Perjungti į pilną versiją
Mano galva tai antro svarbumo reikalas po sistemelės. Viskas kas liečia boilius, paletes, natūralius masalus ir kitus jaukus
Atsakymo rašymas

Re: Boiliai

16 Sau 2012, 10:51

Is tu, ka turiu, tandem, dynamite, starbaiits, top secret,deepex visus laikausodyboje neapsildytame garaze. Tai jei lauke minus 20, garaze bus minus 15 kazkur, o boiliam nieko.. taigi nuo salcio jiems tikrai niekonesidaro.

Re: Boiliai

17 Sau 2012, 13:15

Man jau eile metu geriausius rezultatus rodo pasariniai Martins SB boiliai :roll:

Re: Boiliai

02 Vas 2012, 14:33

Na ka dziugu CCMoore isleido naujo pop up linija. Tikesime kad ir sie produktai bus sekmingi :mrgreen: http://www.ccmoore.com/hookbaits-c-15.html

Re: Boiliai

02 Vas 2012, 22:41

Kad ant lietuvos nera pirkt ju ar ne?

Re: Boiliai

02 Vas 2012, 22:53

Modis rašė:Kad ant lietuvos nera pirkt ju ar ne?

na anksciau GARS veze i LT, bet dabar nezinau http://www.gars-carpfishing.lt/catalog/ ... Path=21_31 ar veikia cia ju sitas tinklapis. :roll:

Re: Boiliai

02 Vas 2012, 23:05

Ten net uzsiregistruot neina , senei kazkada rasiau jiem e-mail tai niekas neatrase manau ten tas shopas likimo valiai paliktas :lol:

Re: Boiliai

02 Vas 2012, 23:10

Modis rašė:Ten net uzsiregistruot neina , senei kazkada rasiau jiem e-mail tai niekas neatrase manau ten tas shopas likimo valiai paliktas :lol:

na as katik prisipirkau is ebay CC Moore boiliuku, jamiau:
FLUORO POP UPS BANANA, PINEAPPLE & N-BUTYRIC CC MOORES FEEDSTIM XP 12mm POP UPS
FLUORO POP UPS PEACH & BLACK PEPPER + CC MOORES FEEDSTIM XP BAIT 12/16mm DUMBELL
FLUORO PINK POP UPS Plum & Butric CC Moores Feedstim Xp Carp Fishing Bait 16mm
CC MOORE green lipped mussel fluoro pop ups +glm extract pop ups
Gavosi po 4,5 svarainio, tai apie 18 lt dezute. Atvezimas nekainuos, yra kas pades tuo klausimu. ;)

Re: Boiliai

02 Vas 2012, 23:13

Ziuriu smarkiai lietuvoj populiareja mazi diametrai 12mm-16mm , ko seniau nepasakyciau visi tik kuo didesni uzsidet :lol:

Re: Boiliai

02 Vas 2012, 23:18

Modis rašė:Ziuriu smarkiai lietuvoj populiareja mazi diametrai 12mm-16mm , ko seniau nepasakyciau visi tik kuo didesni uzsidet :lol:

na nezinau, jau min 6-7 metus gaudau su mazais boiliukais. Aisku nespjaunu ir i 20 mm diametro ;)

Re: Boiliai

03 Vas 2012, 01:16

Labai jau mazai jebayjuj to cc moore

Re: Boiliai

03 Vas 2012, 09:22

O tai Valdeli boiliukus jau nusipirkot,prisijungti prie jus eitu ar ne? Man ir reikia CCMoores.

Re: Boiliai

03 Vas 2012, 09:25

Roberto iš GARS'u pardė veikia ir prisiregistruoti eina. Vakar pats su juo kalbėjau.

Re: Boiliai

03 Vas 2012, 09:49

adziukas rašė:
Modis rašė:Ten net uzsiregistruot neina , senei kazkada rasiau jiem e-mail tai niekas neatrase manau ten tas shopas likimo valiai paliktas :lol:

na as katik prisipirkau is ebay CC Moore boiliuku, jamiau:
FLUORO POP UPS BANANA, PINEAPPLE & N-BUTYRIC CC MOORES FEEDSTIM XP 12mm POP UPS
FLUORO POP UPS PEACH & BLACK PEPPER + CC MOORES FEEDSTIM XP BAIT 12/16mm DUMBELL
FLUORO PINK POP UPS Plum & Butric CC Moores Feedstim Xp Carp Fishing Bait 16mm
CC MOORE green lipped mussel fluoro pop ups +glm extract pop ups
Gavosi po 4,5 svarainio, tai apie 18 lt dezute. Atvezimas nekainuos, yra kas pades tuo klausimu. ;)

Tai kad man rodos Valdai cia ne CCmoore popsai :? Tai "Intel Baits" kompanijos boiliukai, gal tave kaip sakoma "chiort paputal" sis priedas "CC MOORES FEEDSTIM XP" :?: http://www.ccmoore.com/feedstim-xp-p-685.html .

Re: Boiliai

03 Vas 2012, 09:50

carpix rašė:O tai Valdeli boiliukus jau nusipirkot,prisijungti prie jus eitu ar ne? Man ir reikia CCMoores.

As jau nusipirkau. Del prisijungimo yra 1 problemele. Zmogus, kuris turi atvezti Lietuva, negali paimti didelio krovinio, berods max 3 kg., tiek leidzia i lektuva, o jis dar ir savo turto turi. Jei turi kokiu draugu kam galima UK nusiusti jo adresu ir jis gali atvezti, tai nupirkti as galiu be problemu, jei turi PayPal paskyra, gali padaryti tai ir pats. ;)

Re: Boiliai

03 Vas 2012, 09:52

Aiki rašė:Tai kad man rodos Valdai cia ne CCmoore popsai :? Tai "Intel Baits" kompanijos boiliukai, gal tave kaip sakoma "chiort paputal" sis priedas "CC MOORES FEEDSTIM XP" :?: http://www.ccmoore.com/feedstim-xp-p-685.html .

Gal Gintarai, labai nesigylinau. Paziuresim pavasari, gal dar geriau uz originalus ;)

Re: Boiliai

03 Vas 2012, 09:53

adziukas rašė:
Aiki rašė:Tai kad man rodos Valdai cia ne CCmoore popsai :? Tai "Intel Baits" kompanijos boiliukai, gal tave kaip sakoma "chiort paputal" sis priedas "CC MOORES FEEDSTIM XP" :?: http://www.ccmoore.com/feedstim-xp-p-685.html .

Gal Gintarai, labai nesigylinau. Paziuresim pavasari, gal dar geriau uz originalus ;)

O tai as kaip CCmoore gerbejas galvojau kazka busiu praleides :mrgreen: , aisku viskas pasimato kas yra kas "kovos lauke" :-D

Re: Boiliai

04 Vas 2012, 19:31

adziukas rašė:
Modis rašė:Ten net uzsiregistruot neina , senei kazkada rasiau jiem e-mail tai niekas neatrase manau ten tas shopas likimo valiai paliktas :lol:

na as katik prisipirkau is ebay CC Moore boiliuku, jamiau:
FLUORO POP UPS BANANA, PINEAPPLE & N-BUTYRIC CC MOORES FEEDSTIM XP 12mm POP UPS
FLUORO POP UPS PEACH & BLACK PEPPER + CC MOORES FEEDSTIM XP BAIT 12/16mm DUMBELL
FLUORO PINK POP UPS Plum & Butric CC Moores Feedstim Xp Carp Fishing Bait 16mm
CC MOORE green lipped mussel fluoro pop ups +glm extract pop ups
Gavosi po 4,5 svarainio, tai apie 18 lt dezute. Atvezimas nekainuos, yra kas pades tuo klausimu. ;)

na idomus ananaso su butyriku boiliai turetu but :?:

Re: Boiliai

04 Vas 2012, 19:41

ricardas70 rašė:na idomus ananaso su butyriku boiliai turetu but :?:

Kai jau turesiu pas save, pabandysiu pakomentuoti kas per kvapas :)

Re: Boiliai

04 Vas 2012, 20:56

kas ka siemet naudosit(šėryminiu boiliu) pasidalinkit.?

Re: Boiliai

04 Vas 2012, 21:00

Manau,naudosiu Stiky baits,BH baits.

Re: Boiliai

04 Vas 2012, 21:04

carpix rašė:kas ka siemet naudosit(šėryminiu boiliu) pasidalinkit.?

na Tu ir uzdavei klausima-pv.as dar turiu likuciu-martin sb ,bet galvoju imt deepexus ,ypac dar pas juos ten bus kokiutai naujienu,na ir kaina priimtina -nelabai ka paimsi fish pagrindu pagamintus uz tokia kaina...nu dar iki sezono yra laiko,tai gal bus kokiu naujienu musu lietuvelej... :-D

Re: Boiliai

04 Vas 2012, 21:19

Kažnia čia ka naujesnio besulauksim :)

Re: Boiliai

04 Vas 2012, 21:49

As tikrai naudosiu Deepex,
Per najameti Alfredas pristate naujus boiliukus, kuriuos zada pardavineti ir ant LT. Ziuresim kaip ten bus su prisitatymu, gal ir juos naudosiu. Pabandysiu as su juos susitiekti per Facebook, paklausineti apie planus. ;) Man jie pasirode tikrai verti demesio.

Re: Boiliai

04 Vas 2012, 21:56

Na daug kas Deepex'a giria.

Re: Boiliai

04 Vas 2012, 22:06

šerdamas nuo rugpjučio deepex man pasiteisino.manau šį sezoną apsistosių grynai ant deepexo,iki rugpjučio šeriau stars baitu pigesne serija,na taip pat neblogai buvo.
Atsakymo rašymas