Lead core

Šioje temoje rasite viskas ką apima žodis sistemėlė, tai kabliukas, pavadėlis, klipsas, švinelis, leadcoras, vamzdelis, shoklyderis, valas ir t.t.

Moderatorius: adziukas

Lead core

Standartinė adziukas » 04 Rgp 2011, 21:24

Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė Padysninis » 10 Rgp 2011, 21:53

http://mainwaringsfishing.co.uk/ESP-LEA ... OL-217.asp
as naudoju sy leadcora, seip patenkintas. nesiserpetoja. kas budavo su kitais. :)
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė nerijusk » 07 Spa 2011, 07:10

as tai naudoju GARDNER LAEDCORE.esu tikrai juo patenkintas.
nerijusk
Pabuvęs
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 06 Spa 2011, 19:59
Miestas: Marijampole

Re: Lead core

Standartinė adziukas » 07 Spa 2011, 10:13

Gardner leadcore tikrai geras, naudojau seniau, nei sykio nepavede. Dabar naudoju JRC ir Spro, ir neturiu nusiskundimu, ju galima gauti ir ant LT.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė Padysninis » 30 Lap 2011, 20:44

risdami leadcora, tik uzverzate ar ir laseli kliju uzlasinate ?
kaskaip nevisada man uzsiverzia taip kaip reikia.. :roll:
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė adziukas » 30 Lap 2011, 20:55

Padysninis rašė:risdami leadcora, tik uzverzate ar ir laseli kliju uzlasinate ?
kaskaip nevisada man uzsiverzia taip kaip reikia.. :roll:

priklauso nuo leadcoro, vieniems reik kliju, kitiems, minkstiems ne ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė ricardas70 » 03 Gru 2011, 19:58

na as nerisau leedcoro ir nerisiu...pirkau komplektus ...bet dabar galvoju pereit prie vamzdeliu... :roll:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Lead core

Standartinė rytis » 03 Gru 2011, 20:09

ricardas70 rašė:na as nerisau leedcoro ir nerisiu...pirkau komplektus ...bet dabar galvoju pereit prie vamzdeliu... :roll:

As tai apie 5m atgaudziau su vamzdeliais po to isiule ledkora,pabandziau lig ir nieko,tik kartais pavadelis uzsimesdavo.kitamet bandysiu vel naudot ir vamzdelius ir ledkora-- palyginsiu.
rytis
Meistras
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 13:39

Re: Lead core

Standartinė adziukas » 03 Gru 2011, 20:36

Po siai dienai naudoju ir Cormoran kietus vamzdelius ir leadcora, siap skirtumo jokio nepastebejau. P.S. vamzdeliai geriau zolingose vietose.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė Padysninis » 06 Kov 2012, 15:51

rytis rašė:
ricardas70 rašė:na as nerisau leedcoro ir nerisiu...pirkau komplektus ...bet dabar galvoju pereit prie vamzdeliu... :roll:

As tai apie 5m atgaudziau su vamzdeliais po to isiule ledkora,pabandziau lig ir nieko,tik kartais pavadelis uzsimesdavo.kitamet bandysiu vel naudot ir vamzdelius ir ledkora-- palyginsiu.


Jeigu cia Ricardai turejote omenyje kad leadcore komplektus, tai jie buna zymiai brangesni :shock: 5 komplektai ir gaunasi jau 10metru leadcoro spule :)
o vanzdukai trumpesni uz leadcora, ir didesne tikimybe manau uzsimesti su vamzduku gaudant.
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė ricardas70 » 06 Kov 2012, 16:32

Padysninis rašė:
rytis rašė:
ricardas70 rašė:na as nerisau leedcoro ir nerisiu...pirkau komplektus ...bet dabar galvoju pereit prie vamzdeliu... :roll:

As tai apie 5m atgaudziau su vamzdeliais po to isiule ledkora,pabandziau lig ir nieko,tik kartais pavadelis uzsimesdavo.kitamet bandysiu vel naudot ir vamzdelius ir ledkora-- palyginsiu.


Jeigu cia Ricardai turejote omenyje kad leadcore komplektus, tai jie buna zymiai brangesni :shock: 5 komplektai ir gaunasi jau 10metru leadcoro spule :)
o vanzdukai trumpesni uz leadcora, ir didesne tikimybe manau uzsimesti su vamzduku gaudant.

na vamzdeli irgi gali daryt kokio nori ilgio-nusipirkai ir kirpk...o kas del risimo ledkoro,tai ir turiu su kuo rist ,jauciu reiks ismokt normaliai ir rist paciam,anksciau kazkaip tingejau... :)
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Lead core

Standartinė jurka1970 » 06 Kov 2012, 16:51

esu prisipirkęs su zapasu fox sistemu,gal prieš 5m,kainavo berods komplektas 37-38lt,blyn brangu,vienai meškerei 12lt,pabaigsiu jas ir reikės pačiam darytis,jaučiu pigiau poliubomu kainuos.
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Lead core

Standartinė adziukas » 06 Kov 2012, 17:04

jurka1970 rašė:esu prisipirkęs su zapasu fox sistemu,gal prieš 5m,kainavo berods komplektas 37-38lt,blyn brangu,vienai meškerei 12lt,pabaigsiu jas ir reikės pačiam darytis,jaučiu pigiau poliubomu kainuos.

Kad pigiau kainuos, tai tikrai, as kazkada pradzioje pirkausi Gardner suristus, bet jau daug metu pats risu is Spro leadcore ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė Padysninis » 06 Kov 2012, 18:05

ricardas70 rašė:
Padysninis rašė:
rytis rašė:
ricardas70 rašė:na as nerisau leedcoro ir nerisiu...pirkau komplektus ...bet dabar galvoju pereit prie vamzdeliu... :roll:

As tai apie 5m atgaudziau su vamzdeliais po to isiule ledkora,pabandziau lig ir nieko,tik kartais pavadelis uzsimesdavo.kitamet bandysiu vel naudot ir vamzdelius ir ledkora-- palyginsiu.


Jeigu cia Ricardai turejote omenyje kad leadcore komplektus, tai jie buna zymiai brangesni :shock: 5 komplektai ir gaunasi jau 10metru leadcoro spule :)
o vanzdukai trumpesni uz leadcora, ir didesne tikimybe manau uzsimesti su vamzduku gaudant.

na vamzdeli irgi gali daryt kokio nori ilgio-nusipirkai ir kirpk...o kas del risimo ledkoro,tai ir turiu su kuo rist ,jauciu reiks ismokt normaliai ir rist paciam,anksciau kazkaip tingejau... :)

kuo ilgesnis tuo geriau manau.. nu bent jau vamzelis per ilgas manau neturetu buti, nesamone trumpintri butu manau..
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė svarelis » 07 Kov 2012, 09:41

adziukas rašė:
jurka1970 rašė:esu prisipirkęs su zapasu fox sistemu,gal prieš 5m,kainavo berods komplektas 37-38lt,blyn brangu,vienai meškerei 12lt,pabaigsiu jas ir reikės pačiam darytis,jaučiu pigiau poliubomu kainuos.

Kad pigiau kainuos, tai tikrai, as kazkada pradzioje pirkausi Gardner suristus, bet jau daug metu pats risu is Spro leadcore ;)

Aš ir naudoju SPRO leadcore praeitais metais atradau, jokių nusiskundimų nėra, o kaina tikrai gera. Kietus kormorano vamzdelius naudojau bet pastebėjau vieną mano akim didelį minusą jie kyla į paviršių ir šeip susipina man metimo metu juos naudojant. Šlangutės naudoju bet per jas perverti valą sunkoka.
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Lead core

Standartinė adziukas » 07 Kov 2012, 10:22

svarelis rašė:Aš ir naudoju SPRO leadcore praeitais metais atradau, jokių nusiskundimų nėra, o kaina tikrai gera. Kietus kormorano vamzdelius naudojau bet pastebėjau vieną mano akim didelį minusą jie kyla į paviršių ir šeip susipina man metimo metu juos naudojant. Šlangutės naudoju bet per jas perverti valą sunkoka.

Tai, kad kormoran vamzdeliai kyla i virsu jau seniai pastebejau, bet pastebejau ir toki dalyka, kad jie nelabai baido zuvis, nes nesyki gaudydamas su jais zolese istraukdavau aplipusius zuzu ikrais, reiskiasi zuvis juos priima kaip zole. ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė Zenka » 02 Bal 2012, 14:05

adziukas rašė:Po siai dienai naudoju ir Cormoran kietus vamzdelius ir leadcora, siap skirtumo jokio nepastebejau. P.S. vamzdeliai geriau zolingose vietose.

Valdai gal galetai pora zodziu kodel vamzdeliai geriau zolese uz leadcora? kaskaip nepastebejau atgaudziau nemazai su vamzdeliais ir su leadcoru jau nemazai gaudau bet skirtumo nepastebejau, aisku vienu kartu neteko naudoti to ir to, kadangi jau pas mane vamzdeliai arsenale neegzistuoja.
Pagavai paleisk, mirtis elektrikam.
Vartotojo avataras
Zenka
Pabuvęs
 
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: 12 Rgs 2011, 00:09
Miestas: Daugai

Re: Lead core

Standartinė adziukas » 02 Bal 2012, 19:21

Zenka rašė:Valdai gal galetai pora zodziu kodel vamzdeliai geriau zolese uz leadcora? kaskaip nepastebejau atgaudziau nemazai su vamzdeliais ir su leadcoru jau nemazai gaudau bet skirtumo nepastebejau, aisku vienu kartu neteko naudoti to ir to, kadangi jau pas mane vamzdeliai arsenale neegzistuoja.

Didelio skirtumo nemaciau ir as, bet turbut todel zolese naudoju vamzdelius, kad taip priprates :)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė svarelis » 03 Bal 2012, 08:36

Seip teoriskai galvojant dar ir dėl to jog vamzdelis yra kaskiek plūdrus todėl teoriskai jis turetu gulti ant zoles pavirsiaus.
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Lead core

Standartinė aurynas » 12 Geg 2012, 18:52

sveiki karpininktankistai :roll: esu pradedantysis, atrodo viska jau supratau, bet kamuoja klausimas, kaip suristi ledkoro kilpa? ziurejau Adziuko nuoroda ir kitur, nagrinejau ir cia ir ant stalo pasidejes. nu nesuprantu kaip tai padaryti be šunmazgiu. gal kokia nuoroda yra aiskesne ar filmikas? ar as per sudetingai viska suprantu.....
aurynas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 24 Vas 2012, 19:15

Re: Lead core

Standartinė Laimis » 13 Geg 2012, 17:33

Svarbiausia nebijot!!!
Vartotojo avataras
Laimis
Veteranas
 
Pranešimai: 1698
Užsiregistravo: 23 Bir 2011, 10:00

Re: Lead core

Standartinė Padysninis » 17 Geg 2012, 15:12


naujas budas bent jau man
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė Martukaz » 17 Geg 2012, 15:17

Padysninis rašė:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RBClN_Ck2zY#!
naujas budas bent jau man

As visada tik taip ir risu, man liuksinis variantas ;)
Martukaz
Pabuvęs
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 20:01
Miestas: Kaunas

Re: Lead core

Standartinė Padysninis » 17 Geg 2012, 15:45

manau minusiukas yra tas kad namie negali prisiristi sistemu
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Lead core

Standartinė Rolandas » 31 Lie 2012, 21:30

as naudoju korda dark matter vamzdelius gerai skesta minksti ir vala lengva perkisti.va butent sita
http://www.ebay.co.uk/itm/Korda-Dark-Ma ... 500wt_1054
Rolandas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 19 Kov 2012, 21:29

Kitas

Grįžti į Sistemėlė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių