Stovai

Šioje temoje diskutuosime apie stovus, signalizatorius, beždžionėles, tiksliau apie tai, kas nėra pirma būtinybė karpių žūkleje

Moderatorius: adziukas

Re: Stovai

Standartinė Dzūkas1981 » 18 Kov 2016, 10:27

Šarūnass rašė:Aš dar vis svajoju apie tvirtą kokybišką trikojį, , man tokie mieli širdžiai trikojai stovai, kad negaliu. Gaila tik kad visi iki 150 eu. pigiai daromi ir greit išklera kasnors.
O cygnet ir panašus geri stovai yra geri, bet dėl savo gremėzdiškumo ir dėl to didesnio svorio, atbaido nors tu ką.


Sarunai, kodel tau toks svarbus stovo svoris? Juk nesiot visa diena jo nereikia, rankose taip pat nelaikysi. Atvaziavai i zuklaviete, pasistatei ir tiek tu ziniu. Gal ir neteisus esu, bet man kaip tik atrodo, jog didesnis stovo svoris suteikia jam stabilumo.
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 18 Kov 2016, 10:34

Mano salygom nereikia, kitiem gal reikia. Aš rašiau kaip gaudau, buna nuvažiuoju po darbo vakare, nakti pasėdžiu, kažkiek pamiegu, ir ryte greit susimetu šmutkes ir į darbą. Tokiu budu darau dažnas žvejybas, i savaite bent 2 kartai gaunasi, pastovus vietos jaukinimas, ir kai ateina žuvis, tai puikiai žvejoju beveik kiekvienu kartu. Ir taip nuolatos aš ją ten laikau, nereikia po tris paras prie vandens relaksint kad karpį pagautum. Todėl man patinka stovai kurie susirenka iki minutes, lengvai nusineša, ir pabaigus greit ir lengvai susirenka ir į auto. Ir šiaip bagažinej palieku ir man ramu, nereikia į 4 aukštą kaskart nešiot. Būtų koks nick evolution, tai bijočiau palikinėt auto bagažinėj kad nepavogtų :D O dabartinis tai ka, nu pavogs tai pavogs, 100 eu prarasi dar nepasikarsi :D O dėl stabilumo , man dar nebuvo tokio oro kad pajausčiau stabilumo trūkumą. Suprantu gaudytum ant kokiu 1000-2000 hektaru ezeru, kur pakyla bangos baltavirses po metra, vejas uraganinis pakyla , gal ten ir reiktu to stabilumo didesnio.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė warrior » 18 Kov 2016, 10:42

Turejau Fox stalker stova jo stichija Valinsko tvenkiniai. Jeigu prie kranto gylis 30cm. tai labai jau graudziai jis atrodo pastatytas i vandeni, panires vos ne iki puses. Jam reikia dapirkt ilgas kojas ir bus super stovas.
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 18 Kov 2016, 10:53

Reiškia nesusipratimas, už kojas sumokėsi ir gausis suma,už kuria normalus stovas išeina. Yra dabar tu cygnetu gana prieinamu, kad ir va toks http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kar ... reme-s-pod gaila nėra kažko panašaus tik trikojo, pasikeisčiau savo pakliarusi senelį.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė warrior » 18 Kov 2016, 11:05

Šarūnass rašė:Reiškia nesusipratimas, už kojas sumokėsi ir gausis suma,už kuria normalus stovas išeina. Yra dabar tu cygnetu gana prieinamu, kad ir va toks http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kar ... reme-s-pod gaila nėra kažko panašaus tik trikojo, pasikeisčiau savo pakliarusi senelį.


Pirk Fox eclips gan kompaktiskas, kaina kaip cygnet gal pigiau. Man atrodo butu galima pritaikyti Fox stalker situos kuoliukus http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kuo ... -bankstick

Turiu cygnet stova nematau as jame jokiu minusu.
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 18 Kov 2016, 13:19

paziurejau https://www.youtube.com/watch?v=-wCHCUmboGk ispudzio nepaliko, dreba visas tas stovas, plastmasinis sarnyras palaidas kazkoks. Senis meskeres kai kelia tai stovas metosi i sonus.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė warrior » 18 Kov 2016, 14:26

Pigus tripodai visi baisiai dreba uztat man jie ir nepatinka.
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Stovai

Standartinė Dzūkas1981 » 18 Kov 2016, 14:31

Šarūnass rašė:paziurejau https://www.youtube.com/watch?v=-wCHCUmboGk ispudzio nepaliko, dreba visas tas stovas, plastmasinis sarnyras palaidas kazkoks. Senis meskeres kai kelia tai stovas metosi i sonus.


Ir man susizavejimo nesukele sitas stovas. Toks vaizdas, kad kazkas kazkur nedaverzta, neprisukta ir t.t. ir pan..
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Stovai

Standartinė warrior » 18 Kov 2016, 14:34

warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Stovai

Standartinė Dzūkas1981 » 18 Kov 2016, 14:54



Butu keturkojis, sudomintu pasiulymas, bet trikojai nelimpa man kazkaip...
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 18 Kov 2016, 14:54

Tas foxas gal kol atleistas taip dreba, kai uzspaudzia fiksavima reikia tiket stabilus. O jei vistiek toks tabalaika tada tikrai demesio nevertas. O sitas behr tai lygiai lygiai mano turimas prologic, vieans prie vieno. Iskart minusus galiu papasakot ir pliusus. Pliusai , greit pasistato issirenka, labai lengvas, kojos tikrai pakankamai nemazai pasikelia . Minusai, kopu prailginimu mechanizmas prastai sugalvotas, palaikius vandeny pakliuna smelio su vandeniu, po kurio laiko tos kojos visai neprasiilgina, neissitraukia. Ir dar laikui begant gali plastmasiniai fiksatoriau nuluzinet, pas mane vienas nuluzo. O toliau tikrai naudot galima, uz 70 eu kazin geriau ar ka ir sugalvosi. Dabar ziuriu ra6o svori 4 kg. o cygnet supreme s 4.7 kg. Tai faktiskai jokio skirtumo del svorio. Jei dar cygnet ir pasistato taip greit kaip trikojai, tai galima nesiparint del tu trikoju, nes ju sarnyras kur kojos susijungia daznai visokiu problemu turi.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė warrior » 18 Kov 2016, 15:19

As antra karta tokio lygio kaip prologic stovo nepirkciau, o naudociau kuoliukus pacius pigiausius. Paskutiniu metu pradedu galvot apie kuoliukus gerus, bet baisiai jie brangiai iseina.
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 18 Kov 2016, 16:02

Kas is tu kuoliuku, laiko daugiau uzima kol juos susistatai sau tinkamai, dar buna gruntas ar per kietas ar per minkstas, as kartais nuo dambos pazevjojoju karsius , ten ant betono ka veikt su kuoliukais. Ant lieptelio jei teks, vel problemu nebus. Jau tikrai geriau toks behr kaip nuorodoj nei kuoliukai, juo labiau kuoliukai is tokios pacios medziagos ir padaryti, nieko ten kitokio nera. , nebent nerzaveikinius kuolus pirkt
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė Dzūkas1981 » 22 Kov 2016, 17:53

Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Stovai

Standartinė robke1972 » 22 Kov 2016, 18:32

sitas stovas-naujas fox gaminys,nemanau ,kad lietuvoj isbandytas zvejyboje.manau,kad jis vertas demesio stovas,dasipirkus ilgas kojas,bus vos ne sky podas //?
robke1972
Pabuvęs
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 13 Spa 2012, 19:08

Re: Stovai

Standartinė Šarūnass » 22 Kov 2016, 19:59

dar kojas dasipirksi ilgas, ir bus http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kar ... reme-s-pod nesuprantu tokiu ideju, kaip pirk rema uz 160 euru, ir paskui ieskok koju. Uz ka tada ten 160 euru moket jei net kojos niekam tike musu salygom
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Stovai

Standartinė Dzūkas1981 » 22 Kov 2016, 22:12

Šarūnass rašė:dar kojas dasipirksi ilgas, ir bus http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kar ... reme-s-pod nesuprantu tokiu ideju, kaip pirk rema uz 160 euru, ir paskui ieskok koju. Uz ka tada ten 160 euru moket jei net kojos niekam tike musu salygom

Sarunai, bet tavo rodomas Cygnet'as taip pat nekomplektuojamas su ilgom kojom - jas reikia pirkti papildomai, o paties stovo kaina 50 euru virsija Fox'o kaina.
Aisku, butu labai gerai, jeigu pavyktu juos sustatyti viena salia kito - butu paprasta palyginti, o dabar tik paveiksliukai ir video lieka.
Man asmeniskai tas Fox'as visai neblogai atrodo. O ir standartines kojos, panasu, ilgesnes nei kad Cygneto standartas.
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Stovai

Standartinė robke1972 » 22 Kov 2016, 23:09

Sarunai,jei tu nesupranti,kam stovui ilgos kojos reikalingos,tai kokio velnio cia prota knisi su savo durnais klausimais.nei tu sito stovo pirksi,nei tu cygneta pirksi,rasineji nesamones,kad rasynet is neturejimo kas veikt -uzp- -uzp- -uzp-
robke1972
Pabuvęs
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 13 Spa 2012, 19:08

Re: Stovai

Standartinė evil » 22 Kov 2016, 23:12

robke1972 rašė:sitas stovas-naujas fox gaminys,nemanau ,kad lietuvoj isbandytas zvejyboje.manau,kad jis vertas demesio stovas,dasipirkus ilgas kojas,bus vos ne sky podas //?

Jei išsididintum kojų įsukimo į stovą mazgą, pamatytum, kad kojos kampas nesireguliuoja. Įsukus ilgas kojas, jos vis tiek stoja 45 laipsnių kampu. Jei įsuksi 2 metrų kuoliukus, stovas paaukštės, tačiau kojos į šonus eis po metrą - bus nepatogu apeiti stovą, ypač jei statai jį vandenyje. Be to, ant ilgų kojų stovas tampa labiau spyruokliuojantis, ir nuo dažno meškerės uždėjimo/nuėmimo išlūžta mazgai. Pasakoju iš savo patirties, kai kažkada bandžiau iš Fox Horizont stovo Skypod'ą darytis :)
evil
Pradedantysis
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 20 Bir 2011, 14:44

Re: Stovai

Standartinė robke1972 » 22 Kov 2016, 23:19

evil,as nesakau,kad kojas rekia butinai pikti,bet kartais jos gali praversti.
robke1972
Pabuvęs
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 13 Spa 2012, 19:08

Re: Stovai

Standartinė robke1972 » 22 Kov 2016, 23:22

Dzukas1981,cygnet supreme s pod komplekte turi ilgas kojas,as nesenai si stova pirkau.atidziau paskaityk,kas parasyta nuorodoje! (h[)
robke1972
Pabuvęs
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 13 Spa 2012, 19:08

Re: Stovai

Standartinė Dzūkas1981 » 22 Kov 2016, 23:35

robke1972 rašė:Dzukas1981,cygnet supreme s pod komplekte turi ilgas kojas,as nesenai si stova pirkau.atidziau paskaityk,kas parasyta nuorodoje! (h[)

Dekui, uz pastebejima ;)
Tiesa sakant, man dar sunkiai suvokiamos siu daiktu kainos, bet kai paciupinejau gyvai si stova http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kar ... trat-3-pod atsoko fantazija ji isigyt, nes visiskai zaislinis atrodo... Is pradziu maniau, kad stovui skirsiu iki 100 eur, bet panasu, kad su tiek pinigu nenusipirksiu nieko doro, todel kuo toliau, tuo labiau nusiteikiu uz stova moketi daugiau nei 150 europietisku. O taip pat esu isitikines, kad nepirksiu jokio stovo is pradziu jo nepaciupinejes gyvai :)
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

Re: Stovai

Standartinė robke1972 » 22 Kov 2016, 23:44

labai teisingas poziuris (aplo) (aplo) (aplo)
robke1972
Pabuvęs
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 13 Spa 2012, 19:08

Re: Stovai

Standartinė Ružik » 22 Kov 2016, 23:52

Dzūkas1981 rašė:
robke1972 rašė:Dzukas1981,cygnet supreme s pod komplekte turi ilgas kojas,as nesenai si stova pirkau.atidziau paskaityk,kas parasyta nuorodoje! (h[)

Dekui, uz pastebejima ;)
Tiesa sakant, man dar sunkiai suvokiamos siu daiktu kainos, bet kai paciupinejau gyvai si stova http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kar ... trat-3-pod atsoko fantazija ji isigyt, nes visiskai zaislinis atrodo... Is pradziu maniau, kad stovui skirsiu iki 100 eur, bet panasu, kad su tiek pinigu nenusipirksiu nieko doro, todel kuo toliau, tuo labiau nusiteikiu uz stova moketi daugiau nei 150 europietisku. O taip pat esu isitikines, kad nepirksiu jokio stovo is pradziu jo nepaciupinejes gyvai :)

IR KUO JISAI ZAISLINIS?Toks pats kaip ir Horizontas,tik su ilgom kojom komplekte ir du kart pigiau!Tikrei su jio problemu neturesi.Netureciau stova,tai ji paimciau drasiai.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Stovai

Standartinė Dzūkas1981 » 23 Kov 2016, 00:10

Ružik rašė:
Dzūkas1981 rašė:
robke1972 rašė:Dzukas1981,cygnet supreme s pod komplekte turi ilgas kojas,as nesenai si stova pirkau.atidziau paskaityk,kas parasyta nuorodoje! (h[)

Dekui, uz pastebejima ;)
Tiesa sakant, man dar sunkiai suvokiamos siu daiktu kainos, bet kai paciupinejau gyvai si stova http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kar ... trat-3-pod atsoko fantazija ji isigyt, nes visiskai zaislinis atrodo... Is pradziu maniau, kad stovui skirsiu iki 100 eur, bet panasu, kad su tiek pinigu nenusipirksiu nieko doro, todel kuo toliau, tuo labiau nusiteikiu uz stova moketi daugiau nei 150 europietisku. O taip pat esu isitikines, kad nepirksiu jokio stovo is pradziu jo nepaciupinejes gyvai :)

IR KUO JISAI ZAISLINIS?Toks pats kaip ir Horizontas,tik su ilgom kojom komplekte ir du kart pigiau!Tikrei su jio problemu neturesi.Netureciau stova,tai ji paimciau drasiai.

Kuo zaislinis? - tuo, kad labai jau lengvas, konstrukcija nepatikima atrodo - jungiancios dalys bei prailginimo mechanizmai is pigios plastmases.
Noriu pasakyti, kad nuotraukose ar video viskas zymiai geriau atrodo, o kai paciupineji, supranti, kad ne to ieskai.
Tikiuosi, kad brangesniais stovais neteks nusivilti taip, kaip pigesniais, su kuriais jau susiduriau asmeniskai (tiesa kol kas tik parduotuvese).
P.s. Vakar Klaipedoj ziurinejau viena tripoda - gera ispudi paliko, bet vis dar noriu keturiu koju stovo.
Bloga diena žvejyboje geriau negu gera diena darbe.
Vartotojo avataras
Dzūkas1981
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Kov 2016, 09:04
Miestas: Varėna

AnkstesnisKitas

Grįžti į Stovas ir kitka kas padeda karpininkui

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias