adziukas » 04 Rgp 2011, 10:04
Super ekonominis skanėstas. Pusgalvio kaina apie 3 lt. + 2lt prieskoniai + 3 lt. folijos rulonas. 5 vyram yra ką veikti, norint suvalgyti

- Prikabinti failai
-

- 10.10 Labanoras 030_resize.JPG (195.19 KiB) Peržiūrėta 6042 kartus(ų)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti