Plauko sistema

Šioje temoje rasite viskas ką apima žodis sistemėlė, tai kabliukas, pavadėlis, klipsas, švinelis, leadcoras, vamzdelis, shoklyderis, valas ir t.t.

Moderatorius: adziukas

Re: Plauko sistema

Standartinė Dratas » 04 Lie 2017, 07:59

Gamakatsu snagger.
Ačiū už atsakymus, mano spėjimas tikriausiai bus teisingas. O atšipusius kablius aštrinatės ar tiesiog keičiate naujais?
Dratas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 19 Bir 2014, 23:51

Re: Plauko sistema

Standartinė rytis » 04 Lie 2017, 10:18

Aš gaudau su įvairių firmų kabliukais,tame tarpe ir su gamakatsu snager.Paeitą žvejybą kaip tik ant šių kablių pagavus vieną karpiuką pastebėjau,kad atšipo kabiukas.Šiuo atveju biskį su bobos nagų dilde pagalandau :D ir vėl gaudysiu,bet šiaip tai reikėtų keist.Atvirai pasakius tai labai nustebau,nes šių kabliukų tikrai nereikėdavo keist po kiekvieno kibimo, nu mažu kokia brokuota partija pasitaikė......Kiek žinau,Laimutis gaudo su šiais kabliais...manau parašys savo nuomonę. :Pi :V
rytis
Meistras
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 13:39

Re: Plauko sistema

Standartinė Ružik » 05 Lie 2017, 00:49

ejgu po greito parovozo ne ciupsi meskere iskart,a palauksi kada suletes,tai shodu bus maziau.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Plauko sistema

Standartinė aleksandr » 05 Lie 2017, 07:38

интересно,объясни почему...
aleksandr
Meistras
 
Pranešimai: 555
Užsiregistravo: 06 Bir 2012, 18:31
Miestas: Vilnius

Re: Plauko sistema

Standartinė adziukas » 05 Lie 2017, 08:57

Ružik rašė:ejgu po greito parovozo ne ciupsi meskere iskart,a palauksi kada suletes,tai shodu bus maziau.

Cia pats sugalvojai, ar perskaitei rusu forume?
Pirmame smugyje karpis pasikerta gerai, arba blogai. Jei bukas kabliukas, ar laukiniame ezere kietos karpio lupos, gali padaryti kontrolini pakirtima. Na bet kad suletejus vaziavimui bus itaka ir maziau atsikabinimu, tai kazkokia bobutes pasaka.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Plauko sistema

Standartinė Piggas » 05 Rgs 2017, 23:02

Sveiki, pažiūrėkit mano pavadėlį su kabliu. Niekaip nepasikirto karpis. Isvažiavimai normalūs, vynioja smagiai, tačiau po poros smūgių vis atsikabino. Kabliai nauji. Gal vis tik reikia dėt termo vamzdelį ?
Prikabinti failai
IMG_6218.JPG
Piggas
Naujokas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 03 Lap 2015, 20:36

Re: Plauko sistema

Standartinė adziukas » 05 Rgs 2017, 23:33

Piggas rašė:Sveiki, pažiūrėkit mano pavadėlį su kabliu. Niekaip nepasikirto karpis. Isvažiavimai normalūs, vynioja smagiai, tačiau po poros smūgių vis atsikabino. Kabliai nauji. Gal vis tik reikia dėt termo vamzdelį ?

Siai sistemai, kuriai nezinau pavadinimo reik keisti kabli, arba si kabli naudoti klasikinei. Cia gaunasi blowback suristas su klasikines sistemos kabliu. Panarsyk sioje temoje, tikrai rasi foto, kaip turi atrodyti.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Plauko sistema

Standartinė Piggas » 05 Rgs 2017, 23:46

Man ir keista buvo ant tokio kablio rišt žiedelį, visada rišau Gamakatsu snager kablius, bet Fanatikų parduotuvėje būtent tokių man ir pasiūlė korda wide gape kaptor ir Memelcarp parduotuvėj korda wide gape x. Abu kaip susitarę būtent blowback sistemėlei. Korda taip pat tokius kablius naudoja, bet va su termo vamzdeliu http://www.korda.co.uk/rigz/how_to.php?id=3& . Tai kaip čia dabar kuom tikėt ?!:)
Piggas
Naujokas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 03 Lap 2015, 20:36

Re: Plauko sistema

Standartinė svarelis » 06 Rgs 2017, 08:28

Piggas rašė:Man ir keista buvo ant tokio kablio rišt žiedelį, visada rišau Gamakatsu snager kablius, bet Fanatikų parduotuvėje būtent tokių man ir pasiūlė korda wide gape kaptor ir Memelcarp parduotuvėj korda wide gape x. Abu kaip susitarę būtent blowback sistemėlei. Korda taip pat tokius kablius naudoja, bet va su termo vamzdeliu http://www.korda.co.uk/rigz/how_to.php?id=3& . Tai kaip čia dabar kuom tikėt ?!:)

Tikėk patyrusiais vilkais ir dar savo patirtimi, juk pats sakiai, kad snager gerai bvo, šie kabliai tikrai gerai klasikiniai sistemai, blowback reikalingi ilgesnio kotelio kabliai ka termokembrikas ir padaro išilgina kotelį ir pakeičia kampą.
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Plauko sistema

Standartinė pall » 06 Rgs 2017, 09:38

rist is principo gali kaip nori ant ko nori.klausymas ar tai veiks.blowbackui sitie kabliai neskirti.wide gape tipo kabliai skirti klasikai.tikiu kad esant tam tikrai maitinimosi specifikai/gruntui ir tt. blowbackas su jais gali veikt.bet cia turbut labiau isimtis mano galva.snageriu esmeroj paprastai buna.blowbackui dar gali pamegint longshankus (bananus)nereiks zaist su termiakais.galiu rekomenduot http://www.carprusdirect.com/product/at ... nk-nailer/
situs tikrai gerai laiko astruma.aisq ju lietuvoi vargu ar gausi bet ziema ilga nusimato iki kito sezono susikomplektuosi.
Vartotojo avataras
pall
Pabuvęs
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 25 Geg 2015, 14:19
Miestas: Vilnius

Re: Plauko sistema

Standartinė Piggas » 06 Rgs 2017, 21:02

pall rašė:rist is principo gali kaip nori ant ko nori.klausymas ar tai veiks.blowbackui sitie kabliai neskirti.wide gape tipo kabliai skirti klasikai.tikiu kad esant tam tikrai maitinimosi specifikai/gruntui ir tt. blowbackas su jais gali veikt.bet cia turbut labiau isimtis mano galva.snageriu esmeroj paprastai buna.blowbackui dar gali pamegint longshankus (bananus)nereiks zaist su termiakais.galiu rekomenduot http://www.carprusdirect.com/product/at ... nk-nailer/
situs tikrai gerai laiko astruma.aisq ju lietuvoi vargu ar gausi bet ziema ilga nusimato iki kito sezono susikomplektuosi.


Aišku. Ačiū už patarimus.
Piggas
Naujokas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 03 Lap 2015, 20:36

Re: Plauko sistema

Standartinė RytasVakaras » 12 Sau 2018, 20:55

Sveiki,
Ant Gamakatsu snagger risate klasikine sistema? ar vis del to reiktu rinktis kabliukus su tiesiu koteliu?
RytasVakaras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 09 Spa 2017, 19:05

Re: Plauko sistema

Standartinė adziukas » 12 Sau 2018, 23:07

RytasVakaras rašė:Sveiki,
Ant Gamakatsu snagger risate klasikine sistema? ar vis del to reiktu rinktis kabliukus su tiesiu koteliu?

Nerizikuociau, jie labiau tinka blowback sistemai, tik reik prailginti uodegele
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Plauko sistema

Standartinė RytasVakaras » 12 Sau 2018, 23:22

adziukas rašė:
RytasVakaras rašė:Sveiki,
Ant Gamakatsu snagger risate klasikine sistema? ar vis del to reiktu rinktis kabliukus su tiesiu koteliu?

Nerizikuociau, jie labiau tinka blowback sistemai, tik reik prailginti uodegele

Kokius tada kabliukus rekumenduotumet klasikinei sistemai ?
RytasVakaras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 09 Spa 2017, 19:05

Re: Plauko sistema

Standartinė adziukas » 13 Sau 2018, 00:53

RytasVakaras rašė:
adziukas rašė:
RytasVakaras rašė:Sveiki,
Ant Gamakatsu snagger risate klasikine sistema? ar vis del to reiktu rinktis kabliukus su tiesiu koteliu?

Nerizikuociau, jie labiau tinka blowback sistemai, tik reik prailginti uodegele

Kokius tada kabliukus rekumenduotumet klasikinei sistemai ?

Sunku zodziais nupasakoti, reiketu foto rasti, bet ne siandien. Siandien pavadeliu risimo diena, risam blowback sistemas uzkasdami kumpiu. :)))
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Plauko sistema

Standartinė adziukas » 13 Sau 2018, 12:12

Va, klasikinei sistemai
Prikabinti failai
resize_260_260_1_1.jpg.pagespeed.ce.hazRRWP3Cs.jpg
resize_260_260_1_1.jpg.pagespeed.ce.hazRRWP3Cs.jpg (2.94 KiB) Peržiūrėta 13446 kartus(ų)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Plauko sistema

Standartinė RytasVakaras » 13 Sau 2018, 12:49

Aciu kad radote jegu atsakyti po vakarykscio pavadeliu risimo su gera uzkanda :-)
RytasVakaras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 09 Spa 2017, 19:05

Re: Plauko sistema

Standartinė poxass » 19 Sau 2018, 08:54

As 2 metai gaudau gamakatsu snager kabliais su klasikine, nei vieno atsikabinimo. man pasiteisino 100proc.
poxass
Pabuvęs
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:37

Re: Plauko sistema

Standartinė adziukas » 20 Sau 2018, 12:29

poxass rašė:As 2 metai gaudau gamakatsu snager kabliais su klasikine, nei vieno atsikabinimo. man pasiteisino 100proc.

Niekada nebandes snager klasikai naudoti, bet gal ir pasiteisintu. Va tik labai nedrasu eksperimentuoti laukiniame, juk tegali buti 1 kibimas savaitgaliui, ir jei atsikabintu -uzp-
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Plauko sistema

Standartinė aleksandr » 21 Sau 2018, 01:33

я тоже на таких крючках классику вяжу(для разнообразия) и отлично работает
aleksandr
Meistras
 
Pranešimai: 555
Užsiregistravo: 06 Bir 2012, 18:31
Miestas: Vilnius

Re: Plauko sistema

Standartinė RytasVakaras » 21 Sau 2018, 16:53

Sveiki kolegos,
Kadangi esu pradedantysis, noriu jusu nuomones ar gerai risu blow back’a? Laukiu Jusu pastebejimu.
Prikabinti failai
DA5CBF5A-61CE-45A8-B66E-08792942F1F1.jpeg
RytasVakaras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 09 Spa 2017, 19:05

Re: Plauko sistema

Standartinė warrior » 21 Sau 2018, 17:08

Kodel butent blow back’a? Paprasta sistemele rist moki? Ant jos nekimba?
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Plauko sistema

Standartinė RytasVakaras » 21 Sau 2018, 17:13

Paprasta rist jau moku. Pabandziau surist blow back’a. Buvo idomu ar gerai surisau.
RytasVakaras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 09 Spa 2017, 19:05

Re: Plauko sistema

Standartinė adziukas » 21 Sau 2018, 17:27

RytasVakaras rašė:Paprasta rist jau moku. Pabandziau surist blow back’a. Buvo idomu ar gerai surisau.

Man i akis kazkaip krenta neproporcingai didelis ziedelis. Ar jis siaip didelis, ar kabliukas labai mazas? Dar blowbackas geriau verciasi i lupa, kai plaukas iseina ne is isores kablio, o is vidaus.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Plauko sistema

Standartinė RytasVakaras » 21 Sau 2018, 18:25

adziukas rašė:
RytasVakaras rašė:Paprasta rist jau moku. Pabandziau surist blow back’a. Buvo idomu ar gerai surisau.

Man i akis kazkaip krenta neproporcingai didelis ziedelis. Ar jis siaip didelis, ar kabliukas labai mazas? Dar blowbackas geriau verciasi i lupa, kai plaukas iseina ne is isores kablio, o is vidaus.

Ziedelis 3mm, kabliukas 6 dydzio. Reiktu mazesnio ziedelio ?
RytasVakaras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 09 Spa 2017, 19:05

AnkstesnisKitas

Grįžti į Sistemėlė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias