Karpių žvejybos pradžiamokslis

Tema skirta pradžemokslems ir netik, čia galima bus diskutuoti apie karpiu gyvenimo salygas, jų elgsena ir t.t.

Moderatorius: adziukas

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė medis » 03 Spa 2015, 17:20

To poxass, nejaugi tu manai kad as pasakysiu kur sedziu , ypac perskaites ka parasei i pm, taigi aiskiai matau, kad tau rupi prisilupt karpiuku. Niekada
medis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 15 Lie 2015, 13:10
Miestas: Alytus

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė poxass » 03 Spa 2015, 19:44

neplanuoju niekur vaziuot ir lupt, kol normaliai neismoksiu gaudyt savo zvejojamoj baloj tol nevaziuosiu i kitus, tik gal mano kraste zvejoji
poxass
Pabuvęs
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:37

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė medis » 03 Spa 2015, 22:12

ok
medis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 15 Lie 2015, 13:10
Miestas: Alytus

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė Giedriuss » 05 Spa 2015, 23:15

adziukas rašė:
poxass rašė:kuriam ezere sedi?

Abejoju, ar kas atsakytu i si klausima, nebent tai butu Punia, Ilgis, Laumena, Pykaiciai, Taurage. :)))

dar ir vabaliai reeling
Giedriuss
Pabuvęs
 
Pranešimai: 432
Užsiregistravo: 27 Geg 2015, 23:42

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė Giedriuss » 05 Spa 2015, 23:27

medis rašė:Klausimas del dumblo issisprende. Uzkibo vezys vadinasi niekur neiklimsta masalas. Naktis rami katik maciau suoli. Zodziu kolkas spyga

sweikas, o kaip issprendei problema del dumblo?
Giedriuss
Pabuvęs
 
Pranešimai: 432
Užsiregistravo: 27 Geg 2015, 23:42

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė medis » 06 Spa 2015, 22:14

Cia gavos savaime. Markeriu dugna tyrinejau su 3unciju svareliu tada radau labai gilu dumbla,pakeites i dvi uncijas dumblo radau zymiai maziau ,o zvejojau su dviem uncijom plius pusmetrio pavadys ir dar kojine naudojau. Tai dabar del buvusiu pypu kyla daug klausimu. Gal pavadys perklgas. Gal sistemose kazkas neiki galo auvesta... Zodziu reikia vel zvejot
medis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 15 Lie 2015, 13:10
Miestas: Alytus

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė Šarūnass » 07 Spa 2015, 19:21

Ziurint kokie tie pypai buvo. Ar normalus kelimas, ar tik pyptelejimai . Kai dumblas buna seda sistema po truputi, ir supypsi laikas nuo laiko. Buna ir veziai supypsina. Ir as taip vargau kaip tu, su balom kur 5 karpiai gyvena. Paskui pradejau zvejot kur zuvies yra, visai kitas reikalas. Aisku geros balos kainuoja. Bet ka padarysi
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė adziukas » 07 Spa 2015, 19:29

Šarūnass rašė:Ziurint kokie tie pypai buvo. Ar normalus kelimas, ar tik pyptelejimai . Kai dumblas buna seda sistema po truputi, ir supypsi laikas nuo laiko. Buna ir veziai supypsina. Ir as taip vargau kaip tu, su balom kur 5 karpiai gyvena. Paskui pradejau zvejot kur zuvies yra, visai kitas reikalas. Aisku geros balos kainuoja. Bet ka padarysi

Norint, kad pypteltu, turi i dumbla susesti min 0.5 m
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė medis » 07 Spa 2015, 20:30

Nu nieko as ce pigiau nematau serti laukini ezera, kai viska sudedi tai taspac gaunasi, bet kuo sudetingiau suviliot tuo trofejus vwrtingesnis. Del pypu tai nemanau kad sedo i dumla nes pypsejo tik is vakaro ir tik viena meskere o po sutemos nustojo ir nepypsejo iki zukles galo. Kad vezys irgi abejoju nes pagavau ant hnv boilio o pypsejo braske su slyva. As manau kad ce reikia ziuret i pacia sistema. Gal pavadys per ilgas,gal reikia det gabaliuka svino sale boilio kad prisodint zemiau boilius.o gal ten lynai su karosais dziauges nes ju daug yra.ir dar kruva visokiu gal
medis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 15 Lie 2015, 13:10
Miestas: Alytus

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė Šarūnass » 07 Spa 2015, 21:09

Nzn kaip ten pas tave. Bet karosus gaudydavau boiliu 15 mm. 800 gr karosas rauna kaip garvezys. Nekalbant apie didesnius. Puskylio karsiujas irgi normaliai supypsi. Arba tavo sistemos neveikia, arba kiti faktoriai. Karpis vistiek priliptu anksciau ar veliau, gal is kelinto bandymo, bet priliptu. Dideli siurbia pakankamai galingai. Uzdek ant vieno koto popika maza, paimsi karsiuka jauciu. Bus aisku kas pypena.
Adziuk, kodel puse metro turi sest kad supypsentu? Pavieniai pypai buna sedant i dumbla. Kartais nuo bangavimo buna, ar vejo kedenamos zoles. Todel ir klausiu ar pypu serija ar pavieniai.
Ir del veziu negarantuociau. Gaudziau ezere kur to gerio pilna, diena pypt vis ir pypt, ir niekas neseda. Vakare istraukiu, popikai per pus mazesni, apkramtyti kaip reikalas. Dedu naujus, ir vel po valandos apgrauzti. Galvojau nakti nelijs nei kvapo, o ryte nustebau, neluesti visiskai buvo. Natyt nakti kazka skaniau rado
Paskutinį kartą redagavo Šarūnass 07 Spa 2015, 21:17. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė adziukas » 07 Spa 2015, 21:14

Šarūnass rašė:Nzn kaip ten pas tave. Bet karosus gaudydavau boiliu 15 mm. 800 gr karosas rauna kaip garvezys. Nekalbant apie didesnius. Puskylio karsiujas irgi normaliai supypsi. Arba tavo sistemos neveikia, arba kiti faktoriai. Karpis vistiek priliptu anksciau ar veliau, gal is kelinto bandymo, bet priliptu. Dideli siurbia pakankamai galingai. Uzdek ant vieno koto popika maza, paimsi karsiuka jauciu. Bus aisku kas pypena.
Adziuk, kodel puse metro turi sest kad supypsentu? Pavieniai pypai buna sedant i dumbla. Kartais nuo bangavimo buna, ar vejo kedenamos zoles. Todel ir klausiu ar pypu serija ar pavieniaim

Jau nekarta rasiau savo isvadas isbandant visokius patempimus po vandeniu 70m atstumu nuo kranto. Pakelus ir patraukus svareli nuo meskeres, pypteli tik po 1m.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė Šarūnass » 07 Spa 2015, 21:21

Pakelus gal ir taip. Bet sedang gilyn bandei? Traukt nuo kranto bandei? Pas mane seda vienoj vietoj, per valanda o kartais ir gerokai greiciau bezdzione pakyla per pora sprindziu, duodu dar valo,toliau seda. Ir supypsi kartais kai seda. Bet vistiek ten kimba, ir nesuku sau galvos del to sedimo.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė adziukas » 07 Spa 2015, 21:24

Šarūnass rašė:Pakelus gal ir taip. Bet sedang gilyn bandei? Traukt nuo kranto bandei? Pas mane seda vienoj vietoj, per valanda o kartais ir gerokai greiciau bezdzione pakyla per pora sprindziu, duodu dar valo,toliau seda. Ir supypsi kartais kai seda. Bet vistiek ten kimba, ir nesuku sau galvos del to sedimo.

Na ka as cia su tavim gincisiuos. Jei rasai, tai zinai oops
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė Šarūnass » 08 Spa 2015, 08:42

ir aš nesigincyju, sakau tik tai kaip man yra. Mano ezere, mano vietoj, su mano pypais. Visi pypai juo labiau skirtingi, vieni pypsi ir nuo menku bangu, kiti ne. Pagrindinė mintis ką pasakyti norėjau, tai kad pavieniai supypsėjimai dar nereiškia kad juos sukelia žuvis. Tik tiek cheer O dėl tu eksperimentu po vandeniu, kai valas traukiamas, žiurėjau kažkada berods KORDOS filmuką, ten gili analizė padaryta. Kada kaip pypsi, kai link kranto eina zuvis, kai eina nuo kranto, kai i sona, ir t.t Idomus video , pradžiamokslio skyreliui kaip tik tiktų. Pasiknius youtubej galima suieskot. Jei kam idomu.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė medis » 08 Spa 2015, 18:42

Manau dar priklauso ir nuo to koks yra signalizatorius, mano yra dvieju rusiu ir skirtinguose turguose pirkti tai skirtingai ir jautrus jie patempimams, as gaudydamas dazniausiai naudoju bemegenius tik veriu juos ne cielus du boilius bet juos "supjaunu" peiliu tai biski man graziau, vientisiau atrodo, tai gal karosui ar lynui siek tiek perstambus gaunasi kasnis todel tik patampo. O del skendimo as darau ir plaukiancius ir neutral ir skestancius, kad visos meskeres but su skirtingais pasiulymais. Patempimai buvo kaip tik ant plaukiancio, gal sakau reikejo ji biski svinuka uzspaudus priskandint arciau dugno? nezinau, ce reikia zuvaut ir bandyt o kai oras taip sala tai be kitu metu nieko nesuzinosiu , lieka tik pamastymai, dar nufotkinsiu savo sistemas ir imesiu nuotraukas jums paziuret, gal ten ka uzsikabinsim
medis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 15 Lie 2015, 13:10
Miestas: Alytus

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė vofka » 08 Spa 2015, 18:55

jaun kazkas minejo kad ekperimentuot geriau kur daug karpiu yra bet cia kiek balu tiek skitingoas salygos yra. Mazai tos patirities turiu bet manau kiekvienos salygos skittinga ir sistema. bandyciau helikopteri kur daug dumblo arba chod rig
vofka
Pradedantysis
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 28 Lap 2013, 22:29

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė ricardas70 » 08 Spa 2015, 19:06

nu signalizatoriai tikrai ne esme ,kad statai ir expermentuoji -pop ar balansas ar seriminis valio-manau net jei pateiktas masalas yra nuskendes koki 40cm dumble-karpis ji suras ,o gal ir daugiau -svarbiausiai kvapas -kuris sklinda nuo boilio,cia jau reik jieskot -slyva pagal mano pastebejimus ir visi kiti saldziarugsciai eina ar bent virsuneles ju }-->
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė medis » 08 Spa 2015, 19:45

Pas mus slyva siemet buvo nenugalima, tiko prie visko. dar labai geru ispudziu turiu su tuti fruti mazais boiliukais kuriais islengvindavom serimini, ar jis spalvos akcenta ar kvapa pagerina nezinau bet vabaliu karpiam labai tiko, kaip man raugyti kopustai :).
O boiliukas dabar esu garantuotas kad buvo virsum dumblo kadangi ji griebe vezys, ten buvo berods renmaro hnv su slyva ar tai su braske (nepamenu reikia uzrasus atsiverst), bet esme kad neutrali kombinacija
medis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 15 Lie 2015, 13:10
Miestas: Alytus

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė ricardas70 » 08 Spa 2015, 19:56

va Tau ir pavieniai pypai-vezys ,bet tada ,nors ne visada boiliai buna abgriauzti
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė medis » 08 Spa 2015, 22:57

Tai kaip tik tas ir ydomiausia kad ne vezys. Pypsejo kaip jau sakiau braske su slyva popikas, o sita smirdanti neutrala griauze vezys bet jis nepypsejo.
medis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 15 Lie 2015, 13:10
Miestas: Alytus

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė Giedriuss » 09 Spa 2015, 00:06

medis rašė:Nu nieko as ce pigiau nematau serti laukini ezera, kai viska sudedi tai taspac gaunasi, bet kuo sudetingiau suviliot tuo trofejus vwrtingesnis. Del pypu tai nemanau kad sedo i dumla nes pypsejo tik is vakaro ir tik viena meskere o po sutemos nustojo ir nepypsejo iki zukles galo. Kad vezys irgi abejoju nes pagavau ant hnv boilio o pypsejo braske su slyva. As manau kad ce reikia ziuret i pacia sistema. Gal pavadys per ilgas,gal reikia det gabaliuka svino sale boilio kad prisodint zemiau boilius.o gal ten lynai su karosais dziauges nes ju daug yra.ir dar kruva visokiu gal

O arciau kranto pas tave ne lapugai su visokiom zolem nereikia per jas permest? pas mane vienoj vietoj kai zvejojau ir taip budavo ir as manau kad pas mane valas neatsiguldavo gerai ant dugno per tas zolias ir vakaria pypteldavo ir as manau kad vakare suplaukia stambesne zuvis arciau kranto uzkabina vala. Cia mano nuomone, nes taip buvo kai ir karsiai nerse zolesia tai patikek kaip vala uzkabine tempe :-)
Giedriuss
Pabuvęs
 
Pranešimai: 432
Užsiregistravo: 27 Geg 2015, 23:42

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė adziukas » 09 Spa 2015, 08:14

Giedriuss rašė:
medis rašė:Nu nieko as ce pigiau nematau serti laukini ezera, kai viska sudedi tai taspac gaunasi, bet kuo sudetingiau suviliot tuo trofejus vwrtingesnis. Del pypu tai nemanau kad sedo i dumla nes pypsejo tik is vakaro ir tik viena meskere o po sutemos nustojo ir nepypsejo iki zukles galo. Kad vezys irgi abejoju nes pagavau ant hnv boilio o pypsejo braske su slyva. As manau kad ce reikia ziuret i pacia sistema. Gal pavadys per ilgas,gal reikia det gabaliuka svino sale boilio kad prisodint zemiau boilius.o gal ten lynai su karosais dziauges nes ju daug yra.ir dar kruva visokiu gal

O arciau kranto pas tave ne lapugai su visokiom zolem nereikia per jas permest? pas mane vienoj vietoj kai zvejojau ir taip budavo ir as manau kad pas mane valas neatsiguldavo gerai ant dugno per tas zolias ir vakaria pypteldavo ir as manau kad vakare suplaukia stambesne zuvis arciau kranto uzkabina vala. Cia mano nuomone, nes taip buvo kai ir karsiai nerse zolesia tai patikek kaip vala uzkabine tempe :-)

Va pagaliau perskaiciau mano nuomone teisingiausia pastebejima. Niekada nepyptels nuo vezio, nebent svarelis 20g, skestant i dumbla ir sunkiai tiketina.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė ZeBigOne » 09 Spa 2015, 09:36

Nuo vezio pypsi ant kieto dugno ir su 3 ir 4 uncijom Valdeli ;) Delkimus uzglusini vos ne iki galo tada ramu :)
Vartotojo avataras
ZeBigOne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: 30 Bal 2013, 15:46

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė ZeBigOne » 09 Spa 2015, 09:37

P.S. Pamirsau parasyti kad su pintu valu :D
Vartotojo avataras
ZeBigOne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: 30 Bal 2013, 15:46

Re: Karpių žvejybos pradžiamokslis

Standartinė adziukas » 09 Spa 2015, 09:58

ZeBigOne rašė:P.S. Pamirsau parasyti kad su pintu valu :D

Laiku pasitaisei, bet logiskai negali nuo veziu pypseti, jei nepajudins svarelio, nebent ji sukines ir sujudins pintuka.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Karpių žvejybos pradžiamokslis ir netik

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias