Stovai

Šioje temoje diskutuosime apie stovus, signalizatorius, beždžionėles, tiksliau apie tai, kas nėra pirma būtinybė karpių žūkleje

Moderatorius: adziukas

Re: Stovai

Standartinė robke1972 » 28 Rgp 2013, 21:43

as naudoju spro "deploy" tripoda ir esu juo visai patenkintas.ryti tu man paaiskink,kuo tas stovas toks blogas.?
robke1972
Pabuvęs
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 13 Spa 2012, 19:08

Re: Stovai

Standartinė adziukas » 28 Rgp 2013, 22:12

Visiskai nesutinku Ryti su tavim. Spro stovai, bet tik tripodai tikrai verti savo pinigu. Uz kelis simtus geriau nerasi. Jei norisi kazko super stabilaus ir tvirto su keliais simtais neissiversi, reiks stukytes. Kaip ir visa kita iranga priklauso nuo lytinio reikalo. :-)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 01 Rgs 2013, 10:23

tai nesuprantu, atlieka jis savo funkcija ar ne. Ryti , tu parasyk kas ten su juo buvo negerai, kad nepatiko. Ar suluzo kas, ar kokie tvirtinimai nelaiko, ar kojos nesiskleidzia ? Kame ten beda ? Spro kaip gamintoju ir as nelabai tikiu, todel ir idomi kitu patirtis.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 10:40

geriau jau kuoliukai nei tas stovas
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė adziukas » 01 Rgs 2013, 10:57

karsis rašė:geriau jau kuoliukai nei tas stovas

Dariau argumentuok. Be jokių reklamų rašau, kad nei neturėčiau visų išpeikto Balzer stovo, kuris jau 5 metus mate belekokių žūklės sąlygų, įskaitant paskutinį tornado Baltarusijoje, tikrai isigyčiau Spro 4 tripodą, kainos ir kokybės santykis puikus.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė Ružik » 01 Rgs 2013, 10:58

Karsi,ar tu tureji spro stova?kiek zinau tu tureji balzer stova,uz kuri sumokeji 700lt ir sitas stovas,pasirodo kad luzta,krenta ir turi ne labai stabili konstrukcija.manau balzer stovas butu visai neblogas,ejgu kainotu iki 300lt(kaip kainoja dauguma SPRO stovu)Aisku ira geriasniu stovu negu SPRO,bet jiu santikis kaina/kokybe nera toks geras,kaip stovu SPRO.P.S geri koliukai kainojia irgi nemazei ir tikrei ne pigiau uz bet koki stovo SPRO,bet su koliukais negaliesi gauditi visur,o As pavizdziui,jau 3 sezonus naudojiu pati pigiausia ir paprasciausia stova SPRO ir dar nebuvo atvejiu kad reiketu koliuku!
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 10:59

paargumentus jus dzukas , kuris nupirko savo kolegai nauja Spro tripoda , po pirmos ar antros zvcejybos atsiklijavo kojos , berods suluzo , koju fiksatorius... nu pats jis parasys
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 11:03

jei reiketu rinktis man ar SPRO stovas aer kuoliukai rinkciaus kuoliukus ... Del balzerio as savo nuomone issakes man jis netinka , po 4 zukliu pardaviau , o vat Cygnetas - rimtas reikalas...
Taip kad vertetu pagalvot ar pirkt pigu stova ar rimtesnius kuoliukus ... ir ateietyje nedarant klaidu nusipirkt normalu patikima stova ...
Turejau ir as tripoda BEHR firmos , ten bent privalumas tas kad visos dalys bent jau metalines ne taip kaip SPRO ... jis irgi ekonominis ... ir tai uosviui daviau kojas tobulinti ir panasaiai ...
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Martukaz » 01 Rgs 2013, 11:07

Kol jus matuojates kieno stovas geresnis, as pasakysiu taip, naudoju kuoliukus, ir man laukineje baloje jie super. oops
Martukaz
Pabuvęs
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 20:01
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Ružik » 01 Rgs 2013, 11:10

nu ir ka daritum su koliukai ,kai reiketu gauditi nuo lepto?koliukai gerai,bet kartoju ,kad ne visur tinka,a su stovu galima gauditi praktiskai visur.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 11:11

kad nelabai man pakliuna gaudyti ant liepto ... o siaip galima smeigti salia liepto visada :)
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Martukaz » 01 Rgs 2013, 11:11

karsis rašė:kad nelabai man pakliuna gaudyti ant liepto ... o siaip galima smeigti salia liepto visada :)

(liux) (aplo) (aplo)
Martukaz
Pabuvęs
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 20:01
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Ružik » 01 Rgs 2013, 11:18

karsis rašė:kad nelabai man pakliuna gaudyti ant liepto ... o siaip galima smeigti salia liepto visada :)

nu ejgu tau ne pakliuna ,tai nereiskie kad ir kitiem ne paklius.Todel ir nereikia rekomendoti koliukus kaip geriausia ir universaliausia priemone.P.S.dauguma leptu ,kur neimanoma salia pastatiti koliuku,,arba imanoma bet visiskai ne patogu.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 11:19

olegai pasakyk kur tu gaudei siemet ant liepto :D ?
nu ok kiekvienas atsirinks kas kam geriau , kas kam blogiau
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė rytis » 01 Rgs 2013, 11:20

karsis rašė:geriau jau kuoliukai nei tas stovas

Tu visiskai teisus Dariau....ta stova jau 3kartus taise....luzta is kelmo tai virino,nelaiko koju ilginimo fiksatoriai....ir t.t.Turi atvaryt pas mane zvejot,tai nufotkinsiu ir idesiu....KAS NEZINOT TAI NEKOMENTUOKIT. --))-- Jau sau daviau zodi,kad niekam nieko nepirksiu ir nerekomenduosiu....svilykites nagus patys...As su SPRO tiek prisisvilinau,kad to sudo jau pilnas garazas....nei ismest,nei kam atiduot... oops
rytis
Meistras
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 13:39

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 11:23

Stipru :D
rytis rašė:
karsis rašė:geriau jau kuoliukai nei tas stovas

Tu visiskai teisus Dariau....ta stova jau 3kartus taise....luzta is kelmo tai virino,nelaiko koju ilginimo fiksatoriai....ir t.t.Turi atvaryt pas mane zvejot,tai nufotkinsiu ir idesiu....KAS NEZINOT TAI NEKOMENTUOKIT. --))-- Jau sau daviau zodi,kad niekam nieko nepirksiu ir nerekomenduosiu....svilykites nagus patys...As su SPRO tiek prisisvilinau,kad to sudo jau pilnas garazas....nei ismest,nei kam atiduot... oops
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė adziukas » 01 Rgs 2013, 11:25

Gal aš po laiminga žvaigžde gimęs, bet nei vienas turimas Spro daiktas nėra sulūžęs. oops
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 11:27

cia ne i tema Valdai pakomentuok Spro SPOD rites Juk turejai :) ir s turiu po keliu varzybu tarska visa ...
Juk pats sakiai man kad sudas ne rite (aplo) (aplo) (aplo) stovas pas tave ne spro ... apie kotus manau nieko blogo rytis nenorejo pasakyt...
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Aiki » 01 Rgs 2013, 11:28

rytis rašė:
karsis rašė:geriau jau kuoliukai nei tas stovas

Tu visiskai teisus Dariau....ta stova jau 3kartus taise....luzta is kelmo tai virino,nelaiko koju ilginimo fiksatoriai....ir t.t.Turi atvaryt pas mane zvejot,tai nufotkinsiu ir idesiu....KAS NEZINOT TAI NEKOMENTUOKIT. --))-- Jau sau daviau zodi,kad niekam nieko nepirksiu ir nerekomenduosiu....svilykites nagus patys...As su SPRO tiek prisisvilinau,kad to sudo jau pilnas garazas....nei ismest,nei kam atiduot... oops

Na sarasiuka SPRO prasyciau , jei tamstai tu daiktu nereikia tai gal mums padovanosi (r)
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Stovai

Standartinė adziukas » 01 Rgs 2013, 11:32

karsis rašė:cia ne i tema Valdai pakomentuok Spro SPOD rites Juk turejai :) ir s turiu po keliu varzybu tarska visa ...
Juk pats sakiai man kad sudas ne rite (aplo) (aplo) (aplo) stovas pas tave ne spro ... apie kotus manau nieko blogo rytis nenorejo pasakyt...

Dariukai, aš rašiau, kad nesulūžo. Spodinė Spro ritė man netiko, nes trumpa rankenėlė, ir lečiau vynioja nei daiwa. Jei prieš tai nebūčiau turėjas Daiwos, gal tokios nuomonės nebūčiau susidaręs. Prie gerų daiktų priprantama. :-)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 11:34

o pas mane visa Traska jau .... ir si sezona jei atlakys bus labai liuks ... galesiu pafilmuoti garsus kada kokius skleidzia ... vandeny nebuvo , saugota , nukritus nebuvo ... Aiki kai valdas parsius man daiwa spod rite pazadu spro Spod rite padovanoti , su dezute netgi (aplo) (aplo) (aplo)
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 01 Rgs 2013, 11:38

Ta ir norejau isgirsti, jei is vieno pasisakymo (is praktikos) , vienas neigiamas, tai didele tikimybe kad spro stovas problemine preke.
Dar klausima turiu, o kas laiko atzvilgiu greiciau sumontuojamas, ar tripodas, ar paprasti stovai. Gal yra koks variantas greito surinkimo, turiu galimybe greitai zvejybai ryte pries darba, tai man aktualu greitas surinkimas, ar cia geriau uz kuoliukus nieko nesugalvosi ? Jei is stovu, greitai surenkama gal galetumet parekomenduoti.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė rytis » 01 Rgs 2013, 11:45

Aiki rašė:
rytis rašė:
karsis rašė:geriau jau kuoliukai nei tas stovas

Tu visiskai teisus Dariau....ta stova jau 3kartus taise....luzta is kelmo tai virino,nelaiko koju ilginimo fiksatoriai....ir t.t.Turi atvaryt pas mane zvejot,tai nufotkinsiu ir idesiu....KAS NEZINOT TAI NEKOMENTUOKIT. --))-- Jau sau daviau zodi,kad niekam nieko nepirksiu ir nerekomenduosiu....svilykites nagus patys...As su SPRO tiek prisisvilinau,kad to sudo jau pilnas garazas....nei ismest,nei kam atiduot... oops

Na sarasiuka SPRO prasyciau , jei tamstai tu daiktu nereikia tai gal mums padovanosi (r)

Tikrai nedovanosiu,nes geda toki suda dovanot...o jei nori saraso tai prasau......gultas( issigulejo jau neina sutempt),miegmaisi uz 100lt pasieme Darius as jam jo nesiuliau(liepos men susaldavau) draugo gultui ir miegmaisiui tas pats.....nupirkau draugui signalizatorius(neperduoda signalo i peidzeri) jau ju ner nes sake kad supresavo su presu....nupirko delkim ir pamirso beda....IR T.T IR PAN :D :D (i)
rytis
Meistras
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 13:39

Re: Stovai

Standartinė Aiki » 01 Rgs 2013, 11:53

rytis rašė:[
Tikrai nedovanosiu,nes geda toki suda dovanot...o jei nori saraso tai prasau......gultas( issigulejo jau neina sutempt),miegmaisi uz 100lt pasieme Darius as jam jo nesiuliau(liepos men susaldavau) draugo gultui ir miegmaisiui tas pats.....nupirkau draugui signalizatorius(neperduoda signalo i peidzeri) jau ju ner nes sake kad supresavo, su presu....nupirko delkim ir pamirso beda....IR T.T IR PAN :D :D (i)

Gal sakau ir mata SPRO kur per varžybas laimejote atiduodi, juk pagal tave viskas kas yra SPRO yra kakutis (h) , su mielu noru ji priglausciau (uuk)
Vartotojo avataras
Aiki
Pabuvęs
 
Pranešimai: 483
Užsiregistravo: 18 Rgp 2011, 20:10

Re: Stovai

Standartinė Ružik » 01 Rgs 2013, 12:04

apstraktus postas,trolingas.Konkreciau-koks gultas(kodas,nuoroda)koks miegmaisis(kodas,nuoroda),kokie signalizatoriai(kodas,nuroda),a to buna taip kad paskui paaiskes kad sitie daiktai buvo visai ne SPRO,arba ira toks netinkamas naudojamas,kaip mano pazistamas,miega(aisku ir ne tik miega) dviese,kartu su zmona ant spro gulto ir sako kad biski issitempe.Arba skambina zmogus ir sako sudas tas jusu stovas,suluzo,a paskuj paaiskejio kad tas zmogus girtas nukrito ant stovo ir jie kartu (su stovu)nukrito i vandeni nuo lepto,gerai kad nenuskendo,tokiu pavizdziu(netinkamo naudojamo)turiu pilna.Tai daiktai blogi,ar naudotojai netinkami?
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Stovas ir kitka kas padeda karpininkui

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių