Stovai

Šioje temoje diskutuosime apie stovus, signalizatorius, beždžionėles, tiksliau apie tai, kas nėra pirma būtinybė karpių žūkleje

Moderatorius: adziukas

Re: Stovai

Standartinė adziukas » 01 Rgs 2013, 12:12

Kas tau kokius kodus Olegai rasys. Pas mane kede Spro, jai jau 6 metai, mane laike,kai as sveriau 230kg ir po siai dienai laiko. Miegmaisis Spro, metu panasiai, miegu jame prie - 12 palatkeje gaudydamas stintas. Keletas tasiu po n metu, jokiu bedu. Signalizatoriai atitarnavo 2 metus, gal ir dar kazkam tarnauja. Begales smulkmenu sistemoms, markeriai ir t.t. Turbut tikrai laiminga zvaigzde mane lydi.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė motomoto » 01 Rgs 2013, 12:28

cia man atrodo viskas priklauso, nuo to kaip zmogus naudoja, yra preke kuri patinka ir kuri nepatinka, bet luzta taip pat ir spro signalizatoriai ir delkim jei ant ju plytas metysi nesvarbu kokia firma. O del stovu tai, atejo stipri sezono antra puse, (siandien jau ruduo) manau jau galeciau pasakyti kazka apie balzer stova. Taigi per puse sezono jis man apsiverte 4-5 kartus, nezinau ar as jo nemoku pastatyti ar jis toks yra, bet jei reikia stova pastatyti labai dideliu ziniu tai jis ne man, toliau koju fiksavimas isvis niekam tikes kol pagauni, kad kojos butu vienodos padeties tai puse val praeina, na pas mane ju fiksatoriai kitokie nei pas jus senuose stovuose. Jei padedi viena krastine meskere jis netik pakrypsta i viena puse, bet ir persisuka pagrindinis korpusas. Taigi jo kaina apie 200euru manau toli grazu per didele... taigi ivertinciau gal kokiu 6 is desimties. Atsiprasau visu tu kuriems jis patinka, tai tik mano nuomone...
motomoto
Pradedantysis
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 11 Bal 2013, 20:11

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 01 Rgs 2013, 12:32

Is sono labai gerai matosi , galima praversti visa foruma, ka as ir padariau, deja deja geri atsiliepimai tik suinteresuotos puses, faktiskai is dvieju zmoniu. Is kitu forumo dalyviu arba tyla, arba neigiami. Kitaip sakant labiau loterija, nei tikrai zinojimas kad preke bus atitinkanti kaina. Palauksim, gal dar bus ir is nesuinteresuotu dalyviu teigiamu pasisakymu apie spro stovus :-)
Paskutinį kartą redagavo Šarūnass 01 Rgs 2013, 12:33. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 12:32

Miegamaisis Spro Strategy Comfort , galesiu rudeni padovanoti kam nors :) su juo tiksliai salta buna ... (tase suplysus miegmaisio)
Del signalizatoriu tai visiskas sudas bent jau tie senieji ... ne vienas i siuksliu deze ismete
SPRO SPOD rite visiska gavno .... buvau nuneses meistriukui , atsisuko , paziurejo ir pasake JO..... neremontuosiu , si sezona turetu atlaikyt... toliau vieta siuksliu dezeje
adziukas rašė:Kas tau kokius kodus Olegai rasys. Pas mane kede Spro, jai jau 6 metai, mane laike,kai as sveriau 230kg ir po siai dienai laiko. Miegmaisis Spro, metu panasiai, miegu jame prie - 12 palatkeje gaudydamas stintas. Keletas tasiu po n metu, jokiu bedu. Signalizatoriai atitarnavo 2 metus, gal ir dar kazkam tarnauja. Begales smulkmenu sistemoms, markeriai ir t.t. Turbut tikrai laiminga zvaigzde mane lydi.
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 01 Rgs 2013, 12:42

karsis rašė:Miegamaisis Spro Strategy Comfort , galesiu rudeni padovanoti kam nors :) su juo tiksliai salta buna ... (tase suplysus miegmaisio)
Del signalizatoriu tai visiskas sudas bent jau tie senieji ... ne vienas i siuksliu deze ismete
SPRO SPOD rite visiska gavno .... buvau nuneses meistriukui , atsisuko , paziurejo ir pasake JO..... neremontuosiu , si sezona turetu atlaikyt... toliau vieta siuksliu dezeje
adziukas rašė:Kas tau kokius kodus Olegai rasys. Pas mane kede Spro, jai jau 6 metai, mane laike,kai as sveriau 230kg ir po siai dienai laiko. Miegmaisis Spro, metu panasiai, miegu jame prie - 12 palatkeje gaudydamas stintas. Keletas tasiu po n metu, jokiu bedu. Signalizatoriai atitarnavo 2 metus, gal ir dar kazkam tarnauja. Begales smulkmenu sistemoms, markeriai ir t.t. Turbut tikrai laiminga zvaigzde mane lydi.

Del riciu miegmaisiu ir kitu dalyku suprantu, viskas imanoma. Bet man keista kaip signalizatoriai ant tiek gavno. Turejau 5 ivairius signalizokus, iki 40 lt . vnt kaino. Kad ir kokie gavno jie butu, nei vienas per 4-5 metus nesugedo. Ir per lietus nei vieno neuzpyle. O cia tik ir girdziu visokius blogus pasisakymus, apie signalkes 10 kart brangesnes. Man keista kad taip jau genda jie, na nebent kad juose dar siustuvas (imtuvas) paplidomai imontuoti :V
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 12:43

nu tau jis bus geras jei peidzeris nereikalingas ... nes ten bedos su peidzeriais plius bijo lietaus
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Ružik » 01 Rgs 2013, 12:59

karsis rašė:Miegamaisis Spro Strategy Comfort , galesiu rudeni padovanoti kam nors :) su juo tiksliai salta buna ... (tase suplysus miegmaisio)
Del signalizatoriu tai visiskas sudas bent jau tie senieji ... ne vienas i siuksliu deze ismete
SPRO SPOD rite visiska gavno .... buvau nuneses meistriukui , atsisuko , paziurejo ir pasake JO..... neremontuosiu , si sezona turetu atlaikyt... toliau vieta siuksliu dezeje
adziukas rašė:Kas tau kokius kodus Olegai rasys. Pas mane kede Spro, jai jau 6 metai, mane laike,kai as sveriau 230kg ir po siai dienai laiko. Miegmaisis Spro, metu panasiai, miegu jame prie - 12 palatkeje gaudydamas stintas. Keletas tasiu po n metu, jokiu bedu. Signalizatoriai atitarnavo 2 metus, gal ir dar kazkam tarnauja. Begales smulkmenu sistemoms, markeriai ir t.t. Turbut tikrai laiminga zvaigzde mane lydi.

naudojau toki miegmaisi,viskas su jio gerai,jis nera pats silciausis,bet ir zmoniu ivairiu buna,Zbyniai pavizdziui ir visai be miegmaiso ne salta.Dar karta kartojiu,kokie signalizatoriai?itariu kad tu jokiu spro signalkiu ne naudojai,a sprendi is Generolo padaritos nuotraukas .Atsakau-tie zmones niemoka tinkamai naudoti,kad signalkes ne bijo vandens tai faktas,a jie zdejio butelius del viso kuo.Ka ten darei su rite nezinau,reiketu paziureti,itariu kad viskas bus gerai i rite dar tarnaus ilgei,nors ir su garsu.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė Martukaz » 01 Rgs 2013, 13:01

Pypai kaka visiska, kede mane laiko ir ji man lb patinka, gultas didysis ir nieko visai :)
Martukaz
Pabuvęs
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 20:01
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė rytis » 01 Rgs 2013, 13:02

Aiki rašė:
rytis rašė:[
Tikrai nedovanosiu,nes geda toki suda dovanot...o jei nori saraso tai prasau......gultas( issigulejo jau neina sutempt),miegmaisi uz 100lt pasieme Darius as jam jo nesiuliau(liepos men susaldavau) draugo gultui ir miegmaisiui tas pats.....nupirkau draugui signalizatorius(neperduoda signalo i peidzeri) jau ju ner nes sake kad supresavo, su presu....nupirko delkim ir pamirso beda....IR T.T IR PAN :D :D (i)

Gal sakau ir mata SPRO kur per varžybas laimejote atiduodi, juk pagal tave viskas kas yra SPRO yra kakutis (h) , su mielu noru ji priglausciau (uuk)

Ateidamas pas mus atsinesk viskio bonka ir galesi nestis..... :D RUZIKAI buk zmogus PATYLEK. box ...as tikrai rasau tiesa....zmogus paklause tai ir atsakiau....neturiu jokio reikalo meluot kap jus man kadaise visi melavot.... --))-- niekam neatstovauju ir jokia prekyba neuzsiimu....
rytis
Meistras
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 22 Rgp 2011, 13:39

Re: Stovai

Standartinė Ružik » 01 Rgs 2013, 13:13

Martukaz rašė:Pypai kaka visiska, kede mane laiko ir ji man lb patinka, gultas didysis ir nieko visai :)

ne sakau kad pypai akujeni,bet uz tokia kaina(iki 300lt)vistek nieko geriasnio nematit.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 13:21

uz sundridge G1 sumokejom naujus 3+1 69 svarus ... manau tikrai geresni nei spro ir kaina tokia pati netgi mazesne
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Ružik » 01 Rgs 2013, 13:24

Ant LT sandridgu nera,reikia siusti,atistos iki 400lt(maziausiai),dabar kainoja 80 svaru ir dar ne visur yra.
Paskutinį kartą redagavo Ružik 01 Rgs 2013, 13:26. Iš viso redaguota 1 kartą.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 13:26

as sakau parsiunciau uz 69 svarus Tomui , si pavasary (nikas entuziastas) siuntimas pats kainavo 25 lt skaiciuok olegai skaiciuok (aplo) (aplo) (aplo)
pastave ir JRC conect 360 kabliai po 25 lt gaunasi ir anglijoj pagal tave ju nera :D
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 01 Rgs 2013, 13:29

Ružik rašė:Ant LT sandridgu nera,reikia siusti,atistos iki 400lt(maziausiai),dabar kainoja 80 svaru ir dar ne visur yra.


Siaip tai siais laikais tai visai ne esme, ar man siustis is anglijos, ar is kokio Kauno, vistiek nuejes i maksima nerasi , nei spro , nei daiwa nei bet kokiu kitokiu
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė Ružik » 01 Rgs 2013, 13:34

karsis rašė:as sakau parsiunciau uz 69 svarus Tomui , si pavasary (nikas entuziastas) siuntimas pats kainavo 25 lt skaiciuok olegai skaiciuok (aplo) (aplo) (aplo)
pastave ir JRC conect 360 kabliai po 25 lt gaunasi ir anglijoj pagal tave ju nera :D

cia au pasiseke,viena karta,ejgu kas nors va dabar skubiai noretu gauti ta g1,tai tikrei neiseitu pigiau,ej dar isvis gautu,ne taip ir lengva zinok,bandem pirkti,dazniausia raso atsiprasom,sio momentu neturime(ejgu pigiai radai),del kabliuku tai tas pats,n.6(pats geriausis ir tinkamiausis) yra tik vienoj vietoj(greiciausia kad jau ir nera)ir kainoja ligiai 5 svarai,tai matematika lengva.ir dar norejau visem parasiti,jus matot kad internete yra ir uz tokia kaina,ne galvokit kad ir i LT lengvai galima atsiusti ir iseis pigiai,nieko panasaus,ejgu pigiai tai tikriausiai kad nera tos prekes arba reikes laukti 3 menesius(mazausiai),tai kas nori pabanditi,nepatariu,nera taip lengva,kaip raso Karsis.Zimei geriau pirkti Lietovoj.
Paskutinį kartą redagavo Ružik 01 Rgs 2013, 13:41. Iš viso redaguota 2 kartus.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė motomoto » 01 Rgs 2013, 13:37

pas mane sundridge singalizatoriai mokejau 100 svaru 4+1.
motomoto
Pradedantysis
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 11 Bal 2013, 20:11

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 15:31

Kita savaite bus pas mane rankose 10 pakeliu JRC connect 360 4 nr. ir tiek pat 6 Nr. kreipkites kaina 19 lt 17 cnt
Kreipkites jei kam reik nieko neuzdirbineju... kabliukus galima pasiimt bus ir vilniui ir kaune


Ružik rašė:
karsis rašė:as sakau parsiunciau uz 69 svarus Tomui , si pavasary (nikas entuziastas) siuntimas pats kainavo 25 lt skaiciuok olegai skaiciuok (aplo) (aplo) (aplo)
pastave ir JRC conect 360 kabliai po 25 lt gaunasi ir anglijoj pagal tave ju nera :D

cia au pasiseke,viena karta,ejgu kas nors va dabar skubiai noretu gauti ta g1,tai tikrei neiseitu pigiau,ej dar isvis gautu,ne taip ir lengva zinok,bandem pirkti,dazniausia raso atsiprasom,sio momentu neturime(ejgu pigiai radai),del kabliuku tai tas pats,n.6(pats geriausis ir tinkamiausis) yra tik vienoj vietoj(greiciausia kad jau ir nera)ir kainoja ligiai 5 svarai,tai matematika lengva.ir dar norejau visem parasiti,jus matot kad internete yra ir uz tokia kaina,ne galvokit kad ir i LT lengvai galima atsiusti ir iseis pigiai,nieko panasaus,ejgu pigiai tai tikriausiai kad nera tos prekes arba reikes laukti 3 menesius(mazausiai),tai kas nori pabanditi,nepatariu,nera taip lengva,kaip raso Karsis.Zimei geriau pirkti Lietovoj.
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Ružik » 01 Rgs 2013, 19:50

[quote="karsis"]Kita savaite bus pas mane rankose 10 pakeliu JRC connect 360 4 nr. ir tiek pat 6 Nr. kreipkites kaina 19 lt 17 cnt
Kreipkites jei kam reik nieko neuzdirbineju... kabliukus galima pasiimt bus ir vilniui ir kaune


nu tai kada turesi,tada ir rasik,a dabar dar per anksti,net taip buna kad ebay duoda nupirkti,a paskui paraso kad sorry, nera ir nebus .
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 20:08

olegai tau foto idesiu vel asmeniskai :) nes jie anglijoj pas zmogu rankose , ir gal jau net issiusti
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 01 Rgs 2013, 20:15

koks cia skirtumas, po kiek ten kokie kabliukai. Svarbiau tas tripodas spro , kolkas dauguma pasisakymu kad nevertas nes luzta detales. O yra kokiu stovu iki 500 lt. nesvarbu kokio tipo su nezultanciom detalem ?
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė karsis » 01 Rgs 2013, 20:19

ieskok deveto ... arba dasidek dar 350 ir jamk si : http://www.gars-carpfishing.lt/catalog/ ... cts_id=213
jei uztenka trumpu koju jamk si 650 lt http://www.gars-carpfishing.lt/catalog/ ... cts_id=212
bet ateiti vistiek turei dasipirkt ilgas kojas
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 30 Rgs 2013, 16:03

Gal kamnors teko susidurti su sitais kuoliukais-stovu http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kuo ... -h-bar-set

Mastau kazka panasaus isigyt, tik truputi neramina kad pagamintas is aliuminio, kazkaip noretusi kazko is nerudijancio plieno. Aisku kaina turbut nerzaveikino butu gerokai didesne, bet kazkaip ir nerandu kazkokio panasaus gaminio pardaimui, kad tiek kuoliukai , tiek buzbarai butu is nerzaveikos . Ar nereikia parintis del aliuminio ?
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė Laimis » 30 Rgs 2013, 17:04

Kazkokia kreiva nuoroda.
Svarbiausia nebijot!!!
Vartotojo avataras
Laimis
Veteranas
 
Pranešimai: 1698
Užsiregistravo: 23 Bir 2011, 10:00

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 30 Rgs 2013, 17:07

Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė Modis » 02 Spa 2013, 19:23

Pasidairyk Solar produkcijos tikrai bus is nerudijancio plieno, tik beda kad ant LT nera :V
Modis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 19 Spa 2011, 19:28

AnkstesnisKitas

Grįžti į Stovas ir kitka kas padeda karpininkui

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias