VALAI

Standartinė adziukas » 18 Lie 2016, 23:31

aurynas rašė:na nelabai susiagadau toj temoj. bet man problema tokia-nesakysiu koki vala naudoju, bwt ie nw viwnhoa firmos, kad nebutu antireklamos. bet.....man nutruksta valas ties klipsu...isvaziuoja....trauki....ir pyst ner...rites okuma carp distance pro intr 80, nu jau zinot jas.....gal kam irgi pasitaiko, gal tu riciu klipsai labai astrus, nes tik tai ir itariu.....gal kas susiduret...?

Kazkaip sunkiai susigaudau pacio problemoje.
Pabandysiu patikslinti.
Uzmetimo metu valas buna ant klipso? Uzmetes ji nuimi nuo klipso ir traukiant zuvi valas plysta toje vietoje, kur buvo uzdetas ant klipso?
Jei teisingai supratau, tai greiciausiai problema bus klipse, yra kazkoks astrus kampas, ar dar kazkas, kas pazeidzia vala. Paimk valo gabaliuka ir uzdejas ant klipso ji patamkyk, ar kitai paprievartauk. Jei pastebesi mechaninius pazeidimus - klipsas kaltas.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: VALAI

Standartinė aurynas » 18 Lie 2016, 23:46

butent. uzmetu. nuimu nuo klipso.....viska svelniai padarau.....bet man kazkaip tu riciu klipsai itartini....gal sakyciau 2 is 4 meskeriu....nu itarciau nekokybe gamyklos....bet tai kartojasi istisai.....o gal kas geras akis turedanas galetu tuos klipsu patobulinti...nu mankabinant vala n tokie jei jau astrus iki paranojos.nu po perkunais
aurynas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 24 Vas 2012, 19:15

Re: VALAI

Standartinė Ružik » 19 Lie 2016, 00:07

as maciau ne karta kad zmones neteisingai klipsa uzdeda ir tada klipsa nusimeta,arba gali nutrukti.Bet as nesuprantu is kur tu zinai kad toi vietoi plista?ta vieta tesiog pasizimi,ar taip is akies sakei?Is tikruju tokiu bajeriu pas naujokius maciau kad nepatikeciau kad zmogus taip gali padariti.Kol nepasiziures koks nors suprantantis zmogus manau jokio tolko nebus.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: VALAI

Standartinė Bambizas » 19 Lie 2016, 07:15

Ružik rašė:as maciau ne karta kad zmones neteisingai klipsa uzdeda ir tada klipsa nusimeta

Gal galima plačiau, kaip teisingai klipsuojasi? oops
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: VALAI

Standartinė Šarūnass » 19 Lie 2016, 07:44

Nežinau kokių ten bajerių ruzikai tu matęs, kaip ten stebūklingai dar klipsuot galima ? Naujokas ar seniokas koks skirtumas, paprastai klipsuoju niekada nutrūkę per tą vietą nebuvo. Įdomu pasidarė koks tas "teisingas " klipsavimas ? Kuo jis skiriasi nuo paprasto ?
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: VALAI

Standartinė Tomas Alytus » 19 Lie 2016, 12:48

Man karta plyso ties ta vieta, kur i meskeres klipsa ar kaip ji pavadinti buvau iterpes vala. Isvaziavo, keliau kota ir be jokio smugio nutruko. Gal ir tu klipsuoji ten i koto ta vadinama klipsa?
Tomas Alytus
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 15 Geg 2013, 15:33

Re: VALAI

Standartinė mindulis » 19 Lie 2016, 16:13

aurynas rašė:na nelabai susiagadau toj temoj. bet man problema tokia-nesakysiu koki vala naudoju, bwt ie nw viwnhoa firmos, kad nebutu antireklamos. bet.....man nutruksta valas ties klipsu...isvaziuoja....trauki....ir pyst ner...rites okuma carp distance pro intr 80, nu jau zinot jas.....gal kam irgi pasitaiko, gal tu riciu klipsai labai astrus, nes tik tai ir itariu.....gal kas susiduret...?

turiu šitas rites jau ketvirtas sezonas tokių bajerių nėra buvę, tiesa klipsuodavau prieš pora metų ,dabar naudoju guminį markerį, užrišai ant valo ir jokių problemų. gal koks gamyklinis klipso brokas pasitaikė oops
ŽVEJYBA TAI MALONUS SAPNAS IŠ KURIO NESINORI PABUSTI
Vartotojo avataras
mindulis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 21 Rgs 2012, 16:50

Re: VALAI

Standartinė Šarūnass » 19 Lie 2016, 18:26

O kaip guminis markeris naudojamas. Metimo pqbaigoj kai matai kad arteja guma stabdai. Ar jau uzmetus patrauki? Sudomino mane.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: VALAI

Standartinė Bambizas » 19 Lie 2016, 18:56

Šarūnass rašė:O kaip guminis markeris naudojamas. Metimo pqbaigoj kai matai kad arteja guma stabdai. Ar jau uzmetus patrauki? Sudomino mane.

Nu su PVA nepatraukinėsi daug... (8`)
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: VALAI

Standartinė Ružik » 19 Lie 2016, 19:58

isbandita,nieko geriau klipsos nera,visos sitos gumos,dazei ,lipdukai nevertos diemesio.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: VALAI

Standartinė mindulis » 19 Lie 2016, 21:33

Šarūnass rašė:O kaip guminis markeris naudojamas. Metimo pqbaigoj kai matai kad arteja guma stabdai. Ar jau uzmetus patrauki? Sudomino mane.

gali ir taip ir taip, tik pirmu atveju nereikia staigiai užspausti valo. Kas liečia PVA nu nepradeda ji iš karto tirpti tik palietus vandenį. Aišku nieks nesako kad užmetus reik laukti kelias minutes, tik švinas palietė dugną ir patrauki kiek tau reikia, tik nereikia persistengti su užmetimu. Tikslumas ateis su patirtim. Ir kaip sako kai kas SĖKMĖS :-)
ŽVEJYBA TAI MALONUS SAPNAS IŠ KURIO NESINORI PABUSTI
Vartotojo avataras
mindulis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 21 Rgs 2012, 16:50

Re: VALAI

Standartinė Tomas Alytus » 20 Lie 2016, 02:58

As taip daru. Pazymejas dazais savo uzmetimo taska ant valo, po kibimo uzmetu toliau ir pritraukiu iki vietos kur valas atzymetas. Tada klipsuoju, dedu pva boili ir umetu iki klipso. Man tas papildomas metimas uzima maziau laiko nei matavimas kuoliukais ar kiti budai.
Tomas Alytus
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 15 Geg 2013, 15:33

Re: VALAI

Standartinė Tomas Alytus » 20 Lie 2016, 03:05

Ir guma kaip zymeklis stabdo uzmetimo nuotoli, nebent ta guma suvyniosi rites bugno vidinej (prie pacios bugno sieneles, artimesnes koto rankenos) pusej ,bet man labiau patiko dazai ant valo, jie metimo nuotoliui nesudaro diskonforto.
Tomas Alytus
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 15 Geg 2013, 15:33

Re: VALAI

Standartinė Ružik » 20 Lie 2016, 12:05

Tomas Alytus rašė:As taip daru. Pazymejas dazais savo uzmetimo taska ant valo, po kibimo uzmetu toliau ir pritraukiu iki vietos kur valas atzymetas. Tada klipsuoju, dedu pva boili ir umetu iki klipso. Man tas papildomas metimas uzima maziau laiko nei matavimas kuoliukais ar kiti budai.

Kada meti lisna karta baidei zuvi,ir ant koliuku galima paruosti kiek nori meskeriu isanksto,tavo metodu tik istraukus meskere is vandens.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: VALAI

Standartinė Tomas Alytus » 20 Lie 2016, 14:04

Nebutina mest ten kur gaudai, gali bet kur mest i sona viena ar kita. Cia kiekvienam savo. O mesi tarkim du kartus per 5 minutes o ne viena kaip su kuoliukais. Nematau didelio isbaidymo skirtumo tarp vieno ar dvieju metimu
Tomas Alytus
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 15 Geg 2013, 15:33

Re: VALAI

Standartinė mindulis » 20 Lie 2016, 14:12

Tomas Alytus rašė:Ir guma kaip zymeklis stabdo uzmetimo nuotoli, nebent ta guma suvyniosi rites bugno vidinej (prie pacios bugno sieneles, artimesnes koto rankenos) pusej ,bet man labiau patiko dazai ant valo, jie metimo nuotoliui nesudaro diskonforto.

Nieks ten nieko nestabdo, nes mazgas tai miniatiūrinis gaunas teisingai užrišus
ŽVEJYBA TAI MALONUS SAPNAS IŠ KURIO NESINORI PABUSTI
Vartotojo avataras
mindulis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 21 Rgs 2012, 16:50

Re: VALAI

Standartinė mindulis » 20 Lie 2016, 14:15

ŽVEJYBA TAI MALONUS SAPNAS IŠ KURIO NESINORI PABUSTI
Vartotojo avataras
mindulis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 21 Rgs 2012, 16:50

Re: VALAI

Standartinė Ružik » 20 Lie 2016, 14:45

Tomas Alytus rašė:Nebutina mest ten kur gaudai, gali bet kur mest i sona viena ar kita. Cia kiekvienam savo. O mesi tarkim du kartus per 5 minutes o ne viena kaip su kuoliukais. Nematau didelio isbaidymo skirtumo tarp vieno ar dvieju metimu

nu jio pas kaimina i sektori
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: VALAI

Standartinė Tomas Alytus » 21 Lie 2016, 01:41

Ne visi gaudo komerciniuose. Yra ruzik dar ir tikrai laikiniu ezeru ziniok. Ir nesneku apie varzybas, ten jau tu geriau zinai
Tomas Alytus
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 15 Geg 2013, 15:33

Re: VALAI

Standartinė Tomas Alytus » 21 Lie 2016, 01:46

Mazga risau kitoki, bet apimtys panasios labai. Man stabde, del to pirkau specialiis dazus, kurie tikrai nieko nestabdo ir uzsitepa per kelias sekundes. Kiekvienam savo ;)
Tomas Alytus
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 15 Geg 2013, 15:33

Re: VALAI

Standartinė ribakas » 20 Rgp 2016, 15:51

karsis rašė:Lietuvoj jie tik du bent jau as ciupinejau mirage ir mimicry ... vienas tamsus vienas sviesus abu realiai vienodi...pabreziu tai yra minkstas valas ( tamprus) kam tokie patinka tikrai patiks ... kam patinka ne tamprus tada technium...
Siaip man asmeniskai mimicry superinis valas ... kordos adrena line sleptis pries si vala..


O kaip skesta tie mimicry valai?
ribakas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: 06 Sau 2013, 21:51

Re: VALAI

Standartinė Casper » 22 Vas 2017, 23:57

Sveiki, koki vala parekomenduotumet? Mano pageidavimai - 0.28-0.33 storio, kuo maziau tamprus, ne fluorkarbonas ir kas idomiausia - noriu ryskaus, ala fluorescensinio, kad tamsiu paros metu gerai matytusi. Naudosiu ~15m shocka, nusiziurejau Prologic LM Bulldozer, gaila, kad ant LT juo lyg ir niekas neprekiauja, teks is PL ar DE siustis nepaciupinejus...
Fluorkarbono nenoriu, nes prisiklauses visokiu istoriju, kad jis per mazgus nelaiko. Nors ir naudoju fcarbon vala kitas zuvis gaudydamas ir dar neviena nenutrauke jo per mazga, bet karpiams jo naudot nenoreciau...
Dabar del ryskaus valo, nuo awashimos paciuose fanatikuose atkalbejo; prologicas kazka turi, bet ten berods fcarbonas; dar daiwa turi ryskiu, bet jie tipo surfiniai; kas dar is normalesniu gamintoju turi ryskiu valu?
Casper
Pradedantysis
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 01 Spa 2016, 21:24

Re: VALAI

Standartinė karsis » 23 Vas 2017, 00:59

Vidutiniskai bet pakankamai gerai, tikrai ne is letai skestasnciu valu
ribakas rašė:
karsis rašė:Lietuvoj jie tik du bent jau as ciupinejau mirage ir mimicry ... vienas tamsus vienas sviesus abu realiai vienodi...pabreziu tai yra minkstas valas ( tamprus) kam tokie patinka tikrai patiks ... kam patinka ne tamprus tada technium...
Siaip man asmeniskai mimicry superinis valas ... kordos adrena line sleptis pries si vala..


O kaip skesta tie mimicry valai?
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: VALAI

Standartinė aleksandr » 23 Vas 2017, 10:22

Casper rašė:Sveiki, koki vala parekomenduotumet? Mano pageidavimai - 0.28-0.33 storio, kuo maziau tamprus, ne fluorkarbonas ir kas idomiausia - noriu ryskaus, ala fluorescensinio, kad tamsiu paros metu gerai matytusi. Naudosiu ~15m shocka, nusiziurejau Prologic LM Bulldozer, gaila, kad ant LT juo lyg ir niekas neprekiauja, teks is PL ar DE siustis nepaciupinejus...
Fluorkarbono nenoriu, nes prisiklauses visokiu istoriju, kad jis per mazgus nelaiko. Nors ir naudoju fcarbon vala kitas zuvis gaudydamas ir dar neviena nenutrauke jo per mazga, bet karpiams jo naudot nenoreciau...
Dabar del ryskaus valo, nuo awashimos paciuose fanatikuose atkalbejo; prologicas kazka turi, bet ten berods fcarbonas; dar daiwa turi ryskiu, bet jie tipo surfiniai; kas dar is normalesniu gamintoju turi ryskiu valu?



http://www.spro.eu/20002.aspx#platforms

G-Line Element - довольно жёсткая леска,хорошо держит узлы. сам ловил на эту леску,отказался из за её жёсткости.
aleksandr
Meistras
 
Pranešimai: 555
Užsiregistravo: 06 Bir 2012, 18:31
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Sistemėlė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias