Ritės

Čia rasite naudingos info apie meškeres, markerius, spodus, rites, kobras ir panašiai

Moderatorius: adziukas

Re: Ritės

Standartinė Šarūnass » 08 Bal 2016, 18:08

As pastebėjau skirtumą tarp skirtingo tipo bugnų, o ne tarp skirtingo dydžio, bet matau kad tu nelabai perskaitai ką aš rašau, arba perskaitęs nelabai supranti ką aš parašiau. Tai diskusija tokia kvaila išeina. O dėl skirtumo kiekvieno rankose bus skirtingai, vienam su 10000 toliau eis kitam gal 5000 , ričių svoriai labai skirtingi, su 700-800 gr. sverenčiu monstru nebūtinai metysi toliau nei su 500 gr. rite. Kiekvieno letenai optimalūs variantai būna. Aš iš esmės ir neieškau kuo didesnės ritės, aš ieškau būgno tipo optimalaus tolimiem metimam, ar čia bus 10 k ar 5 k . būgno dysis ir kokia bus jo forma, aš šito nežinau, todėl ir klausiu. O shimano ar ten chu jsasano nematau didelės esmės užmetimo nuotoliui.
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Ritės

Standartinė warrior » 08 Bal 2016, 18:30

Aisku tau reikia nauju pigiu ir abibenu riciu.
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Ritės

Standartinė Šarūnass » 08 Bal 2016, 19:16

Dar karta kartoju, ieskau ne konkrecios rites. O patarimo bugno tipui,tolimiem metimam. Su konusu, be konuso, valo talpos,plocio aukscio ar kazko. Zodziu i ka mazdauk kreipg demesi perkant rite metimams virz simtelio ir tolyn
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Ritės

Standartinė jurka1970 » 08 Bal 2016, 21:16

Nusipirk laiveli.problema issispres.
Vartotojo avataras
jurka1970
Veteranas
 
Pranešimai: 1844
Užsiregistravo: 01 Rgp 2011, 18:54
Miestas: Pabradė

Re: Ritės

Standartinė Giedriuss » 08 Bal 2016, 21:21

(liux)
jurka1970 rašė:Nusipirk laiveli.problema issispres.
Giedriuss
Pabuvęs
 
Pranešimai: 432
Užsiregistravo: 27 Geg 2015, 23:42

Re: Ritės

Standartinė Bambizas » 08 Bal 2016, 22:26

jurka1970 rašė:Nusipirk laiveli.problema issispres.

Bet dingsta sportinis interesas... (ff)
Bambizas
Pabuvęs
 
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 26 Spa 2014, 22:46
Miestas: Panevėžys

Re: Ritės

Standartinė Ružik » 09 Bal 2016, 00:18

Rite daug distancijos neprides,kada jau visi kiti dalikai sutvarkiti,tada galima banditi su rite zaisti.Ponele ant video labai tehniskai meta,Puse viru karpininku taip ne meta.Turiu uomeni ne distancija(tokia distancija ir 80% svajone)a pacia tehnika metimo.Tikrai pazange metike.
Ružik
Veteranas
 
Pranešimai: 1028
Užsiregistravo: 25 Rgs 2011, 16:25
Miestas: Vilnius

Re: Ritės

Standartinė Žemkus » 09 Bal 2016, 08:06

Man rites dadejo labai daug. Su senomis ritemis truputi virs 100 buvo riba. Nuo siauroko, gilaus bugno valas eidavo su triuksmu. Pakeitus i pennus pasiekiu link 150. Su daiva spod irgi viskas gerai. Markeriui atsisiunciau shimano spod rite, mazoka atrodo lyginant su kitomis, bandysim :)
Žemkus
Pradedantysis
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 16 Spa 2011, 11:25
Miestas: Šiauliai

Re: Ritės

Standartinė warrior » 09 Bal 2016, 08:14

Šarūnass rašė:Dar karta kartoju, ieskau ne konkrecios rites. O patarimo bugno tipui,tolimiem metimam. Su konusu, be konuso, valo talpos,plocio aukscio ar kazko. Zodziu i ka mazdauk kreipg demesi perkant rite metimams virz simtelio ir tolyn


As tau savo zinutes rasiau, kad nera dideles esmes tuose bugneliose, negali suprasti? Toliausiai numeta su Shimano Mgs ir Daiwa Basia, bugneliai visiskai skirtingi. Ir su visom Big pit numeta panasiai, tai koks turi buti bugnelis ? tu pats sau i sita klausima atsakyk!!! Nusipirk galinga meskere pamatysi kaip 130gr. skrenda is betkurios rites.
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Ritės

Standartinė warrior » 09 Bal 2016, 08:16

Žemkus rašė:Man rites dadejo labai daug. Su senomis ritemis truputi virs 100 buvo riba. Nuo siauroko, gilaus bugno valas eidavo su triuksmu. Pakeitus i pennus pasiekiu link 150. Su daiva spod irgi viskas gerai. Markeriui atsisiunciau shimano spod rite, mazoka atrodo lyginant su kitomis, bandysim :)


Gal pasikeite valo diametras? Su kokiom cia meskerem taip uzmeti? Tikiuosi cia be boilio toks atstumas.
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Ritės

Standartinė Žemkus » 09 Bal 2016, 08:48

warrior rašė:
Žemkus rašė:Man rites dadejo labai daug. Su senomis ritemis truputi virs 100 buvo riba. Nuo siauroko, gilaus bugno valas eidavo su triuksmu. Pakeitus i pennus pasiekiu link 150. Su daiva spod irgi viskas gerai. Markeriui atsisiunciau shimano spod rite, mazoka atrodo lyginant su kitomis, bandysim :)


Gal pasikeite valo diametras? Su kokiom cia meskerem taip uzmeti? Tikiuosi cia be boilio toks atstumas.


Meskeres chub outkast 3 ir 3,5. Valas 0,3 storio. Su 120g. Deja be boilio :)
Žemkus
Pradedantysis
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 16 Spa 2011, 11:25
Miestas: Šiauliai

Re: Ritės

Standartinė Šarūnass » 09 Bal 2016, 18:20

Nesuprantu kaip mes taip nesusisnekam. Taigi rasau kad pas mane rites su siaurais giliais bugnais. Ir jos tikrai stabdo stipriai metima. As gi pats jauciu kai permetu su big pit bugno rite. Va ir zenkus patvirtino. Sapaliojat kad rite neprideda, ar bandei pats su ta pacia meskere mest su big pit ir su paprastu siaurj giliu bugnu, pabandyk palygink ir tada ziuresim . O bobos technika man nerupi kolkas. As rites renkuosi ne metimo technika. Kas kad ten karta paleido i 130 m. Dar nepasake is kiek meginimu
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Ritės

Standartinė warrior » 09 Bal 2016, 20:16

Šarūnass rašė:Nesuprantu kaip mes taip nesusisnekam. Taigi rasau kad pas mane rites su siaurais giliais bugnais. Ir jos tikrai stabdo stipriai metima. As gi pats jauciu kai permetu su big pit bugno rite. Va ir zenkus patvirtino. Sapaliojat kad rite neprideda, ar bandei pats su ta pacia meskere mest su big pit ir su paprastu siaurj giliu bugnu, pabandyk palygink ir tada ziuresim . O bobos technika man nerupi kolkas. As rites renkuosi ne metimo technika. Kas kad ten karta paleido i 130 m. Dar nepasake is kiek meginimu


Jooo cia kantribes reikia gelezines. Su big pit aisku numesi toliau, kas tau neaisku? Tik neturek iliuziju, kad sistemele nuskris i CHICAGO :D
Prie ko cia gilus ar seklus bugnas, man paaiskink?
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Ritės

Standartinė Šarūnass » 10 Bal 2016, 08:24

Aiskinu. Seklus platus bugnas , telpa maziau valo. Valio gilus platus bugnas, telpa dauk valo. Galutinis rezultatas? Plotis sakykim vienodas, uzmetimas teoriskai vienodas. Klausimas - kam pirkti rite i kuria telpa sakykim 500 m. Valo jei galima kur telpa 300 m. ? Jei uzmeti vistien tik vird 100 . Kam vala gadint. Mano tikslas plius minus apie 300 m 0.3 valo talpa su placiu dideliu bugnu
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Ritės

Standartinė Artrox » 10 Bal 2016, 08:55

Paprasta formule tolimam metimui, isdestyta prioriteto tvarka :)

1. Metimo technika
2. Meskerykotis
3. Valo skersmuo
4. Ritės būgnelis

Beje pirmas žiedas ar jis 40 mm ar 50 mm didelės įtakos metimui neturi. Utn siūlyčiau pradėti treniruotis.
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Ritės

Standartinė Šarūnass » 10 Bal 2016, 09:32

Artrox čia tavo nuomonė ? Ar čia kažkokių bandymų išvados ? Ta prasme kažkas darė eksperimentus ir išdėstė tokia tvarką ?
Gerai kitaip parodysiu, pas mane dabar yra http://zuklys.lt/rites-zvejybines-lt/du ... rb-lt.html 0.3 telpa 270 metrų. pagal talpą per akis valo metimui . bet pagal mano praktiką sunku man su tokia rite. Ir tarkim imam bet kokį kitą shimaną su big pit , nu tarkim tokį http://zuklys.lt/rites-zvejybines-lt/du ... lc-lt.html Ir koki tavo ar jūsų(kitų) nuomone turės skirtumą, procentais , metrais. Metikas tas pats, meškerės tebunie tos pačios. Pridės bent 20 metrų ritės pakeitimas ? Ko man iš esmės pakaktų. Ar tikrai kaip sako jurka pirkti valtį iškart, ir nesiparint dėl ričių būgnų
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Ritės

Standartinė warrior » 10 Bal 2016, 11:06

Svina didesni uzkabink.
warrior
Pabuvęs
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 12 Bal 2013, 12:53

Re: Ritės

Standartinė Giedriuss » 10 Bal 2016, 11:18

Nuvaziuok i paroda ir issiklausinesi!
Giedriuss
Pabuvęs
 
Pranešimai: 432
Užsiregistravo: 27 Geg 2015, 23:42

Re: Ritės

Standartinė Tomas Alytus » 10 Bal 2016, 11:27

Manau 20 metru skirtumas bus. O jei imsi ne medium o big rite, tai tada ne ka pajausi. Cia tik mano nuomone neparemta bandymais :)
Tomas Alytus
Pabuvęs
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: 15 Geg 2013, 15:33

Re: Ritės

Standartinė Šarūnass » 10 Bal 2016, 12:11

galėčiau nuvažiuočiau į parodą mielai, bet yra tokiu tarpsnių gyvenime kai yra maži vaikai kuriuos reikia prižiūrėt, būna kad žmonos savaitgaliais dirba, kaip yra mano atvėju :D norėk nenorėk nieko nepadarysi. Laisvė pasibaigia kai vaikai atsiranda. Ačiū už patarimus
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

Re: Ritės

Standartinė Artrox » 10 Bal 2016, 15:15

Šarūnass rašė:Artrox čia tavo nuomonė ? Ar čia kažkokių bandymų išvados ? Ta prasme kažkas darė eksperimentus ir išdėstė tokia tvarką ?
Gerai kitaip parodysiu, pas mane dabar yra http://zuklys.lt/rites-zvejybines-lt/du ... rb-lt.html 0.3 telpa 270 metrų. pagal talpą per akis valo metimui . bet pagal mano praktiką sunku man su tokia rite. Ir tarkim imam bet kokį kitą shimaną su big pit , nu tarkim tokį http://zuklys.lt/rites-zvejybines-lt/du ... lc-lt.html Ir koki tavo ar jūsų(kitų) nuomone turės skirtumą, procentais , metrais. Metikas tas pats, meškerės tebunie tos pačios. Pridės bent 20 metrų ritės pakeitimas ? Ko man iš esmės pakaktų. Ar tikrai kaip sako jurka pirkti valtį iškart, ir nesiparint dėl ričių būgnų

Aš su tokiom 110-130 numesdavau ( su boiliu).
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Ritės

Standartinė Artrox » 10 Bal 2016, 15:17

Nesuk tu mums kiaušinių savo klausimais, visvien kiek tau beatsakysi tu ta patį shaize malsi. Nusipirk tas big pit rites ir vaziuok zvejoti.

Šarūnass rašė:Artrox čia tavo nuomonė ? Ar čia kažkokių bandymų išvados ? Ta prasme kažkas darė eksperimentus ir išdėstė tokia tvarką ?
Gerai kitaip parodysiu, pas mane dabar yra http://zuklys.lt/rites-zvejybines-lt/du ... rb-lt.html 0.3 telpa 270 metrų. pagal talpą per akis valo metimui . bet pagal mano praktiką sunku man su tokia rite. Ir tarkim imam bet kokį kitą shimaną su big pit , nu tarkim tokį http://zuklys.lt/rites-zvejybines-lt/du ... lc-lt.html Ir koki tavo ar jūsų(kitų) nuomone turės skirtumą, procentais , metrais. Metikas tas pats, meškerės tebunie tos pačios. Pridės bent 20 metrų ritės pakeitimas ? Ko man iš esmės pakaktų. Ar tikrai kaip sako jurka pirkti valtį iškart, ir nesiparint dėl ričių būgnų
Dirbti reikia ne 12 valandu, o galva.
Vartotojo avataras
Artrox
Site Admin
 
Pranešimai: 1221
Užsiregistravo: 03 Sau 2013, 18:02
Miestas: Kaunas

Re: Ritės

Standartinė Sauliusnmi » 10 Bal 2016, 15:20

su ritem aisku, laukiam temos apie tolima metima :)))
Sauliusnmi
Pabuvęs
 
Pranešimai: 376
Užsiregistravo: 04 Bir 2012, 15:12
Miestas: Kaunas

Re: Ritės

Standartinė Laimis » 10 Bal 2016, 16:36

Utn labai pradeda priminti Juozą.
Svarbiausia nebijot!!!
Vartotojo avataras
Laimis
Veteranas
 
Pranešimai: 1698
Užsiregistravo: 23 Bir 2011, 10:00

Re: Ritės

Standartinė Šarūnass » 10 Bal 2016, 20:43

Norit as jum tokiu forumo dalyviu kokiu 50 sarasiuka surasysiu. Kurie priraso zinuciu tukstanciais. Vieni tyli ir klauso , kiti nebijo ir raso. Paziurekit bangoj po keliasdesimt tukstanciu zinuciu privarot, tai ka ten tiek rasyt? Blevyzgas pagrinde. Tam kontekste as palyginti ramus forumu dalyvis. O kad patirti greit renku ir analizuoju viska, tai cia pliusu laikau. O pavydintys tik verkia be argumentu. Nei kiek nebijau pimpalu matavimosi diskusijos. Labai dauk zvejoju ir tvirtai jaciuosi, ne kiekvienas dar kazka naujo sugebetu man parodyt. O kai nera ka padakyt prasideda , ad zinau geriau, sarasiukai kazkokie 1.2.3.4 . O kai paklausi is kur ta zinai. Uzmyzi ir baigta. Klausiu aiskaus klausimo., kas taip nustate prioritetus kur surasei,? Kur info. ? Atsakymo nera tai ir nemyzciok. Kas is to
Vartotojo avataras
Šarūnass
Meistras
 
Pranešimai: 806
Užsiregistravo: 05 Rgp 2013, 15:43
Miestas: Utena

AnkstesnisKitas

Grįžti į Įrankis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 7 svečių