Pliurpalai

Tema apie viską ir apie nieką.

Moderatorius: adziukas

Re: Pliurpalai

Standartinė adziukas » 26 Lie 2015, 11:25

Artrox rašė:Klubo komanda neatstums alkanu klubo nariu :)))

A, tada supratau, su 12m viskeliu ateisi į klubo komandos sektorių, Ok, čia jau rimta. :-)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė Artrox » 26 Lie 2015, 13:21

adziukas rašė:
Artrox rašė:Klubo komanda neatstums alkanu klubo nariu :)))

A, tada supratau, su 12m viskeliu ateisi į klubo komandos sektorių, Ok, čia jau rimta. :-)

Jokių problemų :)
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Pliurpalai

Standartinė vaidis » 26 Lie 2015, 15:00

Kažkam labai pasisekė oops "DYNAMITE BAITS, KUR TU KARPI 2015 pagautas pagrindinis prizas KIA karpis, laimetas KIA CEED automobilis!!!"
Vartotojo avataras
vaidis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Bal 2013, 13:52
Miestas: Trakai

Re: Pliurpalai

Standartinė ricardas70 » 26 Lie 2015, 15:05

Tik graziau galejo su tuo karpiu pasielgt -ne ant zoles su graibstu padet , o matu pasinaudot
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Pliurpalai

Standartinė vaidis » 26 Lie 2015, 15:11

Aha, pastebėjau...dar ir graibštas skirtas vos ne lydekoms gaudyti...
ricardas70 rašė:Tik graziau galejo su tuo karpiu pasielgt -ne ant zoles su graibstu padet , o matu pasinaudot
Vartotojo avataras
vaidis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Bal 2013, 13:52
Miestas: Trakai

Re: Pliurpalai

Standartinė adziukas » 26 Lie 2015, 15:27

Tai ten pagrinde renkasi varzybauti, tie, kurie karpynuose siaucia. (i)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė Sauliusnmi » 26 Lie 2015, 17:51

adziukas rašė:Tai ten pagrinde renkasi varzybauti, tie, kurie karpynuose siaucia. (i)

o galima pasiulyti kazkokias alternatyvias varzybas ne profams ? Lyg ir visi karpiai paleisti buvo...
Jei neklystu T.Budas kazkuriais metais 1 vieta uzeme ten irgi....
Sauliusnmi
Pabuvęs
 
Pranešimai: 376
Užsiregistravo: 04 Bir 2012, 15:12
Miestas: Kaunas

Re: Pliurpalai

Standartinė adziukas » 26 Lie 2015, 18:03

Sauliusnmi rašė:
adziukas rašė:Tai ten pagrinde renkasi varzybauti, tie, kurie karpynuose siaucia. (i)

o galima pasiulyti kazkokias alternatyvias varzybas ne profams ? Lyg ir visi karpiai paleisti buvo...
Jei neklystu T.Budas kazkuriais metais 1 vieta uzeme ten irgi....

Tiesa, kazkada Tomas dalyvavo, bet nebepamenu kuria vieta uzeme. Dalyvavimas buvo reikalingas del kazkokiu priezasciu, jau pamirsau del kokiu.
Kad karpius paleidzia tikiu, bet zukles stilius tikrai ne man.
Varzybas ne profams butu sunku surengti, kaip atrinkti kuris profas, kuris megejas? Galima tai padaryti ir Laumenoje, bet jei nores jose sudalyvauti Marius "Jugoslavas", ka jo neleisim?
Jei paska kils kokiu rimtu minciu, galim pradeti derybas.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė vobleris » 26 Lie 2015, 19:23

Varžybos profu yra tik vienerios :))) Fipsas visa kita ... " nerimta firma" (nig) :D o jai kalbėt rimtai varžybų tokių laisvesnių ir prieinamesnių tikrai nėra daug , tai manau ,bet kokia iniciatyva yra pagirtina. Na o karpyne , tai :))) kokios ten varžybos : dainos,šokiai , estrada .Tai kokios varžybos tokia ir publika (ff) P.S a laimetoju veidukai matyti ne syki (00) mata jie tikrai turejo turet ir graibštą padoresnį ...
Vartotojo avataras
vobleris
Pabuvęs
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 02 Geg 2013, 17:26

Re: Pliurpalai

Standartinė edgarpiecia » 27 Lie 2015, 15:05

Na ka apibendrinus mano 3 paru zukle rezultatas nekoks karpio nepagavau bet pasitiklinus su Valdu paaiskejo pora rimtu klaidu reikejo pasidaryti 2 taska kuri radau isvaziuodamas :D sumeciau 3 meskeres i viena taska sumestos gan artokai baide zuvi serimvietei nes suolis buvo gan tolokai nuo serimvietes na nieko pataisysiu padeti per kita sesija gal bus rezultatas klaidu pridaryta reik taisyt padeti atostogas reikes praleis turiningai (kal) aciu uz patarymus ir pamastymus (aplo) (h) (h[) kaip sakoma is klaidu mokemes -uzp-
edgarpiecia
Pabuvęs
 
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: 19 Sau 2015, 00:07
Miestas: vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė adziukas » 27 Lie 2015, 16:00

edgarpiecia rašė:Na ka apibendrinus mano 3 paru zukle rezultatas nekoks karpio nepagavau bet pasitiklinus su Valdu paaiskejo pora rimtu klaidu reikejo pasidaryti 2 taska kuri radau isvaziuodamas :D sumeciau 3 meskeres i viena taska sumestos gan artokai baide zuvi serimvietei nes suolis buvo gan tolokai nuo serimvietes na nieko pataisysiu padeti per kita sesija gal bus rezultatas klaidu pridaryta reik taisyt padeti atostogas reikes praleis turiningai (kal) aciu uz patarymus ir pamastymus (aplo) (h) (h[) kaip sakoma is klaidu mokemes -uzp-

Dar reik įvertinti, kad kur zvejoji karpiu mažai likę, nors tikimybė islieka
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė edgarpiecia » 27 Lie 2015, 16:11

adziukas rašė:
edgarpiecia rašė:Na ka apibendrinus mano 3 paru zukle rezultatas nekoks karpio nepagavau bet pasitiklinus su Valdu paaiskejo pora rimtu klaidu reikejo pasidaryti 2 taska kuri radau isvaziuodamas :D sumeciau 3 meskeres i viena taska sumestos gan artokai baide zuvi serimvietei nes suolis buvo gan tolokai nuo serimvietes na nieko pataisysiu padeti per kita sesija gal bus rezultatas klaidu pridaryta reik taisyt padeti atostogas reikes praleis turiningai (kal) aciu uz patarymus ir pamastymus (aplo) (h) (h[) kaip sakoma is klaidu mokemes -uzp-

Dar reik įvertinti, kad kur zvejoji karpiu mažai likę, nors tikimybė islieka

As apie tai irgi pagolvojau kad nebus taip lengva kaip galvojojau dar reiks sesija viena padaryt tai tikrai, bet norisi kad isvaziuotu bet ten galima to ir nesulaukt :D
edgarpiecia
Pabuvęs
 
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: 19 Sau 2015, 00:07
Miestas: vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė ricardas70 » 27 Lie 2015, 16:19

svarbiausia- pas Tave vaziavo-klaidos ne klaidos ,bet vaziavo -3 ,cia dabar bele ko gali prisigalvot -suzinosi tada ,kada 3-4 bus krante (aa)
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Pliurpalai

Standartinė edgarpiecia » 27 Lie 2015, 16:47

ricardas70 rašė:svarbiausia- pas Tave vaziavo-klaidos ne klaidos ,bet vaziavo -3 ,cia dabar bele ko gali prisigalvot -suzinosi tada ,kada 3-4 bus krante (aa)

Dabar sedziu galvoju kad nera ko cia varyt dievo i medi reikia dirbti dirbti ir ateis tas rezultatas uztvanka skaitosi gi ten dar ir liepa toks metas karpiu gaudyme ne is lengvuju bet va is principo norisi ten vaziuot ir pagaut :ee tikrai jiu ten yra tik reikia kantrybes i kantrybes (uuk) :{ (wow)
edgarpiecia
Pabuvęs
 
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: 19 Sau 2015, 00:07
Miestas: vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė Audrenas » 27 Lie 2015, 18:49

Na pagaliau atkeliavo manasis naujas bustas, ir matas, laukiu nesulaukiu kada galesiu isbandyti ---PP aisku bus taip kad kaip turesiu mata tai karpio nepagausiu //?
Audrenas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 10 Lie 2013, 22:00
Miestas: Kalvarija

Re: Pliurpalai

Standartinė edgarpiecia » 27 Lie 2015, 21:05

Audrenas rašė:Na pagaliau atkeliavo manasis naujas bustas, ir matas, laukiu nesulaukiu kada galesiu isbandyti ---PP aisku bus taip kad kaip turesiu mata tai karpio nepagausiu //?

:D pagausi ir ne viena
edgarpiecia
Pabuvęs
 
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: 19 Sau 2015, 00:07
Miestas: vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė Šarūnass » 27 Lie 2015, 21:22

adziukas rašė:
edgarpiecia rašė:Na ka apibendrinus mano 3 paru zukle rezultatas nekoks karpio nepagavau bet pasitiklinus su Valdu paaiskejo pora rimtu klaidu reikejo pasidaryti 2 taska kuri radau isvaziuodamas :D sumeciau 3 meskeres i viena taska sumestos gan artokai baide zuvi serimvietei nes suolis buvo gan tolokai nuo serimvietes na nieko pataisysiu padeti per kita sesija gal bus rezultatas klaidu pridaryta reik taisyt padeti atostogas reikes praleis turiningai (kal) aciu uz patarymus ir pamastymus (aplo) (h) (h[) kaip sakoma is klaidu mokemes -uzp-

Dar reik įvertinti, kad kur zvejoji karpiu mažai likę, nors tikimybė islieka


Čia pagrindinė daugumos telkiniu priežastis, kodėl labai sunkiai pagaunama. Konsentracija labai maža . Žinau tokį vaikystės ežerėlį, kur man labai graži gamta. Labai norisi ten karpių pažvejot, nęs tikrai anais laikais jų ten buvo nemažas būrelis. Pats matydavau. Sutikau viena vietini pusiau rimtą žveją, tas kaip turintis laiko, sakė 2 savaitės diena iš dienos jaukinosi ir gaudė, iš tų 2 sav. kibo tik vieną rytą, ir tik 2 kibimai. Supratau kad aš tiek laiko niekaip neturėčiau, greičiausiai net neverta prasideti. O taip norisi. Aišku kokybiškiau šeriant, gal ir savaitės užtektų , bet ir toks tarpas man per ilgas.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Pliurpalai

Standartinė Audrenas » 27 Lie 2015, 21:27

edgarpiecia rašė:
Audrenas rašė:Na pagaliau atkeliavo manasis naujas bustas, ir matas, laukiu nesulaukiu kada galesiu isbandyti ---PP aisku bus taip kad kaip turesiu mata tai karpio nepagausiu //?

:D pagausi ir ne viena

na sesiu sekmadieni 3 parom ir bus matyt rezultatas :)
Audrenas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 10 Lie 2013, 22:00
Miestas: Kalvarija

Re: Pliurpalai

Standartinė edgarpiecia » 27 Lie 2015, 23:39

Šarūnass rašė:
adziukas rašė:
edgarpiecia rašė:Na ka apibendrinus mano 3 paru zukle rezultatas nekoks karpio nepagavau bet pasitiklinus su Valdu paaiskejo pora rimtu klaidu reikejo pasidaryti 2 taska kuri radau isvaziuodamas :D sumeciau 3 meskeres i viena taska sumestos gan artokai baide zuvi serimvietei nes suolis buvo gan tolokai nuo serimvietes na nieko pataisysiu padeti per kita sesija gal bus rezultatas klaidu pridaryta reik taisyt padeti atostogas reikes praleis turiningai (kal) aciu uz patarymus ir pamastymus (aplo) (h) (h[) kaip sakoma is klaidu mokemes -uzp-

Dar reik įvertinti, kad kur zvejoji karpiu mažai likę, nors tikimybė islieka


Čia pagrindinė daugumos telkiniu priežastis, kodėl labai sunkiai pagaunama. Konsentracija labai maža . Žinau tokį vaikystės ežerėlį, kur man labai graži gamta. Labai norisi ten karpių pažvejot, nęs tikrai anais laikais jų ten buvo nemažas būrelis. Pats matydavau. Sutikau viena vietini pusiau rimtą žveją, tas kaip turintis laiko, sakė 2 savaitės diena iš dienos jaukinosi ir gaudė, iš tų 2 sav. kibo tik vieną rytą, ir tik 2 kibimai. Supratau kad aš tiek laiko niekaip neturėčiau, greičiausiai net neverta prasideti. O taip norisi. Aišku kokybiškiau šeriant, gal ir savaitės užtektų , bet ir toks tarpas man per ilgas.

Uzkabino mane tvenkinukas ir snekejau sake leista buvo ir apsauga buvo pasamdyta isvis neleizdawo zvejot ir pats tevas sako yra ten jiu gan nemazai bet ciuju pagaut bus didele problema bus ablomas na sersiu vazinesiu kad link rudens atsidarys -uzp-
edgarpiecia
Pabuvęs
 
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: 19 Sau 2015, 00:07
Miestas: vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė vaidis » 28 Lie 2015, 00:13

Gal kas gerai gaudosi žiūronuose? Kilo mintis nusipirkti kokius nors, kad būtų ežero stebėjimui, rausimų sekimams ir pan, gal kas ką parekomenduos ar pasidalins kokiais naudojasi?
Vartotojo avataras
vaidis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Bal 2013, 13:52
Miestas: Trakai

Re: Pliurpalai

Standartinė adziukas » 28 Lie 2015, 01:16

vaidis rašė:Gal kas gerai gaudosi žiūronuose? Kilo mintis nusipirkti kokius nors, kad būtų ežero stebėjimui, rausimų sekimams ir pan, gal kas ką parekomenduos ar pasidalins kokiais naudojasi?

Neseniai klubo ežero apsaugininkam pirkom žiūronus, Yukon futura 10X50WA, nebrangus, truputį virš 70 eur, pats turiu to paties gamintojo, tik pro serijos, Puikus žiūronai.
Paziurek www.Yukon.Lt
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė svarelis » 28 Lie 2015, 08:51

Žiūronai priklauso nuo to kiek pinigų skirti nori, visi šitie optiniai stiklai yra brangūs daiktai, bet tik nerekomenduočiau pirkti didesnio artimo nei 10.
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Pliurpalai

Standartinė Bambizas » 28 Lie 2015, 10:41

Šarūnass rašė:Čia pagrindinė daugumos telkiniu priežastis, kodėl labai sunkiai pagaunama. Konsentracija labai maža . Žinau tokį vaikystės ežerėlį, kur man labai graži gamta. Labai norisi ten karpių pažvejot, nęs tikrai anais laikais jų ten buvo nemažas būrelis. Pats matydavau. Sutikau viena vietini pusiau rimtą žveją, tas kaip turintis laiko, sakė 2 savaitės diena iš dienos jaukinosi ir gaudė, iš tų 2 sav. kibo tik vieną rytą, ir tik 2 kibimai. Supratau kad aš tiek laiko niekaip neturėčiau, greičiausiai net neverta prasideti. O taip norisi. Aišku kokybiškiau šeriant, gal ir savaitės užtektų , bet ir toks tarpas man per ilgas.

Argi visada svarbu tik laimikis? Man kartais užeina noras pasėdėti būtent gražioje gamtoje, nors ir žinau kad kažką pagauti tikimybė procentaliai maža. Pagyveni gražioj aplinkoj, pamedituoji, pailsi... (h) Kolega tokiu atveju beveik durnium išvadina, bet kaip sakiau kartais pabūti gražioje gamtoje dūšią labiau traukia. O kai užeina sportinis interesas, važiuoji į nutryptą vietą ir sportuoji... //? :D
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: Pliurpalai

Standartinė edgarpiecia » 28 Lie 2015, 11:21

Bambizas rašė:
Šarūnass rašė:Čia pagrindinė daugumos telkiniu priežastis, kodėl labai sunkiai pagaunama. Konsentracija labai maža . Žinau tokį vaikystės ežerėlį, kur man labai graži gamta. Labai norisi ten karpių pažvejot, nęs tikrai anais laikais jų ten buvo nemažas būrelis. Pats matydavau. Sutikau viena vietini pusiau rimtą žveją, tas kaip turintis laiko, sakė 2 savaitės diena iš dienos jaukinosi ir gaudė, iš tų 2 sav. kibo tik vieną rytą, ir tik 2 kibimai. Supratau kad aš tiek laiko niekaip neturėčiau, greičiausiai net neverta prasideti. O taip norisi. Aišku kokybiškiau šeriant, gal ir savaitės užtektų , bet ir toks tarpas man per ilgas.

Argi visada svarbu tik laimikis? Man kartais užeina noras pasėdėti būtent gražioje gamtoje, nors ir žinau kad kažką pagauti tikimybė procentaliai maža. Pagyveni gražioj aplinkoj, pamedituoji, pailsi... (h) Kolega tokiu atveju beveik durnium išvadina, bet kaip sakiau kartais pabūti gražioje gamtoje dūšią labiau traukia. O kai užeina sportinis interesas, važiuoji į nutryptą vietą ir sportuoji... //? :D

Svarbiausia procesas }--> reeling
edgarpiecia
Pabuvęs
 
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: 19 Sau 2015, 00:07
Miestas: vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė adziukas » 28 Lie 2015, 11:32

Bambizas rašė:
Šarūnass rašė:Čia pagrindinė daugumos telkiniu priežastis, kodėl labai sunkiai pagaunama. Konsentracija labai maža . Žinau tokį vaikystės ežerėlį, kur man labai graži gamta. Labai norisi ten karpių pažvejot, nęs tikrai anais laikais jų ten buvo nemažas būrelis. Pats matydavau. Sutikau viena vietini pusiau rimtą žveją, tas kaip turintis laiko, sakė 2 savaitės diena iš dienos jaukinosi ir gaudė, iš tų 2 sav. kibo tik vieną rytą, ir tik 2 kibimai. Supratau kad aš tiek laiko niekaip neturėčiau, greičiausiai net neverta prasideti. O taip norisi. Aišku kokybiškiau šeriant, gal ir savaitės užtektų , bet ir toks tarpas man per ilgas.

Argi visada svarbu tik laimikis? Man kartais užeina noras pasėdėti būtent gražioje gamtoje, nors ir žinau kad kažką pagauti tikimybė procentaliai maža. Pagyveni gražioj aplinkoj, pamedituoji, pailsi... (h) Kolega tokiu atveju beveik durnium išvadina, bet kaip sakiau kartais pabūti gražioje gamtoje dūšią labiau traukia. O kai užeina sportinis interesas, važiuoji į nutryptą vietą ir sportuoji... //? :D

Va pagaliau perskaičiau teisingas mintis. (liux)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Trali vali

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių