Stovai

Šioje temoje diskutuosime apie stovus, signalizatorius, beždžionėles, tiksliau apie tai, kas nėra pirma būtinybė karpių žūkleje

Moderatorius: adziukas

Re: Stovai

Standartinė poxass » 06 Kov 2016, 11:43

turiu kuoliukus, nepatinka jie man, norejosi kazko panasaus, stovo irgi nenoriu kad meskeres kruvoj visos butu
poxass
Pabuvęs
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 01 Spa 2015, 22:37

Re: Stovai

Standartinė edgarpiecia » 06 Kov 2016, 16:13

Galima ir ragatkes pasistatyti irgi gerai :D :D :D :{
edgarpiecia
Pabuvęs
 
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: 19 Sau 2015, 00:07
Miestas: vilnius

Re: Stovai

Standartinė Bambizas » 06 Kov 2016, 18:41

poxass rašė:turiu kuoliukus, nepatinka jie man, norejosi kazko panasaus, stovo irgi nenoriu kad meskeres kruvoj visos butu

A kuom kuoliukai blogai? Naudoju pats kuoliukus, ir kad ir kaip keistai skambės - stovo man visiškai nereikia... rukk
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: Stovai

Standartinė Ružik » 06 Kov 2016, 19:44

stovas zud but reikalingas ejgu zvejoji nuo tiltelio,arba nuo betonines prekranties,visem kitem atvejam uztenka ir koliukus.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė Bambizas » 06 Kov 2016, 19:49

Ružik rašė:stovas zud but reikalingas ejgu zvejoji nuo tiltelio,arba nuo betonines prekranties,visem kitem atvejam uztenka ir koliukus.

Niekada nesupratau žvejybos ant betonkės :%-} -uzp-
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: Stovai

Standartinė Vidule » 06 Kov 2016, 22:47

[quote="Artrox"]Geresnis kol kas nepagamintas :)))
http://www.meccanicavadese.it/page.aspx ... +Evolution
Kažkaip kainos nepastebėjau šito erdvėlaivio?
Vidule
Pabuvęs
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 17 Bal 2014, 09:51

Re: Stovai

Standartinė adziukas » 06 Kov 2016, 22:52

Vidule rašė:
Artrox rašė:Geresnis kol kas nepagamintas :)))
http://www.meccanicavadese.it/page.aspx ... +Evolution
Kažkaip kainos nepastebėjau šito erdvėlaivio?

Tai tau pasiseke, geriau nestebek. :D
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė Grikinis » 17 Kov 2016, 21:16

Sveiki,

kaip manote, už panašią kainą yra geresnis pasirinkimas?

https://www.tackleuk.co.uk/Shop/CarpFis ... od-Pod.htm
https://www.youtube.com/watch?v=KPrVoUeZpYw
Grikinis
Naujokas
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 23 Rgs 2015, 11:40

Re: Stovai

Standartinė adziukas » 17 Kov 2016, 21:25

Grikinis rašė:Sveiki,

kaip manote, už panašią kainą yra geresnis pasirinkimas?

https://www.tackleuk.co.uk/Shop/CarpFis ... od-Pod.htm
https://www.youtube.com/watch?v=KPrVoUeZpYw

Kartais tikrai sunku suprasti Jusu vyrai mastyma. Sorry, bet kam jis tau toks reikalingas isviso?
Puikiai suvokiu, kad neveza kisene brangesniam, tokiu atveju jau geriau paprasti kuoliukai po 2€, bent ne sitas angliskas variantas, kuris tinka tik ant ideliai lygaus pavirsiaus.
Kuoliukus galesi pritaikyti ir kitom zvejybom, bent naudos bus.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė Grikinis » 17 Kov 2016, 22:10

Kuoliukų pas mane gyvas velnias, draugas turi cygnet grand sniper, nematau aš už ką ten tiek mokėti :) Man nepatinka žvejoti kažkur brūzgynuose ar įlindus į vandenį, ten kur žvejoju aš - lygu ir gražu :) Aš gal kažko nesuprantu, juk to stovo kojelės reguliuojasi, aukštis taip pat (na iki tam tikro kampo, nes nesisuka pats buzzbaras), taip pat jį galima smeigti ir į žemę kaip kuoliukus, nors ir stori, bet gal kaip nors :)

Tiesą sakant panašaus atsakymo ir tikėjausi, kiekvienas savo srities/hobio profesionalas atsakytų panašiame stiliuje. Turbūt pažiūrėjęs į tavo automobilio padangas aš pasakyčiau: "Bliamba, kodėl jūs perkat visokius Nankangus kai yra Continental".

Peace :)
Grikinis
Naujokas
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 23 Rgs 2015, 11:40

Re: Stovai

Standartinė warrior » 17 Kov 2016, 22:24

Grikinis rašė:Kuoliukų pas mane gyvas velnias, draugas turi cygnet grand sniper, nematau aš už ką ten tiek mokėti :) Man nepatinka žvejoti kažkur brūzgynuose ar įlindus į vandenį, ten kur žvejoju aš - lygu ir gražu :) Aš gal kažko nesuprantu, juk to stovo kojelės reguliuojasi, aukštis taip pat (na iki tam tikro kampo, nes nesisuka pats buzzbaras), taip pat jį galima smeigti ir į žemę kaip kuoliukus, nors ir stori, bet gal kaip nors :)

Tiesą sakant panašaus atsakymo ir tikėjausi, kiekvienas savo srities/hobio profesionalas atsakytų panašiame stiliuje. Turbūt pažiūrėjęs į tavo automobilio padangas aš pasakyčiau: "Bliamba, kodėl jūs perkat visokius Nankangus kai yra Continental".

Peace :)


Nesuprantu kam aplamai toks stovas reikalingas, zmones juokint :D Tavo draugo stovas nors atlieka savo darba.
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Stovai

Standartinė adziukas » 17 Kov 2016, 22:24

Grikinis rašė:Kuoliukų pas mane gyvas velnias, draugas turi cygnet grand sniper, nematau aš už ką ten tiek mokėti :) Man nepatinka žvejoti kažkur brūzgynuose ar įlindus į vandenį, ten kur žvejoju aš - lygu ir gražu :) Aš gal kažko nesuprantu, juk to stovo kojelės reguliuojasi, aukštis taip pat (na iki tam tikro kampo, nes nesisuka pats buzzbaras), taip pat jį galima smeigti ir į žemę kaip kuoliukus, nors ir stori, bet gal kaip nors :)

Tiesą sakant panašaus atsakymo ir tikėjausi, kiekvienas savo srities/hobio profesionalas atsakytų panašiame stiliuje. Turbūt pažiūrėjęs į tavo automobilio padangas aš pasakyčiau: "Bliamba, kodėl jūs perkat visokius Nankangus kai yra Continental".

Peace :)

Nemanau, kad pacio hobis yra padangos, tai greiciau saugumo sumetimui. Na nebent pats lenktyninkas, tada jau tai hobis ir viskas suprantama. O stovas, kaip ir daug kitu priedu, suteikianciu konforta zukleje. Man asmeniskai jis turi tikti bet kokioje pakranteje, ar vandenyje, nes pasitaiko visko, pasikviecia draugas i savo ezeriuka, o ten nera lygios pieveles, ar reik meskeres iskelti 60 laipniu kampu per zoles. Rimciau zuklaujant pasitaiko ivairiu extrymu, o jiem norisi buti pasiruosus. rukk
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė Grikinis » 17 Kov 2016, 22:35

warrior rašė:
Grikinis rašė:Kuoliukų pas mane gyvas velnias, draugas turi cygnet grand sniper, nematau aš už ką ten tiek mokėti :) Man nepatinka žvejoti kažkur brūzgynuose ar įlindus į vandenį, ten kur žvejoju aš - lygu ir gražu :) Aš gal kažko nesuprantu, juk to stovo kojelės reguliuojasi, aukštis taip pat (na iki tam tikro kampo, nes nesisuka pats buzzbaras), taip pat jį galima smeigti ir į žemę kaip kuoliukus, nors ir stori, bet gal kaip nors :)

Tiesą sakant panašaus atsakymo ir tikėjausi, kiekvienas savo srities/hobio profesionalas atsakytų panašiame stiliuje. Turbūt pažiūrėjęs į tavo automobilio padangas aš pasakyčiau: "Bliamba, kodėl jūs perkat visokius Nankangus kai yra Continental".

Peace :)


Nesuprantu kam aplamai toks stovas reikalingas, zmones juokint :D Tavo draugo stovas nors atlieka savo darba.




Tau dažnai daiktai sukelia juoką? Ar aš atėjęs pas tave į namus ir pamatęs, jog pas tave kompas ne iMac 27'' imčiau juoktis? Jeigu to stovo kaina būtų 130EUR, manau giedotum kitaip :)
Grikinis
Naujokas
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 23 Rgs 2015, 11:40

Re: Stovai

Standartinė warrior » 17 Kov 2016, 22:55

Kam tau tas stovas reikalingas tu man gali pasakyti rimtai? :D
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Stovai

Standartinė Grikinis » 17 Kov 2016, 23:01

warrior rašė:Kam tau tas stovas reikalingas tu man gali pasakyti rimtai? :D


Ruošiuosi į karpių gaudymo pasaulio čempionatą, tai sakau būt neblogai turėt kur meškeres pastatyti.
Grikinis
Naujokas
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 23 Rgs 2015, 11:40

Re: Stovai

Standartinė warrior » 17 Kov 2016, 23:06

Grikinis rašė:
warrior rašė:Kam tau tas stovas reikalingas tu man gali pasakyti rimtai? :D


Ruošiuosi į karpių gaudymo pasaulio čempionatą, tai sakau būt neblogai turėt kur meškeres pastatyti.

Patinka stovas tai ir pirk, maziau klausinekit nesamoniu :D nebent namuose nuobodu, cia jau kitas reikalas.
P.S. I Pasaulio cempionata su tokiais zaisliniais stovais neileidzia :D
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Stovai

Standartinė Dzūkas1981 » 17 Kov 2016, 23:13

Nusiramink, grikini ;) As visa sia tema perskaiciau apie stovus ir nuomones aiskios nesusidariau. Pats dabar ieskausi stovo meskerems, bet kol kas rezultato nera. Pro sali vaziuodamas stoju kiekvienoj zvejybos prekiu parduotuvej, kad galeciau gyvai pasiziureti, paciupineti - tokiu budu, tikiuosi, rasiu toki, kuris man tiks.
Laiko iki sezono dar yra ;)
Dauguma sio forumo dalyviu, tikiu, tikrai yra rimtesni zvejai nei as, todel investuoja i iranga didesnius pinigus, nei kad zvejai megejai. As asmeniskai stovui nusiteikes skirti iki 100€ ir galvoju, kad tokiu pinigu turetu uztekti mano poreikiams.
Kas liecia tavo parodyta stova, galvoju, kad jis kiek per trumpas - t.y. per mazas atstumas gausis tarp signalizatoriais ir priesingo kuoliuko, ant kurio guldysi meskeres koto gala (savokom zvejybinem nevarijuoju, bet tikuosi supratai). Tuoj isijungsiu kompa - parodysiu apie ka mazdaug pats galvoju/ko +/- noreciau ;)
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Stovai

Standartinė vofka » 17 Kov 2016, 23:22

Ko jus cia nesutariat? Karpiu zukle tikrai ne is pigiuju.. galiu pasakyt savo nuomone pradejau taip paciai kaip ir dauguma naujoku cia.. ziurejau ieskojau kas pigiau ir paprasciau bet su laiku supratau kad cia sitam reikale nera kur sutaupyt. Geri irankiai patikimi kainuoja tikrai ne 30 euru pvz kaip uz stova. Pirkau visokius sudus o dabar jau pradedu suprast kas kokybiska ir kas ne. Geriau pataupyt pasidet papildoma eura ir nusipirkt tikrai gera patikima daikta. Ne vienas cia jau yra sakes kad jei jau pirkt tai jau pirkt iskarto patikima ir gera iranku. Kita vertus ne visiem prilimpa tas karpiavimas o paskui su irankiais problema kur perleisti juos pliusas tas kad geri irankiai visada tures savo kaina galima bus parduodi smarkiai nenuvertejus o jau su prastos klases irankiu perleisti teks pusvelciui. Isvada tokia kad kiekvienas renkasi pagal savo kisesne ir tas stovas tikrai atliktu savo paskirti. Kiekvienam savo kaip sakoma.
vofka
Pradedantysis
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 28 Lap 2013, 22:29

Re: Stovai

Standartinė adziukas » 17 Kov 2016, 23:25

As paantrinsiu Vofkai. Siulyciau netgi pirkti deveta daigta, nes jis jau nuo naujo nuvertejo ir toliau labai mazai kaina kris.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė warrior » 17 Kov 2016, 23:29

adziukas rašė:As paantrinsiu Vofkai. Siulyciau netgi pirkti deveta daigta, nes jis jau nuo naujo nuvertejo ir toliau labai mazai kaina kris.

Pas Ruzika per metus rites neikiek nenuvertejo :D
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Stovai

Standartinė Dzūkas1981 » 17 Kov 2016, 23:40

Nesiginciju, kad rimta karpine zukle yra brangus malonumas - manau, tam visi pritars :)
Taciau si tema apie stovus, todel man kyla toks klausimas - ar karpinis stovas ir tas stovas, kuri as naudociau zvejojant paprastomis dugninemis maskeremis (feederiais), turetu kazkokiu skirtumu? Turiu omeny, kad karpinis stovas netinka feederiams, arba "feederiu" stovas (nera, aisku, tokiu) :D netinka karpinems meskerems.
P.S. Tikiuosi aiskiai paklausiau (h[)
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Stovai

Standartinė Dzūkas1981 » 17 Kov 2016, 23:47

Beje, as nusiziurejes konkreciai si stova (gaila tik, kad isparduoti jie) http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kar ... trat-3-pod
Ka manote?
Nezinau kokius net reikalvimus stovui pateikti :D
Kad nebutu visai jau zaislinis, pakankamai aukstai issiskleistu reguliuojamos kojos (metras bent butu gerai), reguliuotusi stovo ilgis, labiau kazkodel imponuoja keturkojai stovai nei tripodai.
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Stovai

Standartinė warrior » 18 Kov 2016, 00:06

Dzūkas1981 rašė:Beje, as nusiziurejes konkreciai si stova (gaila tik, kad isparduoti jie) http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kar ... trat-3-pod
Ka manote?
Nezinau kokius net reikalvimus stovui pateikti :D
Kad nebutu visai jau zaislinis, pakankamai aukstai issiskleistu reguliuojamos kojos (metras bent butu gerai), reguliuotusi stovo ilgis, labiau kazkodel imponuoja keturkojai stovai nei tripodai.


Patinka pirk ne zmona renkiesi. Nepatiks po poros metu pamirsi kiek mokejai ir ramia sazine uz puse kainos parduosi. Geri tripodai baisiai daug kainuoja.
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Stovai

Standartinė ZeBigOne » 18 Kov 2016, 09:40

Grikinis rašė:Sveiki,

kaip manote, už panašią kainą yra geresnis pasirinkimas?

https://www.tackleuk.co.uk/Shop/CarpFis ... od-Pod.htm
https://www.youtube.com/watch?v=KPrVoUeZpYw

Manau uz savo kaina geras stovas, as jau 6 metai naudoju fox stalker, jis ne kazka didesnis uz sita.
Lygaus pavirsiaus jam nereikia, kojos reguliuojasi. Kur reikia iskelti aukstai kotus , naudoju kuoliukus. Cia su tais patarimais pas mus labai sudetinga, visi labai koncervatyvus, vengia to ka moko anglai, bet vistiek ziuri i ta puse :-D
Vartotojo avataras
ZeBigOne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: 30 Bal 2013, 15:46

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 18 Kov 2016, 09:51

Aš dar vis svajoju apie tvirtą kokybišką trikojį, , man tokie mieli širdžiai trikojai stovai, kad negaliu. Gaila tik kad visi iki 150 eu. pigiai daromi ir greit išklera kasnors.
O cygnet ir panašus geri stovai yra geri, bet dėl savo gremėzdiškumo ir dėl to didesnio svorio, atbaido nors tu ką.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

AnkstesnisKitas

Grįžti į Stovas ir kitka kas padeda karpininkui

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių