Palapinės

Kaip supratote šioje temoje diskutuosime apie palapines, gultus, miegmaisius ir kitus mums konfortą suteikiančius dalykėlius

Moderatorius: adziukas

Re: Palapinės

Standartinė ribakas » 02 Vas 2016, 19:38

reikia dvieju,su viena cia neissiversi :)
ribakas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: 06 Sau 2013, 21:51

Re: Palapinės

Standartinė warrior » 02 Vas 2016, 20:09

ribakas rašė:reikia dvieju,su viena cia neissiversi :)

Geriausias varijantas, reik turet dvi (aa) gal net tris (liux)
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Palapinės

Standartinė ribakas » 02 Vas 2016, 20:52

turejau tris ,tai didziausia pardaviau :D pr sunki ir pr retai buvo naudojama ...
ribakas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 159
Užsiregistravo: 06 Sau 2013, 21:51

Re: Palapinės

Standartinė Ružik » 02 Vas 2016, 22:39

warrior rašė:Gal kas pasidalins savo pastebejimais del palapines? I ka reiktu atkreipt demesi renkantis palapine, mane dar domintu ar iskarto pirkt didele ir auksta, ar standartine 2man. Gal kas turejo didele paskui perejo prie mazos ir atvirkciai nuo mazos prie dideles (8.8)

Kokia summa gali investuoti?
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė Domka » 03 Vas 2016, 00:58

ribakas rašė:turejau tris ,tai didziausia pardaviau :D pr sunki ir pr retai buvo naudojama ...


As atvirksciai - pasilikau didziausia. Mazai tokiu vietu, kur fox royale xxl nepastatysi, tai minusas tas kaip ir atkrinta. Del vietos masinoj - nesvarbu, susipakavus ne tiek ta palatke ir didesne uz standartini 2 man doma. O vat kai pradeda lyt ar kai atsalus noris silciau po stogu prie stalo pasedet - tada ir pamatai pliusus. Dar ir visi daiktai telpa, susidedu viska, net meskeriu dekla ir nieko nereikia i masina nest. O svarbiausia nereikia tupinet, lankstytis - gali pilnai atsistot palapinej. Bet aisku, kiekvienam savo
Karpis - ne triperis, taip lengvai nepasigauna
Vartotojo avataras
Domka
Meistras
 
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 04 Lie 2011, 00:07
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė ZeBigOne » 03 Vas 2016, 14:09

Domka rašė:
ribakas rašė:turejau tris ,tai didziausia pardaviau :D pr sunki ir pr retai buvo naudojama ...


As atvirksciai - pasilikau didziausia. Mazai tokiu vietu, kur fox royale xxl nepastatysi, tai minusas tas kaip ir atkrinta. Del vietos masinoj - nesvarbu, susipakavus ne tiek ta palatke ir didesne uz standartini 2 man doma. O vat kai pradeda lyt ar kai atsalus noris silciau po stogu prie stalo pasedet - tada ir pamatai pliusus. Dar ir visi daiktai telpa, susidedu viska, net meskeriu dekla ir nieko nereikia i masina nest. O svarbiausia nereikia tupinet, lankstytis - gali pilnai atsistot palapinej. Bet aisku, kiekvienam savo

As tokios nuomones daugiau kaip 10 metu, paskutini sezona supratau kad visai nereikalinga man didelis domas, o ir sunku laukinese vietose jy pastatyti. Jei zvejoji ilgyje, laumenoje tas neaktualu aisku, vietos daug, gali privaziuoti su masina vos ne iki domo. Bet kai nori pasinerti i visiskai laukine vieta, reikia brautis kazkur, plaukti valtim ir pan., tada supranti, kad kuo viskas lengviau, kompaktiskiau tuo geriau.
Vartotojo avataras
ZeBigOne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: 30 Bal 2013, 15:46

Re: Palapinės

Standartinė Giedriuss » 03 Vas 2016, 15:16

As turiu traker vienviete ir kolkas ji mane tenkina dregmei tikrai atspari. aisku dideles neturejas nezinau kaip su ja kaip pasiziuriu youtubej filmukus uzsimanau tos dideles bet bet bet ateiti gal reikes ir didele isitaisyt.
Giedriuss
Pabuvęs
 
Pranešimai: 432
Užsiregistravo: 27 Geg 2015, 23:42

Re: Palapinės

Standartinė vobleris » 03 Vas 2016, 16:25

Pas mane JRC vienviete ,man jos per akis , net džiaugiuosi ,kad neemiau dvivietes :) .Vienam vietos per akis, yra vietos lovai, kedei keliem krepšiam su butiniausiais daigtais "po ranka" užsidedi antra sluoksni ir sedi sau kaip lordas rukk jai reikia pasisatatau užuoveja- palatke daigtam ar taip pasisedet ... Aukšta didelė palatkė yra gerai ,bet nėra kompaktiškumo , jai domas toks ,kad reikia triju zmoniu ji pastatyt ir vel surinkt tai ....esu states ir grioves tokius (kolegom padejas (ff) ) :))) aišku jai yra geros vietos , dalyvauji varžybose , nori dviese sedėt ir ,kad viskas tilptų suprantama...... ,bet reikia rinktis tokia kuri , būtų tvirtos ,bet lengvai surenkamos konstrukcijos.
Vartotojo avataras
vobleris
Pabuvęs
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 02 Geg 2013, 17:26

Re: Palapinės

Standartinė warrior » 03 Vas 2016, 19:09

As kazkaip linkstu prie dideles palapines, kol pats neisbandysi bus sunku kazka lyginti. Dar pastebejau, kad nevisose palapinese buna skaidrus langas, manau jis butinas gal klystu.
Prologic Commander VX2 Bivvy 2man
BIVVY STARBAITS QG LUXE 2man
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Palapinės

Standartinė Ružik » 03 Vas 2016, 19:13

Labai idomia palapine(tik tokia pirkciau)Fox Continental Easy euro dom
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė warrior » 03 Vas 2016, 19:21

Ružik rašė:Labai idomia palapine(tik tokia pirkciau)Fox Continental Easy euro dom

Cia dviviete palapine? https://www.youtube.com/watch?v=01SYRxZ8Ldg
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Palapinės

Standartinė Domka » 03 Vas 2016, 20:07

warrior rašė:As kazkaip linkstu prie dideles palapines, kol pats neisbandysi bus sunku kazka lyginti. Dar pastebejau, kad nevisose palapinese buna skaidrus langas, manau jis butinas gal klystu.
Prologic Commander VX2 Bivvy 2man
BIVVY STARBAITS QG LUXE 2man


Gal ir butinas, bet niekada gyvenime nesu jo isidejes :D senoj palatkej net is tases isemiau, kad padla nesimaisytu po ranka :D nesuprantu jo paskirties visiskai. Tipo kai lyja prie langelio rymot? :D
Karpis - ne triperis, taip lengvai nepasigauna
Vartotojo avataras
Domka
Meistras
 
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 04 Lie 2011, 00:07
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė warrior » 03 Vas 2016, 20:36

Domka rašė:
warrior rašė:As kazkaip linkstu prie dideles palapines, kol pats neisbandysi bus sunku kazka lyginti. Dar pastebejau, kad nevisose palapinese buna skaidrus langas, manau jis butinas gal klystu.
Prologic Commander VX2 Bivvy 2man
BIVVY STARBAITS QG LUXE 2man


Gal ir butinas, bet niekada gyvenime nesu jo isidejes :D senoj palatkej net is tases isemiau, kad padla nesimaisytu po ranka :D nesuprantu jo paskirties visiskai. Tipo kai lyja prie langelio rymot? :D


Norisi matyt kas vyksta uz lango ar yra judesys }--> raso, kad pralyja Fox xxl soninius langus nes nera uzvarto ant ju, ar tai tiesa? Antra sluoksni naudoji, kaip su kondensatu gyvent galima? :D
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Palapinės

Standartinė Ružik » 03 Vas 2016, 20:42

dviviete
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė Domka » 03 Vas 2016, 22:30

warrior rašė:
Domka rašė:
warrior rašė:As kazkaip linkstu prie dideles palapines, kol pats neisbandysi bus sunku kazka lyginti. Dar pastebejau, kad nevisose palapinese buna skaidrus langas, manau jis butinas gal klystu.
Prologic Commander VX2 Bivvy 2man
BIVVY STARBAITS QG LUXE 2man


Gal ir butinas, bet niekada gyvenime nesu jo isidejes :D senoj palatkej net is tases isemiau, kad padla nesimaisytu po ranka :D nesuprantu jo paskirties visiskai. Tipo kai lyja prie langelio rymot? :D


Norisi matyt kas vyksta uz lango ar yra judesys }--> raso, kad pralyja Fox xxl soninius langus nes nera uzvarto ant ju, ar tai tiesa? Antra sluoksni naudoji, kaip su kondensatu gyvent galima? :D


Nu reikia gerai pridalyvaut, kad kondensato butu, nes didelis plotas palatkes. Tai jei soninis lietus tai aisku, kad prilis, juk joje kaip ir visose kitose - tinklelis. Bet ne taip kad prilyja, o prilasa sakyciau
Karpis - ne triperis, taip lengvai nepasigauna
Vartotojo avataras
Domka
Meistras
 
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 04 Lie 2011, 00:07
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė warrior » 03 Vas 2016, 23:16

Prilasa kada tinklelis su medziaga uzdarytas? Gerai, kad palapine didele gultai toliau stovi, negi kitose palapinese kai soninis lietus irgi prilasa -uzp-
zinau, zinau Ruzikai kur davei nuoroda FOX niekas ten neprilasa :D
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Palapinės

Standartinė Ružik » 04 Vas 2016, 00:00

kada stipriai lija ner kuo ten ziureti,uzdarai langus ir viskas,duris su plievele,pilnai uztenka matomumo
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė Domka » 04 Vas 2016, 01:17

warrior rašė:Prilasa kada tinklelis su medziaga uzdarytas? Gerai, kad palapine didele gultai toliau stovi, negi kitose palapinese kai soninis lietus irgi prilasa -uzp-
zinau, zinau Ruzikai kur davei nuoroda FOX niekas ten neprilasa :D


Neprilasa jei uzdarytas langas. Prilasa, tik su tinkleliu
Karpis - ne triperis, taip lengvai nepasigauna
Vartotojo avataras
Domka
Meistras
 
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 04 Lie 2011, 00:07
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė ZeBigOne » 04 Vas 2016, 13:15

warrior rašė:Prilasa kada tinklelis su medziaga uzdarytas? Gerai, kad palapine didele gultai toliau stovi, negi kitose palapinese kai soninis lietus irgi prilasa -uzp-
zinau, zinau Ruzikai kur davei nuoroda FOX niekas ten neprilasa :D


prilasa per visu palapiniu tinklelius, tai tik tinklelis :)))
Vartotojo avataras
ZeBigOne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: 30 Bal 2013, 15:46

Re: Palapinės

Standartinė vobleris » 04 Vas 2016, 15:02

Nu chebra langus užsidaryt per lietu , tai tikrai reikia :)))
Vartotojo avataras
vobleris
Pabuvęs
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 02 Geg 2013, 17:26

Re: Palapinės

Standartinė ZeBigOne » 04 Vas 2016, 15:25

Jei didelis domas nereikia :D
Vartotojo avataras
ZeBigOne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: 30 Bal 2013, 15:46

Re: Palapinės

Standartinė warrior » 10 Vas 2016, 21:28

Nash double top extreme mk3 ka nors blogo ar gero galit pasakyt, naudojat kas nors?
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Palapinės

Standartinė Laimis » 14 Vas 2016, 12:38

Nebuna nasho blogu produktu, buna tik per brangus.
Svarbiausia nebijot!!!
Vartotojo avataras
Laimis
Veteranas
 
Pranešimai: 1698
Užsiregistravo: 23 Bir 2011, 10:00

Re: Palapinės

Standartinė Marcius » 29 Geg 2016, 16:27

gal kas galit pasidalinti svetaine kur palapkiu yra gerom kainom?
Marcius
Pradedantysis
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 26 Gru 2015, 18:39

Re: Palapinės

Standartinė Artrox » 29 Geg 2016, 20:17

Marcius rašė:gal kas galit pasidalinti svetaine kur palapkiu yra gerom kainom?

Internete :)
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Būstas ir jo baldai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių