Pliurpalai

Tema apie viską ir apie nieką.

Moderatorius: adziukas

Re: Pliurpalai

Standartinė Just' » 16 Bal 2015, 12:00

Eimutis rašė:sveiki gal is jusu buvo praeita savaite kas vabaliuose? as buvau tai tik karpiukas 2kg ir amuras apie1.,5kg bet reindzeris sake jog 13 sektoriui pagavo apie 20 karpiu bet kazkaip neitikinamai nuskambejo nes as buvau 16 ir kiek stebejau 13 nemaciau didelio veiksmo jame.


Sveikas.
Aš buvau Vabaliuose 13 sektoriuje ir tikrai Kęstas tau nemelavo. Viso krante 13 vnt. karpių ir amūras.
Just'
Pradedantysis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 19 Bal 2012, 13:13

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė mindoza » 16 Bal 2015, 12:05

o kodel man reikia supratsi rusiskai, forumas tai lietuviskas? o jis tai tikrai viska supranta lietuviskai nes visada atraso. Kodel Ruzikas raso lietuviskai, daznai su klaidom, bet vistiek zmogus stengiasi nes gerbia savo sali kurioje gyvena, o sitas forumietis, durniu ijunges rasineja rusiskai. --))-- ir beveik visi ji toleruojat.
kas butu, jei visi pradetume rasinet kokiom norim kalbom. :D
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Pliurpalai

Standartinė Eimutis » 16 Bal 2015, 12:25

o ar daug serei?koki boiliai suveike?
Eimutis
Pradedantysis
 
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 01 Kov 2015, 21:59

Re: Pliurpalai

Standartinė Laimis » 16 Bal 2015, 12:29

Ir kodel iskart boiliai? :)
Svarbiausia nebijot!!!
Vartotojo avataras
Laimis
Veteranas
 
Pranešimai: 1698
Užsiregistravo: 23 Bir 2011, 10:00

Re: Pliurpalai

Standartinė Eimutis » 16 Bal 2015, 12:32

o kas tada:)
Eimutis
Pradedantysis
 
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 01 Kov 2015, 21:59

Re: Pliurpalai

Standartinė Eimutis » 16 Bal 2015, 12:35

ritoj gal iseitu nuvaziuot i ta 13:) patarkit ant ko gaudyt kaip sert.noris pagaut ta karpi bet nesiseka. anakart su spudu sumeciau apie 5kg pasaru i juos iejo smulkinti boilei kanapes kukuruzai kombikormas. ir su kobra apie 1kg sumeciu.
Eimutis
Pradedantysis
 
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 01 Kov 2015, 21:59

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė vaidis » 16 Bal 2015, 12:59

Aš asmeniškai beveik visiškai nesuprantu rusiškai, bet išsiverčiu su google translate ir nematau bėdos, supranti ką žmogus rašo, o juolab jau ir skaityti rusiškai pradedu :D
Reikia džiaugtis, kad žmogus duoda patarimus arba bent jau bando padėti, o ne piktintis kad rašo ne ta kalba, kuria dauguma kalbam (h) (liux)
Vartotojo avataras
vaidis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Bal 2013, 13:52
Miestas: Trakai

Re: Pliurpalai

Standartinė Just' » 16 Bal 2015, 13:00

Eimutis rašė:ritoj gal iseitu nuvaziuot i ta 13:) patarkit ant ko gaudyt kaip sert.noris pagaut ta karpi bet nesiseka. anakart su spudu sumeciau apie 5kg pasaru i juos iejo smulkinti boilei kanapes kukuruzai kombikormas. ir su kobra apie 1kg sumeciu.


Nebūtina važiuoti į tą 13 sektorių, kimba jie visur. Beje 13 sektoriuje meškeres reikia statyti vandenyje įsibridus virš kelių, todėl žvejyba sunkėja. Geri sektoriai 8,17, 9-am naujas lieptas. Mačiau kaip Jūs žvejojot, tai galiu pasakyti, kad norint pagauti karpį reikia ne tik sužinoti ant ko kaimynas gaudė, bet didelę reikšmę turi kiti dalykai: vietos pasirinkimas (ar markiravai, ieškojai įdomesnių vietų?); pašarai (nu čia jau kiekvienam savo); jaukinimo kiekiai ir intensyvumas; masalo pateikimas gaudomam taške ir t.t. Mano buvo gaudyta ir šerta CCMOORE Live system boiliais. Taip pat truputį grūdinių kultūrų. Kibimai reguliarūs visą parą.
Just'
Pradedantysis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 19 Bal 2012, 13:13

Re: Pliurpalai

Standartinė Eimutis » 16 Bal 2015, 13:09

su markeriu buvo juoko.kai atvykome ziuriu plaukoje bambalis paklausiau pas kesta ar tai markeris sako taip, na as ir pradejau orentuotis i ji nes nuosavo neturiu. seriau salimais jo taciau po kiek laiko kai atsirado bankos jis eme ir nuplauke nes pasirodo ten ne markeris o siaip bambalis plaukojio:)
Eimutis
Pradedantysis
 
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 01 Kov 2015, 21:59

Re: Pliurpalai

Standartinė ZeBigOne » 16 Bal 2015, 13:16

Eimutis rašė:ritoj gal iseitu nuvaziuot i ta 13:) patarkit ant ko gaudyt kaip sert.noris pagaut ta karpi bet nesiseka. anakart su spudu sumeciau apie 5kg pasaru i juos iejo smulkinti boilei kanapes kukuruzai kombikormas. ir su kobra apie 1kg sumeciu.


Nu cia pavarei kaip vasara. Serei tikrai per daug, tuo labiau kad serei nekimbant.
Serti reikia kai kimba, o ne atvirksciai. Kukuruzam (gal ir kanapem) mano manymu per anksti dar.
Geriausia siuo metu butu serti negausiai LO paletem, gali patrupinti boiliu kazkiek.
Arba isvis tik trupinti boiliai. Uzmetei meskere, uzmetei spomba pasaro, viskas. Jei kimba gali serti ir daugiau :)
Cia tokia butu mano nuomone.
Vartotojo avataras
ZeBigOne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: 30 Bal 2013, 15:46

Re: Pliurpalai

Standartinė Just' » 16 Bal 2015, 13:18

Eimutis rašė:su markeriu buvo juoko.kai atvykome ziuriu plaukoje bambalis paklausiau pas kesta ar tai markeris sako taip, na as ir pradejau orentuotis i ji nes nuosavo neturiu. seriau salimais jo taciau po kiek laiko kai atsirado bankos jis eme ir nuplauke nes pasirodo ten ne markeris o siaip bambalis plaukojio:)


Tai paskui gaudei bet kur? :) Matai reikia pasirinkti tašką, klipsuoti meškeres ir gaudyti tikslingai, o ne pagal plaukiojančius bambalius. Nu apie gaudymo strategijas prirašyta forume daug, pasiskaitinėk.
Just'
Pradedantysis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 19 Bal 2012, 13:13

Re: Pliurpalai

Standartinė Eimutis » 16 Bal 2015, 13:20

gyveni ir mokais:)
Eimutis
Pradedantysis
 
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 01 Kov 2015, 21:59

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė mindoza » 16 Bal 2015, 13:20

o kas sako, kad jo patarimai blogi, esme visai ne cia. :)))
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Pliurpalai

Standartinė Eimutis » 16 Bal 2015, 13:21

stengiausi pagal medzius kitam krante orentuotis.
Eimutis
Pradedantysis
 
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 01 Kov 2015, 21:59

Re: Pliurpalai

Standartinė Just' » 16 Bal 2015, 13:22

ZeBigOne rašė:
Eimutis rašė:ritoj gal iseitu nuvaziuot i ta 13:) patarkit ant ko gaudyt kaip sert.noris pagaut ta karpi bet nesiseka. anakart su spudu sumeciau apie 5kg pasaru i juos iejo smulkinti boilei kanapes kukuruzai kombikormas. ir su kobra apie 1kg sumeciu.


Nu cia pavarei kaip vasara. Serei tikrai per daug, tuo labiau kad serei nekimbant.
Serti reikia kai kimba, o ne atvirksciai. Kukuruzam (gal ir kanapem) mano manymu per anksti dar.
Geriausia siuo metu butu serti negausiai LO paletem, gali patrupinti boiliu kazkiek.
Arba isvis tik trupinti boiliai. Uzmetei meskere, uzmetei spomba pasaro, viskas. Jei kimba gali serti ir daugiau :)
Cia tokia butu mano nuomone.


Nu galėčiau Tau Tadai paprieštarauti, nes šis savaitgalis Vabaliuose parodė visai ką kitą. Nesakysiu kiek sušėriau aš, nes bus žmonių, kurie durneliu mane išvadins :) bet kukurūzai šį savaitgalį tiko :)
Čia tik mano nuomonė :)
Just'
Pradedantysis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 19 Bal 2012, 13:13

Re: Pliurpalai

Standartinė mindoza » 16 Bal 2015, 13:24

Eimutis rašė:gyveni ir mokais:)

kuo skaudesne pamoka, tuo ji geriau isimenama :)
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Pliurpalai

Standartinė Eimutis » 16 Bal 2015, 13:24

tikra tiesa:)
Eimutis
Pradedantysis
 
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 01 Kov 2015, 21:59

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė ricardas70 » 16 Bal 2015, 13:30

zajebali eti litovcy :D
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Pliurpalai

Standartinė ZeBigOne » 16 Bal 2015, 13:31

Just, cia sprendziam kodel jam nekibo ir ka galetu padaryti kad kita kartu butu geriau. Valio kad tau kibo ir tiko kukuruzai, nematau cia nieko stebuklingo :) tai ko nepatari zmogui ka dare ne taip?
Vartotojo avataras
ZeBigOne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: 30 Bal 2013, 15:46

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė ZeBigOne » 16 Bal 2015, 13:32

Geriau zmogus raso kaip jam gaunasi, negu visai neraso..
Vartotojo avataras
ZeBigOne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: 30 Bal 2013, 15:46

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė ricardas70 » 16 Bal 2015, 13:34

o jei rimtai-Aleksandras raso ta kalba kuria moka,kitas klausymas ar mokosi jis lt kalbos-bandysim mokyt prie ezero ,dar -nera forume taisykliu ,svarbiausia neizeidinet oponentu (h)
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė mindoza » 16 Bal 2015, 13:39

kaip pries zveja, neturiu nieko pries, ir patarimu jis pasko tikrai geru ir manau, kad esa neblogas vyras jis, bet su ta kalba - reikia rist, ir kuo greiciau :{
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Pliurpalai

Standartinė vaidis » 16 Bal 2015, 13:45

O negalėjo būti problemų su pačia sistemėle ar kokiais nors per trumpais pavadėleis ir pan?? Gal visgi karpiai maitinosi ir užsukdavo į tavo šerimveitę, bet tiesiog nesuveikdavo sistemėlė, negali taip būti?
Vartotojo avataras
vaidis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Bal 2013, 13:52
Miestas: Trakai

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė Šarūnass » 16 Bal 2015, 13:51

Tau mindoza tai tik pasiputot, vietoj ir ne vietoj. As ziuriu rusu kalba ir video, ir forumus. Ir man jokiu problemu del to nera . Svarbiausia kad jis supranta ka mes lietuviskai parasom, o jis paraso kaip jam patogiau. As galeciau su juo ir rusiskai bendrauti, sitam ar kitam forume, bet man ziauriai nepatogu rasyti rusiskom raidem, nes pas mane klaviaturos ne rusiskos, reikia kiekvienos raides ieskot. Ir siaip pats sakinio surasymas rusiskai man uztruktu kelis kartus daugiau laiko, nei ta darau gimtaja kalba. Jauciu lygiai tas pats ir aleksandrui, jam patogu ir greita rasyti rusiskai, tegul ir raso. Kas nesupranta, tas gali nekreipti demesio,. Dar butu ne pro sali ir angliskai rasanciu forumo dalyviu, kalbos supratimui tik i nauda.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Dumblas, kaip tai sprendžiama

Standartinė Pociakas » 16 Bal 2015, 13:54

Visai ir užriš - nebegausi jokių patarimų box Žmogus nori nuosekliai ir aiškiai dėstyti savo mintis. Kas nori suprasti - supras. Žmonės net su google translate padirbėja. Ružikas stengiasi lietuviškai rašyti - sveikintina. O nepastebėjai, kad kai kalba pakrypsta apie plonybes, tai dažnas Olego pasipiktinimas, kad ne tą turėjo omeny. Tad skaitom ir toliau Aleksandro komentarus tokia kalba, kokia parašyti.
Didžiausia žuvis yra ta, kurią beveik pagavai.
Vartotojo avataras
Pociakas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 12 Rgs 2014, 17:24

AnkstesnisKitas

Grįžti į Trali vali

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių