Perjungti į pilną versiją
Tema apie viską ir apie nieką.
Atsakymo rašymas

Re: Pliurpalai

07 Sau 2019, 13:08

Gal kas žino, ar šiemet vyks paroda "Viskas karpių žūklei"?
Jeigu taip, kur ir kada?

Re: Pliurpalai

07 Sau 2019, 14:02

Dzūkas1981 rašė:Gal kas žino, ar šiemet vyks paroda "Viskas karpių žūklei"?
Jeigu taip, kur ir kada?

Paroda vyks kovo 23-24 dienomis (dvi dienos). Adresas: Kaunas, Akademija, Universiteto g. - 10 B

Re: Pliurpalai

07 Sau 2019, 14:11

adziukas rašė:
Dzūkas1981 rašė:Gal kas žino, ar šiemet vyks paroda "Viskas karpių žūklei"?
Jeigu taip, kur ir kada?

Paroda vyks kovo 23-24 dienomis (dvi dienos). Adresas: Kaunas, Akademija, Universiteto g. - 10 B


cheer

Re: Pliurpalai

08 Sau 2019, 08:13

adziukas rašė:
samas rašė:Linksmu švenčiu Valdai aš jau galvojau gal forumas mires kad taip ramu, anksčiau aktivesnis visi buvo dabar ramu.

Aciu, ir paciam smagiu Svenciu. Manau tai laikinas reikalas. Juk FB susirasti reikalingos info beveik neimanoma, ten zinute po paros jau kazkur toli toli, o forume vistiek viskas specializuota ir turi savo vietas.


Ar šiuo metu dauguma į Facebook'o "Karpininkai - karpių žūklė ir ne tik!" grupę subėgo, ar yra kitų grupių?

Re: Pliurpalai

08 Sau 2019, 10:07

Dzūkas1981 rašė:
adziukas rašė:
samas rašė:Linksmu švenčiu Valdai aš jau galvojau gal forumas mires kad taip ramu, anksčiau aktivesnis visi buvo dabar ramu.

Aciu, ir paciam smagiu Svenciu. Manau tai laikinas reikalas. Juk FB susirasti reikalingos info beveik neimanoma, ten zinute po paros jau kazkur toli toli, o forume vistiek viskas specializuota ir turi savo vietas.


Ar šiuo metu dauguma į Facebook'o "Karpininkai - karpių žūklė ir ne tik!" grupę subėgo, ar yra kitų grupių?

Yra ju ten begale, grupemis susiskirste. Visu tikrai nezinau

Re: Pliurpalai

10 Vas 2019, 06:19

Drąsiai ir garsiai galėčiau sakyt, jog feisbukas, bent jau žvejybos temomis tikrai nėra gerai. Kažkam paskelbti gal ir gerai, bet tik ne informacijos saugojimui. Gaila jog forumus visi apleido šitaip..

Re: Pliurpalai

11 Vas 2019, 12:07

Julius rašė:Drąsiai ir garsiai galėčiau sakyt, jog feisbukas, bent jau žvejybos temomis tikrai nėra gerai. Kažkam paskelbti gal ir gerai, bet tik ne informacijos saugojimui. Gaila jog forumus visi apleido šitaip..

Manau Juliau laikui begant vyrai susiprotes, nors kas ten zino, gal FB kokiu alia forumo paslaugu prigalvos.

Re: Pliurpalai

05 Kov 2019, 08:41

Ziuriu forumas visiskai mires, as facebook neturiu tai kur dabar reikes paskaitineti, padiskutuoti. Gal pavasari atsigaus.

Re: Pliurpalai

05 Kov 2019, 15:22

valdukas114 rašė:Ziuriu forumas visiskai mires, as facebook neturiu tai kur dabar reikes paskaitineti, padiskutuoti. Gal pavasari atsigaus.

Yra daugiau kas FB neturi. Kiek matau, tai paskaitanciu yra, bet nelabai kas raso. Cia greiciausiai paskaitineja seniai, o jaunimas sulindes i FB

Re: Pliurpalai

05 Kov 2019, 21:21

gal kas zinot karpininku parodoje kokie seminarai vyks?

Re: Pliurpalai

06 Kov 2019, 00:10

andrius rašė:gal kas zinot karpininku parodoje kokie seminarai vyks?

Cia visa oficialiai paskelbta info.
Prikabinti failai
53043066_600009050410787_3020274745472974848_o.jpg

Re: Pliurpalai

20 Kov 2019, 00:10

Turetu buti seminarai ir pamokoskaip daryti viena ar kita dalyka

Re: Pliurpalai

20 Kov 2019, 11:28

Artrox rašė:Turetu buti seminarai ir pamokoskaip daryti viena ar kita dalyka


Taip taip bus seminarai...ir aš galėčiau vieną seminarą pravest oops .Pernai,t.y 2018m sezoną, buvau paskelbęs kaip žvejybą be alkoholio....pasidalinčiau patirtimi kaip man sekėsi... :D :D nu bet nekviečia (kal) :D

Re: Pliurpalai

20 Kov 2019, 17:08

rytis rašė:
Artrox rašė:Turetu buti seminarai ir pamokoskaip daryti viena ar kita dalyka


Taip taip bus seminarai...ir aš galėčiau vieną seminarą pravest oops .Pernai,t.y 2018m sezoną, buvau paskelbęs kaip žvejybą be alkoholio....pasidalinčiau patirtimi kaip man sekėsi... :D :D nu bet nekviečia (kal) :D

I toki seminara ateitu tik Olegas, nes jis vienas abstinentas :{ as neeiciau, man daktarai jau leido girtas :)))

Re: Pliurpalai

05 Gru 2019, 09:30

Aūūūū ar yra gyvųųų?

Re: Pliurpalai

05 Gru 2019, 17:37

Artrox rašė:Aūūūū ar yra gyvųųų?

yra yra, tik niekas neraso :{

Re: Pliurpalai

18 Gru 2019, 01:23

(kal) (kal) (kal)

Re: Pliurpalai

18 Gru 2019, 14:34

Bernardas rašė:(kal) (kal) (kal)

va va, nebent paciam su savim pasisneketi -uzp-

Re: Pliurpalai

09 Vas 2020, 11:13

Šauk ir tau bus atsakyta

Re: Pliurpalai

12 Kov 2020, 09:28

(h[)

Re: Pliurpalai

30 Lap 2021, 08:25

Nukabino vaikinas paną, parsivedė namo, pasimylėjo. Guli abudu, rūko. Staiga mergina pradėjo verkti, vaikinas ją guosti, o jinai dar labiau verkti:
-Tu pirmas kuris su manimi gražiai elgiasi ir kalba...
-O tai ką anksčiau tau sakydavo?
-"Nu tu ir pyd*ras, Antanai"...

Re: Pliurpalai

01 Gru 2021, 00:30

Artrox rašė:Nukabino vaikinas paną, parsivedė namo, pasimylėjo. Guli abudu, rūko. Staiga mergina pradėjo verkti, vaikinas ją guosti, o jinai dar labiau verkti:
-Tu pirmas kuris su manimi gražiai elgiasi ir kalba...
-O tai ką anksčiau tau sakydavo?
-"Nu tu ir pyd*ras, Antanai"...

Kiba Tailande buvai? :D :D :D

Re: Pliurpalai

02 Gru 2021, 07:20

neee... bet kas čia žino kada ten atsidursi :D O tu jau naujakurys?

Re: Pliurpalai

02 Gru 2021, 22:21

Artrox rašė:neee... bet kas čia žino kada ten atsidursi :D O tu jau naujakurys?

beveik, dar baldai liko susirinkti (aa)

Re: Pliurpalai

04 Gru 2021, 23:18

Tai kada cia planuoti :D girtas girtas girtas
Atsakymo rašymas