Boiliai

Mano galva tai antro svarbumo reikalas po sistemelės. Viskas kas liečia boilius, paletes, natūralius masalus ir kitus jaukus

Moderatorius: adziukas

Re: Boiliai

Standartinė nerijusk » 12 Spa 2011, 21:01

na nieko negaliu pasakyti apie deepex,nes ju nebandziau. bet gan nemazai girdejau apie juos geru atsiliepimu. daug kas juos giria.
nerijusk
Pabuvęs
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 06 Spa 2011, 19:59
Miestas: Marijampole

Re: Boiliai

Standartinė Padysninis » 13 Spa 2011, 18:00

kaina labai gera ir pats produktas neisblogiausiu tai todel ir giriami deepex
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė deep » 15 Spa 2011, 20:14

Esu naujokas siame forume, malonu girdeti visu atsiliepinus kas gire ir kas peikia. Mums gamitojams aktuolu kiekviena issakyta nuomone. Daugelis zveju gaudo musu baltyminias kukuliais, zvejodami pamato ju trukumus ir privalumus. Siais metais jusu deka buvo isleista nauja serija HP zuvies ir peino pagrindu mix su aromatizatoriais ir amino rugsciu junginiais, pagal kai kuriu zveju pageidavimus. 2012 metu pavasari prekybos vitrinos isvis nauja serija baltyminiu kukuliu kurie buvo testujemi tiek varzybu tiek eilines zvejybos metu. Jau siais metais zvejai bande nauja HQ serija. Testuojami varzybu metu nenusileido garsiu firmu gamintojams ir tai tik jusu deka. Testuoto buvo trys serijos HQ fish mx, HQ red mix, HQ schelfish. Pacio produkto HQ aprasyma rasite musu tinklapyje 2012 metais vasario menesio viduryje. Norejau deepex vardu padekoti visiems uz bendravima ir patarimus.
Kai nekimba tai nors alaus atsigeriu
Vartotojo avataras
deep
Pradedantysis
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 20 Bir 2011, 22:21

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 15 Spa 2011, 20:53

Galiu tik pagyrti Deepex prodikcija ir ju lankstuma priimant uzsakymus. Manau Gintai laikui begant pasieksite pripazinima ir uzsienyje. Jau gerai jusu boilius zino Baltarusijoje. Idejus siektiek pastangu butu realu sudominti ir rusijos karpininkus. Linkiu kuo didziausios sekmes ir toliau tobuleti sioje srityje. Kitiems metams laukite uzsakymu. :)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė dumblinis » 16 Spa 2011, 08:50

kalbant apie nebrangiąją deepex seriją,mano nuomone,labai pagerėjo kokybė,ypač skonio požiūriu,su pelijimu taip pat bėdų nebuvo.ir pagal kainą,ši serija tikrai verta kiekvieno cento.reiktų man jau nuolaidų prašyt,tokiam dideliam kiekiui karšinininkų rekomendavau,ir kaip karšiam itin patinkančią šėrimo priemonę :mrgreen: .
Vartotojo avataras
dumblinis
Pradedantysis
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 22 Bir 2011, 20:02

Re: Boiliai

Standartinė nerijusk » 18 Spa 2011, 22:31

O tu Valdeli pats boiliuku nesigamini? A seri pirktiniais ?
nerijusk
Pabuvęs
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 06 Spa 2011, 19:59
Miestas: Marijampole

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 18 Spa 2011, 22:42

carpix rašė:O tu Valdeli pats boiliuku nesigamini? A seri pirktiniais ?

Neturiu salygu, kur gamintis. Gyvenu inkiliuke, kur net balkono neturiu. Isvirti dar gautusi, bet isdziovinti nera kur. Kazkada pabandziau, bet gaidys gavosi
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė nerijusk » 18 Spa 2011, 22:52

Tai taip,visu pirma reik tureti vietos. is pazystamu mano,tai daug kas darosi patys. man asmeniskai tai mieliau nusipirkti.beto siemet teko naudoti G.A.R.S'u boilius,tai likau jais patenkintas.
nerijusk
Pabuvęs
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 06 Spa 2011, 19:59
Miestas: Marijampole

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 18 Spa 2011, 22:54

carpix rašė:Tai taip,visu pirma reik tureti vietos. is pazystamu mano,tai daug kas darosi patys. man asmeniskai tai mieliau nusipirkti.beto siemet teko naudoti G.A.R.S'u boilius,tai likau jais patenkintas.

Robertas zinau, kad kocioja juos ir turi tam iranga. Dar ir Brada turi tam salygas, bet lysti i akis prasytis kazkaip nesinori. manau pasitenkinsiu Deepex ir Starbaits produkcija, tuo labiau, kad rezultatai nera prasti. ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė nerijusk » 18 Spa 2011, 23:01

Jo Roberto ten isirenges neblogai,susibendrauju tankiai as su juo. Nu kiek girdziu tai daug kas giria Deepex'a.
nerijusk
Pabuvęs
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 06 Spa 2011, 19:59
Miestas: Marijampole

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 18 Spa 2011, 23:05

carpix rašė:Jo Roberto ten isirenges neblogai,susibendrauju tankiai as su juo. Nu kiek girdziu tai daug kas giria Deepex'a.

Ziema dar palandziosiu po UK tinklapius, noriu keleta CCMoore gaudymyniu kvapu atsisiusti, nes pabaigiau, o ir dipai per kelis metus jau prarado visa savo "smarve", reiks atsinaujinti. Manau bus galima kazka pamastyti ir centralizuotai uzpirkti.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė nerijusk » 18 Spa 2011, 23:10

Turiu CCMoore slyva,tai super. Oseip ir mano arsenalas emazai issiseme,tai reis papildyti. jau zinau ko noriu ir ko reikia ;)
nerijusk
Pabuvęs
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 06 Spa 2011, 19:59
Miestas: Marijampole

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 18 Spa 2011, 23:18

carpix rašė:Turiu CCMoore slyva,tai super. Oseip ir mano arsenalas emazai issiseme,tai reis papildyti. jau zinau ko noriu ir ko reikia ;)

Is CCmooro uzsakinesiu Pear Acid, ananasa, meteor ir odisey. Jamsiu pop upsus su dipais.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė nerijusk » 18 Spa 2011, 23:22

CCMooro tai geri gaudyminei, as jais nesiskundziu.bet man Richworth'as pirmoje vietoje. siemet super jis man dirbo.
nerijusk
Pabuvęs
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 06 Spa 2011, 19:59
Miestas: Marijampole

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 18 Spa 2011, 23:42

carpix rašė:CCMooro tai geri gaudyminei, as jais nesiskundziu.bet man Richworth'as pirmoje vietoje. siemet super jis man dirbo.

Mazai esu gaudes su rickos boiliais. pasitvirtine yra tutis, medus ir ananasas.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė nerijusk » 18 Spa 2011, 23:45

Tai tutis tai pastovei dirbantis.
nerijusk
Pabuvęs
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 06 Spa 2011, 19:59
Miestas: Marijampole

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 18 Spa 2011, 23:50

carpix rašė:Tai tutis tai pastovei dirbantis.

man siemet Labanore tutis kazkaip nepasitvirtino. Po teisybei as tik kelis kartus ji pabandziau, bet isvaziavo kiti kvapai. :roll:
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė rytis » 19 Spa 2011, 08:43

Gal kas nors,naudojot rickos K-G-1,man tai nepavyko ant ju pagaut...maisiau ir su saldziais ir vienus :roll: Jei kas uzsisakinesit rickos gaudyminius tai nepamirskit ir MANES... :lol:
rytis
Meistras
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 13:39

Re: Boiliai

Standartinė ricardas70 » 19 Spa 2011, 09:30

na man siemet gerai veike persikas.ananasas perpuse su braske-tandemo,kaip nekeista tandemo apelsinas,na aisku ir dinamito kvapai-tutis ,mango,
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Boiliai

Standartinė Tagyl » 19 Spa 2011, 13:45

Na o as siemet ant durniaus nutariau atsiminti archainius zvejybos budus: karmuske ir kuokstas sliieku ant kablio..Ir ka manot, per 2 zvejybas dienos metu 5 kibimai, ir 2 realizuoti - 10,8kg ir apie 3-4kg veidrodukas, musu leistas...i karmuske dejau po 3 plaukiancius Tandemo P&P boilius, o kaip pasara - raudona jauka zuvims is norfos...Plaukiancius boilius kisau tam, kad seryklele i dumbla nesusmigtu..Vat taip vat, o ant boiliu kiek gaudziau - 0 :lol: :lol: apskritai siemet labai mazai gaudziau, taip kad ir rezultatas atatinkamas :?
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 19 Spa 2011, 16:22

Giedrius rašė:Na o as siemet ant durniaus nutariau atsiminti archainius zvejybos budus: karmuske ir kuokstas sliieku ant kablio..Ir ka manot, per 2 zvejybas dienos metu 5 kibimai, ir 2 realizuoti - 10,8kg ir apie 3-4kg veidrodukas, musu leistas...i karmuske dejau po 3 plaukiancius Tandemo P&P boilius, o kaip pasara - raudona jauka zuvims is norfos...Plaukiancius boilius kisau tam, kad seryklele i dumbla nesusmigtu..Vat taip vat, o ant boiliu kiek gaudziau - 0 :lol: :lol: apskritai siemet labai mazai gaudziau, taip kad ir rezultatas atatinkamas :?

Na idomu. Butu galimybe, pabandyciau matyliu, bet kaip ji suverti ant kablio, ar kokio kito pricindalo :roll:
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė Martukaz » 19 Spa 2011, 17:39

Martukaz
Pabuvęs
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 20:01
Miestas: Kaunas

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 19 Spa 2011, 17:44

Martukaz rašė:Gal tiktu matiliui verti: http://www.zuklys.lt/katalogas/index.php?categoryID=625

Buvau panasiai pasidares is vielytes lankeli ir priveres dziku, deje kliovo neturejau. Bijau matylius neilgam, nes pradurus greit lieka tik skuryte. Sitas Kordos ziedelis storokos vielos, reiketu is plonuciukes pasigaminti. Manau kita sezona pabandysiu. ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė ricardas70 » 19 Spa 2011, 17:51

na sliekas arba dzikas dar nieko.nu bet motyl :lol: ius -manau jis net ir nenusimuses pabutu pora sekundziu ,nebent karpiui po nosim uztaikyt,smulkme juos nugnaibitu momentaliai...
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 19 Spa 2011, 18:13

ricardas70 rašė:na sliekas arba dzikas dar nieko.nu bet motyl :lol: ius -manau jis net ir nenusimuses pabutu pora sekundziu ,nebent karpiui po nosim uztaikyt,smulkme juos nugnaibitu momentaliai...

teoriskai taip, bet nepabandes, nesuzinosi ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Masalai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias