Įranga reikalinga maisto paruošimui

Čia manau viskas aišku apie ką mes diskutuosim

Re: Įranga reikalinga maisto paruošimui

Standartinė Šarūnass » 18 Kov 2016, 09:41

Nusipirkt aišku nesunku tą antgalį, bet va prisipildyt tai nėra ten taip viskas gražu. Man kai pildo pažiuriu , tai truputį pačiam būtu nedrąsu. Reikia mokėt kondensatą per atbulinį vožtuvą nuleist, kitaip gali balioną išpust. Aišku kas dažnai pildosi išmoksta, o kartą metuose tai geriau kai operatorius už kokį papildoma eurą pripučia.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Įranga reikalinga maisto paruošimui

Standartinė edgarpiecia » 18 Kov 2016, 11:23

Galima ir ant keitimo baliona imt tik slanga su reduktorium nedidwliu ir krosnele☺10 ltr baliono ilgam uzteks
edgarpiecia
Pabuvęs
 
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: 19 Sau 2015, 00:07
Miestas: vilnius

Re: Įranga reikalinga maisto paruošimui

Standartinė svarelis » 21 Kov 2016, 11:06

adziukas rašė:
vofka rašė:Sveiki, klausimas dzukijos zvejams, gal zinot kas kur pildo?

Nusiprki perejima ir pildaisi auto dujas degalineje, ir nesvarbu kokiam kraste. Tik tiek, kad teoriskai negalima, bet dar nieko nenubaude.

Nubaust tai nenubaudė, bet esu matęs balioną turistinį po pildymo degalinėj kai susprogo. VOFKA nuvažiuok į dujas ir ten užpildys be jokių problemų..
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Įranga reikalinga maisto paruošimui

Standartinė adziukas » 21 Kov 2016, 11:16

svarelis rašė:
adziukas rašė:
vofka rašė:Sveiki, klausimas dzukijos zvejams, gal zinot kas kur pildo?

Nusiprki perejima ir pildaisi auto dujas degalineje, ir nesvarbu kokiam kraste. Tik tiek, kad teoriskai negalima, bet dar nieko nenubaude.

Nubaust tai nenubaudė, bet esu matęs balioną turistinį po pildymo degalinėj kai susprogo. VOFKA nuvažiuok į dujas ir ten užpildys be jokių problemų..

Girdejau, kad ir lektuvai kartais nukrenta, ar koki pesciaji perejoje numusa.
Nuo nelaimiu niekas neapsaugotas, jei lemta paskesti, niekaip nesudegsi.
O siaip reik laikytis elementariu taisykliu, turi balione palikti 20% neuzpildes, t.y. tuscio. Kelis sykius pradzioje esu pats pripyles iki max, tai jei karsta diena, pradedavo per ventili leisti dujas. O jei uzpildai kaip priklauso, jokiu problemu.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Įranga reikalinga maisto paruošimui

Standartinė Bambizas » 21 Kov 2016, 12:08

Žinau tik tiek, kad į 1kg balionuką telpa ~2ltr dujų. Apsidraudžiant pilu ~1,8ltr ir kolkas viskas (liux)
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: Įranga reikalinga maisto paruošimui

Standartinė adziukas » 21 Kov 2016, 14:13

Bambizas rašė:Žinau tik tiek, kad į 1kg balionuką telpa ~2ltr dujų. Apsidraudžiant pilu ~1,8ltr ir kolkas viskas (liux)

Visiskai teisingai (liux)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Įranga reikalinga maisto paruošimui

Standartinė Šarūnass » 21 Kov 2016, 14:39

Bambizas rašė:Žinau tik tiek, kad į 1kg balionuką telpa ~2ltr dujų. Apsidraudžiant pilu ~1,8ltr ir kolkas viskas (liux)
O tai taip tiesiai puciat i baliona ir viskas ? Man ten kazka aiskino kad reikia pilant kondensata nuleist, atsuka atbulini voztuva ir tada leidzia, dalis duju lauk iseina. Sako kad to nepadarius dar ir dega prastai dujos. O kaip ten kondesatas susidaro supratimo neturiu. Gal ir pributre neteisybes man tas operatorius , nz :D
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Įranga reikalinga maisto paruošimui

Standartinė Pleksne » 21 Kov 2016, 15:02

Šarūnass rašė:
Bambizas rašė:Žinau tik tiek, kad į 1kg balionuką telpa ~2ltr dujų. Apsidraudžiant pilu ~1,8ltr ir kolkas viskas (liux)
O tai taip tiesiai puciat i baliona ir viskas ? Man ten kazka aiskino kad reikia pilant kondensata nuleist, atsuka atbulini voztuva ir tada leidzia, dalis duju lauk iseina. Sako kad to nepadarius dar ir dega prastai dujos. O kaip ten kondesatas susidaro supratimo neturiu. Gal ir pributre neteisybes man tas operatorius , nz :D

Teisybė, atsuki vožtuvą ir pildai kol pradeda švirkšti.
Vartotojo avataras
Pleksne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 04 Rgp 2011, 18:49
Miestas: Ukmergė

Re: Įranga reikalinga maisto paruošimui

Standartinė jurka1970 » 21 Kov 2016, 15:05

As pilu jokiu voztuvu neatsukes.tik paskui is karto nepadegu,o nuleidziu kondensata atsukes padegimo voztuva.tikrai isbega kondensatas.taip prisipilti gali vienas.
O jei taisiklingai tai reik dviese.vienas laiko pistoleta,kitas atsukineja kondensato nuleidimo voztuva.
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Įranga reikalinga maisto paruošimui

Standartinė adziukas » 21 Kov 2016, 15:06

Šarūnass rašė:
Bambizas rašė:Žinau tik tiek, kad į 1kg balionuką telpa ~2ltr dujų. Apsidraudžiant pilu ~1,8ltr ir kolkas viskas (liux)
O tai taip tiesiai puciat i baliona ir viskas ? Man ten kazka aiskino kad reikia pilant kondensata nuleist, atsuka atbulini voztuva ir tada leidzia, dalis duju lauk iseina. Sako kad to nepadarius dar ir dega prastai dujos. O kaip ten kondesatas susidaro supratimo neturiu. Gal ir pributre neteisybes man tas operatorius , nz :D

Ta kondensata isleisti reik 1 karta i metus, ir isleidziu as kitaip. Po sezono pasitraukiu i kokia atsalia vietele, kad nesmirdetu niekam ir apvertes baliona atsuku ji. Isbega kondensatas ir lieka balionas tuscias, tik smarve ojojoj, jei papuls ant ranku, ilgai smirdes. Ir nedarykit to gamtoje, neterskit jos. Suraskit tam tinkama vieta.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Įranga reikalinga maisto paruošimui

Standartinė Šarūnass » 21 Kov 2016, 16:50

jurka1970 rašė:As pilu jokiu voztuvu neatsukes.tik paskui is karto nepadegu,o nuleidziu kondensata atsukes padegimo voztuva.tikrai isbega kondensatas.taip prisipilti gali vienas.
O jei taisiklingai tai reik dviese.vienas laiko pistoleta,kitas atsukineja kondensato nuleidimo voztuva.

Nu va, kazkas panasaus kaip kalbi, taip as ir maciau. Man toks bachuriukas duju degalinej taip ir pila, tik jis viena ranka pistoleta laiko o kita varzta atbulini reguliuoja, prisismirdina jis rankas, as jam uztai duodu truputi uzdarbio. Reiktu daznai pildytis, daryciau pats, o dabar man uztenka mano baliono ilgam, tai kolkas to ir antgalio poreikio nera.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Ankstesnis

Grįžti į Maistas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias