Perjungti į pilną versiją
Šioje temoje rasite viskas ką apima žodis sistemėlė, tai kabliukas, pavadėlis, klipsas, švinelis, leadcoras, vamzdelis, shoklyderis, valas ir t.t.
Atsakymo rašymas

Re: Plauko sistema

27 Bir 2015, 22:11

As naudoju pavadeli su kilpa tvirtinama prie greito pavadeliu keitimo suktuko su silikonine triubela,Puikus isradimas.

Re: Plauko sistema

28 Bir 2015, 09:50

graikass rašė:As naudoju pavadeli su kilpa tvirtinama prie greito pavadeliu keitimo suktuko su silikonine triubela,Puikus isradimas.

Tokį pat būdą naudoju, man pliusas kad prieš permesdamas pasiruoši kitą pavadėlį su masalu, ištrauki meškerę, perkabini pavadėlį ir vėl užmeti.

Re: Plauko sistema

28 Bir 2015, 10:12

Bambizas rašė:
graikass rašė:As naudoju pavadeli su kilpa tvirtinama prie greito pavadeliu keitimo suktuko su silikonine triubela,Puikus isradimas.

Tokį pat būdą naudoju, man pliusas kad prieš permesdamas pasiruoši kitą pavadėlį su masalu, ištrauki meškerę, perkabini pavadėlį ir vėl užmeti.

Kad vargiai ar šiais laikais kitokius būdus kas naudoja. Greita, patogu ir patikima.

Re: Plauko sistema

29 Bir 2015, 01:53

Gardnerio žiedelį gal kas bandėt?
http://gardnertackle.co.uk/product/covert-q-rings/

Re: Plauko sistema

09 Lie 2015, 20:09

Nusipirkau ir pats išbandžiau. Mano nustebimui, nebuvo nei vieno susisukimo ar persimetimo per visą žvejybą, nors nenaudojau jokių silikoninių tubelių.

Re: Plauko sistema

09 Lie 2015, 20:32

Lydex rašė:Nusipirkau ir pats išbandžiau. Mano nustebimui, nebuvo nei vieno susisukimo ar persimetimo per visą žvejybą, nors nenaudojau jokių silikoninių tubelių.

Man siek tiek neramu, kad uzdedant ant to ziedelio gali pasizeisti pavadelis. Ten juk per jega reik prastumti tarp plieno sieneliu. :V

Re: Plauko sistema

09 Lie 2015, 21:07

Pavadėlio kilpa tai labai lengvai slysta per tą žiedelį. Daugiau knisaus, kol žiedelį prie sistemėlės pritvirtinau, mažas jis, išskėst sunkiai gaunasi.

Re: Plauko sistema

01 Geg 2016, 18:08

Gal galit patart dėl maggot clip - jei su dzikeliais sistema, kokį atstumą tarp kabliuko ir to klipo daryti?
http://www.gerrysfishing.com/korda-maggot-clip.ir

Re: Plauko sistema

01 Geg 2016, 20:54

Kaip matosi is nuotraukos tai per puse dziko.

Re: Plauko sistema

17 Rgs 2016, 17:57

Reiktu patarimo, galvoju pabandyti naudoti KD rig sistemėlę, ar tinka šie kabliukai ?
http://www.zvejoklis.lt/korda/2604-kabl ... krank.html
Ir dar toks klausimėlis ar būtina naudoti tą švininį užspaudžiamą svarelį jei aš dėsiu balansinį boiliuką ar "besmegenį" iš skęstančio ir popiko ?

Re: Plauko sistema

18 Rgs 2016, 09:59

Naudok kd rigui kurw shank tipo kablius be jokiu svinuku prie plauko

Re: Plauko sistema

18 Rgs 2016, 16:10

vofka rašė:Naudok kd rigui kurw shank tipo kablius be jokiu svinuku prie plauko


tai Kurw shank kabliukus kad naudoja šiai sistemėlei šitą aš žinau, gal sakau kas bandėt Krank kabliukus naudoti ? Šiaip kabliuko lenkimas truputį didesnis negu Kurw shank, gal sakau ir segsis daug geriau ?

Re: Plauko sistema

20 Rgs 2016, 17:54

***** shankai yra korda kuri atsimpa atsitrenkdama i vandeni

Re: Plauko sistema

20 Rgs 2016, 20:53

Laimis rašė:***** shankai yra korda kuri atsimpa atsitrenkdama i vandeni

korda nukopino juos nuo fox ar gamakatsu.
Gamakatsu siaip geriausiai laiko astruma.

Re: Plauko sistema

20 Rgs 2016, 21:11

Gamakatsu astruma tikrai laiko.

Re: Plauko sistema

18 Gru 2016, 20:40

Kazkodel sia sistema vadina combi rig, nors man akivaizdziai D-Rig :V
Na bet turetu buti patikima. Ateinanti sezona grysiu prie D-Rig, bent dalinai. Neatsisakysiu ir Blow-Back aisku.
Prikabinti failai
kombi rig.jpg

Re: Plauko sistema

18 Gru 2016, 23:02

combi rig - из за комбинированного поводка

Re: Plauko sistema

19 Gru 2016, 13:52

Butent, kombirigas tai kietas pavadelis suristas su minkstu pavadeliu.

Re: Plauko sistema

27 Vas 2017, 10:34

Gal kas zinot ar kas ant Lt prekiauja dirbtiniais plaukianciais kukuruzais?

Re: Plauko sistema

27 Vas 2017, 14:31

MykolasB rašė:Gal kas zinot ar kas ant Lt prekiauja dirbtiniais plaukianciais kukuruzais?

http://viskaszvejui.lt/p/preke/2384.html
http://www.zvejoklis.lt/karpiavimas/278 ... ellow.html

Re: Plauko sistema

27 Vas 2017, 20:49

Esmeroi irgi yra!

Re: Plauko sistema

28 Vas 2017, 16:45

Aciu uz paziūlymus , nupirkau esmeroje.

Re: Plauko sistema

03 Lie 2017, 21:58

Sveiki,

gal kas turėsite ką patarti. Savaitgalio žvejybos metu 5 kibimai 1 krante... Visi 4 nerealizuoti kibimai - išvažiaviuoja, pakėlus meškerę nuo stovo jaučiasi, kad kitam gale kažkas yra, bet tik bandant pradėti stabdyti žuvį, t.y. su ranka prilaikyti būgnelį, žuvis atitrūksta ir visus 4 kartuis taip. Man taip nebuvo nei karto dar. Naudoju Blow Back sistemėlę su besmegeniu. Įtariu, kad kablys atšipo, ar taip gali būti, kad dėl atšipusio kablio ar dar gal kokios kitos atsikabinimo priežastys? Pakeičiau sistemėlę su nauju kabliu, deja daugiau kibimų neturėjau...

Re: Plauko sistema

03 Lie 2017, 22:20

Dratas rašė:Sveiki,

gal kas turėsite ką patarti. Savaitgalio žvejybos metu 5 kibimai 1 krante... Visi 4 nerealizuoti kibimai - išvažiaviuoja, pakėlus meškerę nuo stovo jaučiasi, kad kitam gale kažkas yra, bet tik bandant pradėti stabdyti žuvį, t.y. su ranka prilaikyti būgnelį, žuvis atitrūksta ir visus 4 kartuis taip. Man taip nebuvo nei karto dar. Naudoju Blow Back sistemėlę su besmegeniu. Įtariu, kad kablys atšipo, ar taip gali būti, kad dėl atšipusio kablio ar dar gal kokios kitos atsikabinimo priežastys? Pakeičiau sistemėlę su nauju kabliu, deja daugiau kibimų neturėjau...

Didele tikimybe, kad del buko kablio, nepramusa lupos ir isslysta.

Re: Plauko sistema

04 Lie 2017, 07:20

Kablį pasitikrint reikia, bet šiaip daugokai žuvų nori vienu kabliu, net 5 kibimus kentėjai. Nutrūko vienas, pasitikrinai aštrumą ir jei nors kokia abejonė kyla iškart keiti. Kokia prasmė laukt kol antras atsikabins. Kokie kabliai įdomumo dėlei ?
Atsakymo rašymas