Perjungti į pilną versiją
Čia rasite straipsnius, foto, bei video informaciją
Atsakymo rašymas

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

19 Kov 2015, 21:32

Ružik rašė:As asmeniskai istraukiau Esmera i sita paruoda,jau trecia karta,visai ne todel kad kas ka uzdirbti,mano asmenisko uzdarbio nera,be to as aukoju savo iseigini.Man tai patinka,as miliu viska ka susija su karpiu gaudimo.Kada dar negalima zvejioti,tai nors paruodoj apie zukle pakalbeti ir su kolegais pabendrauti.


(liux)

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

19 Kov 2015, 21:58

Ružik rašė:As asmeniskai istraukiau Esmera i sita paruoda,jau trecia karta,visai ne todel kad kas ka uzdirbti,mano asmenisko uzdarbio nera,be to as aukoju savo iseigini.Man tai patinka,as miliu viska ka susija su karpiu gaudimo.Kada dar negalima zvejioti,tai nors paruodoj apie zukle pakalbeti ir su kolegais pabendrauti.

(liux) (liux) (liux) (liux)

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

20 Kov 2015, 00:43

Na kolegos jus cia pamąstymų apie paroda prirasete. Peikti ir neigti yra paprasta, gal tiesiog pasiūlykite ar įgyvendinkite savo idėja/ projektą ir esu gyliai įsitikinęs kad Lietuvos karpiu žūklės entuziastai bus jums dėkingi (liux)

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

20 Kov 2015, 07:49

(liux) (liux) (liux)
Aiki rašė:Na kolegos jus cia pamąstymų apie paroda prirasete. Peikti ir neigti yra paprasta, gal tiesiog pasiūlykite ar įgyvendinkite savo idėja/ projektą ir esu gyliai įsitikinęs kad Lietuvos karpiu žūklės entuziastai bus jums dėkingi (liux)

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

20 Kov 2015, 20:50

nemanau kad kainos neikandomos,saligos labai geros tokiam renginiui. http://www.sportima.lt/kainos/

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

20 Kov 2015, 21:13

cia ka Olegai nori futbolo aikstei parodas daryt :%-}

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

20 Kov 2015, 22:04

ну и хорошо,места много ,жопами тереться не надо(ну разве что тебе это нравится :))) ) oops

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

20 Kov 2015, 22:07

(aplo)
aleksandr rašė:ну и хорошо,места много ,жопами тереться не надо(ну разве что тебе это нравится :))) ) oops

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

20 Kov 2015, 22:13

(aplo) (aplo) (aplo)

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

21 Kov 2015, 13:34

Nesikeiksiu, bet pasakysiu, jo padarome kad ir zalgirio arenoje rengini, 5 pardavejai ir 6 rites nes daugiau niekas nieko neturi, vezasi prekes i LT tik pagal uzsakymus, nes ne kiekvienas pardavejas uzsaldys tukstancius vien tam kad tureti. O Taip bendras formatas svelniai sakant yra turgelis, bet tai yra geriau negu nieko, is tiesu mano manymu tai ne paroda, o pasaru muge. Nuo pat pirmos parodos, ne karto ne maciau jokios naujienos. O reziume, as dziaugiuosi kad yra bent toks renginukas zvejams, geriau negu nieko. Buvau didziausiose parodose, tai vis kas tas pats, prekyba, prekyba prekyba. Delkimas kiekviena karta prissitato kaip naujausias produktas, aisku nuolaidos labai geros, as fox ranger stova nupirkau su 40% nuolaida, toliau seminarai? Sedi Kordos reklamine galva, garsusis Hamidas, ir pasakoja kaip jis fainai gaude Labirinte ar Giganticos baloje ( tikra bala, savo viena akim maciau, ir buvau), taip kad brangus kolegos, dziaukimes tai ka turime ir vertinkime. O klaidu visi daro, prekybininkai nepaskaiciuoja srautu ir t.t Tai zmoniska. O dabar visi paplokime nes SEZONAS prasidejo, ir baigsis visiem klimaksas :))) :)))

Re: Karpių žūklės irankių ir masalų paroda 2015

21 Kov 2015, 14:01

Artrox rašė:Nesikeiksiu, bet pasakysiu, SEZONAS prasidejo, ir baigsis visiem klimaksas :))) :)))


(aplo) jo plia..uzkniso tie visi ereliai, komentuotojai..
tegu nors vienas, rukk paima ir padaro bent panasaus lygio "muge" va tada galesim pakomentuoti ir kitus pamokyti.. (!?)
Atsakymo rašymas