Pasakojimai apie mūsų žūkles

Čia rasite straipsnius, foto, bei video informaciją

Moderatorius: adziukas

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė druid » 13 Lie 2016, 21:26

(aplo)
Vartotojo avataras
druid
Meistras
 
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: 15 Lap 2012, 18:26
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė Šarūnass » 14 Lie 2016, 08:54

(liux) (liux) Mano stilius. Nuo darbo pasiplaunu anksčiau, vakare 1-2 kibimai , būna naktį susikelia, ryte tuzikai išlenda . Paskui pusiau nemiegojus į darbą, darbo diena apgailėtina. Visada sakau daugiau taip nedarysiu prieš darbą, bet praeina kelios dienos ir vėl trauka nepakeliama :D Sėkmės tau su tom naktelėm prieš darbą.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė pall » 14 Lie 2016, 10:45

grazus zvynius (aplo)
Vartotojo avataras
pall
Pabuvęs
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 25 Geg 2015, 14:19
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė Marius14 » 21 Rgp 2016, 14:33

karpiai 2016 1912.jpg
karpiai 2016 1866.jpg
karpiai 2016 1860.jpg
karpiai 2016 1836.jpg
karpiai 2016 1844.jpg
karpiai 2016 1830.jpg
Pagaliau, žvejybinė manta sukrauta ir mes su Andriumi kelyje...
Kelionė iki išsvajotosios ‘‘Laumenos‘‘ ne prailgo ir mes jau prie 4 sektoriaus, grožimės nepakartojamu gamtovaizdžiu. Akį iš kart patraukė kitame krante iš vandens strikteldamas tarytum delfinas, ežero gražuolis karpis, taip paragindamas kuo greičiau užsimesti meškeres.
Burtų keliu su kolega Andriumi pasidaliname sektorių ir man atitenka, dešinė sektoriaus pusė, meškeres tenka mesti arčiau 3-iojo sektoriaus, Andrius tuo tarpu žūklavietę ima ruošti 5-ojo sektoriaus pusėje. Paanalizavęs žūklavietę, nutariu gaudyti ant 72 metrų atstumu nuo kranto esančių povandeninių žolių sąžalyno. Netrukus meškerės užmestos ir su nekantrumu imame laukti išsvajotojo ‚‘‘pyp‘‘. Viltį dar labiau sustiprina, kitame ežero krante žvejojantis ežero senbūvis ir puoselėtojas Jurijus, iš kurio sužinome, kad žuvis kimba, nes ‘‘Jūrka‘‘ kaip jį vadina draugai turi pagavęs 6 karpius.
Ilgai nelaukę imame maišyti skanėstus ežero paršeliams, dar prieš žvejybą buvau apsilankęs pas Gintą‚ ‘‘Aiki‘‘ kuris susuko jau išbandytų ir nėj kart manęs dar ne pavedusių ‚Aiki Baits ‘‘Kril-fruit‘‘ boiliukų. Ne mažą porciją šių boiliukų keliaują į ‘‘spod-mixą‘‘ ir su vėjeliu, spod‘o pagalba keliauja į ežero gelmes.
Kibimo ilgai laukti netenka ir po neilgo‘‘ pypt‘‘, svingas nučiuožė žemyn... Paaiškėja, kad masalu susidomėjo apie 0,5 kg. lynukas. Žuveliokas keliauja atgal į gimtuosius vandenis, o meškerė toliau spendžia žabangas‚ ‘‘Laumenos‘‘ karpiams... Praėjus geroms trims valandoms po žvejybos pradžios‚ ‘‘išvažiuoja‘‘, garvežiukas signalizatorius klykia, ritė sukasi lyg pašėlusi. Pakirtęs žuvį jaučiu ne menką pasipriešinimą ir mintyse jau imu sverti stipruolį, tačiau prisitraukęs arčiau pamatau, kad tas stipruolis visai ne mano mintyse pieštas milžinas...Pasvėrus karpį pamatome, kad svarstyklių skalė vargiai perlipa 4 kg. padalą. Nuotaika darosi puiki... Ištraukus pirmąjį karpį netrukus seka sekantis kibimas ir sekantis...Iki sutemų sugauti 7 karpiai ir vienas gražuolis amūras, 7 kg. svorio... Po vakarinio pašėrimo žuvis aprimsta ir iki vidurnakčio ramu... Bet kaip toj pasakoj, laikrodžiui išmušus 12‚ ‘‘užsikūrė‘‘ ir kolegos Andriaus meškerė, po netrumpos kovos ant‚ ‘‘mato‘‘ gula 10 kg. gražuolis žvynius...Su pakilia nuotaika nutarėme pasnausti, nes palengva geras emocijas ėmė keisti nuovargis... Tik pasirodo ‚‘‘Laumenos‘‘ karpiams mūsų nuovargis nei motais, miegoti neleido tai man tai Andriui stabiliai kimbantys karpiai... Išaušus rytui statistika džiugino, per ne pilną parą kartu su Andriumi pagavome 14 karpių ir 1 amūrą... Antrą parą žuvies aktyvumas tik didėjo ir į žūklės pabaigą sugautos žuvies kiekis artėjo prie mano galva ne be padoraus 30 karpių skaičiaus... Beje skaičiaus 30 pasiekti nepavyko. Per 48 val. Žvejybą kartu su Andriumi pagavome 28 karpius svėrusius nuo 4 iki 10 kg. 1 amūrą 7kg. ir du lynus, trims karpiams pavyko atitrūkti nepasiekus graibšto...
Norom nenorom už ‚‘‘atominę‘‘ žūklę norisi padėkoti šauniems ‚‘‘Gintarinio karpio‘‘ klubo vyrams, išpuoselėjusiems nuostabų Laumeno ežerą ir ‘‘Aikiui‘‘ už puikius pašarus.
Kaip Plekšnė sako ‘‘aš čia dar grįšiu...
Prikabinti failai
karpiai 2016 1838.jpg
karpiai 2016 1833.jpg
Marius14
Naujokas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 14 Gru 2014, 21:27
Miestas: Ukmergė

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė Pleksne » 21 Rgp 2016, 14:43

(aplo)
Vartotojo avataras
Pleksne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 04 Rgp 2011, 18:49
Miestas: Ukmergė

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė adziukas » 21 Rgp 2016, 15:47

Saunuliai Mariau, smagu skaityti tokius straipsniukus. Ypač kai žvejoti neturiu galimybės.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė adziukas » 03 Rgs 2016, 07:01

Nebeistveriau, taip pūslę spaudė, kad islipau iš guolio ir nebenoriu atgal. Gamtos grožis tiesiog užbūrė. Šiaip juk tik antroji ši sezoną žūklė laukiniame ežere, ir išsimiegoti dar spesiu. Penktadienio vakarą gan vėlokai su saviske atlekem prie Ežerėlio, lengvas paserimas ir sumetus meškerės jau buvo tamsu, nors i akį durk. Tikimybė, kad naktį sulaukusių kibimo, buvo tikrai menka, bet pasirodo pasisekė, 03h peidziaris uzsikure kaip benzininis pjuklas. Iš miegu svirduliuodamas dasigavau iki meškerių, netyla, pjuklas klykia. Meškere jau rankose ir prasideda įnirtinga kova. Kaip visada, laikinumas savo charakterį ir jėga parodo. 25 minutės įnirtingos kovos ir pagaliau 13.5 kg torpeda graibstė. Dabar, kai gerdamas kava rašau, jis ilsisi maiše, kad kai maniske atsikėlė, bus kas fotografuoja ir galėsiu laukinuko grožiu pasidalinti su visais.
Oi, visai praleidau reklamine pusė, (kal) Taigi šerių tik Aikibaits boiliais, kiekvienas taškas skirtingų kvapu, visi zuvniai, o užkibo ant pušelės seriminio ir beveik viso popso, kvapas Shelfish Plum.
Ir dar, nesibarkit už klaidas, nes rašau iš telefono.
Tikiuosi bus tęsinys.
Prikabinti failai
IMG_20160903_52905.jpg
IMG_20160903_52905.jpg (69.79 KiB) Peržiūrėta 18672 kartus(ų)
IMG_20160903_37972.jpg
IMG_20160903_37972.jpg (108.38 KiB) Peržiūrėta 18672 kartus(ų)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė adziukas » 03 Rgs 2016, 09:26

Įvairių, kad žvėris su znyplemis apskuto po vandeniu popupsika, keista, kad seriminio nelietė :-)
Prikabinti failai
IMG_20160903_23694.jpg
IMG_20160903_23694.jpg (46.03 KiB) Peržiūrėta 18653 kartus(ų)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė adziukas » 03 Rgs 2016, 12:10

Nu tai Va, 13.5 kg.
Prikabinti failai
IMG_20160903_2840.jpg
IMG_20160903_2840.jpg (109.43 KiB) Peržiūrėta 18638 kartus(ų)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė Vidule » 03 Rgs 2016, 12:44

O koks gražuolis ✌
Vidule
Pabuvęs
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 17 Bal 2014, 09:51

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė adziukas » 04 Rgs 2016, 08:52

Šeštadienio diena deja be kibimu. Veiksmo užteko, grybai, spanguolės, laužo kūrenimas, nes norint iškepti karka žemėje, reik ją įkaitinti. Vaķarop pasirodė ir kolegos su netusciais maišeliais.
Vakarinis permetimas ir garuojanti karka ant stalo. Smagus pasisedejimas, bet prieš tai nemiegota naktis savo padarė. Dar prieš 12h palikau kolegas ir i guolį. Neilgai pamiegojau, tas pats pjūklo garsas išvertė iš lovos. Pasirodo chebra dar sėdi prie stalo, tai ši karta nebuvo liūdna, klausant patarimų dar vienas laukinukas pasiekė graibstė. Tik ši karta mažesnis, lygiai 10kg.
Vėliau, kai prabus fotografai, bus ir foto.
:-)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė adziukas » 04 Rgs 2016, 10:23

Štai ir jis :)))
Prikabinti failai
IMG_20160904_47263.jpg
IMG_20160904_47263.jpg (126.43 KiB) Peržiūrėta 18563 kartus(ų)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė jurka1970 » 04 Rgs 2016, 13:28

Superiniai Labonoriukai. (liux)
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė adziukas » 19 Rgs 2016, 09:38

Šį savaitgalį vėl pavyko, jau 3-čią kartą išsirauti į žūklę. Oras išpuolė visai neblogas, be lietaus. Jau sutemus paskutinės saujos boilių pasiekė šerimvietęs. Naktis rami, tik keletas pyptelėjimų. Ryte atsigėręs kavos neskubėjau permesti, pasiėmiau kibirą ir išpėdinau į mišką pažiūrėti grybų. Miškas sausas, samanos net traška, tik keletas lepšiukų ir paberžių drėgnesnesnėse vietose. Taip beblūdijant mišku užsikūrė peidžiaris. Atstumas 300+ metrų iki meškerių, bruzgynai, na bet lydimas šunų sparčiu žingsniu pasiekiau meškeręs. Pypas jau tyli, įtariu, kad nespėjau, bet pakėlęs meškerę dar pajaučiau tolumoje pasipriešinimą, deja neilgai, atsikabino. Prakeikiu visus grybus ir darau rytinį permetimą. Toliau viskas standartiškai, pusryčiai, laužo užkūrimas, vėl į mišką grybų. Pavalgę pietus apie 14,30h sulaukiu dar vieno išvažiavimo, dabar meškerės netoli, tik 50m, kirtimas ir jaučiu kitame gale rimtas priešininkas, paprašo dar kokių 200m valo ir pagaliau sustabdau. Tik pradedu traukti link kranto, ir vėl atsikabina. Pradedu iškoti priežasties, viskas identiškai, kaip buvo prajusi katą, o tada 2-2 mano naudau, kaip ir neturiu prie ko prisikabinti, kabliai aštrūs. Na bet daugiau rizikuoti nežadu, susirišu naujus pavadėlius su naujais kablias ir vakarinis permetimas. Ilgai nevakarojam, vėsoka, pasišyldę guolį lendam į siltą miegmaišį. Dar pradedam žiūrėti filmą, bet aš lūžtu, tik neilgam, Delkimai užsikūrė ir aš jau skubu link meškerių. Jaučiu šį kartą nebe toks stiprus, lengviau valdosi, bet kaprizus rodo, lenda į priekrantės kliuvinius. 10 minučių galinėjimosi ir karpis graibšte, fuuu, šį kartą pavyko. Karpiokas pries 5 metus mūsų pačių leistas, pirktas maximoje, o jauspėjo užaugti iki 8,5kg., smaguma.
Ir žinoma pabaigoje reklama :) šerta žuviniais virtinukais, Krill Fruit, Shelfish Plum ir Monster Red, bet visi kibimai vėl ant tos pačios kombinacijos, t.y. Shelfish Plum šeriminis su tuo pačiu pop upsu.
Štai tokia savaitgalio žūklė.
Prikabinti failai
IMG_20160919_30657.jpg
IMG_20160919_30657.jpg (77.36 KiB) Peržiūrėta 18415 kartus(ų)
Labanore maximinis 8.5kg.jpg
Labanore maximinis 8.5kg.jpg (90.16 KiB) Peržiūrėta 18416 kartus(ų)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė Laimis » 20 Rgs 2016, 17:52

Bet tai kai grozio juodulys :) ir didelis jau. Tuoj senius peraugs.
Svarbiausia nebijot!!!
Vartotojo avataras
Laimis
Veteranas
 
Pranešimai: 1698
Užsiregistravo: 23 Bir 2011, 10:00

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė jurka1970 » 20 Rgs 2016, 20:25

Gerai ideges.
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė medis » 24 Rgs 2016, 21:29

Ale suns panasumas.beveik tox pac
Prikabinti failai
WP_20160508_13_48_43_Pro.jpg
medis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 15 Lie 2015, 13:10
Miestas: Alytus

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė adziukas » 24 Rgs 2016, 23:27

Nu pimpec, pridėjome šią foto prie Dipo ir su saviske ieškojome skirtumų, jų tik keli, šakės panašumas. (liux)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė Pociakas » 07 Bal 2017, 17:37

Išankstiniai sveikinimai jau "atsidariusiems" šį sezoną. Aš vis dar laukiu to laimingo pirmojo :) Bet prie vandens jau pabuvojau 2 kartus. Žvejybomis to pavadinti liežuvis neapsiverčia, bet pradžia padaryta. Pirmąkart šiemet "rimčiau" susiruošiau dar Kovo 23. Ryte temperatūra -2, lauke šalna, bet planų keisti net neketinau, nes prognozėse dieną +14. Pirma išvyka prie vandens, tad norėjosi pasidaryti šiokį tokį pasiruošimą prieš sezoną. Išsinuomojau valtį. Vietoje buvau tik vidudienį, ir nors saulutė jau šildė, bet pravažiuodamas dar mačiau plonu ledu apsitraukusius bent 2 ežerus. Prie mano vandens ledo nė kvapo (y) Pirmas darbas buvo +- vietos suradimas ateinančiam sezonui. Ežeras lyg ir pažįstamas, bet šiemet žvejosiu iš visiškai kitos vietos. Buvau 100% įsitikinęs, kad visur yra didesnis ar mažesnis sluoksnis dumblo, tik priekrantės smėlėtos. Neturėjau didesnės vilties susirasti konkrečią dugno vietą, tad labiau orientavausi į medžius kitoje pusėje. Su spodu numetu tik apie 100m (taip - nedaug, taip - prastas iš manęs žvejys, taip - dauguma meta iš rankos virš 100m :) ), tad tokiam atstumui ir taikiausi. Didžiam mano nustebimui ir pagaliau supratimui kaip į kotą (nesvarbu, kad tai pigus TFG spod įrankis) persiduoda reljefas, radau kietą dugną :) Nežinau ar jūs, patyrę žvejai, jaučiat tai, bet kai supratau, kad suvokiu markiravimo skirtumus, mane šiokia tokia palaima apėmė :) Neprilygsta tas adrenalinas kibimui, bet tai buvo kažkas tokio mano praktikoj. Tada sekė metimai, permetimai ir taip toliau... Bijau apsimeluoti, bet panašu, kad radau vietą, kur dumble yra apie 2 kvadratinius metrus kieto dugno. Nežinau dar - ar čia didelis privalumas, bet faktas kaip blynas :) To make long story short - pripučiau valtį, apiplaukiau ežerą, darkart įsitikinau kad jis nėra gilus, o mano rastoj vietoj gylis tik apie 1.5m baigiau savo pasiruošimo misiją :) Ant meškerių susivyniojau naują valą ir kaip tikras optimistas porai valandų jas užmečiau :) Kaip ir galima nuspėti - nebuvo nei pyptelėjimo :D Prie vandens grįžau užvakar (Balandžio 5). Šįkart planas jau buvo rimtesnis - viską išsipakuoti ir patikrinti ar pelės nepridarė žalos :D Palapinė pastatyta ir meškerės sumestos apie 14val. Žalos iš gyvūnų nėra :) Bet prieš užmesdamas padariau mažą treniruotę (kas tikrai neturėjo pagerinti būsimo kibimo). Su markeriu pasitikrinu savo rastą tašką - pirmas metimas (atsimatavus ant markiravimo kuoliukų) ir tas pats geras tak tak tak į kotą, o paskui lengvas slydimas :) Vadinasi su atstumu pasiruošęs :) Tada užsidėjau kylantį markerį ir pasitikrinau kaip sekasi su gaudymo meškerėm pataikyti tiksliai - sekėsi gerai :) Vadinasi su atstumais viskas ok. Bet antros "žvejybos" pagrindinis tikslas buvo toli gražu ne pagauti karpį, o paleisti. Tad prieš tai užvažiavau į Arvydų ūkį ir šiek tiek apsipirkau. Nežinau ar tai daug ar mažai, bet į laisvę buvo paleisti 5.5kg dvimečių ir 1.5kg vienmečių karpiukų (duok Die jiems tik karpininkų kabllių ir gero gyvenimo). Po visų procedūrų meškerės buvo sumestos nuo 15 iki 19val. Kibimo nebuvo :) Bet buvo keli valo užkliuvimai (specialiai žvejojau įtemptu valu). Tad šiai dienai negaliu pasigirti pagavęs karpį. Tikiuosi, kad užsidirbau karmos taškų ir pagausiu kažką ateityje :) Sorry už ilgą tekstą, bet ne kiekvienas turim kuo pasigirti :) Įkeliu ir video (dėl žinomų priežasčių didelė dalis filmuojama po vandeniu :) ). Komentarai laukiami :) Ypač dėl video,kurį rasit čia Išankstiniai sveikinimai jau "atsidariusiems" šį sezoną. Aš vis dar laukiu to laimingo pirmojo :) Bet prie vandens jau pabuvojau 2 kartus. Žvejybomis to pavadinti liežuvis neapsiverčia, bet pradžia padaryta. Pirmąkart šiemet "rimčiau" susiruošiau dar Kovo 23. Ryte temperatūra -2, lauke šalna, bet planų keisti net neketinau, nes prognozėse dieną +14. Pirma išvyka prie vandens, tad norėjosi pasidaryti šiokį tokį pasiruošimą prieš sezoną. Išsinuomojau valtį. Vietoje buvau tik vidudienį, ir nors saulutė jau šildė, bet pravažiuodamas dar mačiau plonu ledu apsitraukusius bent 2 ežerus. Prie mano vandens ledo nė kvapo (y) Pirmas darbas buvo +- vietos suradimas ateinančiam sezonui. Ežeras lyg ir pažįstamas, bet šiemet žvejosiu iš visiškai kitos vietos. Buvau 100% įsitikinęs, kad visur yra didesnis ar mažesnis sluoksnis dumblo, tik priekrantės smėlėtos. Neturėjau didesnės vilties susirasti konkrečią dugno vietą, tad labiau orientavausi į medžius kitoje pusėje. Su spodu numetu tik apie 100m (taip - nedaug, taip - prastas iš manęs žvejys, taip - dauguma meta iš rankos virš 100m :) ), tad tokiam atstumui ir taikiausi. Didžiam mano nustebimui ir pagaliau supratimui kaip į kotą (nesvarbu, kad tai pigus TFG spod įrankis) persiduoda reljefas, radau kietą dugną :) Nežinau ar jūs, patyrę žvejai, jaučiat tai, bet kai supratau, kad suvokiu markiravimo skirtumus, mane šiokia tokia palaima apėmė :) Neprilygsta tas adrenalinas kibimui, bet tai buvo kažkas tokio mano praktikoj. Tada sekė metimai, permetimai ir taip toliau... Bijau apsimeluoti, bet panašu, kad radau vietą, kur dumble yra apie 2 kvadratinius metrus kieto dugno. Nežinau dar - ar čia didelis privalumas, bet faktas kaip blynas :) To make long story short - pripučiau valtį, apiplaukiau ežerą, darkart įsitikinau kad jis nėra gilus, o mano rastoj vietoj gylis tik apie 1.5m baigiau savo pasiruošimo misiją :) Ant meškerių susivyniojau naują valą ir kaip tikras optimistas porai valandų jas užmečiau :) Kaip ir galima nuspėti - nebuvo nei pyptelėjimo :D Prie vandens grįžau užvakar (Balandžio 5). Šįkart planas jau buvo rimtesnis - viską išsipakuoti ir patikrinti ar pelės nepridarė žalos :D Palapinė pastatyta ir meškerės sumestos apie 14val. Žalos iš gyvūnų nėra :) Bet prieš užmesdamas padariau mažą treniruotę (kas tikrai neturėjo pagerinti būsimo kibimo). Su markeriu pasitikrinu savo rastą tašką - pirmas metimas (atsimatavus ant markiravimo kuoliukų) ir tas pats geras tak tak tak į kotą, o paskui lengvas slydimas :) Vadinasi su atstumu pasiruošęs :) Tada užsidėjau kylantį markerį ir pasitikrinau kaip sekasi su gaudymo meškerėm pataikyti tiksliai - sekėsi gerai :) Vadinasi su atstumais viskas ok. Bet antros "žvejybos" pagrindinis tikslas buvo toli gražu ne pagauti karpį, o paleisti. Tad prieš tai užvažiavau į Arvydų ūkį ir šiek tiek apsipirkau. Nežinau ar tai daug ar mažai, bet į laisvę buvo paleisti 5.5kg dvimečių ir 1.5kg vienmečių karpiukų (duok Die jiems tik karpininkų kabllių ir gero gyvenimo). Po visų procedūrų meškerės buvo sumestos nuo 15 iki 19val. Kibimo nebuvo :) Bet buvo keli valo užkliuvimai (specialiai žvejojau įtemptu valu). Tad šiai dienai negaliu pasigirti pagavęs karpį. Tikiuosi, kad užsidirbau karmos taškų ir pagausiu kažką ateityje :) Sorry už ilgą tekstą, bet ne kiekvienas turim kuo pasigirti :) Įkeliu ir video (dėl žinomų priežasčių didelė dalis filmuojama po vandeniu :) ). Komentarai laukiami :) Ypač dėl video Išankstiniai sveikinimai jau "atsidariusiems" šį sezoną. Aš vis dar laukiu to laimingo pirmojo :) Bet prie vandens jau pabuvojau 2 kartus. Žvejybomis to pavadinti liežuvis neapsiverčia, bet pradžia padaryta. Pirmąkart šiemet "rimčiau" susiruošiau dar Kovo 23. Ryte temperatūra -2, lauke šalna, bet planų keisti net neketinau, nes prognozėse dieną +14. Pirma išvyka prie vandens, tad norėjosi pasidaryti šiokį tokį pasiruošimą prieš sezoną. Išsinuomojau valtį. Vietoje buvau tik vidudienį, ir nors saulutė jau šildė, bet pravažiuodamas dar mačiau plonu ledu apsitraukusius bent 2 ežerus. Prie mano vandens ledo nė kvapo (y) Pirmas darbas buvo +- vietos suradimas ateinančiam sezonui. Ežeras lyg ir pažįstamas, bet šiemet žvejosiu iš visiškai kitos vietos. Buvau 100% įsitikinęs, kad visur yra didesnis ar mažesnis sluoksnis dumblo, tik priekrantės smėlėtos. Neturėjau didesnės vilties susirasti konkrečią dugno vietą, tad labiau orientavausi į medžius kitoje pusėje. Su spodu numetu tik apie 100m (taip - nedaug, taip - prastas iš manęs žvejys, taip - dauguma meta iš rankos virš 100m :) ), tad tokiam atstumui ir taikiausi. Didžiam mano nustebimui ir pagaliau supratimui kaip į kotą (nesvarbu, kad tai pigus TFG spod įrankis) persiduoda reljefas, radau kietą dugną :) Nežinau ar jūs, patyrę žvejai, jaučiat tai, bet kai supratau, kad suvokiu markiravimo skirtumus, mane šiokia tokia palaima apėmė :) Neprilygsta tas adrenalinas kibimui, bet tai buvo kažkas tokio mano praktikoj. Tada sekė metimai, permetimai ir taip toliau... Bijau apsimeluoti, bet panašu, kad radau vietą, kur dumble yra apie 2 kvadratinius metrus kieto dugno. Nežinau dar - ar čia didelis privalumas, bet faktas kaip blynas :) To make long story short - pripučiau valtį, apiplaukiau ežerą, darkart įsitikinau kad jis nėra gilus, o mano rastoj vietoj gylis tik apie 1.5m baigiau savo pasiruošimo misiją :) Ant meškerių susivyniojau naują valą ir kaip tikras optimistas porai valandų jas užmečiau :) Kaip ir galima nuspėti - nebuvo nei pyptelėjimo :D Prie vandens grįžau užvakar (Balandžio 5). Šįkart planas jau buvo rimtesnis - viską išsipakuoti ir patikrinti ar pelės nepridarė žalos :D Palapinė pastatyta ir meškerės sumestos apie 14val. Žalos iš gyvūnų nėra :) Bet prieš užmesdamas padariau mažą treniruotę (kas tikrai neturėjo pagerinti būsimo kibimo). Su markeriu pasitikrinu savo rastą tašką - pirmas metimas (atsimatavus ant markiravimo kuoliukų) ir tas pats geras tak tak tak į kotą, o paskui lengvas slydimas :) Vadinasi su atstumu pasiruošęs :) Tada užsidėjau kylantį markerį ir pasitikrinau kaip sekasi su gaudymo meškerėm pataikyti tiksliai - sekėsi gerai :) Vadinasi su atstumais viskas ok. Bet antros "žvejybos" pagrindinis tikslas buvo toli gražu ne pagauti karpį, o paleisti. Tad prieš tai užvažiavau į Arvydų ūkį ir šiek tiek apsipirkau. Nežinau ar tai daug ar mažai, bet į laisvę buvo paleisti 5.5kg dvimečių ir 1.5kg vienmečių karpiukų (duok Die jiems tik karpininkų kabllių ir gero gyvenimo). Po visų procedūrų meškerės buvo sumestos nuo 15 iki 19val. Kibimo nebuvo :) Bet buvo keli valo užkliuvimai (specialiai žvejojau įtemptu valu). Tad šiai dienai negaliu pasigirti pagavęs karpį. Tikiuosi, kad užsidirbau karmos taškų ir pagausiu kažką ateityje :) Sorry už ilgą tekstą, bet ne kiekvienas turim kuo pasigirti :) Įkeliu ir video (dėl žinomų priežasčių didelė dalis filmuojama po vandeniu :) ). Komentarai laukiami :) Ypač dėl video https://www.youtube.com/watch?v=Jiwmq92F-sY&t=14s
Didžiausia žuvis yra ta, kurią beveik pagavai.
Vartotojo avataras
Pociakas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 12 Rgs 2014, 17:24

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė pall » 08 Bal 2017, 07:17

Video tai liux kaip ir poelgis:) tik man tie karpiokai pasirode tokie paspardyti...arvyduose pries keleta metu labai sirgo karpecai tai kad zalos nepadaryt ezerui is ten prileidus...bet teoriskai turejo but susitvarke su ta problema.
Vartotojo avataras
pall
Pabuvęs
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 25 Geg 2015, 14:19
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė Pociakas » 08 Bal 2017, 16:23

Mano akimis viskas OK su karpiais. Kai pirkau, tai dvimečiai buvo vieni iš paskutiniųjų tą dieną, tad juos ten su graibštu biškeli nudaužė :( Todėl tie didesni nėra visiški modeliai :) . Vizualiai apžiūrėjus jokių raudonumų ar žaizdų nepastebėjau. Tad manau paaugs ir viskas bus puikiai (liux)

pall rašė:Video tai liux kaip ir poelgis:) tik man tie karpiokai pasirode tokie paspardyti...arvyduose pries keleta metu labai sirgo karpecai tai kad zalos nepadaryt ezerui is ten prileidus...bet teoriskai turejo but susitvarke su ta problema.
Didžiausia žuvis yra ta, kurią beveik pagavai.
Vartotojo avataras
Pociakas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 12 Rgs 2014, 17:24

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė pall » 08 Bal 2017, 17:36

Tai liux tada. lauksim foto kai bus apkunus ir apvalus :)
Vartotojo avataras
pall
Pabuvęs
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 25 Geg 2015, 14:19
Miestas: Vilnius

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė Artrox » 13 Bal 2017, 17:18

Graži banda :)
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė jurka1970 » 28 Bal 2017, 14:33

Sveiki karpininkai.Noriu trumpai papasakot apie siu metu savo zvejybas.
1.zvejyba
Pradejau balandzio 4-6d.atsidarinejau Laumena 15sek.per tas dvi paras buvo keleta pyp.tuom ir pasibaige pirma sesija.
2.zvejyba.
Taip pat Laumena tik 6sek.buvo zvejota neilgai nuo ryto iki vakaro.rezultatas nulinis.
Planavau trecia karta sesti per Velykas,bet del oru kaitos turbut persigandau.tad atidejau savo zvejyba.
3 zvejyba.
Per velykas vyriokai pasismagino.sugaude daug karpiu.tad nusprendziau vaziuot bet kokiu oru.principe taip ir gavosi.
Atidirbau i antra pamaina darbe,masinoj jau buvo sukrauta manta.tad atejes po darbo tik persirengiau ir prie ezero.prie jo buvau 1h nakties.lauke -2 aiksteleje sniegas,susiradau kur pasistatyt palapine,atklipsavau spoda meskeres.greit sumeciau pora spombu,toliau meskeres.apsitvarkiau daiktus ir i palapine sildytis.o dujos tai dega tai uzgesta.betvarkydamas duju baliona isvaziuoja meskere nuo uzmetimo praejus gal pusvalandziui.valio sezonas atidarytas su 5.3kg karpiu.buvau pasiemes puslitri labanoro trauktines tad isgeriau uz pirma ir neptunui nepagailejau cierkos.toliau miegot.
Zadintuvas kuris vadinasi Fox pazadino mane 8.15h va jau ir antras 8.2kg.visai neblogai pagalvojau mintyse.toliau seke trecias apie pietus kuris svere 5.4kg.Toliau ramuKetvirtas uzkibo 22h.nedidukas 3.4kg bet vistiek smagu.kita ryta vel fox zadintuvas,svoris neispudingas beeeet 4.8kg.persimeciau pasiseriau ir vel i gulta.neteko ilgai pamiegot.8h sestas karpis 3.8kg.tuom ta zvejyba ir pasibaige.6kibimai sesi krante per 38h.
Grizes namo pradejau planuot 4 zvejyba.
Pasirinkau 26-28d 13sek.daug zvejojes sitam sektoriuje tad zinojau kur mest ir kokiu atstumu..prie ezero buvau kokia 16.30h.neskubedamas apsitvarkiau,pasiseriau,uzsimeciau gal kokia 18h.atejo i svecius apsauginis ezero ir zvejojes 7sek Vovka.atnese naujiena kad pagavo 13.5kg karpi.tas mane nudziugino bet ir susimasciau ar teisingai pasirinkau sektoriu.nes 7 gyliau o 13 max 2.5m gylio.pasnekeje jie isejo.o pas mane prasidejo.iki vidurnakcio turejau jau 4 karpius.svoriai 3.2. 4.2. 4.6. 8.3kg.naktis praejo ramiai.toliau kibimas seke14h.svoris 4.7kg.po 3valandu 8kg.dar po 3h. 4.5kg.po valandos 5.5kg.dar po valandos 4.6kg.
Dar veliau pagavau du karpius 3.8 ir 9.05kg.
Veliau miego pamiegot teko nedaug pazadino meeto dalyvis is Ukmerges Marius.dar prie jo tekstelejau du karpius.6kg ir ant kaip sakoma na darozku rinkdamasis daiktus 3.85kg karpiukas.
Zvejojau 41h turejau 13kibimu 13krante plius du lynai vienas virs kilogramo kitas iki kilogramo.
Va tokios pas mane zvejybos siais metais.
Prasidejo ezere karpininku meetas.man ryt i darba tad nesudalyvausiu.
Super ezeras super gamta super karpiai.
Iki.
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Pasakojimai apie mūsų žūkles

Standartinė druid » 28 Bal 2017, 21:50

Maladec (aplo)
Vartotojo avataras
druid
Meistras
 
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: 15 Lap 2012, 18:26
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kas naujo karpių žūklėje

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias