Dreisenos, kaip sprendziate sia problema ?

Šioje temoje rasite viskas ką apima žodis sistemėlė, tai kabliukas, pavadėlis, klipsas, švinelis, leadcoras, vamzdelis, shoklyderis, valas ir t.t.

Moderatorius: adziukas

Re: Dreisenos, kaip sprendziate sia problema ?

Standartinė rytis » 13 Bir 2012, 16:50

Padysninis rašė:pas mane pilna dreisenu, tai paskutinioje sesijoje turejau 5 kibimus ir 3 karpius pavyko istraukti. kitu neistraukiau ne del dreisenu kaltes o per ziopluma. tai va viniojau as 0.6 mono valo 20 metru nu ir padejo jis man. ir negalima duoti karpiui labai vaziuoti, reikia stabdyti gan stipriai. ziuresiu koki rezultatai bus toliau.

Nu aisku..kap mano tevas sako...vezys ir zioplys dvi nepagydomos ligos. :lol: Ar bandei gaudyt ant tu Pelzer sviecianciu,kur tau daviau,kur dipinti kukuruziniame dipe. :?:
rytis
Meistras
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 13:39

Re: Dreisenos, kaip sprendziate sia problema ?

Standartinė Padysninis » 02 Sau 2013, 20:07

siemet visa sezona teko gaudyti ezere kureme yra tikrai daug kelmu ir dreisenu, tai pasidalinsiu siokiais tokiais pastebejimais. pavasari zvejojau paprastomis sistemomis ir pavyko istraukti tik viena karpi kuris buvo dar po ziemos pavarges ir labai daug nesisparde, susilus vandeniui buvo kibimu bet visi ejo i kelmus, pjove vala betraukiant i dreisenas arba pazeizdavo vala ir veleiau uzkibes karpis ji nutraugdavo. tai pasitares su kitais karpininkais nusprendziau kad reikia sistemos kuri po kibimo atsikrato svareliu, taciau as negalejau to sau leisti ir nusipirkau lengvu svareliu, 30 gramu. Poto dar uzdejau soklyderio monofilomentinio 0.5 ir 0.6. ir pagrindinis valas beabejones 0.35 . po sistemos pakeitimo viskas pasikeite, karpiai lengviau kildavo i virsu, valas nebenusipjaudavo i dreisenas. bet reikia tuos soklyderio metrus stebeti, nes buvo, kad ir toks storas valas stipriai pasizeidzia. reikia buti kuo arciau meskeriu, neleisti karpiui daug valo isvinioti, ir pakirtus karpi lipti kuo auksciau kad kuo auksciau valas eitu ir bent jau man pasiteisino naglas traukimas, priverziu ir trauki naglai i kranta, bijojau is pradziu kad isplis is luposkablys, bet jeigu sistema gera tai niekas neissiplesia. arba lipti iskarto i valti ir meginti karpi issitraukti i svaria vieta kur nera kelmu. Dar pastebejimas ne mano vieno yra , kad ezeruose kur yra dreisenu einantys yra vaisiniai boiliukai. smirdantys, nelabai.
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Dreisenos, kaip sprendziate sia problema ?

Standartinė huron » 06 Sau 2013, 05:31

Padysninis rašė: nusipirkau lengvu svareliu, 30 gramu. Poto dar uzdejau soklyderio monofilomentinio 0.5 ir 0.6.

O kaip tu Pauliau užmetinėdavai tokį lengvą svorį su tokiu storu šoklyderiu...? :?
Praktika yra žiaurus mokytojas. Bet jis labai gerai moko...!
Vartotojo avataras
huron
Pabuvęs
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: 04 Spa 2011, 10:45
Miestas: Visaginas

Re: Dreisenos, kaip sprendziate sia problema ?

Standartinė Padysninis » 06 Sau 2013, 13:47

man netoli mesti, max 60m, tai stipriai uzsimojes uzmezdavau, bet nemojuodavau as, tesiog su valtimi uzsivezdavau.
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Grįžti į Sistemėlė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių