Dypai / busteriai

Mano galva tai antro svarbumo reikalas po sistemelės. Viskas kas liečia boilius, paletes, natūralius masalus ir kitus jaukus

Moderatorius: adziukas

Dypai / busteriai

Standartinė Padysninis » 28 Gru 2011, 09:44

kuom skiriasi dipas nuo busterio ? paprotinkite mane kolegos :shock:
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Dypai / busteriai

Standartinė ricardas70 » 28 Gru 2011, 19:55

Padysninis rašė:kuom skiriasi dipas nuo busterio ? paprotinkite mane kolegos :shock:

na dipas naudojamas dipint boilius ir kita...o busterio kvapas yra ne toks astrus -jis daugiau skirtas pasarams aromatizuoti ,nors tai irgi netaisykle -man patinka ilgesni laika mirkyti boilius busterije...mane labiau domintu klausimas kokiu rusiu dipus dazniausiai naudojate-aliejinius,spiritinius :lol: ,miltelinius...
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Padysninis » 29 Gru 2011, 13:29

Gal zinot ar yra dipo, arba busterio persiko kvapo ? kiek ziurejau tai grynai persiko be jokio banamu ar mangu neradau.. reikia man grynai persiko :roll:
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Aiki » 29 Gru 2011, 14:21

ricardas70 rašė:
Padysninis rašė:kuom skiriasi dipas nuo busterio ? paprotinkite mane kolegos :shock:

...mane labiau domintu klausimas kokiu rusiu dipus dazniausiai naudojate-aliejinius,spiritinius :lol: ,miltelinius...

Na asmeniskai neteko man matyti ir girdeti apie dipus aliejaus pagrindu, gal gali nurodyti gamintoja (us) :?: . Kiek man yra zinoma dipai yra gaminami (pagrinde) triju tipu: glicerino pagrindu, alkoholio, ir taip vadinami "naturalus", i sia grupe iena visi dipai pagaminti is naturaliu medziagu koncentratu ,istraukku,ekstraktu ir t.t. Siaip tai yra tik mano nuomone kuri nepretenduoja i galutine tiesa :mrgreen:
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Aiki » 29 Gru 2011, 14:29

Padysninis rašė:Gal zinot ar yra dipo, arba busterio persiko kvapo ? kiek ziurejau tai grynai persiko be jokio banamu ar mangu neradau.. reikia man grynai persiko :roll:

Taip yra : http://www.carpfishing.de/product_info.php?info=p3865_Nash-Classic-Food-Dip.html
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Dypai / busteriai

Standartinė GOŠIUS » 29 Gru 2011, 14:30

Persiko kvapo dipą su amino rūgštim man pernai padarė Gintas DEEPEX, manau galėsi užsisakyt ;)
Nemoku aš karpiaut, bet labai mėgstu !
Vartotojo avataras
GOŠIUS
Pabuvęs
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 22 Lie 2011, 10:13

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Aiki » 29 Gru 2011, 14:32

GOŠIUS rašė:Persiko kvapo dipą su amino rūgštim man pernai padarė Gintas DEEPEX, manau galėsi užsisakyt ;)

Gal gali apie tai placiau :?:
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Padysninis » 29 Gru 2011, 14:46

radau Martino firmos dypa persiko kvapo. man dabar reikia, noriu sezonui uztaisyti jau dabar kad prisigertu kvavo labai :-D
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Dypai / busteriai

Standartinė ricardas70 » 29 Gru 2011, 14:48

Aiki rašė:
ricardas70 rašė:
Padysninis rašė:kuom skiriasi dipas nuo busterio ? paprotinkite mane kolegos :shock:

...mane labiau domintu klausimas kokiu rusiu dipus dazniausiai naudojate-aliejinius,spiritinius :lol: ,miltelinius...

Na asmeniskai neteko man matyti ir girdeti apie dipus aliejaus pagrindu, gal gali nurodyti gamintoja (us) :?: . Kiek man yra zinoma dipai yra gaminami (pagrinde) triju tipu: glicerino pagrindu, alkoholio, ir taip vadinami "naturalus", i sia grupe iena visi dipai pagaminti is naturaliu medziagu koncentratu ,istraukku,ekstraktu ir t.t. Siaip tai yra tik mano nuomone kuri nepretenduoja i galutine tiesa :mrgreen:

na kaip pavyzdys -quantum radical dipas pagamintas menkes kepenu aliejaus pagrindu... :?:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Tagyl » 29 Gru 2011, 14:51

Grynai persiko nzn, bet patikek, Tandemo Persikas&Ananasas dipas ar boosteris tikrai veikiantis, superinis, pigus ir deficitinis produktas. Jei rasi, naudosi, tikrai nenusivilsi, klausk ko nori is cia :!: :-D
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Aiki » 29 Gru 2011, 14:51

Padysninis rašė:radau Martino firmos dypa persiko kvapo. man dabar reikia, noriu sezonui uztaisyti jau dabar kad prisigertu kvavo labai :-D

Jei dipas pagamintas glicerino/glicerolio pagrindu, tai nematau jokios prasmes tavo ketinime :roll:
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Aiki » 29 Gru 2011, 15:19

ricardas70 rašė:na kaip pavyzdys -quantum radical dipas pagamintas menkes kepenu aliejaus pagrindu... :?:

Gal gali nurodyti konkreciai koks konkreciai dipas yra aliejaus pagrindu, nes kiek ziurejau pvz. Quantum kataloge uz siuos metus tai tik radau kad siu dipu serija yra alkoholio ir gliukozes sirupo pagrindu? Siaip labai keista girdeti kad dipas butu aliejaus pagrindu :?: Nors kita vertus, kas ten zino gal chemikai sugalvoja kaip sujungti aliejini pagrinda su vandens tirpalu (bet kokiame pavidale) kad jis isimaisytu :?:
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Padysninis » 29 Gru 2011, 15:24

Aiki rašė:
Padysninis rašė:radau Martino firmos dypa persiko kvapo. man dabar reikia, noriu sezonui uztaisyti jau dabar kad prisigertu kvavo labai :-D

Jei dipas pagamintas glicerino/glicerolio pagrindu, tai nematau jokios prasmes tavo ketinime :roll:


as mazai gilinuosi i sudedamasias dalis. man dipas yra dipas nesigilinu per daug. as noriu kad boiliai stipriai kvepetu persikais ir daugiau nieko.

o ka jeigu dipas padarytas glicerino/glicerolio pagrindu tada blogai skleidzia kvapa jis ar kaip ?
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Aiki » 29 Gru 2011, 15:35

Padysninis rašė:
Aiki rašė:
Padysninis rašė:radau Martino firmos dypa persiko kvapo. man dabar reikia, noriu sezonui uztaisyti jau dabar kad prisigertu kvavo labai :-D

Jei dipas pagamintas glicerino/glicerolio pagrindu, tai nematau jokios prasmes tavo ketinime :roll:


as mazai gilinuosi i sudedamasias dalis. man dipas yra dipas nesigilinu per daug. as noriu kad boiliai stipriai kvepetu persikais ir daugiau nieko.

o ka jeigu dipas padarytas glicerino/glicerolio pagrindu tada blogai skleidzia kvapa jis ar kaip ?

Jokiu budu, jis kvapa skleis kaip ir visi kiti dipai, tik vat prasmes tavo veiksmuose bent is mano puses ziurint as nematau. Jei tu sau keli reikalavima kad boilis tik kvepetu, tai ar nevertetu nusipirkti elementaraus eterinio persiku aliejaus, beje ju galima rasti ir LT, ir panaudoti ji :?:
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Padysninis » 29 Gru 2011, 16:02

as pirma karta girdzio apie tokius aliejus. tai galima . bet kur jo rasti ir butent persiko kvapo.
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Dypai / busteriai

Standartinė GOŠIUS » 29 Gru 2011, 16:28

Nežinau iš ko Gintas man dipą darė (buvau pas jį ceche boilių), tačiau, ilgiau boilius palaikius tame dipe, jie darydavosi vis kietesni. Kad boilis kvapo prisigertų, pilnai užtenka jį pamerkt parą prieš žvejybą :mrgreen:
Nemoku aš karpiaut, bet labai mėgstu !
Vartotojo avataras
GOŠIUS
Pabuvęs
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 22 Lie 2011, 10:13

Re: Dypai / busteriai

Standartinė ricardas70 » 29 Gru 2011, 16:40

Aiki rašė:
ricardas70 rašė:na kaip pavyzdys -quantum radical dipas pagamintas menkes kepenu aliejaus pagrindu... :?:

Gal gali nurodyti konkreciai koks konkreciai dipas yra aliejaus pagrindu, nes kiek ziurejau pvz. Quantum kataloge uz siuos metus tai tik radau kad siu dipu serija yra alkoholio ir gliukozes sirupo pagrindu? Siaip labai keista girdeti kad dipas butu aliejaus pagrindu :?: Nors kita vertus, kas ten zino gal chemikai sugalvoja kaip sujungti aliejini pagrinda su vandens tirpalu (bet kokiame pavidale) kad jis isimaisytu :?:

bloody chiken-kaip manau vistos kvapo :lol: na Tu Gintarai musu xemikas ,tai gal daugiau nusimanai ,bet as ka radau ta rasau :roll:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Aiki » 29 Gru 2011, 17:22

Padysninis rašė:as pirma karta girdzio apie tokius aliejus. tai galima . bet kur jo rasti ir butent persiko kvapo.

Tam yra visagalis google :mrgreen: Bet kita vertus ar vien kvapu sotus busi :roll: 8-)
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Dypai / busteriai

Standartinė Aiki » 29 Gru 2011, 17:31

ricardas70 rašė:bloody chiken-kaip manau vistos kvapo :lol: na Tu Gintarai musu xemikas ,tai gal daugiau nusimanai ,bet as ka radau ta rasau :roll:

Na iki chemiko man kaip sakant toli, toli :mrgreen:
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Dypai / busteriai

Standartinė ricardas70 » 29 Gru 2011, 18:10

Aiki rašė:
Padysninis rašė:as pirma karta girdzio apie tokius aliejus. tai galima . bet kur jo rasti ir butent persiko kvapo.

Tam yra visagalis google :mrgreen: Bet kita vertus ar vien kvapu sotus busi :roll: 8-)

na pas mus irgi persikas /mix varo...seri nu ne bet kuo ,o boiliai sio kvapo varo... :roll:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Dypai / busteriai

Standartinė ricardas70 » 29 Gru 2011, 18:17

Padysninis rašė:radau Martino firmos dypa persiko kvapo. man dabar reikia, noriu sezonui uztaisyti jau dabar kad prisigertu kvavo labai :-D

ten negrynas persikas... :roll:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Dypai / busteriai

Standartinė adziukas » 29 Gru 2011, 19:00

Pauliau, grynas persikas yra TopSecret, as dar turiu banke ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Dypai / busteriai

Standartinė ricardas70 » 29 Gru 2011, 21:04

adziukas rašė:Pauliau, grynas persikas yra TopSeaicret, as dar turiu banke ;)

na top secret boiliai yra ...s....na o dypai -super... :roll:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Dypai / busteriai

Standartinė ricardas70 » 02 Sau 2012, 20:02

Aiki rašė:
ricardas70 rašė:
Padysninis rašė:kuom skiriasi dipas nuo busterio ? paprotinkite mane kolegos :shock:

...mane labiau domintu klausimas kokiu rusiu dipus dazniausiai naudojate-aliejinius,spiritinius :lol: ,miltelinius...

Na asmeniskai neteko man matyti ir girdeti apie dipus aliejaus pagrindu, gal gali nurodyti gamintoja (us) :?: . Kiek man yra zinoma dipai yra gaminami (pagrinde) triju tipu: glicerino pagrindu, alkoholio, ir taip vadinami "naturalus", i sia grupe iena visi dipai pagaminti is naturaliu medziagu koncentratu ,istraukku,ekstraktu ir t.t. Siaip tai yra tik mano nuomone kuri nepretenduoja i galutine tiesa :mrgreen:

na Gintarai gal Tu kazkiek esi teisus -glicerinas ar glicerolis ir eterinis aliejus,glicerinas kiek man suprantama reikalingas kad skaidytusi truputi vandeny kvapas... :?: bet kazkodel juos vadina aliejiniais...gal del to kad riebus :?:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Dypai / busteriai

Standartinė karsis » 12 Vas 2012, 18:05

gal kas bandet?
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Kitas

Grįžti į Masalai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias