Matas

Čia rasite naudingos info apie meškeres, markerius, spodus, rites, kobras ir panašiai

Moderatorius: adziukas

Re: Matas

Standartinė senelis » 17 Geg 2015, 19:31

raigirdass rašė:Ai tas didokas,tas didokas,bet tilps...pas mane dzypas didelis,bet jau galvoju apie bagazine ant stogo,o jai taip toliau tai priekabos reikes.

Man jau tenka ir stogo bagazine deti,todel ir prioritetas dydis ir svoris
senelis
Pradedantysis
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 04 Bir 2012, 11:19

Re: Matas

Standartinė Bambizas » 17 Geg 2015, 22:05

Bet utn prašė varianto, kad matas būtų svėrimui tinkantis oops Su loviu bus nepatogu sverti oops
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: Matas

Standartinė graikass » 17 Geg 2015, 22:18

Bambizas rašė:Bet utn prašė varianto, kad matas būtų svėrimui tinkantis oops Su loviu bus nepatogu sverti oops

Taigi as siulau universalu
Užsimanei dirbti? Pagulėk – praeis
Vartotojo avataras
graikass
Pabuvęs
 
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 13 Bir 2014, 22:55
Miestas: Hammerfest,Norvegija

Re: Matas

Standartinė Šarūnass » 18 Geg 2015, 08:00

Aciu labai visiems uz patarimus, reikes paciam priimti sprendima , buvo pasiulyti 3 patys tinkamiausi sprendimai. Is to pilnai galima issirinkti .
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Matas

Standartinė Pociakas » 18 Geg 2015, 12:06

Tokį pats turiu. Labai patogus transportavimo ir kompaktiškumo prasme. Svert su juo dar nebandžiau, bet gal kitoj žvejyboj ir ši funkcija pasipildys matas.

graikass rašė:Cia mums neelitiniams karpininkams http://www.parduotuve.zvejokliai.lt/kre ... -1-bag-mat
Didžiausia žuvis yra ta, kurią beveik pagavai.
Vartotojo avataras
Pociakas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 12 Rgs 2014, 17:24

Re: Matas

Standartinė Šarūnass » 18 Geg 2015, 13:34

is foto kiek matau, nelabai tinka rankenos sverimui. Neaisku kas cia gausis. Butinai pamegink, ir parasyk .
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Matas

Standartinė Flex1 » 11 Bir 2016, 20:54

Nu gal mane ir islazdavosite, bet man svarbiau zuvies sveikata, negu "stilius":D Esu pradedantysis, taciau karpiu globa, man didziausias prioritetas ;)

Isigyjau is ebay komplekteli: mata'as, sverimo maisas ir svarstykles paprastos. Sumokejau ~20$.
Paveikslėlis

Gyvai, atrodo taip:
Paveikslėlis

Nieko ispudingo, taciau savo f-ja atlieka 100% ;)
Flex1
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 23 Geg 2016, 17:03

Re: Matas

Standartinė adziukas » 11 Bir 2016, 21:13

Sakyciau matas nera saugus. Daugelyje privaciu telkiniu, ypac uzsienyje, su tokiu neleistu zvejoti. Pirmiausia ant jo tikrai negali palikti zuvies, nes greit nusokines. Sioje nuotraukoje ant zoles, minkstumo gal ir gana, o jei tai butu skalda, ar kieta zeme?
Jei tikrai rupiniesi zuvies sauga, pabandyk isigyti lovi. http://zuklys.lt/karpiavimui-lt/prologi ... ing-mat-lt
Nebutinai si, bet kazka panasaus.
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti
Vartotojo avataras
adziukas
Site Admin
 
Pranešimai: 6638
Užsiregistravo: 17 Bir 2011, 18:55
Miestas: Vilnius

Re: Matas

Standartinė pall » 12 Bir 2016, 11:10

kazkada pirkau ir as beveik sita komplekta svarstykles pieno riebuma rodo,sverimo maisas gaidys... mazas ir nepatogus su tom virvem tem painiotis.tik pas man matai du buvo sita kilimeli ismeciau iskart gaidzio zarna cia ne matas ant senos slapios fufaikes geriau butu det.o kitas matas kaip matas paprasta pagalve naudoju. aisq geriau lovys ypac kur kietas gruntas.tai tiek is mano patirties su situo komplektu.
Vartotojo avataras
pall
Pabuvęs
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 25 Geg 2015, 14:19
Miestas: Vilnius

Re: Matas

Standartinė karsis » 12 Bir 2016, 12:30

Svarbu teisingas poziuris... kad mata nusipirko labai gerai kiti ir tokio neturi... saunuolis!!!
Vartotojo avataras
karsis
Veteranas
 
Pranešimai: 1168
Užsiregistravo: 08 Lap 2011, 11:14
Miestas: Kaunas

Re: Matas

Standartinė pall » 12 Bir 2016, 15:14

cia be varijantu geriau toks negu jokio bet uz 20$ galima buvo pasiklausynejus nusipirkt normalia pagalve. as pats daug nesamoniu prisipirkes kuriu ner kur det paskui... tai patariu pries perkant kazka paklausk jei nesi tikras.
ir aisq viskas prasideda nuo poziurio (liux)
Vartotojo avataras
pall
Pabuvęs
 
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 25 Geg 2015, 14:19
Miestas: Vilnius

Re: Matas

Standartinė Flex1 » 12 Bir 2016, 22:09

karsis rašė:Svarbu teisingas poziuris... kad mata nusipirko labai gerai kiti ir tokio neturi... saunuolis!!!

Aciu uz gera zodi ;)
Flex1
Naujokas
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 23 Geg 2016, 17:03

Re: Matas

Standartinė Linas12 » 28 Rgp 2016, 18:42

Sveiki karpininkai. Galbūt kas nors turi nereikalinga matą? Nesvarbu koks jis yra, gaudau karpius laukiniam ezeria jau pagavau 4 stengiesiu juos laikyti vandenį, nusiforkinti ir paleisti, bet deja, buvo jog karpis iškrito kietai ant žolės, ten vartesi... Jei kas turi parduot pigiai ar padovanot, prašau parašykit, viskas tik dėl karpiu priežiūros.....
Linas12
Pradedantysis
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 17 Sau 2016, 20:40

Ankstesnis

Grįžti į Įrankis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias