Tema apie viską ir apie nieką.
Atsakymo rašymas

Re: Pliurpalai

27 Rgs 2012, 22:46

Arunas rašė:.....kaip tik atsiranda koks klubas,atsiranda privalomas darbas ir pareiga ir neuzilgo prapuola laukiamas malonumas ir noras.
Tai tik mano nuomone,nes as nelinkes niekam isipareigoti ir nenoriu but priklausomas.o megstu daryt,kas man tuo metu atrodo smagiausia,o ne is pareigos :lol: :mrgreen:
Manau pas jus bus viskas kitaip.Klubas gyvuos ilgai,rengs varzybas,i ne tik vietines reiksmes,rinks babkes is norinciu zvejot baloj,vienu zodziu visa sirdim linkiu sekmes 8-)

Dekui uz palinkejimus. Kazkas ir siam forumui prognozavo kelis menesius gyvavimo, dar nenustipo. Klubas reikalingas kaip juridine organizacija, reikalinga ezerui licenzijinis statusas ir t.t.
Nariu kiekis tikrai nebus klubo uzduotis. Aisku jis bus atviras, bet bus ir tam tikros istojimo salygos.

Re: Pliurpalai

28 Rgs 2012, 09:55

Nu zinai draugeli....tiek kiek tu darai klaidu,tai TIKRAI forume visu kartu sudejus,maziau butu. :!: :!: Gal jau geriau patyletum,man tai sarmata butu ....priekabiai,kazka,pirmiausia...VA TAIP RASOSI. :lol: :lol: :lol:

Nei as tau draugelis nei ka :o . Aciu uz gramatikos pamoka. Jei nepatinka klaidos prasom istaisyk visų rašančių ir nebus problemos. :!: P.S parasyk dar ir sitos zinutes klaidas . :lol:

Re: Pliurpalai

28 Rgs 2012, 10:11

svarelis rašė:
Nu zinai draugeli....tiek kiek tu darai klaidu,tai TIKRAI forume visu kartu sudejus,maziau butu. :!: :!: Gal jau geriau patyletum,man tai sarmata butu ....priekabiai,kazka,pirmiausia...VA TAIP RASOSI. :lol: :lol: :lol:

Nei as tau draugelis nei ka :o . Aciu uz gramatikos pamoka. Jei nepatinka klaidos prasom istaisyk visų rašančių ir nebus problemos. :!: P.S parasyk dar ir sitos zinutes klaidas . :lol:

Jeigu atsiras dar nors vienas berastis,panasus i tave.....tikrai istaisysiu ir jam.Tai pirmas tavo postas,kuriame nera nei vienos klaidos....darai pazanga.... :lol: ner to blogo,kas neiseitu i gera :!: :!: :?: :roll: Uz gramatikos pamoka....PRASOM...

Re: Pliurpalai

28 Rgs 2012, 10:40

Jeigu atsiras dar nors vienas berastis,panasus i tave.....tikrai istaisysiu ir jam.Tai pirmas tavo postas,kuriame nera nei vienos klaidos....darai pazanga.... :lol: ner to blogo,kas neiseitu i gera :!: :!: :?: :roll: Uz gramatikos pamoka....PRASOM...

Tai kad tokiu pilna atsimerk. O tu ziurau mano visus postas seki, matosi kad neturi ka veikti. Gramatikas atsirado.

Re: Pliurpalai

29 Rgs 2012, 11:44

Kazkaip keistai ramu, pilnatis, o jokiu rimtu pokalbiu nera :)

Re: Pliurpalai

29 Rgs 2012, 15:54

Atsirado nauja forumo zvaigzdute :lol:
Prikabinti failai
IMG_2012092918398.jpg
IMG_2012092918398.jpg (64.38 KiB) Peržiūrėta 7094 kartus(ų)

Re: Pliurpalai

02 Spa 2012, 22:11

Šiąnakt turėjau eilinę trumpą bei tuščią žūklę laukiniame telkinyje. Kiekviena žvejybą, nors ir tuščia, padeda geriau pažinti žūklavietę. Teko eilinį karta pamatuoti vandens temperatūr1 priekrantėje ir 6-7 m gylyje. Priekrantės temperatūra 13,7 laipsnių (žemiausia užfiksuota sezonui baigiantis) tuo tarpu 6-7m gylyje 13 laipsnių (aukščiausia užfiksuota šiais metais!) Teko pagauti (ir ne vieną) esant 7 laipsnių vandens temperatūrai, 7 metrų gylyje. Gal kas bandė žaist su vandens temperatūromis?

Re: Pliurpalai

02 Spa 2012, 22:21

prie tokios temperaturos turi kibt...,kai nukris iki 10c,tada jau atvejis :roll:

Re: Pliurpalai

02 Spa 2012, 22:36

10 laipsniu dar tikrai neriba. Esu pagaves ir prie 6 laipsniu. Siaip zvejoju iki kol nukrenta iki 8 laipsniu

Re: Pliurpalai

02 Spa 2012, 22:58

taip ,kad gaudysim dar...nebent, as jei niekas siandien nesumaisys-sian,rytoj dar sesiu... :roll:

Re: Pliurpalai

03 Spa 2012, 13:10

as po meet'o planuoju dar padaryti uzdaryma :)

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 00:40

Sendien apsiziurinejau vietas Uk , savaitgali bandysiu jamt kazka, tik gaila kad naktimis negalima :(

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 07:38

Valdeli, man kaskodel neleidzia skaityti asmeniniu zinuciu, erora meta... ar kam nors dar tokia nesamone yra ? :shock:

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 07:45

Zvejukas rašė:Sendien apsiziurinejau vietas Uk , savaitgali bandysiu jamt kazka, tik gaila kad naktimis negalima :(

Tu ka tapai emigrantu?

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 07:46

Padysninis rašė:Valdeli, man kaskodel neleidzia skaityti asmeniniu zinuciu, erora meta... ar kam nors dar tokia nesamone yra ? :shock:

Pas mane viskas gerai su az

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 11:51

Taip Adziuk, pabegau is LT su visa seima, bandysiu siu krastu zuvis prikalbint :lol:

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 12:37

Zvejukas rašė:Taip Adziuk, pabegau is LT su visa seima, bandysiu siu krastu zuvis prikalbint :lol:

O tai su kuom dabar stintas gaudysiu? :cry:

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 20:09

Su manim vaziuosi stintu :-D ir Giedrius bandys stintas gaudyt

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 20:22

Joa, labai noriu :!: ir vegele dar noriu pajamti :!:

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 20:40

Galesi deliot tuos skritulius

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 20:44

O juskai varot, kur varot, lt ar lv? ir per nakti bunat ant ledo ar kazkur kitur miegat?

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 20:46

Jei bus stinta LT - tai zvejosim LT

Jei nebus Tai varysim pas braliukus

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 20:47

O kur anksciau uzeina? I marias ar Latvijoj ta upe?

Re: Pliurpalai

04 Spa 2012, 20:48

Kaip kokie metai , buna metu,kad isvis kliovo nebuna

Re: Pliurpalai

06 Spa 2012, 22:11

Sveiki. gal zinote kur butu galima sutaisyti balzer cyber gold kojos fiksatoriu?? arba gal yra kur pirkti ar atsisiusti dealiu stovo??
Atsakymo rašymas