Kanapes

Mano galva tai antro svarbumo reikalas po sistemelės. Viskas kas liečia boilius, paletes, natūralius masalus ir kitus jaukus

Moderatorius: adziukas

Re: Kanapes

Standartinė mindoza » 27 Sau 2014, 17:20

Zenka rašė:pirkau is deepex maisa sausu ir pats ruosiuosi jos labai dideles tik sunkiai skyla manau todel ir atsisake dideliu.

va va sakau, kad kazkas cia ne taip, man tikrai Reno didesnes uz Deepex, o va cia ,matyt, priezastis, kodel jie (deepex) naudoja smulkias, nesakau, kad jos blogiau, bet kai pirma karta atidariau Reno banke, galvojau, kad cia ne kanapes paimiau :) nes pries tai naudodavau Deepex, tas vakuume.
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Kanapes

Standartinė adziukas » 27 Sau 2014, 17:31

mindoza rašė:
Zenka rašė:pirkau is deepex maisa sausu ir pats ruosiuosi jos labai dideles tik sunkiai skyla manau todel ir atsisake dideliu.

va va sakau, kad kazkas cia ne taip, man tikrai Reno didesnes uz Deepex, o va cia ,matyt, priezastis, kodel jie (deepex) naudoja smulkias, nesakau, kad jos blogiau, bet kai pirma karta atidariau Reno banke, galvojau, kad cia ne kanapes paimiau :) nes pries tai naudodavau Deepex, tas vakuume.

Ui, vakume netos, reik jamti po 1 kg plastikinese bankese su skysciu. (liux)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Kanapes

Standartinė mindoza » 27 Sau 2014, 17:33

vo blyn, kas cia per monai? kur tokiu yra? :-o
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Kanapes

Standartinė adziukas » 27 Sau 2014, 18:13

mindoza rašė:vo blyn, kas cia per monai? kur tokiu yra? :-o

Ten pat, Deepex rukk
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Kanapes

Standartinė Ružik » 27 Sau 2014, 21:04

Deepex praeita sezona ne dare bonkose su skisciu,tik vakume , atrodo kad ir ateiciai ne daris.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Kanapes

Standartinė SABALAS » 27 Sau 2014, 21:33

mindoza rašė:mano nuomone, tai Reno kanapes nera net ka lygint su Deepex, cia kaip ryziai ir pupos, Reno - atomines kanapes, tikrai baisulines, man atrodo, butu panasiai 3 grudai Deepex atitinka viena gruda Reno, skirtumas akivaizdus, as is vis manau, kad Reno visi grudai puikus. tiesa, nebandziau vakarietisku firmu produkcijos, tai negaliu sulygint su ja.
Renas yra gerokai aukstesniam lygyje nei Deepex, mano manymu, bet ir kainos pas ji didesnes, todel kiekvienas renkasi pagal kisene.

O kodėl tu manai , kad jaukinti karpius geriau su baisulinėmis(kaip tu sakai) , o mažesnėmis blogiau ? Man tai atrodo ,kad geriau daugiau mažesnių , negu mažiau "baisulinių" , juk mes karpius nešeriam (jis ne kiaulė) , juos reikia jaukinti ir gaudyti , o ne šerti.
SABALAS
Pabuvęs
 
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 21 Vas 2012, 21:49

Re: Kanapes

Standartinė SABALAS » 27 Sau 2014, 21:42

Zenka rašė:pirkau is deepex maisa sausu ir pats ruosiuosi jos labai dideles tik sunkiai skyla manau todel ir atsisake dideliu.

Aš manau , kad sunkiai skyla ne todėl , kad didelės , o todėl , kad gali būti pasenusios . Pats pernai pirkau porą maišų iš deepex , ir pats ruošiausi , skilo puikiai . (liux) Kanapių negalima pasilikti kitam sezonui , nes per žiemą jos pasens ir todėl neskilinės.
SABALAS
Pabuvęs
 
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 21 Vas 2012, 21:49

Re: Kanapes

Standartinė mindoza » 27 Sau 2014, 21:49

Nzn kodel taip manau. o kodel tau atrodo, kad butent toj vietoj ir tuo masalu reikia gaudyt nors salia gaudantis kolega pvz. meta toliau ir gaudo visai kitokio kvapo boiliais net ir kitokia plauko sistema gaudo. Supranti, ka noriu pasakyt, man taip atrodo, ir kai uzkimba, tai tada lyg ir isitikinu, kad viska gerai padariau. (ff)
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Kanapes

Standartinė SABALAS » 27 Sau 2014, 22:12

Jeigu kategoriškai ką nors teigi , tai turėtai ir atsakymą turėt į užduotą klausimą ta tema , o dabar klausimu į klausimą atsakai ir dar ne į temą. :-)
SABALAS
Pabuvęs
 
Pranešimai: 235
Užsiregistravo: 21 Vas 2012, 21:49

Re: Kanapes

Standartinė mindoza » 27 Sau 2014, 22:38

Vien del to manau, kad gaudant stambias zuvis pasarus, tame tarpe ir kanapes, reikia naudot stambesnes frakcijos. Kai gaudau su fyderiuku karosiukus ir karsiukus tada imu smulkesnes kanapes, o kai karpius, stengiuos naudot, kaip ir sakiau, stambesnes. Tinka , ponui, toks atsakymas :-) ?
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Kanapes

Standartinė Artrox » 27 Sau 2014, 22:43

Tai taip išeina, jog jeigu ant plauko 10-14mm boilis, šeri alia mažom kanapėm ( nors gal neaprogusios ir atrodo didesnės ),mažiukais mažiukais lubinais ir dar 2mm peletem, tai ant tokio 20 kg karpiecas niekaip ? :)
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Kanapes

Standartinė Zenka » 27 Sau 2014, 22:45

SABALAS rašė:
Zenka rašė:pirkau is deepex maisa sausu ir pats ruosiuosi jos labai dideles tik sunkiai skyla manau todel ir atsisake dideliu.

Aš manau , kad sunkiai skyla ne todėl , kad didelės , o todėl , kad gali būti pasenusios . Pats pernai pirkau porą maišų iš deepex , ir pats ruošiausi , skilo puikiai . (liux) Kanapių negalima pasilikti kitam sezonui , nes per žiemą jos pasens ir todėl neskilinės.


Nenoriu teigti kad dideles blogiau skyla uz mazas, bet irgi keistai atrodo kad antra sezona kdziovintos kanapes skils blogiau. beto net nezinom kiek jos jau stoveje.
Pagavai paleisk, mirtis elektrikam.
Vartotojo avataras
Zenka
Pabuvęs
 
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: 12 Rgs 2011, 00:09
Miestas: Daugai

Re: Kanapes

Standartinė mindulis » 27 Sau 2014, 23:06

na nežinau, man su kanapiu skilimu nėra problemu, aš irgi buvau užsipirkęs daug kanapių DEEPEXO, per sezoną nesunaudojau tai kitais metais skilo be problemų.tiesiog priš verdant gana ilgokai laikau užmerkęs.
ŽVEJYBA TAI MALONUS SAPNAS IŠ KURIO NESINORI PABUSTI
Vartotojo avataras
mindulis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 21 Rgs 2012, 16:50

Re: Kanapes

Standartinė karsis » 27 Sau 2014, 23:22

as perku kaune turguje , kanapes (lesalu skyriuje) ir skyla super , uzmerkiu siaip is vakaro kita diena verdu
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Kanapes

Standartinė warrior » 28 Sau 2014, 00:02

Termose blogai ruosti kanapes? Niekada negaminau as ju, ar greit skyla?
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Kanapes

Standartinė Artrox » 28 Sau 2014, 08:41

karsis rašė:as perku kaune turguje , kanapes (lesalu skyriuje) ir skyla super , uzmerkiu siaip is vakaro kita diena verdu

Aleksote?
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Kanapes

Standartinė svarelis » 28 Sau 2014, 10:03

Artrox rašė:Tai taip išeina, jog jeigu ant plauko 10-14mm boilis, šeri alia mažom kanapėm ( nors gal neaprogusios ir atrodo didesnės ),mažiukais mažiukais lubinais ir dar 2mm peletem, tai ant tokio 20 kg karpiecas niekaip ? :)

Matomai pagal mindoza niekaip. Juk kanapes dedamos y pasara ne tam jog savo dydziu viliotu dideles zuvis, jei karsiokas ryja 20 mm boily esanty ant plauko tai jam tos kanapes giliai dzin surinkt taip kad ne ju dydis esme yra. Jei esi ysitikines jog dydis esme tai seri matomai 24 mm boiliais ir gaudai ne mazesniais nei 24 mm.
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Kanapes

Standartinė karsis » 28 Sau 2014, 10:17

Silainiu turgeli buna ukininku turgus nuo 6ryto ... ten ir perku, bet kiek zinau yra ir aleksote
Artrox rašė:
karsis rašė:as perku kaune turguje , kanapes (lesalu skyriuje) ir skyla super , uzmerkiu siaip is vakaro kita diena verdu

Aleksote?
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Kanapes

Standartinė huron » 01 Vas 2014, 12:42

Dar klausimėlis profams...Kanapes naudojate tik žvejybos metu, ar ir išankstiniuose pašėrimuose...?
Praktika yra žiaurus mokytojas. Bet jis labai gerai moko...!
Vartotojo avataras
huron
Pabuvęs
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: 04 Spa 2011, 10:45
Miestas: Visaginas

Re: Kanapes

Standartinė mindulis » 01 Vas 2014, 12:47

huron rašė:Dar klausimėlis profams...Kanapes naudojate tik žvejybos metu, ar ir išankstiniuose pašėrimuose...?

naudoju abiejais atvejais. tik išankstiniuose pašėrimuose gal kiek mažesnį kiekį
ŽVEJYBA TAI MALONUS SAPNAS IŠ KURIO NESINORI PABUSTI
Vartotojo avataras
mindulis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 21 Rgs 2012, 16:50

Re: Kanapes

Standartinė svarelis » 03 Vas 2014, 09:19

Naudoju visada. Praktiskai paserimuose ir per zvejyba naudoju tu paciu sudedamuju daliu pasara tik zvejybos metu prisideda dar skysciai yvairus.
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Kanapes

Standartinė karsis » 03 Vas 2014, 19:40

Nu as nesu profas , bet isankstiniuose paserimuose stengiuosi naudoti tik boilius ... va dzukelis mane pratina prie kukuruzu :)
Kanape kaip beja ir paletes, mano nuomone labiau reikalinga pacioje zvejyboje ...
huron rašė:Dar klausimėlis profams...Kanapes naudojate tik žvejybos metu, ar ir išankstiniuose pašėrimuose...?
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Kanapes

Standartinė Saulius » 03 Vas 2014, 19:52

Kanapes ir kitas seklas naudoju pagrinde vasara,Pavasari mazai o rudeni nenaudoju jokiu seklu.
Vartotojo avataras
Saulius
Pabuvęs
 
Pranešimai: 249
Užsiregistravo: 13 Rgs 2011, 17:03

Re: Kanapes

Standartinė kiesiukas » 03 Vas 2014, 20:01

Saulius rašė:Kanapes ir kitas seklas naudoju pagrinde vasara,Pavasari mazai o rudeni nenaudoju jokiu seklu.


Kodel Sauliau nenaudoji rudeni kanapiu?koke to priezastis?idomu butu isgirst nes gal darau klaida kad jom seriu :V
Vartotojo avataras
kiesiukas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 11:56
Miestas: Kaunas

Re: Kanapes

Standartinė Saulius » 03 Vas 2014, 20:14

Nu kazkaip pastebejau kad rudeny kaip vanduo jau atsalineja karpiai kazkaip blogiau kimba jei naudoju grudines kulturas,gal jie jomis pasisotina ir nelabai noriai boilius ima,as geriau peleca naudoju.
Vartotojo avataras
Saulius
Pabuvęs
 
Pranešimai: 249
Užsiregistravo: 13 Rgs 2011, 17:03

AnkstesnisKitas

Grįžti į Masalai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių