Karpinė meškerė

Čia rasite naudingos info apie meškeres, markerius, spodus, rites, kobras ir panašiai

Moderatorius: adziukas

Re: karpine meskere

Standartinė Domka » 19 Gru 2012, 17:02

Giedrius rašė:Pirk is manes Byron 3 daliu..pradedanciajam kaip tik ;)



byron tr 10? ziauriai smagios meskeres, pats su tokiom gaudau:)
Karpis - ne triperis, taip lengvai nepasigauna
Vartotojo avataras
Domka
Meistras
 
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 04 Lie 2011, 00:07
Miestas: Vilnius

Re: karpine meskere

Standartinė adziukas » 19 Gru 2012, 17:04

Pradejau karpius gaudyti su 2 meskerem, po metu jau turejau 4, dar po poros metu jau 6. Sulyginus rezultatus jau sekanti sezona zvejojau su 3 meskerem, nes tikrai nera tikslo tureti daugiau nei 3 meskeres.
Tokios, kaip perimetrai reikalingos sportininkams, jiems reik super tolimu metimu, o man pilnai pakanka ka turiu siai dienai, GC Reflection. 100m permetu, traukdamas zuvi kaifuoju. Nuvaziaves i Kroatija, kur reik tolimo metimo, panaudoju spoda. :)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: karpine meskere

Standartinė Juozas M. » 19 Gru 2012, 17:10

adziukas rašė:Pradejau karpius gaudyti su 2 meskerem, po metu jau turejau 4, dar po poros metu jau 6. Sulyginus rezultatus jau sekanti sezona zvejojau su 3 meskerem, nes tikrai nera tikslo tureti daugiau nei 3 meskeres.
Tokios, kaip perimetrai reikalingos sportininkams, jiems reik super tolimu metimu, o man pilnai pakanka ka turiu siai dienai, GC Reflection. 100m permetu, traukdamas zuvi kaifuoju. Nuvaziaves i Kroatija, kur reik tolimo metimo, panaudoju spoda. :)


Valdeli, nebūtinai visada su Perimetru mėtyti 190 metrų. Kada Fanatikuose rinkausi meškerykotį, ten stove stovėjo gal septyni modeliai. Kada turi su kuo sulyginti, tada labai lengva išsirinkti. Taip buvo ir man. Tik paėmiau į rankas Perimetrą ir iškart viskas tapo aišku. Perimetras yra puikus tiek metant, tiek traukiant. Ir aš iki 100 metrų turiu pilną DAIWA EMBLEM komplektą. Puiki meškerė. Ir dar. Su savo Perimeter XP užmesiu kad ir šiandien, prie minus aštuonių, o kiti po tokio metimo, ko gero tiktų tik pečiui pakuroms.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: karpine meskere

Standartinė Ružik » 19 Gru 2012, 22:22

okumas nepatarciau pirkti,Zbynia pirmu metimu sulauze viena,antru metimu antra,a spro royaliti rt testavom per meeta,nuo ryto iki vakaro visi kas norejio su visokiais rites ir svoriais ,kai kure ir savo rekordinius metimus su spro padare!cia net galvot nereikia!vienareiksmiskai SPRO ROYALITI RT!
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: karpine meskere

Standartinė alanas » 19 Gru 2012, 22:56

Tai o kokius svarelius kabino kat sulauze jai nepaslaptis as akumas jemiau atrodo patikimai.
alanas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 20 Bir 2012, 19:32

Re: karpine meskere

Standartinė audrekas » 19 Gru 2012, 23:08

Zbynia gali ir be svarelio sulauzyt
Subaru suds ne masina
Vartotojo avataras
audrekas
Veteranas
 
Pranešimai: 1300
Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 12:42
Miestas: Vilnius

Re: karpine meskere

Standartinė kaljanissibiro » 19 Gru 2012, 23:54

alanas rašė:Tai o kokius svarelius kabino kat sulauze jai nepaslaptis as akumas jemiau atrodo patikimai.


Jei gerai pamenu iki 120g buvo metoma, berc luzo su 100g.
kaljanissibiro
Pradedantysis
 
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 20 Rgs 2011, 19:45
Miestas: Kedainiai/Norge

Re: karpine meskere

Standartinė jurka1970 » 20 Gru 2012, 00:09

alanai,tau tas negresia,tu juk plukdai valtim. :lol:
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: karpine meskere

Standartinė karsis » 20 Gru 2012, 02:50

Gerbiamas Olegai ka dar bandet metyt be spro ir okumu (kurios luzo) ? man panasu i reklama , kaip arunas sako verslininkai :lol: :lol: :lol: :lol: reklama ?
Metete su Fox kotais ?
Ružik rašė:okumas nepatarciau pirkti,Zbynia pirmu metimu sulauze viena,antru metimu antra,a spro royaliti rt testavom per meeta,nuo ryto iki vakaro visi kas norejio su visokiais rites ir svoriais ,kai kure ir savo rekordinius metimus su spro padare!cia net galvot nereikia!vienareiksmiskai SPRO ROYALITI RT!
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: karpine meskere

Standartinė Ružik » 20 Gru 2012, 10:16

cia prase padeti isirinkti is spro ir okuma,tai parasiau savo nuomone,a mieciau as su labai ivairiais kotais,gieriausiai patiko daiwa infiniti,a taip geriausia serijiniu kotu gamykla-ira CENTURY.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: karpine meskere

Standartinė laukinis sazanas » 20 Gru 2012, 17:57

Valdeli, nebūtinai visada su Perimetru mėtyti 190 metrų. Kada Fanatikuose rinkausi meškerykotį, ten stove stovėjo gal septyni modeliai. Kada turi su kuo sulyginti, tada labai lengva išsirinkti. Taip buvo ir man. Tik paėmiau į rankas Perimetrą ir iškart viskas tapo aišku. Perimetras yra puikus tiek metant, tiek traukiant. Ir aš iki 100 metrų turiu pilną DAIWA EMBLEM komplektą. Puiki meškerė. Ir dar. Su savo Perimeter XP užmesiu kad ir šiandien, prie minus aštuonių, o kiti po tokio metimo, ko gero tiktų tik pečiui pakuroms.[/quote]
Ir kiek numetes toliausiai su Perimeter XP +- ???
Vartotojo avataras
laukinis sazanas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 06 Spa 2012, 14:29
Miestas: Marijampolė

Re: karpine meskere

Standartinė laukinis sazanas » 20 Gru 2012, 18:24

laukinis sazanas rašė:Valdeli, nebūtinai visada su Perimetru mėtyti 190 metrų. Kada Fanatikuose rinkausi meškerykotį, ten stove stovėjo gal septyni modeliai. Kada turi su kuo sulyginti, tada labai lengva išsirinkti. Taip buvo ir man. Tik paėmiau į rankas Perimetrą ir iškart viskas tapo aišku. Perimetras yra puikus tiek metant, tiek traukiant. Ir aš iki 100 metrų turiu pilną DAIWA EMBLEM komplektą. Puiki meškerė. Ir dar. Su savo Perimeter XP užmesiu kad ir šiandien, prie minus aštuonių, o kiti po tokio metimo, ko gero tiktų tik pečiui pakuroms.

Ir kiek numetes toliausiai su Perimeter XP +- ???
Vartotojo avataras
laukinis sazanas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 06 Spa 2012, 14:29
Miestas: Marijampolė

Re: karpine meskere

Standartinė Juozas M. » 20 Gru 2012, 19:35

laukinis sazanas rašė:
laukinis sazanas rašė:Valdeli, nebūtinai visada su Perimetru mėtyti 190 metrų. Kada Fanatikuose rinkausi meškerykotį, ten stove stovėjo gal septyni modeliai. Kada turi su kuo sulyginti, tada labai lengva išsirinkti. Taip buvo ir man. Tik paėmiau į rankas Perimetrą ir iškart viskas tapo aišku. Perimetras yra puikus tiek metant, tiek traukiant. Ir aš iki 100 metrų turiu pilną DAIWA EMBLEM komplektą. Puiki meškerė. Ir dar. Su savo Perimeter XP užmesiu kad ir šiandien, prie minus aštuonių, o kiti po tokio metimo, ko gero tiktų tik pečiui pakuroms.

Ir kiek numetes toliausiai su Perimeter XP +- ???


Aš asmeniškai labai toli su ja nemėčiau, nes nebuvo tam reikalo. Bet kalbama, kad panaudodami tam tikrą metimo specifiką ir būdus, Anglai numeta netoli 200 metrų. Tačiau asmeniškai to nemačiau ir žinau tik gandų lygyje.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: karpine meskere

Standartinė Sigitas » 20 Gru 2012, 19:46

Ar tiesa, kad Perimeter XP ziauriai sunkios ir netinka intensyviai zvejybai.
Sigitas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 04 Bal 2012, 20:36

Re: karpine meskere

Standartinė Juozas M. » 20 Gru 2012, 20:14

Sigitas rašė:Ar tiesa, kad Perimeter XP ziauriai sunkios ir netinka intensyviai zvejybai.


Aš gal būt pasakyčiau kitaip. Perimeter XP yra žiauriai brangios, todėl savaime suprantama, kodėl jos nepopuliarios. Tai nėra širpotrebas, tai yra elitinis karpinis meškerykotis ir jeigu jis kainuotų tris šimtus litų, paminčiau visus savo įsitikinimus ir nusipirkčiau keturis. Kaip gali jį apibudinti? Perimeter XP yra labai savotiškas meškerykotis, nors jį turiu senokai, niekaip negaliu jo visu šimtu procentų perprasti. Jau paėmus į rankas, net neatlikęs metimo, jauti didelį skirtumą, atrodo paėmei kažkokį nejudrų netikėlį, bet reikia tik užsimoti ir šis daiktas iškart atgyja. Tą rašau čia atvirai, nebijodamas čionykščių autoritetų, kadangi ją turiu ir meškere naudotis moku.
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: karpine meskere

Standartinė Juozas M. » 20 Gru 2012, 20:33

Na praktiškai taip :-D
На безрыбье и рак рыба!
Vartotojo avataras
Juozas M.
Pabuvęs
 
Pranešimai: 331
Užsiregistravo: 18 Bir 2011, 16:16
Miestas: Alytus

Re: karpine meskere

Standartinė audrekas » 20 Gru 2012, 21:15

Perimeter XP yra žiauriai brangios, todėl savaime suprantama, kodėl jos nepopuliarios. Tai nėra širpotrebas, tai yra elitinis karpinis meškerykotis .......[/quote]
Uz tuos nesamonigus litus iseina:
Geras laivelis. :lol:
trys stikliniai teleskopais su raudonais galais :mrgreen: su ritem po 25lt
Valas FOX 3000m :!:
deze brenzio Henesy VSOP :idea: :mrgreen:
P.S.ir net nei mest reikia,nei ka-uzvezei puse kilometro,jei reik ir miegi ,ipimpines buteliuka :mrgreen: :lol:
P.P.S.sutaupai ir ant deklo,nes tokie kotai telpa i deze nuo brendzio :lol:[/quote]

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Subaru suds ne masina
Vartotojo avataras
audrekas
Veteranas
 
Pranešimai: 1300
Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 12:42
Miestas: Vilnius

Re: karpine meskere

Standartinė Sigitas » 20 Gru 2012, 23:24

Naujos Fox XT K meskeres. Tiesa kainos kol kas kandziojasi.

Sigitas
Pradedantysis
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 04 Bal 2012, 20:36

Re: karpine meskere

Standartinė robke1972 » 29 Gru 2012, 02:37

sveiki.noreciau suzinot jusu nuomone apie daiwa "black widow"3,9 3,5lbs .
robke1972
Pabuvęs
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 13 Spa 2012, 19:08

Re: karpine meskere

Standartinė Entuziastas » 09 Sau 2013, 00:13

noriu pasitarti turiu dabar naujas shimano alivio 366 ilgio 2 daliu 3 daliu ir 390 2 daliu ir reikia kazkurias pasilikt kazkurias grazinti tai ka patartumet? :)) pliusai minusai ir i ka daugiau kreipti demesi :)) Aciu uz informacija is anksto :))
Vartotojo avataras
Entuziastas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: 09 Rgp 2012, 18:00
Miestas: Kaunas

Re: karpine meskere

Standartinė adziukas » 09 Sau 2013, 01:31

Entuziastas rašė:noriu pasitarti turiu dabar naujas shimano alivio 366 ilgio 2 daliu 3 daliu ir 390 2 daliu ir reikia kazkurias pasilikt kazkurias grazinti tai ka patartumet? :)) pliusai minusai ir i ka daugiau kreipti demesi :)) Aciu uz informacija is anksto :))

Turi pats tai nuspresti. Kurios labiau patinka, tas ir pasilik. Kiekvienam savo, kaip ir tai, kad mano zmona graziausia ;)
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: karpine meskere

Standartinė Entuziastas » 09 Sau 2013, 01:41

Nas as galvoju pasilikti tas 366 dvieju daliu, kazkaip toks universalus variantas atrodo ar daznai tenka uzmesti taip toli kad reiketu 390? :)
Vartotojo avataras
Entuziastas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: 09 Rgp 2012, 18:00
Miestas: Kaunas

Re: karpine meskere

Standartinė audrekas » 09 Sau 2013, 08:25

Nepasilikcia alivio sau , nes manjos nepatiko, bet cia mano nuomone
Subaru suds ne masina
Vartotojo avataras
audrekas
Veteranas
 
Pranešimai: 1300
Užsiregistravo: 19 Bir 2011, 12:42
Miestas: Vilnius

Re: karpine meskere

Standartinė Tagyl » 09 Sau 2013, 08:50

Arunas rašė:
adziukas rašė: Kiekvienam savo, kaip ir tai, kad mano zmona graziausia ;)

man tai svetima zmona..... :mrgreen:

++++++++ :-D :-D :-D :-D
Tagyl
Veteranas
 
Pranešimai: 1907
Užsiregistravo: 21 Rgp 2011, 19:21
Miestas: Vilnius

Re: karpine meskere

Standartinė Entuziastas » 09 Sau 2013, 09:27

Pasiliksiu 360 2 daliu ir manau kaip pirma iranga suprast kas yra kas turetu uztekti :) aciu visiems uz nuomones :)
Vartotojo avataras
Entuziastas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: 09 Rgp 2012, 18:00
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Įrankis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias