Karpinė meškerė

Čia rasite naudingos info apie meškeres, markerius, spodus, rites, kobras ir panašiai

Moderatorius: adziukas

Re: Karpinė meškerė

Standartinė Just' » 02 Lap 2015, 23:52

Ružik rašė:tokiu kotu naudoja Justast(just'),paklausk pas JI nuomones.


Olegai, aš paprastas ,,tu", ir iš mažosios raidės :-)
Just'
Pradedantysis
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 19 Bal 2012, 13:13

Re: Karpinė meškerė

Standartinė edgarpiecia » 02 Lap 2015, 23:56

Just' rašė:
Ružik rašė:tokiu kotu naudoja Justast(just'),paklausk pas JI nuomones.


Olegai, aš paprastas ,,tu", ir iš mažosios raidės :-)

:D :D
edgarpiecia
Pabuvęs
 
Pranešimai: 399
Užsiregistravo: 19 Sau 2015, 00:07
Miestas: vilnius

Re: Karpinė meškerė

Standartinė Giedriuss » 03 Lap 2015, 00:22

Oliux rašė:
Giedriuss rašė:pas mane chub outkast senesnis modelis (ne plus) 12ft 3.5lb bandziau daugiausia numest su boiliu ir 3oz svinu 120m ir su fox svinu 128gr ir 120m tiek pat nusimeta valas 2.8mm. Atrodo, kad su sitom meskerem daugiau neimanoma. O su karoliukais 4 boiliu truputis virs 90m. Zuvi traukti man su jomis smagu, bet del uzmetimo noretusi truputi daugiau. Kietos meskeres ir labai nenoriu. Kazin kaip pasirinkti ta geriausia viduriuka? O jei butu 13ft tokia pat meskere kazin kiek metru toliau eitu uzmest?


turiu viena 12ft 3.5 lb , jei reikia tikrai daugiau nei 84g tolimam metimui , max metimas man su ja gaunasi su 116g svareliu ty apie 4oz , 3oz per lengvas , su 128g meskeres darbas jau buna suletejes todel irgi nieko gero . pasitreniruok ir isspausi tikrai daugiau su 3,5lb ir 116g be boilio ''issteniu'' 150m , deja tapati numetu ir su 3lb ir 106g svinu :) matomai pasitreniravus is 3.5lb imanoma butu dar siektiek isspausti daugiau

Atrodo, kad lygtais taisiklingai viska darau prisiziurejau youtubej kaip kiti meto. Visa sezona meciau turejau ismokt. Ar cia gal reikia i sporto salia paeit visa ziema, kad kita vasara tiek uzmesciau :))) ir o tai 150 metru ir su 2,8mm valu? o tai kiek mazdaug nusimeta su karoliu 4 boiliu? Tai as to ir nesuprantu kur cia reikalas ar cia as dar taip neuzmoju ar cia mano tie kotai tokie. Nes man jie tikrai tokie minkstoki, kad ir 3.5lb su koinia jau sunkiau su jais mest ir tikslumas ne toks. Kitu matyt, kad kieti kotai kai karpi traukia ne visas sulinksta, tai su tokiu kotu toliau metasi.
Giedriuss
Pabuvęs
 
Pranešimai: 432
Užsiregistravo: 27 Geg 2015, 23:42

Re: Karpinė meškerė

Standartinė Giedriuss » 03 Lap 2015, 19:32

Oliux rašė:
Giedriuss rašė:pas mane chub outkast senesnis modelis (ne plus) 12ft 3.5lb bandziau daugiausia numest su boiliu ir 3oz svinu 120m ir su fox svinu 128gr ir 120m tiek pat nusimeta valas 2.8mm. Atrodo, kad su sitom meskerem daugiau neimanoma. O su karoliukais 4 boiliu truputis virs 90m. Zuvi traukti man su jomis smagu, bet del uzmetimo noretusi truputi daugiau. Kietos meskeres ir labai nenoriu. Kazin kaip pasirinkti ta geriausia viduriuka? O jei butu 13ft tokia pat meskere kazin kiek metru toliau eitu uzmest?


turiu viena 12ft 3.5 lb , jei reikia tikrai daugiau nei 84g tolimam metimui , max metimas man su ja gaunasi su 116g svareliu ty apie 4oz , 3oz per lengvas , su 128g meskeres darbas jau buna suletejes todel irgi nieko gero . pasitreniruok ir isspausi tikrai daugiau su 3,5lb ir 116g be boilio ''issteniu'' 150m , deja tapati numetu ir su 3lb ir 106g svinu :) matomai pasitreniravus is 3.5lb imanoma butu dar siektiek isspausti daugiau

isbandziau siandien abi tas meskerias su ta pacia rite meciau su abiems kotais valas buvo o,28mm awa schima tik ne pilnas bugnas likias ir soklyderis. tai su chub numeciau 124metrus o su ta 3 daliu 138metrus ir 3 oz svinas neturejau 116gr svino tik 128gr jau sitas ant abieju meskeriu buvo truputi per sunkus. Labai teisingai parariai Oliux kad reikia 116gr bet as tokio svino neturejau. Butinai kita karta isbandysiu su 116gr svinu. As manau, kad leme anos meskeres tolimesni uzmetima, kad ir ji prastesne bet 13ft ir nuo rites iki galo rankenos 65cm o hub tik 58cm.
Giedriuss
Pabuvęs
 
Pranešimai: 432
Užsiregistravo: 27 Geg 2015, 23:42

Re: Karpinė meškerė

Standartinė warrior » 03 Lap 2015, 20:11

Giedriuss rašė:
Oliux rašė:
Giedriuss rašė:pas mane chub outkast senesnis modelis (ne plus) 12ft 3.5lb bandziau daugiausia numest su boiliu ir 3oz svinu 120m ir su fox svinu 128gr ir 120m tiek pat nusimeta valas 2.8mm. Atrodo, kad su sitom meskerem daugiau neimanoma. O su karoliukais 4 boiliu truputis virs 90m. Zuvi traukti man su jomis smagu, bet del uzmetimo noretusi truputi daugiau. Kietos meskeres ir labai nenoriu. Kazin kaip pasirinkti ta geriausia viduriuka? O jei butu 13ft tokia pat meskere kazin kiek metru toliau eitu uzmest?


turiu viena 12ft 3.5 lb , jei reikia tikrai daugiau nei 84g tolimam metimui , max metimas man su ja gaunasi su 116g svareliu ty apie 4oz , 3oz per lengvas , su 128g meskeres darbas jau buna suletejes todel irgi nieko gero . pasitreniruok ir isspausi tikrai daugiau su 3,5lb ir 116g be boilio ''issteniu'' 150m , deja tapati numetu ir su 3lb ir 106g svinu :) matomai pasitreniravus is 3.5lb imanoma butu dar siektiek isspausti daugiau

isbandziau siandien abi tas meskerias su ta pacia rite meciau su abiems kotais valas buvo o,28mm awa schima tik ne pilnas bugnas likias ir soklyderis. tai su chub numeciau 124metrus o su ta 3 daliu 138metrus ir 3 oz svinas neturejau 116gr svino tik 128gr jau sitas ant abieju meskeriu buvo truputi per sunkus. Labai teisingai parariai Oliux kad reikia 116gr bet as tokio svino neturejau. Butinai kita karta isbandysiu su 116gr svinu. As manau, kad leme anos meskeres tolimesni uzmetima, kad ir ji prastesne bet 13ft ir nuo rites iki galo rankenos 65cm o hub tik 58cm.


138m. na cia kosminis atstumas (wow)
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Karpinė meškerė

Standartinė Oliux » 03 Lap 2015, 21:10

numetamas atstumas ateina su laiku , anksciau ir as niekaip negalejau suprasti kaip numeta tokius atstumus .
sporto sale aisku nekenkia , bet naudingiau sportuoti metant su meskere :) meciau su 0.31mm.
chubas nera minkstas kotas , ne telegrafo stulpas bet tikrai toli grazu iki minkstumo :) su pva kojine visada metasi sunkiau ir klisiau :)

Atrodo, kad lygtais taisiklingai viska darau prisiziurejau youtubej kaip kiti meto. Visa sezona meciau turejau ismokt. Ar cia gal reikia i sporto salia paeit visa ziema, kad kita vasara tiek uzmesciau :))) ir o tai 150 metru ir su 2,8mm valu? o tai kiek mazdaug nusimeta su karoliu 4 boiliu? Tai as to ir nesuprantu kur cia reikalas ar cia as dar taip neuzmoju ar cia mano tie kotai tokie. Nes man jie tikrai tokie minkstoki, kad ir 3.5lb su koinia jau sunkiau su jais mest ir tikslumas ne toks. Kitu matyt, kad kieti kotai kai karpi traukia ne visas sulinksta, tai su tokiu kotu toliau metasi.
Vartotojo avataras
Oliux
Pabuvęs
 
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 05 Vas 2012, 17:53
Miestas: siauliai

Re: Karpinė meškerė

Standartinė vaidis » 04 Lap 2015, 01:17

kaip jus taip tiksliai tuos atstumus ismatuojat? rukk
Vartotojo avataras
vaidis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Bal 2013, 13:52
Miestas: Trakai

Re: Karpinė meškerė

Standartinė Giedriuss » 04 Lap 2015, 01:31

atsimatuoji 4 metrus ant zemes, susmeigi kuoliukus. O paskui bandai uzmest meskere kiek eina, uzmetes uzklipsuoji ir istraukias issimatuoji ant tu kuoliuku (liux) bent jau as taip darau :-)
Giedriuss
Pabuvęs
 
Pranešimai: 432
Užsiregistravo: 27 Geg 2015, 23:42

Re: Karpinė meškerė

Standartinė aleksandr » 04 Lap 2015, 07:50

покупаешь счётчик(он недорогой и есть во многих рыболовных магазинах), закидываешь удочку,ставишь счётчик и сматываешь,смотришь сколько метров . reeling
aleksandr
Meistras
 
Pranešimai: 555
Užsiregistravo: 06 Bir 2012, 18:31
Miestas: Vilnius

Re: Karpinė meškerė

Standartinė vaidis » 04 Lap 2015, 10:19

Taip pat matuojat ir per visokius rinktinės atrankos testus? Aš esu nusipirkęs tokį daikčiuką, šiaip visai geras daiktas, tik nežinau ar tiksliai išmatuoja, reiks kitąmet pasibandyti ant kuoliukų.
aaa.jpg
aaa.jpg (40.56 KiB) Peržiūrėta 14049 kartus(ų)

Giedriuss rašė:atsimatuoji 4 metrus ant zemes, susmeigi kuoliukus. O paskui bandai uzmest meskere kiek eina, uzmetes uzklipsuoji ir istraukias issimatuoji ant tu kuoliuku (liux) bent jau as taip darau :-)
Vartotojo avataras
vaidis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 180
Užsiregistravo: 15 Bal 2013, 13:52
Miestas: Trakai

Re: Karpinė meškerė

Standartinė adziukas » 04 Lap 2015, 10:38

Tiksliai ismatuoti gali tik stadione, cia preliminariai gaunasi, kazkiek valas buna kilpa daro.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Karpinė meškerė

Standartinė Giedriuss » 04 Lap 2015, 13:17

adziukas rašė:Tiksliai ismatuoti gali tik stadione, cia preliminariai gaunasi, kazkiek valas buna kilpa daro.

Kazin kaip siemet rinktines matavo kur turejo 150metru numest?
Giedriuss
Pabuvęs
 
Pranešimai: 432
Užsiregistravo: 27 Geg 2015, 23:42

Re: Karpinė meškerė

Standartinė adziukas » 04 Lap 2015, 13:24

Giedriuss rašė:
adziukas rašė:Tiksliai ismatuoti gali tik stadione, cia preliminariai gaunasi, kazkiek valas buna kilpa daro.

Kazin kaip siemet rinktines matavo kur turejo 150metru numest?

Paprastai. Vandenyje buvo 2 pludurai nuo kranto 150m. Teisejas Saulius sedejo valtyje ir stebejo, ar svinas/spomba pasiekia pludurus.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Karpinė meškerė

Standartinė Pashka » 05 Gru 2015, 23:53

Sveiki, susidomejau free spirit xse 13ft 3.25lb kotais. Gal kas nors ka nors gero ar blogo apie juos pakomentuos? Aciu
Pashka
Pradedantysis
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 01 Sau 2015, 18:58
Miestas: Vilnius

Re: Karpinė meškerė

Standartinė Vilmex » 06 Sau 2016, 11:19

Sveiki kaip siti kotai? kaip pradedanciam tiktu? http://zuklys.lt/meskeres/karpines-mesk ... o-joy-carp (h[)
Vilmex
Pradedantysis
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 13 Bir 2015, 12:34

Re: Karpinė meškerė

Standartinė adziukas » 06 Sau 2016, 11:46

Vilmex rašė:Sveiki kaip siti kotai? kaip pradedanciam tiktu? http://zuklys.lt/meskeres/karpines-mesk ... o-joy-carp (h[)

Bijau, kad kol pats nepabandysi, nesuzinosi, vargiai kas tokias turi, nors gal ... sulauksi atsakymo.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Karpinė meškerė

Standartinė medis » 06 Sau 2016, 22:30

Atsakymas labai paprastas. Pirmai pradziai puikiai tinka visi tie pigus sudeliai, juos naudodamas ir matydamas kaip sekasi zvejot kaimynams su brangiom kokybiskom gugem imi ju noret ir supranti visus pliusus ir minusus. Paprastai tai tavo pliusas tik kainoj, o ir metimas ir zuvies traukimas ir net pojutis kai laikai meskere rankoj - viskas nukencia, o pas kaimyna visi kiti pliusai. Tada seka du galimi variantai: 1) perki tas geresnes ir jau viskas atseina brangiau vien del to, kad pries tai ismetei pinigus pigiom ir dabar vel reikia pirkt, 2) toliau knisies su tom paciom gugem ir lauki geresniu laiku kada vistiek nusipirksi tas is kaimyno :) . Iseina kad viena kart nupirkes geresnes laimetum ir laika ir piginus. As pac gaudau su tom is Ebuy uz kelis pinigus ir matau visa tai ka parasiau ir laukiu kada pasitaisys mano ekonomika ir galesiu kazka geresnio isigyt. Zodziu perki pigiau tai reiskia perki du kart ir permoki, Nu bet gaunasi taip, kad is didelio noro zvejot ir biednumo ner kur detis.
Gana, jau gal pakankamai prirasiau.
medis
Pabuvęs
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 15 Lie 2015, 13:10
Miestas: Alytus

Re: Karpinė meškerė

Standartinė adziukas » 06 Sau 2016, 22:32

Labai teisingas apibudinimas. Ir tuo paciu keliu perejo dauguma is musu.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Karpinė meškerė

Standartinė pall » 07 Sau 2016, 11:59

nu kas liecia meskeres tai daiwa black widow kaip biudzetnikas labai neblogas variantas ir kaina tikrai nesikandzioja.
o kad su laiku noris kazko geresnio,grazesnio,brangesnio ir tt. tai cia visiem turbut :)
Vartotojo avataras
pall
Pabuvęs
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 25 Geg 2015, 14:19
Miestas: Vilnius

Re: Karpinė meškerė

Standartinė Pociakas » 07 Sau 2016, 13:45

Aš pernai pradėjau gaudyti karpius su Daiwa Black Widow (ir rites tokias pat dėjau). Tai mano poreikiams visiškai tinka - tai šiemet planuoju dasipirkti 3-ią tokį komplektą. KAinos ir kokybės santykis (liux) Aišku, aš nelaikęs dar rankose tų visų super truper kotų, bet tam dar ateis laikas.

pall rašė:nu kas liecia meskeres tai daiwa black widow kaip biudzetnikas labai neblogas variantas ir kaina tikrai nesikandzioja.
o kad su laiku noris kazko geresnio,grazesnio,brangesnio ir tt. tai cia visiem turbut :)
Didžiausia žuvis yra ta, kurią beveik pagavai.
Vartotojo avataras
Pociakas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 12 Rgs 2014, 17:24

Re: Karpinė meškerė

Standartinė pall » 07 Sau 2016, 13:59

as pernai meskeres spro royalius naujos laidos turejau tai visai irgi normalus kotai biski minkstoki gal bet kaina gera ju buvo.pardaviau tuos. siemet jau fox warrior 13 ft 3.5 pirkau sitie biski kietesni ziuresim kaip po sezono:)

seip kai rinkausi tai masciau irgi apie black widow alia paciupint vietoi neradau kai norejau a paskui jau velu buvo.ir seip linkau link foxu labiau..

o rites pirkau shimankes bblc tai kol kas nekeisiu.

a exkliuzivu irgi neciupines...nieko jaunas dar pasitaisysiu reeling (b)
Vartotojo avataras
pall
Pabuvęs
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 25 Geg 2015, 14:19
Miestas: Vilnius

Re: Karpinė meškerė

Standartinė vidmutiz » 07 Sau 2016, 15:54

As irgi turiu spro royalicius,pilnai man jie tinka,man net patinka,kad jie liaunesni.Pries tai turejau okuma karpines,nepatiko,beto po keliu sezonu pradejo lakas puslelem ait.tai pardaviau as jas.va rites po vieno sezono spro pardaviau,nusipirkau penn ziuresim kaip jos :)
vidmutiz
Pradedantysis
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 24 Bal 2015, 23:18

Re: Karpinė meškerė

Standartinė pall » 07 Sau 2016, 16:04

aga penn'u ir as noreciau visai aff 7000 ltd kovojau ebayui del ju bet deja...stavkes daaugo iki kosmoso...buciau savo tada stumes jei iseje but nukaut pencikus tuos :)
Vartotojo avataras
pall
Pabuvęs
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 25 Geg 2015, 14:19
Miestas: Vilnius

Re: Karpinė meškerė

Standartinė vofka » 07 Sau 2016, 22:27

Sveiki, daiwa black widow puikus kotai pagal savo kaina ir kokybe. Su sezonus daudoju ir nejauciu kazkokiu nepasitenkinimu. Turiu du kotus 3lb ir viena 3.25 lbs tai jis siek tiek mielesnis. Sezona naudojau daiwa crsoscast s 500 dabar ivaldziau fox fx 11 metimo atatumas pagerejo vala fox suka leciau bet daug graziau ir tvarkingiau. Jei biudzetas kandziojasi daiwos kotai pats tas.
vofka
Pradedantysis
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 28 Lap 2013, 22:29

Re: Karpinė meškerė

Standartinė ZeBigOne » 10 Sau 2016, 13:45

Fox Warrior S jau kokie 5 metai yra geriausias pasirinkimas pradedanciajam uz niekingus 65-75 svarainius.
Vartotojo avataras
ZeBigOne
Pabuvęs
 
Pranešimai: 487
Užsiregistravo: 30 Bal 2013, 15:46

AnkstesnisKitas

Grįžti į Įrankis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias