Balsavimas dėl geriausio 2013 metų boilių gamintojo

Čia rasite straipsnius, foto, bei video informaciją

Moderatorius: adziukas

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Domka » 04 Sau 2014, 20:07

Giedrius rašė:Domka be punnios keliuose vandenyse gaudei siemet? Tas pats klausimas jurkai ir audriui..yra absoliuciai neobjektyvu is vienos balos pateikti rezus..ricka parase mano ideja ka jqm sian sakiau..reik kad butu gaudyta bent 3 ezeruose o ne viename..bet cia organizatoriams pamastymui :%-}


Ko cia loji apie punia? :) punioj buvau tik viena para si sezona:) tris paras buvau ilgyje. Musu ezere buvau dafiga paru, dar trijuose laukiniuose ezeruose buvau po pora kartu ir varzybos baltarusijoj. O tu?
Ir seip as nesisiulau, tik kadangi esu itrauktas i kandidatu sarasa, tai sakau, kad balsuot galiu, jei reikia
Karpis - ne triperis, taip lengvai nepasigauna
Vartotojo avataras
Domka
Meistras
 
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 04 Lie 2011, 00:07
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Artrox » 04 Sau 2014, 20:11

Ne prezidentą renka. Tarsi mūsuose yra reikšmė (apart pačiam gamintojui) tapti metų boiliu nedideliam vartotojų rate. Aš jeigu gaudau ant deepex ar kokio kito
tai man giliai dzin kad pirmą vietą laimės tandem baitai ar kokie kiti. O beto bala balai nelygi.
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Tagyl » 04 Sau 2014, 20:12

Didelis skirtumas audriau...kazkodel meeto baloje pavasarineje visiskai neveike kas veikia pas mus...kodel valdui ir domkai uzkale 2 paros paskutines varzybose blrs nors pries tai gaude..kodel jurka gaudo ant deep zuvis ananasas baloj o as ten nei vieno karpio ant deep nepqgavau...
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Artrox » 04 Sau 2014, 20:12

Padarykit geriau apklausą kas jūsų baloj žvejojo. Ir koks boilis geriausiai dirbo. :))
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Artrox » 04 Sau 2014, 20:14

Giedrius rašė:Didelis skirtumas audriau...kazkodel meeto baloje pavasarineje visiskai neveike kas veikia pas mus...kodel valdui ir domkai uzkale 2 paros paskutines varzybose blrs nors pries tai gaude..kodel jurka gaudo ant deep zuvis ananasas baloj o as ten nei vieno karpio ant deep nepqgavau...

Man irgi deep nesudirbo. Bet gal reikėjo ne shelfishu gaudyti..ką aš žinau.
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Tagyl » 04 Sau 2014, 20:16

As neloju as rasau kaip atrodo..nezinojau kad gaudei kitur todel taves tai nebeliecia..juk cia visi nori saziningu vertinimu o pagal 1 ezera spresti yra durna..bet..kaip minejau 99% zmoniu neidomu ka isrinks..vis tiek gaudys ant ko gaude..
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Tagyl » 04 Sau 2014, 20:17

Viskas..Diskusija baigiu. Peace girtas
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Artrox » 04 Sau 2014, 20:18

Geriausias boilis dar nepagamintas :)
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Domka » 04 Sau 2014, 20:22

Giedrius rašė:As neloju as rasau kaip atrodo..nezinojau kad gaudei kitur todel taves tai nebeliecia..juk cia visi nori saziningu vertinimu o pagal 1 ezera spresti yra durna..bet..kaip minejau 99% zmoniu neidomu ka isrinks..vis tiek gaudys ant ko gaude..



As irgi nemanau, kad itakos tai daug tures zveju pasirinkimui kita sezona, bet seip smagu :))) ziemos prastumimas :)))
Karpis - ne triperis, taip lengvai nepasigauna
Vartotojo avataras
Domka
Meistras
 
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 04 Lie 2011, 00:07
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Tagyl » 04 Sau 2014, 20:25

Kilo mintis. Forumu adminai padaro balsavimo biuleteni ir ji issiuncia kiekvienam forumo dalyviui pm arba sukuria blanka ir kiekvienam parodos dalyviui ji iduoda. Registracia blanke parodoje taip isvengiant dubliavimosi ir balsavimo urna. Paroda vainikuoja rinkimu rezultatai ir geriausi gamintojai!!! Ideja tikrai mano gera ir lengvai igyvendinama. Sekmes cheer
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė ricardas70 » 04 Sau 2014, 20:27

tam manau cia ir yra diskusija,o as galiu pasakyt beveik 100proc. kas islosh-jei balsuosit pagal ta forma-musu forumo isrinktieji isrinks savo ,o kito -savo ,nebent pagal tuos ka renka i balsavima,nu aisku yra isimciu -dumblinis,tadas -tie samadelkas varo daugiau ....siaip as uz geriausia,bet,skaidrumo nebus,o kas del kas ko daugiau ,cia Ruzikui-manau pas mus dabar aktyvesniu daugiau Olegai -neziurek kiek ten -400 :)))
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Artrox » 04 Sau 2014, 20:35

Giedrius rašė:Kilo mintis. Forumu adminai padaro balsavimo biuleteni ir ji issiuncia kiekvienam forumo dalyviui pm arba sukuria blanka ir kiekvienam parodos dalyviui ji iduoda. Registracia blanke parodoje taip isvengiant dubliavimosi ir balsavimo urna. Paroda vainikuoja rinkimu rezultatai ir geriausi gamintojai!!! Ideja tikrai mano gera ir lengvai igyvendinama. Sekmes cheer

Galima padaryti apklausą normalioj platformoje. Tada išsiuntei kiekvienam i email. Generuojama individuali nuoroda emailui. Tada sukciavimo galimybe sumazinama iki minimumo. Bet kiek bus objektyvu nežinia. Nes dauguma nėra bandę kaikurių gamintojų ir t.t
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Tagyl » 04 Sau 2014, 20:41

As sakau padai regisracijos zurnala. Parodoj duodi vienam zvejui viena biuleteni anas suraso tris gamintojus ir beda isspresta. Ir nereikia jokiu forumu
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė ricardas70 » 04 Sau 2014, 20:44

va cia mintis -po kiek ten yra is kiekvieno forumo-atvaziuoja ir parodoj prabalsuoja - (liux) :D
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Tagyl » 04 Sau 2014, 20:50

Ricka jei ne tavo viskialis tokiu ideju nekiltu girtas siaip cia yra objektyviausia ka mes galime pasiekti dek statistikos megeju..jokios korupcijos..skaiciuoti balsams isrenka forumai po nari is forumo ar po nari is Gk ir Lka
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Laimis » 04 Sau 2014, 21:57

kas cia bl per debatu studija?! Jusu prasoma isrinkt zmones kurie prabalsuos, o ne sukurt nauja sistema. Kam jus cia veltui tas bangas keliat. Cia tikrai puiki taip suprantu, kad Tomo sugalvota sistema. Tikrai gausis objektyvus vaizdas manau. Anam forume jei balsuos dalyvaujantys tai objektyvumo tikrai nesigaus, nes like beveik tik BHininkai visi kiti uzbanyti isvaryti, uzdeta cenzura ir pan. Analogiskai cia susirinkusiu dauguma tokiu kuriuos laukarpyje uzpiso generolas su savo bh. Zodziu viskas cia gerai. Jin ir jan, pusiausvyra :-) isrenkam prabalsuojam ir bus ramu. Maziau kalbu, daugiau darbu. Uz Lietuva vyrai, uz Lietuva!!!
Svarbiausia nebijot!!!
Vartotojo avataras
Laimis
Veteranas
 
Pranešimai: 1698
Užsiregistravo: 23 Bir 2011, 10:00

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Tagyl » 04 Sau 2014, 22:00

Pasiulyti tobulesne sistema niekas nedraudzia
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė karsis » 04 Sau 2014, 22:03

Uzskaitau si posta (aplo) :D :D :D
Laimis rašė:kas cia bl per debatu studija?! Jusu prasoma isrinkt zmones kurie prabalsuos, o ne sukurt nauja sistema. Kam jus cia veltui tas bangas keliat. Cia tikrai puiki taip suprantu, kad Tomo sugalvota sistema. Tikrai gausis objektyvus vaizdas manau. Anam forume jei balsuos dalyvaujantys tai objektyvumo tikrai nesigaus, nes like beveik tik BHininkai visi kiti uzbanyti isvaryti, uzdeta cenzura ir pan. Analogiskai cia susirinkusiu dauguma tokiu kuriuos laukarpyje uzpiso generolas su savo bh. Zodziu viskas cia gerai. Jin ir jan, pusiausvyra :-) isrenkam prabalsuojam ir bus ramu. Maziau kalbu, daugiau darbu. Uz Lietuva vyrai, uz Lietuva!!!
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė ricardas70 » 04 Sau 2014, 22:11

nu gerai ,jei mano balsas kazka reiskia -is saves siulau ,kad balsuotu -1.audrekas,2.giedrius,,3 jurka ,nu dar 4 -alanas (h)
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė jurka1970 » 04 Sau 2014, 22:14

tiesa sakant man poxuj kas bus 1,2 ar 3 boilis.cia tik reklamai to reikia :g
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė ricardas70 » 04 Sau 2014, 22:16

manau alanas tikrai butu nepriklausomas expertas (h)
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Ružik » 04 Sau 2014, 22:17

Audrekas ir Gedrius kartu gaudo,nuomone tures vienoda,uzteks vieno,Alano mazei kas zino.ir cia ne klubo kandidatai,a forumo.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė jurka1970 » 04 Sau 2014, 22:19

o nuo ko as priklausomas ?
stengiausi nerasyt ant ko pagaudavau,be jokios reklamos ir antireklamos,manau cia tik del statistikos to reikia,daugiau ne del ko.
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė Laimis » 04 Sau 2014, 22:23

Valdai, cia su tom Pabrades turgaus babcem nebus pabaigos, tu kaip adminas gal matai aktyviausiu sarasa is jo ir padaryk 20 zmoniu. Tada jei bus kazkas labai pries pakoreguosim.
Svarbiausia nebijot!!!
Vartotojo avataras
Laimis
Veteranas
 
Pranešimai: 1698
Užsiregistravo: 23 Bir 2011, 10:00

Re: Balsavimas dėl geriausio boilių gamintojo

Standartinė ricardas70 » 04 Sau 2014, 22:26

man tik idomiausia ko Tu Olegai pergiveni kas islos ,as ka rasiau -spres neutralus -tokie kaip darius ir tadas ,kaip kazkaz rase pojui rezas-vistiek gaudys ,bet cia balsavimas,mano manymu daug gyliau eina :D
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

AnkstesnisKitas

Grįžti į Kas naujo karpių žūklėje

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių