Pliurpalai

Tema apie viską ir apie nieką.

Moderatorius: adziukas

Re: Pliurpalai

Standartinė adziukas » 01 Bir 2015, 20:27

Ar cia man vienam pasiseke, ar kaip, bet niekada nebuvo nei su viena (r) jokiu bedu del zukles.
Manyciau, kad kaip save pateiksi antrai pusei, taip ir turesi rezultata. :V
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė Artrox » 01 Bir 2015, 22:46

adziukas rašė:Ar cia man vienam pasiseke, ar kaip, bet niekada nebuvo nei su viena (r) jokiu bedu del zukles.
Manyciau, kad kaip save pateiksi antrai pusei, taip ir turesi rezultata. :V

Sakyciau kad tau sekasi :))) :))) :)))
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Pliurpalai

Standartinė Tagyl » 01 Bir 2015, 22:52

Tai jau tikrai Valdai :-o :?
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė vobleris » 01 Bir 2015, 23:13

Sekasi (h) :))) tikrai ne kekvienai tos vienišos naktys ir mintys kurios nevisada apie ją .... :D o kitų ir į gamtą su švabra nenuvarysi.... (ff) ,bet yra yra tirkai yra pavizdingų supratingų ir garbingų (r) kas turite tokias , net neabejokitė :))) jums pasisekė :P
Vartotojo avataras
vobleris
Pabuvęs
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 02 Geg 2013, 17:26

Re: Pliurpalai

Standartinė adziukas » 01 Bir 2015, 23:33

Nors vienoje vietoje gyvenime pasiseke, o tai teleloto niekada nieko nelaimejau, kortom is sachmatais pastoviai pralosiu :D
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė Šarūnass » 02 Bir 2015, 08:49

Reikejo pries vestuves galvot :D dabar velu jau, cia per viena laida rode toki zmogeli, kuris tokia priesvedybine sutarti, su salygom turejo surases :D Vos ne iki tokio lygio reikia, norint buti isprotejusiu zveju
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Pliurpalai

Standartinė vaidis » 05 Bir 2015, 13:46

Vakar turėjau labai įdomią situaciją... Nuvažiavau prie balos įkalti stulpo į vandenį, prie kurio būtų galima prirakinti naują valtį. Tiksliau senasis jau supuvo ir norėjau pakeisti jį nauju, specialiai užsakinėjau pas suvirintojus. Betvarkant krantą, atėjo šalia esančios žemės savininkas ir man pradėjo aiškinti, kad negalima šalia jo esančiose žemėse kalti jokių kuolų ir t.t...nes mat jis turi šios žemės savininko raštišką sutikimą naudoti jo žemes ir t.t... Nu žodžiu sumalė kažkokią nesamonę. Tai kaip yra iš tikrųjų, kas domisi įstatymais, negi jau ir ežero krantą su vandeniu nusipirkti galima??? -uzp- --))-- Kuolą kaliau ne ne ant žemės o įbridęs į vandenį... pls
Vartotojo avataras
vaidis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Bal 2013, 13:52
Miestas: Trakai

Re: Pliurpalai

Standartinė Laimis » 05 Bir 2015, 13:55

Jei jo zeme ribojasi su ezeru tu privalai gauti jo leidima. Jei ne tada zemetvarkos leidima :D patikek paprasciau is jo gaut.
Svarbiausia nebijot!!!
Vartotojo avataras
Laimis
Veteranas
 
Pranešimai: 1698
Užsiregistravo: 23 Bir 2011, 10:00

Re: Pliurpalai

Standartinė vaidis » 05 Bir 2015, 13:59

Ten ne jo žemė. Esmė tame kad ten jau 15 metų valtis visi laiko, nėra taip kad aš ten sugalvojau ir nusprendžiau vienas savo valtį laikyti... Jis net nėra tos žemės savininkas, o kaip aiškino tipo turi žemės savininko leidimą naudoti jo žemės plotą, nors paprašytas parodyti tą sutikimą nuėjo į savo naujai pastatytą namą vos ne ant paties ežero ir paslaptingai pradingo... rukk
Laimis rašė:Jei jo zeme ribojasi su ezeru tu privalai gauti jo leidima. Jei ne tada zemetvarkos leidima :D patikek paprasciau is jo gaut.
Vartotojo avataras
vaidis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Bal 2013, 13:52
Miestas: Trakai

Re: Pliurpalai

Standartinė Laimis » 05 Bir 2015, 14:09

nu tai ko tu tada pergyveni? :)
Svarbiausia nebijot!!!
Vartotojo avataras
Laimis
Veteranas
 
Pranešimai: 1698
Užsiregistravo: 23 Bir 2011, 10:00

Re: Pliurpalai

Standartinė vaidis » 05 Bir 2015, 14:20

Kažką jis ten dar fotkino pro savo langus, žiopsojo su žiūronais. Baisu kad valties vieną dieną nuvažiavęs neberasiu... :ee
Vartotojo avataras
vaidis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Bal 2013, 13:52
Miestas: Trakai

Re: Pliurpalai

Standartinė Šarūnass » 05 Bir 2015, 14:52

Nepakovosi, rasi skyle valties dugne . Ir nieko neirodysi. Ieskociau kitos vietos. Arba nereikejo iskart ant ragu rautis, graziai pradziai meginciau, jei nekalba, tada jau blogai. Su mediniu valciu laikymu ezeruose problemu buna visokiu, man buvo taip . Laikiau valti medine, vietos pasiserimui ant vieno telkinuko, o ten kiti kazkokie balvonai pristate skrituliu karpiu gaudymui, kai atvare aplinkosauga leidimu tikrinti, pasakiau kad man nepatinka, kai kazkokie neiaskus veikejai pristato skrituliu karpiui, aplink mano zvejybine vieta, ir dar leistinus kiekius geroka virsyja, isvis neaisku ar leidima turi. Ir dar nera ju nei kvapo prie kranto, jei jau zvejoji, tai turi ir buti salia savo tu nesomaniu. Tada aplinkosaugininkas sureagavo, vakare atsiveze valti ir nurinko skritulius, dabar po keliu dienu atvaziuos tie veikejai, susirinkti skrituliu, ir ju neras. O ten mano valtis stovi, tie balvonai pilnai gali pasidaryti isvada, kad cia as ir nurinkau, o tada kirvis i valties dugna, ir viso gero. Niekas nemate, niekas nezino.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Pliurpalai

Standartinė vaidis » 05 Bir 2015, 15:01

Na jo, mane guodžia tik tai, kad prie to ežero mano dėdė gyvena, kur nuo kalno gerai matosi pakrantė ir kas ką joje daro. O su tuo ale savininku net nepakalbėsi, atbėgo besiputodamas ir aiškindamas ką tu čia darai. O aš dar prieš tai ir šiukšles pakrantėje surinkau, kad aplink valtį nesimėtytų, pririnkau du maišus išvežimui. Na žodžiu, žmogus nieko blogo nedarai, atrodo jokių įstatymų nepažeidi, o tuoj reiks su priekaba valtį vežiotis kaskart prie ežero... -uzp-
Vartotojo avataras
vaidis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Bal 2013, 13:52
Miestas: Trakai

Re: Pliurpalai

Standartinė Dratas » 05 Bir 2015, 18:03

Įdomi situacija. Man vis kyla klausimas dėl palapinių statymo prie ežero atvažiavus pailsėti ir pažvejoti. Kiek skaitau, negalima šiaip sau atvažiuoti ir pasistatyti palapinės. Mol turi būti oficiali stovyklavietė ir t.t. Be to ir laužo ar šašlykinės negali pasikurti mėsai paskrudinti. Iš to išeina, kad negali net ir pažvejoti atvažiuoti prie ežero į norimą vieta keliom parom, nes ta vieta nėra oficiali stovyklavietė ir pan. Kažkur skaičiau, kad palapinės negalima statyti arčiau nei 25m nuo vandens kaip ir mašinos... Kaip aš galvoju, jeigu taip pasistatai palapinę ir žvejoji ar ilsiesi, atvažiavę aplinkosaugininkai gali ir baudelę išrašyti už palapinę+šašlykinę. Ką jūs manot/žinot apie tai?
Dratas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 19 Bir 2014, 23:51

Re: Pliurpalai

Standartinė Oliux » 05 Bir 2015, 18:26

uz palapine teoriskai gali nubausti , nuimk palapinei dugna ir nieko padaryti nebegales , nes tai nebesiskaitis kaip palapine , lauzo kurti tikrai negalima , del saslikines bijau pameluoti , bet atrodo kad galima ja naudoti
Vartotojo avataras
Oliux
Pabuvęs
 
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 05 Vas 2012, 17:53
Miestas: siauliai

Re: Pliurpalai

Standartinė jurka1970 » 05 Bir 2015, 18:27

Palapine statyk be dugno,ji skaitysis kaip uzuoveja.
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Pliurpalai

Standartinė Bambizas » 06 Bir 2015, 08:01

O tai čia palapinių ne stovyklavietėje nebegalima statyti prie visų LT ežerų, ar tik draustiniuose ir nac. parkuose? Nes sėdžiu dabar prie paprastos užtvankėlės, aplink dirbami laukai ir skaitydamas temą pradėjau galvot ar čia pakuotis palapinę ar dar tegu stovi oops
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: Pliurpalai

Standartinė Dratas » 06 Bir 2015, 10:06

Del lauku nzn. Man apskritai nlb aisku su palapiniu statymais. Radau tik lankymosi miske taisykles, ten del lauku nera nieko parasyta... Taisyklese, apie kurias rasau, nieko apie tai nera parasyta. http://www.lietuvosmiskai.lt/go.php/lit/1/4501
Dratas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 19 Bir 2014, 23:51

Re: Pliurpalai

Standartinė Šarūnass » 06 Bir 2015, 12:49

Maziau i jus myzkit i bata, staciau statau ir statysiu, nei vienas dar aplinkosaugininkas nei zodzio nepasake, rupi galvojat jiem tos palapines. Neprisiuklinkit pakrantes , turekit leidimus, ir kalbekit zmoniskai.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Pliurpalai

Standartinė Dratas » 06 Bir 2015, 13:43

Šarūnass rašė:Maziau i jus myzkit i bata, staciau statau ir statysiu, nei vienas dar aplinkosaugininkas nei zodzio nepasake, rupi galvojat jiem tos palapines. Neprisiuklinkit pakrantes , turekit leidimus, ir kalbekit zmoniskai.

Uztaikysi ant tokio, kuriam parups ir ka tada? Bauda... Patikek, buvau toki sutikes, kalbek kaip nori, ziuri kaip ozys i vartus ir savo kartoja...
Dratas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 19 Bir 2014, 23:51

Re: Pliurpalai

Standartinė graikass » 06 Bir 2015, 18:33

Palapine be dugno skaitosi kaip uzuoveja ir galima statyti prie vandens,o su dugnu 25 m.iki vandens.Griliams ir saslykinems nera jokiu apribojimu.
Užsimanei dirbti? Pagulėk – praeis
Vartotojo avataras
graikass
Pabuvęs
 
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 13 Bir 2014, 22:55
Miestas: Hammerfest,Norvegija

Re: Pliurpalai

Standartinė Bambizas » 06 Bir 2015, 22:56

graikass rašė:Palapine ........ su dugnu 25 m.iki vandens

Pasikartosiu: prie bet kokio vandens telkinio ar tik nac. parkuose, rezervatuose ir pan.?
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: Pliurpalai

Standartinė Dratas » 07 Bir 2015, 11:29

graikass rašė:Palapine be dugno skaitosi kaip uzuoveja ir galima statyti prie vandens,o su dugnu 25 m.iki vandens.Griliams ir saslykinems nera jokiu apribojimu.

Kur taip parasyta? Galim mes daug isvedziojimu daryti, bet galu gale viskas ziurima pagal raide.
Dratas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 19 Bir 2014, 23:51

Re: Pliurpalai

Standartinė audrekas » 08 Bir 2015, 11:18

Subaru suds ne masina
Vartotojo avataras
audrekas
Veteranas
 
Pranešimai: 1300
Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 12:42
Miestas: Vilnius

Re: Pliurpalai

Standartinė druid » 08 Bir 2015, 19:32

Visus sio forumo lankytojus noriu pasveikinti su sia grazia diena - bukite visi karpistai }--> }--> }-->
Vartotojo avataras
druid
Meistras
 
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: 15 Lap 2012, 18:26
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Trali vali

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 59 svečių