Kanapes

Mano galva tai antro svarbumo reikalas po sistemelės. Viskas kas liečia boilius, paletes, natūralius masalus ir kitus jaukus

Moderatorius: adziukas

Re: Kanapes

Standartinė adziukas » 31 Kov 2012, 12:21

SABALAS rašė:Kažkur skaičiau , kad sausiakas sumaišytas su kanapėmis iš jų ištraukia drėgmę ir tada kanapės iškyla . Ar tai tiesa ?

100% tiesa. Negalima i sausa pasara deti slapias virtas/sutintas kanapes. Ir siap kanapes reik deti iskarta pries serima, kad nespetu isdziuti. ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Kanapes

Standartinė ricardas70 » 31 Kov 2012, 12:49

na dejau as kanapes i sausiaka virtas ir su visu skysciu.nezinau kilo jos ar nekilo,bet paserus suveike ir pritrauke karpius aisku pasaras buvo daromas ir pastovejus metamas po pusvalandzio kazkur,o kad kyla tai nieko blogo nematau-taip pasiskirsto signalas ivairiuose vandens sluoksniuose... :roll:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Kanapes

Standartinė karsis » 31 Kov 2012, 13:22

bet kai visos iskyla i pavirsiu nematau nieko gero tame... , kvapo neskleidzia , ir labai jau trumpas ju veikimas buna... nors gal as ir klystu
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Kanapes

Standartinė ricardas70 » 31 Kov 2012, 13:27

kai seriau-nu nemaciau ,kad jos poto butu virsui-jei iskiltu ,tai smulkme jas vandens pavirsiui estu... :roll:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Kanapes

Standartinė adziukas » 31 Kov 2012, 13:28

ricardas70 rašė:na dejau as kanapes i sausiaka virtas ir su visu skysciu.nezinau kilo jos ar nekilo,bet paserus suveike ir pritrauke karpius aisku pasaras buvo daromas ir pastovejus metamas po pusvalandzio kazkur,o kad kyla tai nieko blogo nematau-taip pasiskirsto signalas ivairiuose vandens sluoksniuose... :roll:

tikrai nieko gero, kad kyla, geriau guletu ant dugno. Uztenka kiek kyla sausiakas. ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Kanapes

Standartinė zydrunas353 » 01 Geg 2012, 10:38

Kur galima nusipirkti kanapiu(nereikia nei smulkintu,nei kepintu),pas deepexa tik smulkintos ,pas Garsa nera.
zydrunas353
Pabuvęs
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: 15 Rgs 2011, 09:41
Miestas: Siauliai

Re: Kanapes

Standartinė Padysninis » 01 Geg 2012, 10:50

pas deepex yra paprastu nei kepintu nei smulkintu man atrodo. :?
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Kanapes

Standartinė rytis » 01 Geg 2012, 13:23

zydrunas353 rašė:Kur galima nusipirkti kanapiu(nereikia nei smulkintu,nei kepintu),pas deepexa tik smulkintos ,pas Garsa nera.

Nu nezinau,pirkau pas deepex,tai tikrai cielos,raso ant pokelio,kad naturalios.Pamirkiau para laiko,isviriau,viskas liuks....tik virt ilgokai reikia. :roll: Kas pas deepex negerai.....neisivaizduoju. :?:
rytis
Meistras
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 13:39

Re: Kanapes

Standartinė Oliux » 01 Geg 2012, 15:03

na gal daugeliui ir nenaujiena bet per sia zukle isbandziau deepex vakumuotas kanapes , tai nustebau kad jos beveik draugiskos PVA , o ir siaip dideles ir grazios na ir beveik skanios :)
Vartotojo avataras
Oliux
Pabuvęs
 
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 05 Vas 2012, 17:53
Miestas: siauliai

Re: Kanapes

Standartinė deep » 02 Geg 2012, 22:00

zydrunas353 rašė:Kur galima nusipirkti kanapiu(nereikia nei smulkintu,nei kepintu),pas deepexa tik smulkintos ,pas Garsa nera.

Siaip siais metais jau prekiaujame ir naturaliomis kanapemis isfasuota po 300g virtu gaunasi 600g mirkyti siulyciau 2-3 paras ne aukstesneje temperaturoje kaip +13l reikia kad jos biskuti suformuotu daiga, tada virimo metu jos labiau atsidaro. Bent mes taip darome.
Kai nekimba tai nors alaus atsigeriu
Vartotojo avataras
deep
Pradedantysis
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 20 Bir 2011, 22:21

Re: Kanapes

Standartinė Rolandas » 23 Geg 2012, 23:44

gal kas zinot kiek galima laikyt kanapes ir tigrinius riesutus kai pradarai butelius?nes turiu po puse neisnaudojes nenoriu kad surugtu ar ka.
Rolandas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 19 Kov 2012, 21:29

Re: Kanapes

Standartinė svarelis » 24 Geg 2012, 09:58

Rolandas rašė:gal kas zinot kiek galima laikyt kanapes ir tigrinius riesutus kai pradarai butelius?nes turiu po puse neisnaudojes nenoriu kad surugtu ar ka.

Dek y saldymo kamer1 ir problemos isispres.
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Kanapes

Standartinė Aiki » 20 Gru 2013, 12:38

Kaip paruošti kanapes kad netirpdytu PVA. Viskas labai paprasta :-) http://m.youtube.com/watch?v=5wQddIAXts4
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Kanapes

Standartinė huron » 27 Sau 2014, 04:27

Kokios firmos paruoštas kanapes dažniausiai naudojate... ? Dynamitebaits, Renmar, Deepex ar ką nors kitą... ?
Praktika yra žiaurus mokytojas. Bet jis labai gerai moko...!
Vartotojo avataras
huron
Pabuvęs
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: 04 Spa 2011, 10:45
Miestas: Visaginas

Re: Kanapes

Standartinė adziukas » 27 Sau 2014, 09:27

huron rašė:Kokios firmos paruoštas kanapes dažniausiai naudojate... ? Dynamitebaits, Renmar, Deepex ar ką nors kitą... ?

As asmeniskai Deepex, paprasciausiai budavo jas gauti.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Kanapes

Standartinė Laimis » 27 Sau 2014, 09:42

Praejusi sezona neprekiavo Gintas paruostomis man atrodo.
Svarbiausia nebijot!!!
Vartotojo avataras
Laimis
Veteranas
 
Pranešimai: 1698
Užsiregistravo: 23 Bir 2011, 10:00

Re: Kanapes

Standartinė mindoza » 27 Sau 2014, 10:02

mano nuomone, tai Reno kanapes nera net ka lygint su Deepex, cia kaip ryziai ir pupos, Reno - atomines kanapes, tikrai baisulines, man atrodo, butu panasiai 3 grudai Deepex atitinka viena gruda Reno, skirtumas akivaizdus, as is vis manau, kad Reno visi grudai puikus. tiesa, nebandziau vakarietisku firmu produkcijos, tai negaliu sulygint su ja.
Renas yra gerokai aukstesniam lygyje nei Deepex, mano manymu, bet ir kainos pas ji didesnes, todel kiekvienas renkasi pagal kisene.
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Kanapes

Standartinė adziukas » 27 Sau 2014, 10:15

mindoza rašė:mano nuomone, tai Reno kanapes nera net ka lygint su Deepex, cia kaip ryziai ir pupos, Reno - atomines kanapes, tikrai baisulines, man atrodo, butu panasiai 3 grudai Deepex atitinka viena gruda Reno, skirtumas akivaizdus, as is vis manau, kad Reno visi grudai puikus. tiesa, nebandziau vakarietisku firmu produkcijos, tai negaliu sulygint su ja.
Renas yra gerokai aukstesniam lygyje nei Deepex, mano manymu, bet ir kainos pas ji didesnes, todel kiekvienas renkasi pagal kisene.

Cia drysciau gincytis, nes bandes abejas ir tikrai tokio skirtumo nebuvo. Renmar tik viena kita atsidariusi, o Deepex kokiu puse jau skilusios ir dydis tikrai vienodas. Plius Deepex paruostos svieziai, tereikia paskambinti ir uzsakyti pageidaujama kieki ir gauni sviezuteles.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Kanapes

Standartinė Artrox » 27 Sau 2014, 10:21

mindoza rašė:mano nuomone, tai Reno kanapes nera net ka lygint su Deepex, cia kaip ryziai ir pupos, Reno - atomines kanapes, tikrai baisulines, man atrodo, butu panasiai 3 grudai Deepex atitinka viena gruda Reno, skirtumas akivaizdus, as is vis manau, kad Reno visi grudai puikus. tiesa, nebandziau vakarietisku firmu produkcijos, tai negaliu sulygint su ja.
Renas yra gerokai aukstesniam lygyje nei Deepex, mano manymu, bet ir kainos pas ji didesnes, todel kiekvienas renkasi pagal kisene.


Renmar tikrai daug prastesnės negu Deepex, didžioji dalis net neatsidariusios, o dydis daugiau ar mažiau vienodos.
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Kanapes

Standartinė jugoslavas » 27 Sau 2014, 11:42

na is tu trieju manau tikrai geriausios dinamito,nes atsidariusiu jau apie 70% buna :) reno tikrai nera vienos is geriausiu kanapiu :)
Vartotojo avataras
jugoslavas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 320
Užsiregistravo: 08 Rgs 2013, 21:40
Miestas: taurage

Re: Kanapes

Standartinė adziukas » 27 Sau 2014, 11:49

jugoslavas rašė:na is tu trieju manau tikrai geriausios dinamito,nes atsidariusiu jau apie 70% buna :) reno tikrai nera vienos is geriausiu kanapiu :)

Kol nebandziau Dinamito negaliu komentuoti. Kiek suprantu si sezona sis brendas bus lengvai pasiekiamas ir galesime isbandyti. (aa)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Kanapes

Standartinė mindoza » 27 Sau 2014, 12:57

man tikrai Deepex bent du kartus mazesnes pakliuva ir kvapas kazkoks ne toks, man jos atrodo kaip antraruses, smulkios. na bet jus daugiau patyre karpininkai ir daugiau ismanot, gal jus ir teisus, bet as vistiek naudosiu Reno :)
mindoza
Pabuvęs
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: 18 Spa 2012, 08:57

Re: Kanapes

Standartinė adziukas » 27 Sau 2014, 13:04

mindoza rašė:man tikrai Deepex bent du kartus mazesnes pakliuva ir kvapas kazkoks ne toks, man jos atrodo kaip antraruses, smulkios. na bet jus daugiau patyre karpininkai ir daugiau ismanot, gal jus ir teisus, bet as vistiek naudosiu Reno :)

Minde, mes tik diskutuojam ir išsakom savo nuomone. Niekas nebrokija Renmar kanapių, viskas su jom gerai. Gal si sezona Dinamit Baits kanapes nurungs ir Renmar ir Deepex, kas zino. :-)
O siaip geriausios tos, kurias pasiruosi pats :-) Va tik neturiu tam salygu oops
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Kanapes

Standartinė svarelis » 27 Sau 2014, 13:24

adziukas rašė:
mindoza rašė:man tikrai Deepex bent du kartus mazesnes pakliuva ir kvapas kazkoks ne toks, man jos atrodo kaip antraruses, smulkios. na bet jus daugiau patyre karpininkai ir daugiau ismanot, gal jus ir teisus, bet as vistiek naudosiu Reno :)

Minde, mes tik diskutuojam ir išsakom savo nuomone. Niekas nebrokija Renmar kanapių, viskas su jom gerai. Gal si sezona Dinamit Baits kanapes nurungs ir Renmar ir Deepex, kas zino. :-)
O siaip geriausios tos, kurias pasiruosi pats :-) Va tik neturiu tam salygu oops

O tai kokiu salygu reikia jom pasiruosti ? Juk ju paruosimas nera sudetingas.
Vartotojo avataras
svarelis
Meistras
 
Pranešimai: 565
Užsiregistravo: 22 Vas 2012, 10:18
Miestas: Alytus

Re: Kanapes

Standartinė Zenka » 27 Sau 2014, 14:45

pirkau is deepex maisa sausu ir pats ruosiuosi jos labai dideles tik sunkiai skyla manau todel ir atsisake dideliu.
Pagavai paleisk, mirtis elektrikam.
Vartotojo avataras
Zenka
Pabuvęs
 
Pranešimai: 285
Užsiregistravo: 12 Rgs 2011, 00:09
Miestas: Daugai

AnkstesnisKitas

Grįžti į Masalai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių