Boiliai

Mano galva tai antro svarbumo reikalas po sistemelės. Viskas kas liečia boilius, paletes, natūralius masalus ir kitus jaukus

Moderatorius: adziukas

Re: Boiliai

Standartinė ricardas70 » 27 Sau 2017, 20:14

Petras rašė:Sveiki,kiek pastebejau nano baits gan nebrangus boiliai,idomu kaip ju kokybe ar verti demesio?

praeitais metais bandziau du seriminius boilius-persikas-krabas ir atlantinis krilis,abu pasiteisino ,ypac krilio boiliai ,manau pagal kainos ir kokybes santyki tikrai verti demesio boiliai
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Boiliai

Standartinė Bambizas » 28 Sau 2017, 15:42

Petras rašė:Sveiki,kiek pastebejau nano baits gan nebrangus boiliai,idomu kaip ju kokybe ar verti demesio?

Naudojau kukurūzo kvapo boilius 16mm jau du sezonus, naudosiu ir toliau (liux)
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: Boiliai

Standartinė Petras » 28 Sau 2017, 21:54

O gaudominius kas naudojat?
Petras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 08 Spa 2016, 12:21

Re: Boiliai

Standartinė Ichtiandras » 29 Sau 2017, 11:06

Be Siprako Kaune dar kas nors jais prekiauja?
Ichtiandras
Pradedantysis
 
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 17 Geg 2015, 15:50
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė Bambizas » 29 Sau 2017, 17:41

Ichtiandras rašė:Be Siprako Kaune dar kas nors jais prekiauja?

http://viskaszuklei.lt/kontaktai/
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: Boiliai

Standartinė valdukas114 » 20 Vas 2017, 18:08

Sveiki, norejau pasiteirauti artejant pavasariui, tikiuosi pradeti karpiu zvejyba nuo sio pavasario, dabar yra Dynamite Baits akcija, tai kokiu kvapu, skoniu, diametro boiliu, peleciu nusipirkti man pavasarinei ar vasaros pradziai. As suprantu ,kad nera auksines taisykles, bet juk nuo kazko reikia pradeti, prie vandens nuvazeves reikia kazka pasimti. Su kokiai boiliai gaudyti , su kokiais serti. Noriu internetu uzsisakyti tai nezinau kokiu ( ar jie ten tirpstantys ar ne), ar kokius naudoji serti ant tu ir gaudyti.
valdukas114
Pradedantysis
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 28 Lie 2016, 10:21

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 20 Vas 2017, 18:29

valdukas114 rašė:Sveiki, norejau pasiteirauti artejant pavasariui, tikiuosi pradeti karpiu zvejyba nuo sio pavasario, dabar yra Dynamite Baits akcija, tai kokiu kvapu, skoniu, diametro boiliu, peleciu nusipirkti man pavasarinei ar vasaros pradziai. As suprantu ,kad nera auksines taisykles, bet juk nuo kazko reikia pradeti, prie vandens nuvazeves reikia kazka pasimti. Su kokiai boiliai gaudyti , su kokiais serti. Noriu internetu uzsisakyti tai nezinau kokiu ( ar jie ten tirpstantys ar ne), ar kokius naudoji serti ant tu ir gaudyti.

Manau pradzioje reiketu pasiskaityti keleta straipsniu apie tai. Neaisku kokiame telkinyje bandysi gaudyti, kokius pries tai pasarus mate karpiai ir t.t.
Dar geriau, reiketu pasirodyti saskrydyje ir pasirankioti info gyvai, nes dabar patarti beveik neimanoma, labai daug sioje lygtyje nezinomuju.
Ne uz kalnu paroda Kaune, manau kiekvienas pasaru pardavejas paporins kas geriausiai tiks, kad ir Zuklio vyrai.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė Bambizas » 20 Vas 2017, 21:28

valdukas114 rašė:Sveiki, norejau pasiteirauti artejant pavasariui, tikiuosi pradeti karpiu zvejyba nuo sio pavasario, dabar yra Dynamite Baits akcija, tai kokiu kvapu, skoniu, diametro boiliu, peleciu nusipirkti man pavasarinei ar vasaros pradziai. As suprantu ,kad nera auksines taisykles, bet juk nuo kazko reikia pradeti, prie vandens nuvazeves reikia kazka pasimti. Su kokiai boiliai gaudyti , su kokiais serti. Noriu internetu uzsisakyti tai nezinau kokiu ( ar jie ten tirpstantys ar ne), ar kokius naudoji serti ant tu ir gaudyti.

Palauk parodos ir gyvai galėsi pasibendraut su pardavėjais. O dėl kainų, tai praeitų metų parodoj galiojo tokia pati nuolaida Dynamito produkcijai :-)
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 04 Kov 2017, 11:51

LKA organizuojamo balsavimo rezultatai, renkant populiariausius boilius.
Paveikslėlis
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė Aivarasc » 14 Kov 2017, 22:14

Sveiki norejau paklaust kokia jusu nuomone apie Traper boilius? Ar gaudot kas jais? Ar Lietuvoje jie pasiteisine?
Aivarasc
Naujokas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 14 Kov 2017, 22:04

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 14 Kov 2017, 22:30

Aivarasc rašė:Sveiki norejau paklaust kokia jusu nuomone apie Traper boilius? Ar gaudot kas jais? Ar Lietuvoje jie pasiteisine?

2002 metais, su traper boiliais isnuodijom daug karpiu per meeta prie uztvankos. Tada buvo baisiau, nei baisu. --))-- Po to karto net arti neprieinu, nekalbant paimti i rankas.
Kaip dabar, nezinau, bet tikrai nerizikuociau --))--
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė Aivarasc » 15 Kov 2017, 00:26

adziukas rašė:
Aivarasc rašė:Sveiki norejau paklaust kokia jusu nuomone apie Traper boilius? Ar gaudot kas jais? Ar Lietuvoje jie pasiteisine?

2002 metais, su traper boiliais isnuodijom daug karpiu per meeta prie uztvankos. Tada buvo baisiau, nei baisu. --))-- Po to karto net arti neprieinu, nekalbant paimti i rankas.
Kaip dabar, nezinau, bet tikrai nerizikuociau --))--

Sita buvau girdejes, kad gaiso nuo ju karpiai, bet idomu kaip dabar...gal kas dabar su jais gaudo... o kaip issiaiskinot, kad butent nuo tu boiliu gaiso karpiai?
Aivarasc
Naujokas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 14 Kov 2017, 22:04

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 15 Kov 2017, 00:29

Aivarasc rašė:
adziukas rašė:
Aivarasc rašė:Sveiki norejau paklaust kokia jusu nuomone apie Traper boilius? Ar gaudot kas jais? Ar Lietuvoje jie pasiteisine?

2002 metais, su traper boiliais isnuodijom daug karpiu per meeta prie uztvankos. Tada buvo baisiau, nei baisu. --))-- Po to karto net arti neprieinu, nekalbant paimti i rankas.
Kaip dabar, nezinau, bet tikrai nerizikuociau --))--

Sita buvau girdejes, kad gaiso nuo ju karpiai, bet idomu kaip dabar...gal kas dabar su jais gaudo... o kaip issiaiskinot, kad butent nuo tu boiliu gaiso karpiai?

Skrodimo budu issiaiskinom, boiliai skrandyje pavirto plastelino mase ir uzkimso zarnyna :{
Nesuprantu kam rizikuoti su tuo traperiu, nejau nera kitu gamintoju?
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė karsis » 15 Kov 2017, 00:30

O kam gaudyt sudu kruva ? Jei gaiso karpiai mest juos lauk ir net neziuret i ta puse
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Boiliai

Standartinė Aivarasc » 15 Kov 2017, 00:45

Sita buvau girdejes, kad gaiso nuo ju karpiai, bet idomu kaip dabar...gal kas dabar su jais gaudo... o kaip issiaiskinot, kad butent nuo tu boiliu gaiso karpiai?[/quote]
Skrodimo budu issiaiskinom, boiliai skrandyje pavirto plastelino mase ir uzkimso zarnyna :{
Nesuprantu kam rizikuoti su tuo traperiu, nejau nera kitu gamintoju?[/quote]
Aciu uz info, tik norejau rimtu karpininku nuomone isgirst, nes man ju kaina patraukli atrode, bet dabar geriau pirksiu brangesni daikta :)
Aivarasc
Naujokas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 14 Kov 2017, 22:04

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 15 Kov 2017, 01:12

Kadangi pats esu isiveles i boiliu gamybos ipatumus, tai noriu pasakyti tik 1 dalyka, kad is pigiu miltu niekaip niekam nesigaus pagaminti normalaus produkto. Tam, kad nenutiktu tokiu nelaimiu, kaip nutiko mums pries 15 metu, niekam nerekomenduoju pirkti neaiskiu pigiu boiliu, tai gali labai skaudziai pasibaigti. Mano galva geriau patikrintu kokybisku 1 kg, nei 2 kg neaiskios pigumos. Ne didelis kiekis, o gera kokybe vel ir vel pritrauks karpius maitintis.
Juk ir mes patys nevalgom delikatesu kiekviena diena, bet kartais gryztam ten, kur ju galima gauti, nors ir nedideli kieki.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė audrekas » 15 Kov 2017, 10:13

Aivarasc rašė:Sita buvau girdejes, kad gaiso nuo ju karpiai, bet idomu kaip dabar...gal kas dabar su jais gaudo... o kaip issiaiskinot, kad butent nuo tu boiliu gaiso karpiai?

Skrodimo budu issiaiskinom, boiliai skrandyje pavirto plastelino mase ir uzkimso zarnyna :{
Nesuprantu kam rizikuoti su tuo traperiu, nejau nera kitu gamintoju?[/quote]
Aciu uz info, tik norejau rimtu karpininku nuomone isgirst, nes man ju kaina patraukli atrode, bet dabar geriau pirksiu brangesni daikta :)[/quote]

Matyt tu visiskas dalbajobas
Subaru suds ne masina
Vartotojo avataras
audrekas
Veteranas
 
Pranešimai: 1300
Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 12:42
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė Tagyl » 15 Kov 2017, 14:08

Tu Aivaras tikrai dalbajobas. Tau gi aiškiai sako dėdės, kad traper yra triper. Kas dar neaišku? Jei ieškai kaip ant haliavos pagaudyti, išsikepk blyną, išsivirk bulvę arba eik su plūde žvejot (!?)
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė Šarūnass » 15 Kov 2017, 14:51

Nu jūs čia vienareikšmiškai varot, tai dabar pašers kažkas kokiais senais dynamite ar kokiais bebūtų, nugaiš žuvys, ir nurašysit visą liniją, gamintoją nuteisit iškart. Esu tikras kad dar šimtai kitų žvejų traperiais jaukina, ir niekas ten negaišta. Nors atvirai tai nemačiau kas ten per boliai ir kur juos parduoda, mačiau kad pelečių kažkokių Traperio pilnos pardos užverstos (ir nepasakyčiau kad pigios jos) . O va tarkim sausiakas traperio dar ir labai (liux) dauk metų naudoju, nemačiau nei vienos nugaišusios žuvies. Traper firma kaip jaukų gamintojas tikrai yra nechujova . O kas liečia boilius, tai dabar tiek tų gaminančiu prisiveisė, neaišku ką jie veiks su lt rinkos dydžiu. Aš perku tuos , kurių yra parduotuvėje kuri man pakeliui į namus, į pavadinimą nestipriai žiūriu, svarbu švieži .
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Boiliai

Standartinė Tagyl » 15 Kov 2017, 15:30

Grįžai vadinasi -uzp- -uzp- -uzp- -uzp- -uzp- -uzp-
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė Šarūnass » 15 Kov 2017, 16:01

Taip, nuomonė čia vertinama :D aš ramus kaip belgas šiemet, traperio neturėjau už ką peikt, tai ir nepeikiu. Sausi pašarai lošia nuostabiai, kodėl turėčiau spjaudyt ant tokio gamintojo. Gal ir buvo kažkas su jų boiliais kažkada negerai, niekas neapsaugotas nuo klaidų. Pagooglinau neradau kad būtų pardavime aplamai tokių šėriminių boilių kaip Traper , kur jūs tokių randat ?
Ir kitas dalykas, paskaičiau adziuko postą, kad geriau 1 kilas kokybiškų ne 2 nekokybiškų pigių . Kokių čia pas mus rinkoje yra pigių(kokybiškų-nekokybiškų) ? Aš ką randu tai visų kainos faktiškai vienodos, nėra jokių pigių neaiškių, arba visi tie kur po 6 eu už kilą ir yra tokie, arba aš nerandų tų pigesnių .dynamite ranmar ar ten tas pats deepex kainuos 6 eu, ir stovės kilas traperio už 6 eu. , imsim deepex ir dynamitą ar renmar jau patikrintus. Bet dar didesnis faktas , atsirastų ant prekystalių kažko po 3 eu, duodu galvą nukirst darytų geriausius pardavimus, aišku su sąlyga kad nenuodytų žuvies.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Boiliai

Standartinė Tagyl » 15 Kov 2017, 17:54

Nerašyk nu -uzp-
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė Aiki » 15 Kov 2017, 18:13

Šarūnass rašė:Taip, nuomonė čia vertinama :D aš ramus kaip belgas šiemet, traperio neturėjau už ką peikt, tai ir nepeikiu. Sausi pašarai lošia nuostabiai, kodėl turėčiau spjaudyt ant tokio gamintojo. Gal ir buvo kažkas su jų boiliais kažkada negerai, niekas neapsaugotas nuo klaidų. Pagooglinau neradau kad būtų pardavime aplamai tokių šėriminių boilių kaip Traper , kur jūs tokių randat ?
Ir kitas dalykas, paskaičiau adziuko postą, kad geriau 1 kilas kokybiškų ne 2 nekokybiškų pigių . Kokių čia pas mus rinkoje yra pigių(kokybiškų-nekokybiškų) ? Aš ką randu tai visų kainos faktiškai vienodos, nėra jokių pigių neaiškių, arba visi tie kur po 6 eu už kilą ir yra tokie, arba aš nerandų tų pigesnių .dynamite ranmar ar ten tas pats deepex kainuos 6 eu, ir stovės kilas traperio už 6 eu. , imsim deepex ir dynamitą ar renmar jau patikrintus. Bet dar didesnis faktas , atsirastų ant prekystalių kažko po 3 eu, duodu galvą nukirst darytų geriausius pardavimus, aišku su sąlyga kad nenuodytų žuvies.

3 eur. už kilogramą boiliu mažmeninėje prekyboje mažai tikėtina , nebent kalbai eina apie nekondicinius boilius. Kita vertus norite pigiau aukščiausios kokybės boiliu, gaminkitės patys arba pirkite gatavus miksus su visais reikalingais priedais ir gausis pigiau nei gatavu boiliu ant lentynos. Nežinote kaip ta padaryti kreipkitės padėsime rukk
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Boiliai

Standartinė Šarūnass » 15 Kov 2017, 18:24

Tai aš ir klausiu, kas tie pigūs boiliai ? Čia kurie pigūs ir negeri ? Traperio nerandu, o kiek randu užsienyje tai jie nei kiek nepigesni nei kitų gamintojų, o čia kažkas kalba apie pigius ? Tai kurie tie pigūs, ar jie egzistuoja tik fantazijose. Aš tikiu kad boliį pagamint nepigu, ypač kai mažos partijos ir maži pardavimai turbūt neįmanoma pigiau, jei nori užsidirbt kažką. Nors kita vertus kialienos kilogramas dvigubai mažiau kainuoja, kurį užaugint irgi nėra nei pigu nei paprasta, tik poreikis didelis, tai kitokia ir gamyba.
Būtų įdomu išgirst kurie ten pigūs boiliai yra . Nęs jei taip pagal kainą žiūrint jei traperis pigus po 6 ir daugiau eu už kilą, tai vadinasi ir visi kiti lietuviški tiek dynamito carptech serija irgi pigūs ir neverti dėmesio, žiūrint iš kainos pusės.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Boiliai

Standartinė medis » 15 Kov 2017, 22:03

Nu dabar tai jau neatlaikiau. Pas mus miestelin traperis gal koki 6 € ane? Nu gal 7. Dypexas nuo kokiu 8,5 € uz pigiausius. Renmar jau bus ir apie 10€. Plius dar tie pigesni yr pamulkinti i mazesnes pakuotes reiskias dar pabrangsta. Tai kr tau cia tos kainos nesiskiria nesuprantu. Reno bokliu tiesa sake gal jau nebebus musuose ba niekas neperka del brangumo.tex vaziuot tiesiai grutan isigyt :)
medis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 15 Lie 2015, 13:10
Miestas: Alytus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Masalai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių