Dumblas, kaip tai sprendžiama

Šioje temoje rasite viskas ką apima žodis sistemėlė, tai kabliukas, pavadėlis, klipsas, švinelis, leadcoras, vamzdelis, shoklyderis, valas ir t.t.

Moderatorius: adziukas

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė Dzūkas1981 » 14 Bir 2018, 09:42

adziukas rašė:
Dzūkas1981 rašė:
Kad karpis gan giliai rausia, isitikinau pernai, kai ten vienasyk zvejojau su paprasta inline sistema - turejau viena isvaziavima, bet pakirtus gan greitai jis atsikabino. Butent po tos zvejybos ir nuplaukiau pajaust kas per dugnas. Siaip visam tam ezeriuke dugnas turbut toks pats.

Jei jau turejai isvaziavima, tai taip ir daryk, tik pasididink kablius i 2-ra nr ir viskas bus ciki. Gaudydavau su D-rig kabliais, vos ne 100% pasikirtimas budavo. Juk laukiniame ezere, ne fermoje.


Valdai, gal galėtum kokią nuorodą atsiųsti su kablių pavyzdžiu?

Taip, ežeriukas laukinis, tik nedidelis - 0,02 kv. km.
Žmogus, kuris jį išsinuomavęs ir pakviečia karts nuo karto pažvejot, pats ten gaudo tik su plūdine visai šalia kranto, bet plūdinė man asmeniškai nelabai patinka, todėl norisi signalizatorius pypsinčius girdėti esant kibimui :-)
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė adziukas » 14 Bir 2018, 09:56

Dzūkas1981 rašė:Valdai, gal galėtum kokią nuorodą atsiųsti su kablių pavyzdžiu?

Taip, ežeriukas laukinis, tik nedidelis - 0,02 kv. km.
Žmogus, kuris jį išsinuomavęs ir pakviečia karts nuo karto pažvejot, pats ten gaudo tik su plūdine visai šalia kranto, bet plūdinė man asmeniškai nelabai patinka, todėl norisi signalizatorius pypsinčius girdėti esant kibimui :-)

Tai buvo seniai, ir dabar vargiai surasiu kas tokiais prekiauja. Siap youtube esu ikeles video, kaip paciam susiristi. Koks as tada buvau jaunas :D
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė Dzūkas1981 » 14 Bir 2018, 10:22

adziukas rašė:
Dzūkas1981 rašė:Valdai, gal galėtum kokią nuorodą atsiųsti su kablių pavyzdžiu?

Taip, ežeriukas laukinis, tik nedidelis - 0,02 kv. km.
Žmogus, kuris jį išsinuomavęs ir pakviečia karts nuo karto pažvejot, pats ten gaudo tik su plūdine visai šalia kranto, bet plūdinė man asmeniškai nelabai patinka, todėl norisi signalizatorius pypsinčius girdėti esant kibimui :-)

Tai buvo seniai, ir dabar vargiai surasiu kas tokiais prekiauja. Siap youtube esu ikeles video, kaip paciam susiristi. Koks as tada buvau jaunas :D


Jeigu viskas ok, bandysiu ten rytoj meskeres sumerkti.
Iki kol neperskaičiau "dumblo" temos, galvojau tiesiog su ta pacia inline sistema, tik zymiai ilgesniais pavadeliai meginti zvejot (pvz. 80 - 100 cm.). Dabar galvoju viena meskere daryti su helicopter sistema, o dvi su inline ir ilgesniais pavadeliais, na arba atvirskciai (h[)
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė Dzūkas1981 » 14 Bir 2018, 22:20

Gal ir kvaila klausima uzduosiu, bet man nesvarbu, nes issiaiskint reikia :)
Kai zvejojama dumble su inline ir ilgu pavadeliu (85 cm) arba helicopter sistema, reikia deti svinuka zemiau kablio ar ne? Nes dabar ziuriu prie namu baseine, tai svinukas vis viena pop'ika traukia prie dugno.
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė adziukas » 14 Bir 2018, 23:20

Dzūkas1981 rašė:Gal ir kvaila klausima uzduosiu, bet man nesvarbu, nes issiaiskint reikia :)
Kai zvejojama dumble su inline ir ilgu pavadeliu (85 cm) arba helicopter sistema, reikia deti svinuka zemiau kablio ar ne? Nes dabar ziuriu prie namu baseine, tai svinukas vis viena pop'ika traukia prie dugno.

O kam tas svinukas? Tokiom salygom jo nereik, geriau pareguliuok boilio pluduruma, daugiau/maziau popups, kad buti kaip balancinis.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė Dzūkas1981 » 14 Bir 2018, 23:31

Aciu, Valdai! Bandysiu rytoj eksperimentuot su ivairiais boiliais :-)
Gaila, kad is sostines tik po darbu i Varena grisiu, tad zvejyba vakare laukia. Bet siandien spejau atlekt siek tiek prijaukint :-)
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė adziukas » 15 Bir 2018, 22:10

Parasinejau apie senus laikus ir šiandien visos meškerės inline su D-Rig sistemos. Po 2h išvažiavo ir pozavo 9.5kg laukinukas. Va taip vot, kas sena, nebūtinai bloga. Foto nuotraukų temoje. :-)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė Dzūkas1981 » 16 Bir 2018, 06:30

Pas mane nedidukas - 2 kg, ne daugiau. Nors karpiu cia daug, ne ju diena/naktis buvo.
Bet laikas praleistas beprotiskai fantastiskai!!!
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Ankstesnis

Grįžti į Sistemėlė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias