Apsauga nuo ilgapirsciu

Kaip supratote šioje temoje diskutuosime apie palapines, gultus, miegmaisius ir kitus mums konfortą suteikiančius dalykėlius

Moderatorius: adziukas

Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Zenka » 28 Kov 2012, 20:18

sveiki norejau paklausti gal kas naudoja kokia apsauga nuo ilgapirsčių? manau si tema bus ir nevienam aktuali. gal kas kokiu nuorodu imestumet?
Pagavai paleisk, mirtis elektrikam.
Vartotojo avataras
Zenka
Pabuvęs
 
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: 12 Rgs 2011, 00:09
Miestas: Daugai

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė jurka1970 » 28 Kov 2012, 20:25

geriausia apsauga sunys ;)
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė adziukas » 28 Kov 2012, 20:26

Zenka rašė:sveiki norejau paklausti gal kas naudoja kokia apsauga nuo ilgapirsčių? manau si tema bus ir nevienam aktuali. gal kas kokiu nuorodu imestumet?

Buvo kada naudojau ir po teisybei nemazai buvau prigamines kitiems. Apsaugos principas, tai automobiline perimetro apsauga vadinama "MicroWave sensor". Jos veikimo spindulys apie 6m, pasikeitus kazkam saugomame 360 laipsniu zonoje ji signala perduoda i siustuva, o siustuvas i automobilini peidziari. Peidziario veikimo atstumas apie 1 km. Minusai, kad reaguodavo i bet koki zvereli, didesni veja, ar didesni lietu. Siaip ji mane isgelbejo 2 kartus. veliau turejau suni, buvo daug paprasciau. Siemet palnuoju vel isigyti. ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Zenka » 28 Kov 2012, 20:29

adziukas rašė:
Zenka rašė:sveiki norejau paklausti gal kas naudoja kokia apsauga nuo ilgapirsčių? manau si tema bus ir nevienam aktuali. gal kas kokiu nuorodu imestumet?

Buvo kada naudojau ir po teisybei nemazai buvau prigamines kitiems. Apsaugos principas, tai automobiline perimetro apsauga vadinama "MicroWave sensor". Jos veikimo spindulys apie 6m, pasikeitus kazkam saugomame 360 laipsniu zonoje ji signala perduoda i siustuva, o siustuvas i automobilini peidziari. Peidziario veikimo atstumas apie 1 km. Minusai, kad reaguodavo i bet koki zvereli, didesni veja, ar didesni lietu. Siaip ji mane isgelbejo 2 kartus. veliau turejau suni, buvo daug paprasciau. Siemet palnuoju vel isigyti. ;)


girdejes esu apie tavo apsauga bet kiek atsimenu dar reik ir akumuletoriu su savimi tureti, ar as klystu.
Pagavai paleisk, mirtis elektrikam.
Vartotojo avataras
Zenka
Pabuvęs
 
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: 12 Rgs 2011, 00:09
Miestas: Daugai

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė adziukas » 28 Kov 2012, 20:32

Zenka rašė:
adziukas rašė:Buvo kada naudojau ir po teisybei nemazai buvau prigamines kitiems. Apsaugos principas, tai automobiline perimetro apsauga vadinama "MicroWave sensor". Jos veikimo spindulys apie 6m, pasikeitus kazkam saugomame 360 laipsniu zonoje ji signala perduoda i siustuva, o siustuvas i automobilini peidziari. Peidziario veikimo atstumas apie 1 km. Minusai, kad reaguodavo i bet koki zvereli, didesni veja, ar didesni lietu. Siaip ji mane isgelbejo 2 kartus. veliau turejau suni, buvo daug paprasciau. Siemet palnuoju vel isigyti. ;)


girdejes esu apie tavo apsauga bet kiek atsimenu dar reik ir akumuletoriu su savimi tureti, ar as klystu.

Klysti, akumas integruotas i perimetro apsaugos dezute ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Zenka » 28 Kov 2012, 20:36

adziukas rašė:
Zenka rašė:
adziukas rašė:Buvo kada naudojau ir po teisybei nemazai buvau prigamines kitiems. Apsaugos principas, tai automobiline perimetro apsauga vadinama "MicroWave sensor". Jos veikimo spindulys apie 6m, pasikeitus kazkam saugomame 360 laipsniu zonoje ji signala perduoda i siustuva, o siustuvas i automobilini peidziari. Peidziario veikimo atstumas apie 1 km. Minusai, kad reaguodavo i bet koki zvereli, didesni veja, ar didesni lietu. Siaip ji mane isgelbejo 2 kartus. veliau turejau suni, buvo daug paprasciau. Siemet palnuoju vel isigyti. ;)


girdejes esu apie tavo apsauga bet kiek atsimenu dar reik ir akumuletoriu su savimi tureti, ar as klystu.

Klysti, akumas integruotas i perimetro apsaugos dezute ;)

seniau esu skaites laukarpi apie sita tavo pricindala o jo jautrumo neina sumazinti? ir kokio dydzio ta dezute?
Pagavai paleisk, mirtis elektrikam.
Vartotojo avataras
Zenka
Pabuvęs
 
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: 12 Rgs 2011, 00:09
Miestas: Daugai

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė adziukas » 28 Kov 2012, 20:44

Zenka rašė:girdejes esu apie tavo apsauga bet kiek atsimenu dar reik ir akumuletoriu su savimi tureti, ar as klystu.

Klysti, akumas integruotas i perimetro apsaugos dezute ;)[/quote]
seniau esu skaites laukarpi apie sita tavo pricindala o jo jautrumo neina sumazinti? ir kokio dydzio ta dezute?[/quote]
jautrumas reguliuojasi, tik reik atidaryti dezute, kurioje viskas sumontuota, nes jei padaryti skylute, praras hermetiskuma. Dezutes matmenus panasiai tokie - 200X150X100mm
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Aiki » 28 Kov 2012, 21:01

Karpius abejoju nuo 1998 m niekados nebuvau susidures su šiomis bedomis, snukin duot pasitaikydavo ;) bet kad vagyste butų nepasitaike. Kaip kažkada esu sakęs dedei A mažiau makumbos ir būt netoli įrankiu ir jokių problemu :D. Kita vertus gal reiktu draudmo bendrovem pasiulyti žūklės įrankiu draudima nuo vagystes pvz kaip Korda :D
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Juozas M. » 28 Kov 2012, 21:18

Šiam reikalui tinka bet kuris judesio jutiklis, dirbantis lauko sąlygomis, kadangi jie visi turi rėlinį atviro arba uždaro kontakto išėjimą, prie kurio be problemų jungiasi vidaus sirena arba bet koks kitas 12 voltų multivibratorius. Maitinimo šaltiniu gali būti bet kokios firmos 12V7Ah akumuliatorius.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Juozas M. » 28 Kov 2012, 21:19

Na o visi šaunamieji ginklai turi būti užregistruoti.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Zenka » 28 Kov 2012, 21:39

buvau nusipirkes "Rime" judesiu detektoriu su krona kol nusiveziau i zukle kolegai pademonstruoti tai jau nebeveike. na cia nera pirmos butinybes preke taciau manau turint kaskokia apsuga visai gerai. dar turiu suniuka aleskos malamuta kartais vezuosi ir ji kai vaziuoju vienas, taciau negaliu as jo paleisti paskui gali tekt ait ieskot :) nors ir mokykla baiges bet vistiek daro ka jis nori kartais klauso kartais ne, :) ir dar jis greiciau uzlaizys negyvai bet neykas.
Pagavai paleisk, mirtis elektrikam.
Vartotojo avataras
Zenka
Pabuvęs
 
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: 12 Rgs 2011, 00:09
Miestas: Daugai

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė jarik » 28 Kov 2012, 22:09

adziukas rašė:
Zenka rašė:sveiki norejau paklausti gal kas naudoja kokia apsauga nuo ilgapirsčių? manau si tema bus ir nevienam aktuali. gal kas kokiu nuorodu imestumet?

Buvo kada naudojau ir po teisybei nemazai buvau prigamines kitiems. Apsaugos principas, tai automobiline perimetro apsauga vadinama "MicroWave sensor". Jos veikimo spindulys apie 6m, pasikeitus kazkam saugomame 360 laipsniu zonoje ji signala perduoda i siustuva, o siustuvas i automobilini peidziari. Peidziario veikimo atstumas apie 1 km. Minusai, kad reaguodavo i bet koki zvereli, didesni veja, ar didesni lietu. Siaip ji mane isgelbejo 2 kartus. veliau turejau suni, buvo daug paprasciau. Siemet palnuoju vel isigyti. ;)


Galima kažką suburti nusipirkus peidžiarinės signalizacijos komplektuką ar reikia dar kažkoių papildomų komponentų?
P.S. meškerių apsauga man aktuali, nes mano žūklavietėse slankioja įvairaus plauko liaudis. Pernai naudojau iš Valdo sužinojęs primityvią apsaugą - efektyvu, tačiau tam pačiam ilgapirščiui ši ''sistema'' tampa atskleista ir sekanti karta bus neefektyvi.
Vartotojo avataras
jarik
Pabuvęs
 
Pranešimai: 230
Užsiregistravo: 14 Lie 2011, 19:01

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Zenka » 28 Kov 2012, 22:37

na kaskokiu stebuklu as ir nesitikiu tik va noretusi kad kokybes, praktiskumo ir kainos santykis butu geras, kitu aveju betka ir uz betkiek visalaik galima nusipirkt.
Pagavai paleisk, mirtis elektrikam.
Vartotojo avataras
Zenka
Pabuvęs
 
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: 12 Rgs 2011, 00:09
Miestas: Daugai

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė jarik » 28 Kov 2012, 22:41

Zenka rašė:na kaskokiu stebuklu as ir nesitikiu tik va noretusi kad kokybes, praktiskumo ir kainos santykis butu geras, kitu aveju betka ir uz betkiek visalaik galima nusipirkt.


čia rašiau apie visiškai primityvią sistemą, o apie peidžiarinės sistemos konstravimą tai man pačiam būtų įdomų plačiau sužinoti :roll:
Vartotojo avataras
jarik
Pabuvęs
 
Pranešimai: 230
Užsiregistravo: 14 Lie 2011, 19:01

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė adziukas » 28 Kov 2012, 22:54

jarik rašė:
Zenka rašė:na kaskokiu stebuklu as ir nesitikiu tik va noretusi kad kokybes, praktiskumo ir kainos santykis butu geras, kitu aveju betka ir uz betkiek visalaik galima nusipirkt.


čia rašiau apie visiškai primityvią sistemą, o apie peidžiarinės sistemos konstravimą tai man pačiam būtų įdomų plačiau sužinoti :roll:

nera ten sudetinga. Nusipirk microwave sensoriu, peidziari, tinkama dezute, akuma 12V ir pirmyn su lituokliu, visos schemos yra prie detaliu ;) po teisybei manes niekas nemoke, cia grynai pats sugalvojau sita apsauga.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Zenka » 28 Kov 2012, 23:03

reikia uzpatentuot ;) daug zmoniu tikriausiai pasinaudojo tavo isradimu.
o gal esat mate originaliu carp apsaugų?
Pagavai paleisk, mirtis elektrikam.
Vartotojo avataras
Zenka
Pabuvęs
 
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: 12 Rgs 2011, 00:09
Miestas: Daugai

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė adziukas » 28 Kov 2012, 23:07

Zenka rašė:reikia uzpatentuot ;) daug zmoniu tikriausiai pasinaudojo tavo isradimu.
o gal esat mate originaliu carp apsaugų?

esu mates, nepamenu gamintojo, bet stilius toks pats kaip is senuku, nuo judesio daviklio isijungia apsvietimas ir garsinis signalas, uzejai is kitos puses ir isjungei, nebent pastatyti 3 apsaugas, kad imtu 360 laipsniu.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė adziukas » 28 Kov 2012, 23:09

tokius 2 pastatei ir jau siokia tokia apsauga
http://www.ebay.com/itm/PIR-MOTION-SENS ... 3282wt_952
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Mantis » 28 Kov 2012, 23:14

adziukas rašė:tokius 2 pastatei ir jau siokia tokia apsauga
http://www.ebay.com/itm/PIR-MOTION-SENS ... 3282wt_952

idomus daiktas, gal lietuvoj kas tokiu turi pardavime reiktu pajieskoti
Mantis
Pradedantysis
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 27 Kov 2012, 22:53

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Zenka » 28 Kov 2012, 23:18

adziukas rašė:tokius 2 pastatei ir jau siokia tokia apsauga
http://www.ebay.com/itm/PIR-MOTION-SENS ... 3282wt_952

panasu turejau aisku tris kart pigesnį tai net nedaveziau iki zvejybos vieto, galbut reikt jimt kokį brangesnį geresnes firmos gal butų patikimesnis daigtas.
Pagavai paleisk, mirtis elektrikam.
Vartotojo avataras
Zenka
Pabuvęs
 
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: 12 Rgs 2011, 00:09
Miestas: Daugai

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė adziukas » 28 Kov 2012, 23:21

Mantis rašė:idomus daiktas, gal lietuvoj kas tokiu turi pardavime reiktu pajieskoti

senukuose kazkas panasaus yra, dar gali Lemonoje paziureti.

Siaip jei kam lituoklis nepriesas ir nori apsaugos, galiu sumesti nuorodas kas reikalinga pasigaminti apsaugai.
Microwave sensorius:
http://www.ebay.com/itm/DUAL-ZONE-MICRO ... 185wt_1177
Automobilinis peidziaris:
http://www.ebay.com/itm/CAR-ALARM-2-WAY ... 4ceb38abf4
toliau aisku 12V akumas, dezute, laidai, jungiklis, lizdas akumui pakrauti ir kitos smulkmenos.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė adziukas » 28 Kov 2012, 23:24

Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Mantis » 28 Kov 2012, 23:52

Dekui, niekada negalvojau kasko panasaus jieskoti o cia suzavejo paprastumas ir mazumas viso sito, kad nuo atsitiktiniu ilgapirsciu apsisaugoti pilnai ustektu vieno manau, pritvirtini ant kuoliuko tarp stovo ir vandens atsukes i kranto puse ir tikrai manau pagelbes. tik itariu kad lietaus jie bijo labai :)
Mantis
Pradedantysis
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 27 Kov 2012, 22:53

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė adziukas » 28 Kov 2012, 23:55

Mantis rašė:Dekui, niekada negalvojau kasko panasaus jieskoti o cia suzavejo paprastumas ir mazumas viso sito, kad nuo atsitiktiniu ilgapirsciu apsisaugoti pilnai ustektu vieno manau, pritvirtini ant kuoliuko tarp stovo ir vandens atsukes i kranto puse ir tikrai manau pagelbes. tik itariu kad lietaus jie bijo labai :)

nuo lietaus paprastas sprendimas, polietileninis maiselis, arba koks padidintas prezervatyvas, aisku gerai butu nenaudotas :lol:
o 1 tikrai neuzteks, nuo vandens puses su valtimi gali priplaukti, yra buve ir tokiu nutikimu. ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Apsauga nuo ilgapirsciu

Standartinė Zenka » 28 Kov 2012, 23:59

adziukas rašė:
Mantis rašė:Dekui, niekada negalvojau kasko panasaus jieskoti o cia suzavejo paprastumas ir mazumas viso sito, kad nuo atsitiktiniu ilgapirsciu apsisaugoti pilnai ustektu vieno manau, pritvirtini ant kuoliuko tarp stovo ir vandens atsukes i kranto puse ir tikrai manau pagelbes. tik itariu kad lietaus jie bijo labai :)

nuo lietaus paprastas sprendimas, polietileninis maiselis, arba koks padidintas prezervatyvas, aisku gerai butu nenaudotas :lol:
o 1 tikrai neuzteks, nuo vandens puses su valtimi gali priplaukti, yra buve ir tokiu nutikimu. ;)

šmaikštuolis :-D :-D :-D
Pagavai paleisk, mirtis elektrikam.
Vartotojo avataras
Zenka
Pabuvęs
 
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: 12 Rgs 2011, 00:09
Miestas: Daugai

Kitas

Grįžti į Būstas ir jo baldai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias