Perjungti į pilną versiją
Tema apie viską ir apie nieką.
Atsakymo rašymas

Re: Pliurpalai

19 Bal 2015, 16:13

Artrox rašė:Opapa kad cia prirasyta beleko :)))

Viskas cia gerai :-) Atsipalaidavo jaunimas (pea)

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 09:08

buvau is penktadienio i sestadieni vabaliuos,sikart 5 atgule ant kranto:) tik va beda buvo dariau pavadelius apie 35cm ir pastebejau jog gan daznai uzsimetineja, gal kas koki patarima duotumet kaip tai galmetu istaisyt?

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 09:36

Gali fluorokarbonini pavadeli daryt. Seip su 35cm pavadziu, neturetu uzsimetinet, na bent jau kaip as naudoju pavadi su sarvu, quick change link + anti tangle sleeve. Pavadelius butent del sito reikalo megstu stiff ar semi stiff.

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 09:39

as taipat su sarvu darau ir ta anti tangle naudoju bet man po keleto traukimu sarvas nusitrina nes visad tai zoliu tai dar kokio velnio partempiu

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 09:41

Tada, keisk iskart.

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 09:41

O pva koine naudoji?

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 09:46

ir su kojine ir be taspats, dar su kojine gal maziau uzsimeta. jai sarvo nebelieka jau reik keis?gal koki patartum pirkt kad jis atsparesnis butu nes si kur turiu lbj pazeidziamas

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 09:47

Tai pavadeliu temoj manau patarta jau pakankamai.

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 10:02

Sveikinimai, direktoriaus atzalai, jubiliejaus proga :_}}

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 11:14

Laimis rašė:Sveikinimai, direktoriaus atzalai, jubiliejaus proga :_}}


O, tema ne ta :D

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 13:53

Eimutis rašė:ir su kojine ir be taspats, dar su kojine gal maziau uzsimeta. jai sarvo nebelieka jau reik keis?gal koki patartum pirkt kad jis atsparesnis butu nes si kur turiu lbj pazeidziamas

prikisi i pva triuba stik mixo, uzrisi pva, gaunasi toks kaip saldainis. tada su ilga adata prakisi ISILGAI, ir istrauki pavadi. kabliuka itrauki i ta pva saldaini, tik zek kad geluonis neilistu i koki kieta gabaliuka. viskas, metyk kiek nori, gyvenime nera persimete //?

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 14:20

Eimutis rašė:as taipat su sarvu darau ir ta anti tangle naudoju bet man po keleto traukimu sarvas nusitrina nes visad tai zoliu tai dar kokio velnio partempiu

kokio gamintojo pavadi naudoji ?

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 14:38

ricardas70 rašė:
Eimutis rašė:as taipat su sarvu darau ir ta anti tangle naudoju bet man po keleto traukimu sarvas nusitrina nes visad tai zoliu tai dar kokio velnio partempiu

kokio gamintojo pavadi naudoji ?

ir seip kazkokias nesamones rasai-per zoles tikrai nepertrins ,nebent ten kokios betono plytos guli (wow) ,bet ir tai vala greiciausiai subruzintu ,nei 35 cm pavadeli

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 23:23

Kaip blogai gyventi Pabradeje,uzp.....so tas paligonas,tikras karas,saudo bbz is ko,neimanoma uzmigti.

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 23:30

jurka1970 rašė:Kaip blogai gyventi Pabradeje,uzp.....so tas paligonas,tikras karas,saudo bbz is ko,neimanoma uzmigti.

Uspakajoncu 150g Volkerio ir miegosi kaip kudykis :D

Re: Pliurpalai

20 Bal 2015, 23:58

Tai,kad kiekviena vakara saudo,labai daug € reikia kad sau leisti kas vakara uspokojoncu valkerio lasu isgerti po 150ml.

Re: Pliurpalai

21 Bal 2015, 09:35

Kasdien po 150 gr. po poros metu prie konteinerio sutikt didele tikimybe :D

Re: Pliurpalai

23 Bal 2015, 12:36

Aina nakum, ir vel mano suniokui babioze. Uzkniso tos erkes iki negaliu :{ :{ :{ :{ :{
Gerai laiku pastebejau, tai yra tikimybe, kad isgyvens (ff)

Re: Pliurpalai

23 Bal 2015, 13:05

adziukas rašė:Aina nakum, ir vel mano suniokui babioze. Uzkniso tos erkes iki negaliu :{ :{ :{ :{ :{
Gerai laiku pastebejau, tai yra tikimybe, kad isgyvens (ff)

Jofana, gi ampules leisdavai sad

Re: Pliurpalai

23 Bal 2015, 13:13

Laikykites Valdeli,mes savo mazi 10 dienu gelbejom-buvo pakliuves i kaimynu suns nasrus,atrode kad tankas ji pravaziavo-gydytojai sake ,kad duoda20proc.kad isgyvens-isgyveno ir atsigauna

Re: Pliurpalai

23 Bal 2015, 13:59

Vienintelis isgelbejymas is karto pastebet kad miza krauju nuo babilozes jokie antkakliai nepadeda ir apules.... man labiausiai pasiteisines nuo erkiu tai toks pakabukas gelezinis :))) praeitais metais leidau ir ampules ar apykakle kabinau nepadejo suo pasigavo babiljoze o medaljonas gerai veike :)))

Re: Pliurpalai

23 Bal 2015, 14:26

edgarpiecia rašė:Vienintelis isgelbejymas is karto pastebet kad miza krauju nuo babilozes jokie antkakliai nepadeda ir apules.... man labiausiai pasiteisines nuo erkiu tai toks pakabukas gelezinis :))) praeitais metais leidau ir ampules ar apykakle kabinau nepadejo suo pasigavo babiljoze o medaljonas gerai veike :)))

KAs per medaljonas? Imesk kokia nuoruoda.

Re: Pliurpalai

23 Bal 2015, 15:29

Esu girdejes, kad labai veiksmingi yra gintariniai ankakliai. Gintaras trindamasis i kaili iskriria kazka ten nuo kurio tepa slides visi gyviai.

Re: Pliurpalai

24 Bal 2015, 09:00

http://www.auau.lt/kaina.php?id=5012&pr ... -priemones

Va stai toks pakabukas jis yra labiau veiksmingesnis uz gintara

Re: Pliurpalai

24 Bal 2015, 09:01

adziukas rašė:
edgarpiecia rašė:Vienintelis isgelbejymas is karto pastebet kad miza krauju nuo babilozes jokie antkakliai nepadeda ir apules.... man labiausiai pasiteisines nuo erkiu tai toks pakabukas gelezinis :))) praeitais metais leidau ir ampules ar apykakle kabinau nepadejo suo pasigavo babiljoze o medaljonas gerai veike :)))

KAs per medaljonas? Imesk kokia nuoruoda.


http://www.auau.lt/kaina.php?id=5012&pr ... -priemones
Atsakymo rašymas