Boiliai

Mano galva tai antro svarbumo reikalas po sistemelės. Viskas kas liečia boilius, paletes, natūralius masalus ir kitus jaukus

Moderatorius: adziukas

Re: Boiliai

Standartinė Tagyl » 19 Spa 2011, 19:02

toj vietoj, kur gaudei su Jurka ir Ricka Adziukai, otsasal su sliekais, eseriai sukapodavo...o as pagavau nuo lieptuko kitam ezero gale, kur apdumbleje...ten karpiai laikosi, o gaudymo vieta tik atplaukia manau paesti skaniu boiliku...manau ten, kur karpio gyvenviete, eseriu nebus, des i kojas, todel ir pavyko... :roll:
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė nerijusk » 20 Spa 2011, 21:59

KG-1 Naudoju,labai man šiemet pasiteisino. Pavasary kaip pradėjau gaudyti karpius,tai buvo balandžio mėn.,tai pats pirmas kibimas ir buvo KG-1. Visą sezoną man jis dirbo.
nerijusk
Pabuvęs
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 06 Spa 2011, 19:59
Miestas: Marijampole

Re: Boiliai

Standartinė rytis » 20 Spa 2011, 23:03

Gal galetum parasyti kokias kombinacijas su KG1 naudojai? Man tai visiskai nedirbo... gal ne taip ka padariau? :roll: Butu idomu suzinoti kokie dar is Rickos tau pasiteisino?Man tai pvz Dinamito ananasas irgi nepasiteisino nors kvapas liuks... :?: :?:
rytis
Meistras
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 13:39

Re: Boiliai

Standartinė deep » 28 Spa 2011, 11:18

Info naminiu boiliu gamintojams. Nusimato gavimas kazeino rugsties 90% baltymu, bekvape medziaga spalva balta. Naudojama 1kg mix,o 150-250g tai puikus priedas kuris turi dideli kieki baltymu. Ivedus į mix,a sios medžiagos baltyminiai kukuliai išlieka ilgesnį laiką sviežesni nes ji sulaiko ilgesni laiką dregmę, apsaugo nuo pelesio, virimo ar garinimo metu surisa mixo sudetines dalis. Jeigu ka domina keipkites į PM. :)
Kai nekimba tai nors alaus atsigeriu
Vartotojo avataras
deep
Pradedantysis
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 20 Bir 2011, 22:21

Re: Boiliai

Standartinė ricardas70 » 28 Spa 2011, 20:32

adziukas rašė:Apie Ilgi ir renmar boilius, tai cia komercija ;)

Na gal ir komercija,pas jurka siemet pasiteisino pop-up fruitmix kvapo. Na gal cia del to kad kad pas mus megsta karpis tutika ir kitokius vaisinius kvapus. Kiek girdejau renmar boiliai daromi cc.moore mixu pagrindu...kitais metais noretusi pabandyt kanors is smirdanciu,todel noreciau jusu atsiliepimu apie zvejyboj naudotus smirdukus...
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Boiliai

Standartinė KESTAS » 29 Spa 2011, 20:05

Siaip is smirduku man yra pasiteisine starbaito-SK30,tiek seriminiai tiek gaudiminiai,be gaudyminiu net i zvejyba nevaziuoju :)
Tik vienas minusiukas,kad seriminiai tai brangoki suciaros.
KESTAS
Pradedantysis
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 29 Spa 2011, 20:00

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 29 Spa 2011, 20:40

ricardas70 rašė:
adziukas rašė:Apie Ilgi ir renmar boilius, tai cia komercija ;)

Na gal ir komercija,pas jurka siemet pasiteisino pop-up fruitmix kvapo. Na gal cia del to kad kad pas mus megsta karpis tutika ir kitokius vaisinius kvapus. Kiek girdejau renmar boiliai daromi cc.moore mixu pagrindu...kitais metais noretusi pabandyt kanors is smirdanciu,todel noreciau jusu atsiliepimu apie zvejyboj naudotus smirdukus...

Siemet nt 1 is smirduku man Starbait Probiotic, dar neblogai neilga perioda vidurvasari sudirbo Barclay kepenys. Pernai puikiai dirbo Hotdemon. Siap manau metai nelygus metams, isanksto prisipirkti neverta.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė ricardas70 » 29 Spa 2011, 20:50

adziukas rašė:
ricardas70 rašė:
adziukas rašė:Apie Ilgi ir renmar boilius, tai cia komercija ;)

Na gal ir komercija,pas jurka siemet pasiteisino pop-up fruitmix kvapo. Na gal cia del to kad kad pas mus megsta karpis tutika ir kitokius vaisinius kvapus. Kiek girdejau renmar boiliai daromi cc.moore mixu pagrindu...kitais metais noretusi pabandyt kanors is smirdanciu,todel noreciau jusu atsiliepimu apie zvejyboj naudotus smirdukus...

Siemet nt 1 is smirduku man Starbait Probiotic, dar neblogai neilga perioda vidurvasari sudirbo Barclay kepenys. Pernai puikiai dirbo Hotdemon. Siap manau metai nelygus metams, isanksto prisipirkti neverta.

na kad probiotikas geras ,tai girdejau ,bet nusipirkt popu tikriausiai nelabai kur yra ,maciau star baitus visa para algirdo gatvej,bet ten viskas kas geriau buvo ispirkta,o kitur net nezinau kas targavoja ,nebent salmolita dar oze,po teisybei tai ten dar nebuves tai nezinau...
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 29 Spa 2011, 21:11

Salmolitoj tikrai yra
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė nerijusk » 31 Spa 2011, 09:35

KG-1 su tučiu dažniauei naudojo. Arba dar su complex.
nerijusk
Pabuvęs
 
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 06 Spa 2011, 19:59
Miestas: Marijampole

Re: Boiliai

Standartinė ricardas70 » 29 Gru 2011, 21:08

kiek naudojau top secret -braske-nulis ,l.b.medus-nulis.zuvis...naudojau bet atsakymo galutinio nera...
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 29 Gru 2011, 21:11

ricardas70 rašė:kiek naudojau top secret -braske-nulis ,l.b.medus-nulis.zuvis...naudojau bet atsakymo galutinio nera...

na jau ant TopSecret medaus tai jau karpiu prigaudes begalo daug, man sitas kvapas liuks. ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė ricardas70 » 29 Gru 2011, 21:50

na musu kraste top.sec.-kolkas -nulis-ir medus.... irkt...nors turiu ir naudoju... :roll:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Boiliai

Standartinė jurka1970 » 29 Gru 2011, 23:50

esu pagaves ant top sekret kukuruzos,bet man nepatinka,kad t.sekret irsta,cia gal gerai kai kibimai dazni,bet kai retesni tai skaitau minusas :(
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Boiliai

Standartinė Padysninis » 30 Gru 2011, 09:21

tai geri boiliai turi suirineti... Visi man atrodo boiliai paguleje vandenyje turi suirti pagal visas teorijas.. kur daugiau chemijos ilgiau prabuna nesuire o kur maziau chemijos trumpiau buna nesuire. Na man taip atrodo . . :roll:
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė Aiki » 30 Gru 2011, 10:05

Padysninis rašė:tai geri boiliai turi suirineti... Visi man atrodo boiliai paguleje vandenyje turi suirti pagal visas teorijas.. kur daugiau chemijos ilgiau prabuna nesuire o kur maziau chemijos trumpiau buna nesuire. Na man taip atrodo . . :roll:

Labai keistas tavo vertinimas :?: . Ka tu turi omeni rasydamas "chemija" boili :?: .Galima salyginai boilius skirstyti i pasarinius ir masalinius (hookbaits). Vieni nuo kitu dazniausia skiriasi tik tuo ,kad i masalinius dedama daugiau atraktoriu, sustiprinamas kvapas(nebutinai) ,dedama daugiau risamuju medziagu. Dazniausia siu boiliu (masaliniu) irimo laikas, lyginant su seriminiais, yra zymiai ilgesnis. Boiliu irimo laikas daugiau priklauso nuo pacio mix`o sudedamuju daliu ir jame esanciuju risamuju medziagu. Yra taip vadinami "tirpus" boiliai (soluble) kuriu irimo laikas gali buti labai ivairus ,pvz. nuo 1val iki 4-5 val ar daugiau.
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Boiliai

Standartinė Padysninis » 07 Sau 2012, 18:26

sorry netaip issireiskiau tada :-D
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė ricardas70 » 08 Sau 2012, 20:08

norejau paklaust -probiotik pop dezuteje yra dipas indelyje ar busteris :?:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Boiliai

Standartinė jurka1970 » 08 Sau 2012, 20:54

probiotik red dezuteje su boiliais yra dipas tikrai. ;)
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Boiliai

Standartinė rytis » 13 Sau 2012, 21:38

ricardas70 rašė:kiek naudojau top secret -braske-nulis ,l.b.medus-nulis.zuvis...naudojau bet atsakymo galutinio nera...

O tai kokie boiliai jum pasiteisino?susidaro toks vaizdas,kad tik ant tucio gaudot...o gal makuboi mirkot :lol: :lol: :roll: nagi prisipazink ricarduk?
rytis
Meistras
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 13:39

Re: Boiliai

Standartinė ricardas70 » 14 Sau 2012, 21:01

rytis rašė:
ricardas70 rašė:kiek naudojau top secret -braske-nulis ,l.b.medus-nulis.zuvis...naudojau bet atsakymo galutinio nera...

O tai kokie boiliai jum pasiteisino?susidaro toks vaizdas,kad tik ant tucio gaudot...o gal makuboi mirkot :lol: :lol: :roll: nagi prisipazink ricarduk?

na makumboj tikrai nemirkom,o pasiteisina istikruju tutis ir kt vaisiniai kvapai, na o top secret -nulis,viena karpi jurka pagavo per 3 sezonus...siaip daugiausiai gaudau dabar ant dinamito ir tb... :mrgreen:
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Boiliai

Standartinė Dainius » 14 Sau 2012, 22:14

O plaukiančiais daugiau gaudot (DINAMITO)?
Dainius
 

Re: Boiliai

Standartinė ricardas70 » 15 Sau 2012, 10:31

Dainius rašė:O plaukiančiais daugiau gaudot (DINAMITO)?

Pagrinde plaukianciais, nes pas mus kur gaudom yra dumblo tai biski keliam.
Vartotojo avataras
ricardas70
Veteranas
 
Pranešimai: 2082
Užsiregistravo: 08 Rgp 2011, 21:36
Miestas: Pabrade

Re: Boiliai

Standartinė Padysninis » 15 Sau 2012, 15:55

norejau paklausti ar masaliniams boiliams kokia nors ytaka daro saltis. kai pirkau dinamito masalinius tai sake pardavejas kad nelaikyti saltyje..
Vartotojo avataras
Padysninis
Meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 21 Lie 2011, 10:04
Miestas: Vilnius

Re: Boiliai

Standartinė adziukas » 16 Sau 2012, 01:59

Padysninis rašė:norejau paklausti ar masaliniams boiliams kokia nors ytaka daro saltis. kai pirkau dinamito masalinius tai sake pardavejas kad nelaikyti saltyje..

Negaliu pasakyti ar bus kazkokia itaka, bet jei turi galimybe laikyk siltai, maza kas.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Masalai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių