Palapinės

Kaip supratote šioje temoje diskutuosime apie palapines, gultus, miegmaisius ir kitus mums konfortą suteikiančius dalykėlius

Moderatorius: adziukas

Re: Palapinės

Standartinė Artrox » 28 Vas 2014, 14:30

mindoza rašė:man atrodo neprasausi, geras tavo pasirinkimas, jei butu galimybe, keisciau ir as i Traker.
o kiek ji kainuos tau?

Kažkas apie 459. be nuolaidos.
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Palapinės

Standartinė motomoto » 02 Kov 2014, 00:22

artrox, draugas turi reatreat xl as aqua m3 duo, tai foxas mano akimis labai stipriai atsilieka (tikiuosi jis neskaitys sito forumo) tiek medziagos kokybe, tiek uztrauktukais... o Trakeris kiek zinau naudoja ta pacia medziaga, kaip ir aqua. Beto mano pasirinkimas pries metus buvo toks pats, ar fox ar aqua, ir nei kiek nesigailiu kad pasirinkau ne fox. Todel tikrai manau, kad ir traker bus geriau :)
motomoto
Pradedantysis
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 11 Bal 2013, 20:11

Re: Palapinės

Standartinė Artrox » 26 Kov 2014, 20:18

motomoto rašė:artrox, draugas turi reatreat xl as aqua m3 duo, tai foxas mano akimis labai stipriai atsilieka (tikiuosi jis neskaitys sito forumo) tiek medziagos kokybe, tiek uztrauktukais... o Trakeris kiek zinau naudoja ta pacia medziaga, kaip ir aqua. Beto mano pasirinkimas pries metus buvo toks pats, ar fox ar aqua, ir nei kiek nesigailiu kad pasirinkau ne fox. Todel tikrai manau, kad ir traker bus geriau :)

is tiesu tu teisus. kai susideliojau kieme, tai galiu pasakyti jog verta kiekvieno cento ir dar kelis litus virsaus. na dar be liko iki rudens antra sluoksni nupirkti.
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Palapinės

Standartinė Mielkas » 27 Kov 2014, 18:01

gal kam teko turėt chub vizor 1/2 man palapinę?
Vartotojo avataras
Mielkas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 156
Užsiregistravo: 09 Sau 2012, 13:55
Miestas: Kaunas

Re: Palapinės

Standartinė Tomas Alytus » 20 Bir 2014, 00:42

Gal kas turit. Toks lengvas variantas https://www.youtube.com/watch?v=OGrlQN7p_xM mane sudomino paros zuklei
Tomas Alytus
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 15 Geg 2013, 15:33

Re: Palapinės

Standartinė KasNors » 20 Bir 2014, 14:26

Tomas Alytus rašė:Gal kas turit. Toks lengvas variantas https://www.youtube.com/watch?v=OGrlQN7p_xM mane sudomino paros zuklei

Komfotro daug nebus, bet su naujuoju įstatymu, kuris leidžia turistauti tik įrengtose stovyklavietėse (jau matau karpininką, sėdintį su dar 15 skirtingų kompanijų bendroje stovyklavietėje :D) gyvensi draugiškai - palapinės čia nulis :)

Prieš savaitę sėdėjau Labanore tiesiog su gultu ir tentu virš galvos. Nuo šiandien ant mano gulto lengvas lankas virš galvugalio ir tinkliukas nuo uodų :)
KasNors
Pradedantysis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 25 Rgs 2013, 09:22

Re: Palapinės

Standartinė Tomas Alytus » 26 Bir 2014, 13:22

Nu nuo lietaus tai rikrai ner nulis. Plius nuo uodu pilna apsauga. Ir ne per audras aisku :)
Tomas Alytus
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 15 Geg 2013, 15:33

Re: Palapinės

Standartinė vofka » 28 Bir 2014, 23:28

tarkim turim palapine be dugno, ten kazkokia plevele dedasi vietoj jo. Ir turim tokia situacija stipru lietu. I palapine nepribegs vandens? jei kokioj nuokalnej siek tiek dar statosi, susigincijau su broliu jis sako taip, as sakau kad ne.. kaip yra?
vofka
Pradedantysis
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 28 Lap 2013, 22:29

Re: Palapinės

Standartinė adziukas » 28 Bir 2014, 23:49

vofka rašė:tarkim turim palapine be dugno, ten kazkokia plevele dedasi vietoj jo. Ir turim tokia situacija stipru lietu. I palapine nepribegs vandens? jei kokioj nuokalnej siek tiek dar statosi, susigincijau su broliu jis sako taip, as sakau kad ne.. kaip yra?

Keistas jusu gincas. Cia 'n' faktoriu itakoja, aisku pagrindas landšaftas, toliau lietaus stiprumas ir gruntas. Jei bijai, kad pribegs vandens i palatke, iskask aplink grioveli su nubegimu.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė Artrox » 29 Bir 2014, 11:05

vofka rašė:tarkim turim palapine be dugno, ten kazkokia plevele dedasi vietoj jo. Ir turim tokia situacija stipru lietu. I palapine nepribegs vandens? jei kokioj nuokalnej siek tiek dar statosi, susigincijau su broliu jis sako taip, as sakau kad ne.. kaip yra?

Visko būna. Jeigu nuokalnė tai bėga ir prabėga. Randi tik purvynę. Jeigu įduba tai gali ir ežere pabusti.
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Palapinės

Standartinė mindoza » 04 Lie 2014, 16:20

ilgesnem sesijom ir kai zvejosiu su seima, nusipirkau sia palapine, gal kas turit ir galit kazka patart?
snd isbandysiu :)
http://aic.lt/palapinae-husky-carp-biva ... _3690.html
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Palapinės

Standartinė Wirtualus » 04 Rgs 2014, 13:56

Sveiki,

Gal ka nors galite patarti del sitos palapines JRC - Cocoon 2 Man Bivvy. Rasykit ir gera ir bloga :) Dekui
Wirtualus
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 27 Rgs 2012, 14:42

Re: Palapinės

Standartinė kaljanissibiro » 04 Rgs 2014, 18:09

Wirtualus rašė:Sveiki,

Gal ka nors galite patarti del sitos palapines JRC - Cocoon 2 Man Bivvy. Rasykit ir gera ir bloga :) Dekui


daug domejausi palapinem ir butent norejau pirkti JRC ir visi tik kalbejo blogus atsiliepimus, pradedant nuo to kad nekokibiskas gaminys iki yvairiausiu kitokiu ligu, gal parasys daugiau butent kas turi jas... bet mane greitai atbaide nuo ju visdelto investuoji pinigus.
kaljanissibiro
Pradedantysis
 
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 20 Rgs 2011, 19:45
Miestas: Kedainiai/Norge

Re: Palapinės

Standartinė karsis » 04 Rgs 2014, 18:20

bent jau JRC continental palapines dugnas jei nelygu praktiskai tvarkingai neisideda ... del sio modelio nezinau ... rinkciau vietoj taves geriau jau ehman palapine, ja turiu , nesigailiu , su pries tai JRC tureta nera net ka ir lyginti :
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Palapinės

Standartinė Artrox » 04 Rgs 2014, 22:08

Trakker Armo puikios palapines :)
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Palapinės

Standartinė Ružik » 04 Rgs 2014, 22:42

normaliu palapiniu kainos prasideda nuo 400 svaru Anglose.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė jurka1970 » 04 Rgs 2014, 23:18

o kokia pas tave Olegai palapine ir kiek ji kainuoja angluose?
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Palapinės

Standartinė vobleris » 04 Rgs 2014, 23:23

Ruzikai :V o kas anot taves yra normali palapine ? ,nes mano galva dabar dauguma prekiu ženklu (lenkuose ar olanduose pvz) tam pačia fabrike , tik po kitu brendu gamina pakankamai normalias palapines kuriu kainos su antru sluoksniu yra 1500-1700 lt normali medžiaga , langai gale-prieki, tvirtumas ir t.t (pagal modeli) viskas ko reikia ar reikia kažko daugiau ? na nebent pvz: užrašo "Trraker" tada aš sutinku....pavartyk katalogus apsišviesi :)))
Vartotojo avataras
vobleris
Pabuvęs
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 02 Geg 2013, 17:26

Re: Palapinės

Standartinė jurka1970 » 04 Rgs 2014, 23:26

normali turbut,kuri labai daug kaštavoja
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Palapinės

Standartinė Ružik » 05 Rgs 2014, 00:15

renkosiu palapine is situ dveju: http://www.tacklebox.co.uk/bivvies-and- ... -dome.html
http://www.ericsangling.co.uk/fishing/N ... S-Pro.html dar galutinai nenusprendziau kokia imsiu,bet lenkesiu pre fox.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė Ružik » 05 Rgs 2014, 00:19

vobleris rašė:Ruzikai :V o kas anot taves yra normali palapine ? ,nes mano galva dabar dauguma prekiu ženklu (lenkuose ar olanduose pvz) tam pačia fabrike , tik po kitu brendu gamina pakankamai normalias palapines kuriu kainos su antru sluoksniu yra 1500-1700 lt normali medžiaga , langai gale-prieki, tvirtumas ir t.t (pagal modeli) viskas ko reikia ar reikia kažko daugiau ? na nebent pvz: užrašo "Trraker" tada aš sutinku....pavartyk katalogus apsišviesi :)))

stiprei klesti,ne tik pavadinimu jie skiresi,kai turesi bent viena tikrei normalia palapine uz magdaug 400-500 svaru,tai iskart pajusi ta skirtuma.
Lenkai ,Kinai,Olandai padaro labai panasu produkta,bet ne zino kai kuriu smulkmenu,arba panaudoja ne visiskai tokiu medziagu ,ir kada naudoji tas skirtumas akivaizdei matosi.Nereikia galvoti kad visi durni ir moka pinigus tik uz pavadinima.Zmones zino uz ka moka.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Palapinės

Standartinė vobleris » 05 Rgs 2014, 00:28

Ružik rašė:
vobleris rašė:Ruzikai :V o kas anot taves yra normali palapine ? ,nes mano galva dabar dauguma prekiu ženklu (lenkuose ar olanduose pvz) tam pačia fabrike , tik po kitu brendu gamina pakankamai normalias palapines kuriu kainos su antru sluoksniu yra 1500-1700 lt normali medžiaga , langai gale-prieki, tvirtumas ir t.t (pagal modeli) viskas ko reikia ar reikia kažko daugiau ? na nebent pvz: užrašo "Trraker" tada aš sutinku....pavartyk katalogus apsišviesi :)))

stiprei klesti,ne tik pavadinimu jie skiresi,kai turesi bent viena tikrei normalia palapine uz magdaug 400-500 svaru,tai iskart pajusi ta skirtuma.

Supratau dekui už atsakymą :))) gal kadanors užgyvensiu svaru ar euru normaliai :))) (r) jai rimtai aš žinau ,kad "Trrakeris" yra "Trrakeris" ir yra niuansu ,kad ir medžiagoje pvz bet..... negalima pasakyt ,kad kitos palapinės yra super "nenormalios" ,neatlieka elementariu funkciju nes jos "pigios".Man pagrindiniai kriterijai yra : atsparumas vandeniui (lietui) ,vėjui , gera ventilecija , kad pakankamai normaliai ir greitai ir tvirtai pasistatytų ( žvejojant 1) vienu žodžiu stogas virš galvos miegui ir gyvenimui esant blogam orui ir psio.Nieko prassygyvensim po euro ir visur Trakerriai stoves (ff)
Vartotojo avataras
vobleris
Pabuvęs
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 02 Geg 2013, 17:26

Re: Palapinės

Standartinė Wirtualus » 05 Rgs 2014, 08:57

Labai daug svarciau apie sia palapine http://www.mur-tackle-shop.de/en/JRC-Co ... _2830.html o dabar ji su nebloga akcija, bet jei zmones kalba negerai apie ja tada paratesim paieskas, nes produktas reikalingas sekanciam sezonui. Dekui uz atsakymus...
Wirtualus
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 27 Rgs 2012, 14:42

Re: Palapinės

Standartinė mindoza » 05 Rgs 2014, 09:02

Vobleri, tai kam klausi jei viska zinai, pagal tavo norus: nueik i Senukus uz 100-200lt nusipirksi sau tinkancia palapine, kuri saugos ir nuo vejo, ir nuo lietaus, ir nuo uodu, o jei pasiseks, tai gal net pora lietaus liuciu islaikys, o jei ne, tai politileno gabala veziokis, jei dar gausi camo spalvos ji - bus kaip Nash, Fox ar Trakker :D kibimui tai itakos tikrai netures //?
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Palapinės

Standartinė vobleris » 05 Rgs 2014, 09:14

mindoza rašė:Vobleri, tai kam klausi jei viska zinai, pagal tavo norus: nueik i Senukus uz 100-200lt nusipirksi sau tinkancia palapine, kuri saugos ir nuo vejo, ir nuo lietaus, ir nuo uodu, o jei pasiseks, tai gal net pora lietaus liuciu islaikys, o jei ne, tai politileno gabala veziokis, jei dar gausi camo spalvos ji - bus kaip Nash, Fox ar Trakker :D kibimui tai itakos tikrai netures //?


Nu biškuti "nei i tvora, nei į mietą " kolega ;) apie visokias palapines iš "Senuku" ,net kalbos nebuvo ......yra specializuoti daiktai ir apie juos vyksta diskusija .Taip ,kad nereik lygint b... ,su pirštu (h) o va pvz Trapper :))) ir Trraker :))) lyginti ir diskutuoti galima .Apie tai ir yra ši tema.
Vartotojo avataras
vobleris
Pabuvęs
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 02 Geg 2013, 17:26

AnkstesnisKitas

Grįžti į Būstas ir jo baldai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias